Текущее время: 28 мар 2024, 22:01

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 14 янв 2015, 16:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 апр 2011, 14:16
Сообщений: 1455
Авто: карт
Город: Херсонская обл.
Коллеги, нужна моральная поддержка (сходить на заседание суда) моего знакомого, в городке Волочиск, Хмельницкой обл. Все оформили и сдали в канцелярию суда, ждем повестку. Он очень напуган и нуждается в поддержке, прошу отозваться не безразличных. Затраты на вашу доставку берет на себя. Спасибо.

_________________
http://www.youtube.com/user/dimastuy83/videos


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 фев 2015, 15:33 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 май 2011, 20:14
Сообщений: 339
Авто: 21213
Город: Хмельницький
Коли суд? суть справи?

_________________
Гаишникам взяток не давал, не даю и НЕ ДАМ, а если дам, то сразу заберу обратно :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 фев 2015, 16:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 апр 2011, 14:16
Сообщений: 1455
Авто: карт
Город: Херсонская обл.
Niva_vod писал(а):
Коли суд? суть справи?

Ще не відомо, чекаємо повестки з суду
Цитата:
До Волочиського районного суду
м. Волочиськ, вул. Слави, 8
31200
0(3845) 3-58-07; 0(3845) 4-17-62 (факс)
Позивач:
Токар Олена Володимирівна

Відповідач 1:
Сус Ярослав Іванович
Тернопільська обл.,
Відповідач 2:
Відділ державної виконавчої служби Гусятинського РУЮ Тернопільської обл..
смт. Гусятин, вул. Суходільського, 7
48201

П О З О В Н А З А Я В А
/ про визнання права власності на автомобіль та
звільнення його з – під арешту/

12 05 2012 року я придбала автомобіль марки ЗАЗ Део Сенс, державний номер ВО ... АХ № кузова Y6DT1311, № свідоцтва про реєстрацію САК2, виданого 28. 04. 2012 року, зареєстрований на Сус Ярослав Іванович , який при свідках отримав за цей автомобіль чотири тисячі доларів США, що підтверджується відповідною розпискою, яка була складена ним у присутності двох свідків: Токар Олексія Миколайовича та Чорного Сергія Леонідовича.
Але, враховуючи що у мене на той момент були відсутні кошти на постанову даного автомобіля на облік в органах ДАІ, з обліку автомобіль не знімала.
З наведеного вбачається, що Сус Ярослав Іванович продав належний йому автомобіль мені – Токар Олені Володимирівні.
Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 208 цього ЦК України правочини фізичних осіб між собою на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, крім правочинів, передбачених частиною першою статті 206 цього Кодексу, належить вчиняти у письмовій формі.
Так, 12. 05. 2012 року відповідачем була складена письмова розписка про отримання від мене коштів за автомобіль марки, ЗАЗ -Део Сенс, державний номер ВО .... АХ № кузова Y1, № свідоцтва про реєстрацію САК02, виданого 28. 04. 2012 року зареєстрованого на Сус Ярослав Іванович.
Частиною 1 ст. 328 Цивільного кодексу України передбачено, що право власності набувається на підставах, що не заборонені законом, зокрема із правочинів.
Згідно ч.1 ст. 334 ЦК України право власності у набувача майна за договором виникає з моменту передання майна, якщо інше не встановлено договором або законом.
Вважаю, що я набула право власності на автомобіль марки ЗАЗ -Део Сенс, державний номер ВО 5 АХ № кузова Y196641, № свідоцтва про реєстрацію САК 72, виданого 28. 04. 2012 року зареєстрований на Сус Ярослав Іванович, бо він фактично знаходиться у моєму володінні.
Дані обставини можуть підтвердити свідки, що безпосередньо були присутні при укладенні розписки, а саме: Токар Олексій Миколайович та Чорний Сергій Леонідович
Виходячи з викладеного я, Токар Олена Володимирівна, набула право власності на автомобіль марки ЗАЗ Део Сенс, державний номер ВО 5 АХ № кузова Y6DT196641, № свідоцтва про реєстрацію САК02, виданого 28. 04. 2012 року, зареєстрований на Сус Ярослав Іванович. В даний час, при спробі зняти з обліку авто, стало відомо, що на вказаний автомобіль постановою державного виконавця, відділу державної виконавчої служби управління юстиції Зарічною Вітою Романівною накладено арешт на даний автомобіль від 21 січня 2014 року .
Відповідно до ст. 391 ЦК України особа має право вимагати усунення перешкод у здійсненні нею права користування та розпоряджання своїм майном.
Накладений арешт перешкоджає мені користуватися автомобілем, так, як на момент, накладення арешту, автомобіль знаходився у моєму користуванні та розпорядженні, а в подальшому я збиралася зняти його з обліку та зареєструвати на себе, а тому такий арешт порушує мої права як власника даного автомобіля.
На підставі наведеного та керуючись ст. ст.205, 208, 328, 334 , 391, 639, 655 ЦК України та ст. 118 – 119 ЦПК України,

ПРОШУ:
1. Прийняти даний позов до розгляду.
2. Задовольнити даний позов.
3. Визнати за мною право власності на автомобіль марки ЗАЗ Део Сенс, державний номер ВО АХ № кузова Y6DT41, № свідоцтва про реєстрацію САК 2, виданого 28. 04. 2012 року, зареєстрований на Сус Ярослав Іванович.
4. Зобов’язати Відділ державної виконавчої служби Гусятинського РУЮ, Тернопільської обл.. зняти арешт з автомобіля марки ЗАЗ Део Сенс, державний номер ВО АХ № кузова 641, № свідоцтва про реєстрацію САК 2, виданого 28. 04. 2012 року, зареєстрований на Сус Ярослав Іванович, накладений від 21 січня 2014 року, постановою державного виконавця відділ державної виконавчої служби Гусятинського районного управління юстиції Тернопільської обл.. Зарічною Вітою Романівною.
Додаток:
Копія розписки.
Копія свідоцтва про реєстрацію автомобіля
Копія постанови про накладення арешту від 21 січня 2014 року.
Квитанція про сплату державного мита.
Копія паспорту позивача.

_________________
http://www.youtube.com/user/dimastuy83/videos


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: