Текущее время: 28 мар 2024, 22:28

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 10 дек 2013, 12:27 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 дек 2012, 15:10
Сообщений: 4
Авто: Lanos
Город: Ужгород
До __________ міськрайонного суду
___________ області
позивач: ________________________
проживаю: _______________________
відповідач: _______________________

Адміністративний позов
про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу
14 серпня 2013 року щодо мене, _________, були складені протокол про адміністративне правопорушення серія __________, а 31 серпня постанова серія __________, якою мене притягнуто до адміністративної відповідальності.
В протоколі та постанові вказано, що 14 серпня 2013 року о 00 год. 10 хв. я керував автомобілем Дейву Ланос д/н _________ по вул..__________ при цьому здійснив проїзд на заборонений сигнал світлофора (червоний), чим порушив вимоги 8.7.3.(е) правил дорожнього руху, за що відповідальність передбачена ч.2 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП)
Я не погоджуюсь з даною постановою, вважаю її такою, що складена безпідставно та необґрунтовано, я рухався з дотриманням вимог правил дорожнього руху та на червоне світло світлофору не проїжджав.
Підїзджаючи до світлофора на ньому горів сигнал зеленого кольору, а в момент початку перетину перехрестя він почав миготіти.
Відповідно до п. 8.7.3. (в) Правил дорожнього руху зелений миготливий сигнал дозволяє рух, але інформує про те, що незабаром буде ввімкнено сигнал, який забороняє рух, тобто, проїхавши пішохідний перехід на зелений миготливий сигнал світлофора я жодним чином не порушив правила дорожнього руху України.
Під час складання протоколу, інспектор не надав мені жодного доказу який би підтверджував його обвинувачення в порушенні мною ПДР. Отже, обвинувачення ґрунтується на припущеннях, а не на фактах, що прямо суперечить ст.62 Конституції України.
Крім цього, розташування працівників ВДАІ під час вчинення мною так би мовити «правопорушення» не дозволяло останнім правильно оцінити всі обставини вказаної ситуації тому, що події відбувались вночі, а також вони знаходились на відстані 80-90 метрів від світлофора – на маршрутній зупинці навпроти торгового центру «_____»
В такому випадку цілком можливо, що проїхавши пішохідний перехід на зелений миготливий сигнал я попав в поле зору інспектора вже тоді, коли світлофор ввімкнув червоний сигнал.
Зазначені мною обставини, а також моя пропозиція залучити свідків події (в тому числі пасажира мого автомобіля - ___________), які б підтвердили відсутність правопорушення, були проігноровані інспектором, проте, незважаючи на мої пояснення він все рівно склав протокол про адміністративне правопорушення.
Вважаю, що суб'єктивна думка, припущення та бажання інспектора ___________ скласти протокол для «статистики», «звітності» або «галочки» не може бути достовірним та належним доказом, на якому ґрунтується висновок про вчинення мною адміністративного правопорушення.
у ст. 254 КУпАП зазначено, що протокол про адміністративне правопорушення складається в разі його вчинення, але оскільки адміністративного правопорушення не було (не було пред'явлено жодного доказу крім безпідставних звинувачень, «правопорушення» не зафіксовано належним чином, як того вимагає чинне законодавство, з врахуванням допущених порушень під час складання протоколу, він не може бути належним доказом моєї вини, і за таких обставин відповідно до п.1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не могло бути бути розпочато у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення;
Викладені обставини в судовому засіданні зможе підтвердити свідок – пасажир мого автомобіля, _______________, яка проживає в ______________________.
До того ж відповідно до положень ч.2 ст.71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідно до ст.288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита (судового збору).
Відповідно до ч.2 ст.19 КАС України адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень, які стосуються конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.
Враховуючи наведене, вважаю що в моїх діях немає ознак правопорушення, навпаки, мої права порушено, а постанова винесена незаконно і підлягає скасуванню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.287-289 КУпАП, ст..ст.6, 18, 65, 104-106,117 КАС України,-
п р о ш у :
1. Визнати протиправною та скасувати оскаржувану постанову ….
2. Викликати і допитати в судовому засіданні в якості свідків :
1) …..
Додатки:
1. копія протоколу серія.. (2 екз.);
2. копія постанови серія.. (2 екз.);
3. копія мого паспорта (2 екз.);
4. копія водійського посвідчення (2 екз.);
5. копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (2 екз.).
6. копія квитанції про сплату судового збору (2 екз.).

«03» жовтня 2013 року ________________\..........\


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 дек 2013, 12:33 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
Забыл добавить про:
16.8. Водитель, выехавший на пересечение проезжих частей согласно сигналу светофора, разрешающему движение, должен выехать в намеченном направлении независимо от сигналов светофора на выезде.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 дек 2013, 12:42 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 дек 2012, 15:10
Сообщений: 4
Авто: Lanos
Город: Ужгород
Да-да, це теж треба добавити в позов. Але суд вже виграний :)
До речі, в суд подавав 3 рази позовну заяву (ніяк не хотіли приймати рішення)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 апр 2016, 18:20 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 ноя 2010, 17:01
Сообщений: 4
Была попытка суда против новой полиции к сожалению если нет свидетелей и видеорегистратора доказать невозможно... у полиции не было доказательств но судье хватило того что полиция сказала что видела нарушения и все... а главный аргумент адвоката полиции что у нас была реформа и теперь полиция честная... цирк в общем ...
п.с. хорошо что еще прошло без судебного сбора


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 апр 2016, 08:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2009, 15:01
Сообщений: 1614
Откуда: Николаев
Теперь есть апелляция, можно продолжить.

_________________
Опыт- самый лучший учитель, но за свои уроки он берёт наивысшую цену.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: