Текущее время: 24 апр 2024, 04:55

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 131 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 24 июн 2016, 20:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 17:04
Сообщений: 12501
Авто: ушатал
Город: Киев
Я пока не написал в НКРЕ, министерство угольной и газовой промышленности и в Киевгаз, тоже ни хрена не делалось. Так это у меня счетчики уже стояли. Просто тупо газ не пускали.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 26 июн 2016, 22:44 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 12 ноя 2010, 08:54
Сообщений: 1962
Авто: Lanos
artobstrel писал(а):
До 2018 они обязаны установить счетчик бесплатно, но они пробивают через кабмин общедомовые так как типа не успевают. Думаю пробъют. Потому не ждите, а решайте вопрос самостоятельно и ставьте газовщиков перед фактом - пусть принимают.

Так індивідуальний за свої гроші я можу поставити, це коштуватиме порядка 3,5 тис.грн. Я хочу щоб вони мені поставили безкоштовно. Я проти будинкового, хай ставлять індивідуальні. От як їх зобов'язати? Я готовий навть в суд йти, але не бачу зацепки по даному питанню.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 27 июн 2016, 07:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 17:04
Сообщений: 12501
Авто: ушатал
Город: Киев
planirovsshik писал(а):
Я хочу щоб вони мені поставили безкоштовно. Я проти будинкового, хай ставлять індивідуальні.
Бесплатный индивидуальный - никак не заставишь. По закону у них есть время до 2018-го.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 27 июн 2016, 11:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
planirovsshik писал(а):
Я хочу щоб вони мені поставили безкоштовно

Они его тебе по быстрому поставят только в одном случае - если будут уверены, что ты на одного прописсаного используешь намного больше 7 кубов газа

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 28 июн 2016, 23:45 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 12 ноя 2010, 08:54
Сообщений: 1962
Авто: Lanos
artobstrel писал(а):
planirovsshik писал(а):
Я хочу щоб вони мені поставили безкоштовно. Я проти будинкового, хай ставлять індивідуальні.
Бесплатный индивидуальный - никак не заставишь. По закону у них есть время до 2018-го.

До 2018 року вони встигнуть забацати будинковий.А, нафіга мені будинковий? Що це за рехворма коли мешканці не зацікавлені у економії газу?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 29 июн 2016, 10:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
planirovsshik писал(а):
До 2018 року вони встигнуть забацати будинковий.А, нафіга мені будинковий? Що це за рехворма коли мешканці не зацікавлені у економії газу?

не давайте разрешения на установку домового

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 30 июн 2016, 11:47 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 12 ноя 2010, 08:54
Сообщений: 1962
Авто: Lanos
Sans писал(а):
planirovsshik писал(а):
До 2018 року вони встигнуть забацати будинковий.А, нафіга мені будинковий? Що це за рехворма коли мешканці не зацікавлені у економії газу?

не давайте разрешения на установку домового

При установці вони не питають дозволу. Вони приходять, тупо ставлять, а потім ходять з договорами. Якщо договір не підписав, вони мають право відключити від газопостачання. Потім відновлення газопостачання дорого коштуватиме. У нас люди виходять, протестують, не дозволяють встановлювати лічильники, але їм на це насрати.
Луцьк: люди протестують проти встановлення лічильників
http://ar.volyn.ua/20160629-lutsk-lyudy-protestuyut-proty-vstanovlennya-lichylnykiv/
Цитата:
На вулиці Шота Руставелі, що в Луцьку, люди протестують проти встановлення будинкового газового лічильника.
Монтажна служба приїхала до будинку №9 у середу, 29 червня.
Біля багатоповерхівки зібралося близько тридцяти мешканців, які протестували проти монтажних робіт. Одна із жінок розповідає, що на усіх під’їздах розклеїли оголошення про проведення огляду та ремонту внутрішньо-будинкової системи газопостачання. До слова, в оголошенні про встановлення лічильника ‒ ні слова. За словами мешканців будинку, вони телефонували за номером, вказаним в оголошенні, але там ніхто слухавку так і не взяв.
Тож, монтажна служба приїхала з газовим лічильником, але люди перегородили дорогу і не дозволили провести встановлення. Спочатку обурені мешканці намагалися пояснити причину таких протестів робітникам. Але дізнавшись, що вони тільки виконавці, відразу полишили розмови з ними. Між тим продовжували далі блокувати встановлення газового лічильника.
Мешканка будинку Зоя Гевко переконана, що, встановлюючи загальний будинковий лічильник, дурять громадян. Жінка запевняє, що її немає вдома з ранньої весни до пізньої осені, бо в той час мешкає на дачі. Вона обурена, що буде змушена платити за цей період, адже газом вона не користується.
«Квартири у нас приватизовані. Це наша власність. «Волиньгаз» із нами ніякого договору не укладав. Без двосторонньої угоди вони хотіли встановити будинковий лічильник, тим самим порушуючи наше право. Ми хочемо встановити індивідуальні лічильники у квартирах», ‒ додала вона.
Жінка обіцяє, що мешканці будуть боротися до кінця за свої права і не дадуть встановити будинковий газовий лічильник.
Представник ПАТ «Волиньгаз» Іван Киричук розповідає, що компанія хоче встановити будинковий лічильник. «Згідно з Кодексом газорозподільних систем, балансоутримувач (управитель) не може відмовити оператору ГРМ в організації та встановленні загальнобудинкового вузла обліку природного газу, якщо ці заходи здійснюються за рахунок оператора ГРМ», ‒ каже він.
За його словами, будинковий лічильник встановлюють безплатно.
Перший заступник голови правління ПАТ «Волиньгаз», головний інженер Сергій Галянт розповідає, що заходи із встановлення будинкових лічильників газу затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг в інвестиційній програмі ПАТ «Волиньгаз». За його словами, монтаж будинкових лічильників газу відбувається в чіткій відповідності з погодженими та затвердженими графіками.
Головний інженер запевняє, що у них є чіткий перелік адрес, де мають встановити будинкові лічильники. Отож, ПАТ «Волиньгаз» має встановити 879 будинкових лічильників газу.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 30 июн 2016, 11:49 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 12 ноя 2010, 08:54
Сообщений: 1962
Авто: Lanos
ОСББ vs «Волиньгаз»: лучанам радять не погоджуватися на загальнобудинкові лічильники
Цитата:
http://ar.volyn.ua/20160623-135848/
У Луцьку керівники ОСББ закликають містян не погоджуватися на встановлення загальнобудинкових лічильників на газ.
За словами голови правління асоціації ОСББ “Лучани” Юлії Саботюк, цю послугу пропонує ПАТ “Волиньгаз”, але вона не виправдовує себе, бо не гарантує економії. Пояснює голова правління це тим, що незрозуміло за яким алгоритмом відбувається розподіл використаних кубів газу.
“По-перше, не рідко, коли люди здають квартири квартирантам, яких може бути четверо осіб, а квартира зареєстрована тільки на одного власника… По-друге, кожна сім’я по різному варить їсти і використовує плитку для приготування їжі за різними методами”, – розповідає жінка.
До речі, в законодавстві прописано, що газопостачальна організація зобов’язана лічильники встановлювати за власний кошт в квартирах та приватних будинках. Тому будинковий лічильник це порушення законодавства.
Члени ОСББ вважають, що від них вимагають подвійну оплату за ту саму послугу. Мовляв, у тарифний газ закладено послугу на встановлення лічильників.
Отож, члени ОСББ написали листи до “Волиньгазу” про встановлення лічильників у кожній квартирі окремо, а не загальнобудинкових. Розповідають, що така ситуація не тільки в Луцьку, але й по всій Україні.
До слова, є також проблема авансових платежів. Саботюк розповідає, що “Волиньгаз” розіслав заявки приєднання, де без вибору для людей уже стояла галочка “за” поряд з рядком про зобов’язання платити наперед. Тому люди, які піддавали згоду на авансові платежі, потрапили у своєрідні пастку.
“Хто не розбирався, то відразу підписав. А ті хто розібрався телефонували і ми почали працювати із цією проблемою”, – обурюється голова правління.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 30 июн 2016, 15:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
planirovsshik
Пусть тогда ставят. И каждый месяц обнаруживают сорванную пломбу, разбитый дисплей и т.д.
А вообще, это они делают для того, чтобы не ставить счетчики в каждую квартиру (ведь время поджимает), что намного дороже. А так, если выйдет фокус с общедомовым, тогда, согласно с временным ПКМ (читай временное = постоянное), кто захочет квартирный счетчик, будет вынужден ставить его за свой счет. Ну а далее они будут утверждать, что узел учета газа установлен, поєтому выполнять ЗУ в части установки счетчиков в квартиры они не будут.

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 30 июн 2016, 15:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
И да, обязательно пишите заявления с требованием установить квартирный счетчик согласно ЗУ "Об учете природного газа" (это на будущее, когда будете судиться)

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 05 июл 2016, 18:57 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 12 ноя 2010, 08:54
Сообщений: 1962
Авто: Lanos
Sans писал(а):
И да, обязательно пишите заявления с требованием установить квартирный счетчик согласно ЗУ "Об учете природного газа" (это на будущее, когда будете судиться)

Заяву на встановлення індивідуального лічильнака газу я буду писати. Хотів би зіслаитися на закон, але не знайшов ніде де б чітко було сформульовано що лічильним має бути індивідуальний, а не загальний на будинок.
До речі, ЗУ "Об учете природного газа" - нема такого, принаймні гугл не знає :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 05 июл 2016, 19:36 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
planirovsshik писал(а):
До речі, ЗУ "Об учете природного газа" - нема такого, принаймні гугл не знає :)


а це тоді що?

Цитата:
Закон України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу"


Стаття 6. Обов'язки та відповідальність суб'єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території

1. Суб'єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов'язані:

1) забезпечити встановлення лічильників газу:

а) для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується:

комплексно, у тому числі для опалення, - до 1 січня 2012 року;
для підігріву води та приготування їжі - до 1 січня 2016 року;
тільки для приготування їжі - до 1 січня 2018 року.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 05 июл 2016, 19:46 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 12 ноя 2010, 08:54
Сообщений: 1962
Авто: Lanos
freeman john писал(а):
planirovsshik писал(а):
До речі, ЗУ "Об учете природного газа" - нема такого, принаймні гугл не знає :)


а це тоді що?

Цитата:
Стаття 6. Обов'язки та відповідальність суб'єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території

1. Суб'єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов'язані:

1) забезпечити встановлення лічильників газу:

а) для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується:

комплексно, у тому числі для опалення, - до 1 січня 2012 року;
для підігріву води та приготування їжі - до 1 січня 2016 року;
тільки для приготування їжі - до 1 січня 2018 року.

Так, але це ЗУ "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3533-17/print1444037150319029
Я знаю цю норму закону. Мало того, газовики теж на цю статтю посилаються бо там нема конкретно що лічильник має бути в квартирі. Вони кажуть що можна і на будинок, закону це не суперечить, а їм дешевше.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 05 июл 2016, 20:00 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
planirovsshik писал(а):
там нема конкретно що лічильник має бути в квартирі. Вони кажуть що можна і на будинок, закону це не суперечить, а їм дешевше.


вони мають право тлумачити норми Закону?
під державну програму виділяються кошти з бюджету, що їм там дешевше інше питання.

P.S. можете піти іншим шляхом розіславши запит на інформацію від КабМіну, Мінтопенерго та НКРЕКП - скільки було виділено коштів на Ваш регіон, скільки було заплановано та фактично встановлено лічільників у квартирах.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Бытовой газовый счетчик
СообщениеДобавлено: 05 июл 2016, 21:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
planirovsshik писал(а):
Вони кажуть що можна і на будинок, закону це не суперечить, а їм дешевше.

они говорят т.к. заплатили вовку, а тот своими писульками разрешил им. Хотя как они собираются вести коммерческий учет с конкретным потребителем?

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 131 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron