Текущее время: 28 мар 2024, 23:02

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24 окт 2015, 12:42 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 май 2010, 11:30
Сообщений: 885
Авто: Daewoo Espero 1.8
Город: Чернигов
Ребята, нужна помощь. У кого есть пример заявления в прокуратуру? Как правильно писать? Есть значение в какую писать (городскую, районную итд), я живу в областном центре, Чернигов? И еще, мы вдвоем с товарищем хотим жаловаться по одной и той же истории, у него там немного свои нарушения со стороны ментов, потому он должен давать пояснения, а не я с его слов, надо писать два заявления, или можно писать коллективно?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 окт 2015, 13:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 дек 2012, 15:08
Сообщений: 2970
Откуда: Из тех ворот что и весь народ
Авто: *
Город: *
пишите два отдельных, причем каждое копии в местную районную и генеральную прокуратуры, ну и в главк мвд тоже напишите

_________________
[img]http://s19.rimg.info/50c61f794b8fd51499ef3b3bc3b87961.gif[/img]]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 окт 2015, 13:51 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
мусорам
Цитата:
Начальнику слідчого управління
ГУМВС України в м. Києві
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15

***
***

ЗАЯВА
про вчинення злочину

Листом № *** від **.2015р. за підписом начальника СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м.Києві Свириденка С.В. повідомляється, що по кримінальним провадженням №№ *** ведеться досудове розслідування, спрямоване на розкриття кримінальних правопорушень.

Листом № *** від **.2015р. за підписом заступника начальника СУ ГУМВС України в м.Києві Мурги О.В. повідомляється, що зазначені вище кримінальні провадження закриті впродовж 2013 – 2014 років.
Проте, всупереч вимогам ст.284 КПК України станом на 23.10.2015р. на мою адресу не надіслано жодної постанови по жодному із зазначених кримінальних проваджень.

Також слід зазначити, що СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м.Києві не передано до суду жодного із вказаних кримінальних проваджень, незважаючи на те, що факти злочинів підтверджені в тому числі Оболонським районним судом м.Києва.

Таким чином, начальником СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м.Києві надано недостовірну інформацію з метою приховування не розслідуваних злочинів, а також з метою приховування бездіяльності співробітників СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м.Києві, які впродовж 2013 – 2015 років не провели належним чином слідчих дій по вказаним кримінальним провадженням, не викликали заявників та потерпілих по вказаним провадженням та не витребували документів, вказаних в заявах про злочини.
.
Вважаю, що в діях начальника СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м.Києві Свириденка С.В містяться ознаки злочину, передбаченого ст.366 Кримінального кодексу України.

Про кримінальну відповідальність згідно ст. 383 КК України за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину попереджений.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 214 Кримінально-процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування справи яка має ознаки кримінального злочину за ст.366 Кримінального кодексу України.

2. Надати відповідно до ст.55 КПК України документ, що підтверджує прийняття і реєстрацію даної заяви у Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Додаток: копія Ухвали ***.


аналогичное было отправлено в ген.прокуратуру (правильнее было бы отправить в киевскую, но в целом не имеет значение

одновременно было отправлено нечто подобное в антикоррупционное бюро
Цитата:
Директору Національного
антикорупційного бюро України
03035, м. Київ, вул. Сурікова, 3

***
***

ЗАЯВА

Листом № *** від **.2015р. за підписом начальника СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м.Києві Свириденка С.В. повідомляється, що по кримінальним провадженням №№ *** ведеться досудове розслідування, спрямоване на розкриття кримінальних правопорушень.

Листом № *** від **.2015р. за підписом заступника начальника СУ ГУМВС України в м.Києві Мурги О.В. повідомляється, що зазначені вище кримінальні провадження закриті впродовж 2013 – 2014 років.
Проте, всупереч вимогам ст.284 КПК України станом на 23.10.2015р. на мою адресу не надіслано жодної постанови по жодному із зазначених кримінальних проваджень.

Також слід зазначити, що СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м.Києві не передано до суду жодного із вказаних кримінальних проваджень, незважаючи на те, що факти злочинів підтверджені в тому числі Оболонським районним судом м.Києва.

Таким чином, начальником СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м.Києві надано недостовірну інформацію з метою приховування не розслідуваних злочинів, а також з метою приховування бездіяльності співробітників СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м.Києві, які впродовж 2013 – 2015 років не провели належним чином слідчих дій по вказаним кримінальним провадженням, не викликали заявників та потерпілих по вказаним провадженням та не витребували документів, вказаних в заявах про злочини.
.
Вважаю, що начальником та співробітниками СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м.Києві вчиняються корупційні дії, передбачені ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 1, 4 Закону України «Про звернення громадян»,
ст. 18 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»,

ПРОШУ:

Винести постанову про відкриття оперативно-розшукової справи відносно корупційних правопорушень, вчинених начальником та співробітниками СВ Оболонського РУ ГУМВС України в м.Києві.

Додатки:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 окт 2015, 10:45 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 май 2010, 11:30
Сообщений: 885
Авто: Daewoo Espero 1.8
Город: Чернигов
Спасибо за ответы!
Но я живу в Чернигове, не будет ли перепрыгиванием через голову, сразу писать на Владимирскую 15? Думаю оттуда скорее всего спустят просто в Чернигов и все, был такой опыт с гаишниками.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 окт 2015, 10:47 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
Конечно, спустят.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 окт 2015, 11:37 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 дек 2012, 15:08
Сообщений: 2970
Откуда: Из тех ворот что и весь народ
Авто: *
Город: *
то что спустят ничего страшного

_________________
[img]http://s19.rimg.info/50c61f794b8fd51499ef3b3bc3b87961.gif[/img]]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 окт 2015, 13:11 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 май 2010, 11:30
Сообщений: 885
Авто: Daewoo Espero 1.8
Город: Чернигов
Ребятя, еще вопрос, по шапке заявления именно в прокуратуру. Достаточно будет просто написать, "прокурору миста Чернигив" от .... и заява упадет просто какому-то прокурору, или надо фамилию прокурора писать?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 окт 2015, 13:21 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
До Прокуратури м. Чернігів

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 окт 2015, 13:23 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
Nugno pisat' prokuroru chernigovskoj oblasti
Mentam toge chernigovskoj oblasti


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 окт 2015, 17:50 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
parashutist


Прокурору Чернігівської області
Носенко Віктору Олексійовичу
14000, м.Чернігів, вул.Князя Чорного, 9

УМВС України в Чернігівській області
14000, м. Чернігів, Проспект Перемоги, 74


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 окт 2015, 17:54 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 май 2010, 11:30
Сообщений: 885
Авто: Daewoo Espero 1.8
Город: Чернигов
Понял, спасибо!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2015, 23:02 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 май 2010, 11:30
Сообщений: 885
Авто: Daewoo Espero 1.8
Город: Чернигов
Оставлю тут, может кто заценит, подскажет что поправить можно, или норм.

Сообщение, не относящиеся к теме
Прокурору Чернігівської області
Носенко Віктору Олексійовичу
14000, м. Чернігів, вул.Князя Чорного,9


від ХХХХХХ


ЗАЯВА

Я, ХХХХ Сергій ХХХХХ, 19 жовтня 2015 року близько 22 години 20 хвилин разом зі своїм другом, ХХХХХ Антоном ХХХХХХ, що проживає за адресою ХХХХХХХХ, знаходився біля будинку за адресою пр. Перемоги 104. До нас під’їхав патруль міліції у складі : сержант міліції Рябий Олександр Сергійович, Гутніков Антон Сергійович та Мірошниченко Вадим Васильович, які проходять службу у ПС БПС УМВС України в Чернігівській області. Працівники міліції попросили нас пред’явити документи. Ми пред’явили посвідчення водія та студентський квиток, які засвідчували наші особи. Після чого працівники міліції сказали нам, що ми будемо доставлені до ЧОНД за адресою вул. Щорса 3, для проведення медичного обстеження на стан алкогольного сп’яніння. Ми не заперечували той факт, що розпивали пиво та запропонували скласти протокол на місці, якщо працівники міліції мають намір його складати. Згідно до статті 259 КУпАП, особа може бути доставлена до відділку міліції для складання адміністративного протоколу і лише у випадках, коли не можливо протокол скласти на місці вчинення правопорушення. Натомість працівники міліції застосувавши силу та погрожуючи застосуванням спеціальних засобів заштовхали нас в службовий автомобіль та повезли до ЧОНД. У працівників міліції були всі можливості скласти протоколи на місці, так як наші особи були встановлені, у працівників міліції були бланки з протоколами та ми не заперечували, щодо складання протоколів. Натомість нас силоміць було доставлено на медичне обстеження, хоча факт наявності в крові алкоголю ніяк не доказує факту розпиття алкогольних напоїв в громадському місці. Тим більше, жодним нормативно-правовим актом не передбачено примусове медичне обстеження громадянина, що підозрюється у порушенні ст.178 КУпАП, а саме у розпиванні алкогольних напоїв в громадському місці. Таким чином працівники міліції вийшли за межі своїх службових повноважень, чим порушили ст.365 ККУ.
Після того, як ми під’їхали до подвір’я ЧОНД, мого друга, ХХХХХХ Антона ХХХХХХ, вивели з автомобіля та один з працівників міліції про щось з ним довго розмовляв, на медичну экспертизу не проводив. Мене тим часом тримали в автомобілі, хоча я неодноразово просив дати мені можливість вийти на повітря. Коли мій друг зник з мого поля зору, та я отримав чергову відмову в можливості війти, я, хвилюючись за нашу безпеку зробив дзвінок за номером 102, та попросив прислати когось з інших працівників міліції. Зразу після дзвінка мене випустили з автомобіля, та повели на медичне обстеження, неодноразово намагаючись заборонити фіксувати на мобільний телефон все, що відбувалося.
Після медичного обстеження сержант міліції Рябий Олександр Сергійович надав мені на підпис адміністративний протокол (серія ЧН № 023768). Але в протоколі замість 178ї статті КУпАП було вже зазначено, що я нібито порушив ст.173 КУпАП. Я попросив роз’яснити мені зміст ціеї статті, на що отримав відповідь в грубій формі: «В суде узнаешь». Також мені не були роз’яснено статті 63 Конституції України та ст.268 КУпАП, як того вимагає законодавство. Про що мною був зроблений відповідний запис в протоколі. Вже вдома я дізнався, що особи за ст.173 КУпАП притягаються до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство. Але ні я, ні мій друг ХХХХ Антон ХХХХХ ніяких хуліганських дій не вчиняли. Також коли ми їхали до ЧОНД працівники міліції неодноразово говорили, що на нас буде складено протокол за ст.178 КУпАП, що може бути підтверджено відеозаписом, так як я намагався фіксувати все на мобільний телефон. Таким чином я вважаю, що сержант міліції Рябий Олександр Сергійович завідомо заніс в адміністративний протокол неправдиві дані через упереджене та вороже до нас ставлення. Скоріш за все через те, що під час того, як нас везли в автомобілі я неодноразово попереджав, що їх дії, щодо нашого доставлення до ЧОНД виходять за рамки чинного законодавства, про що я і збираюся скаржитися. Хоча працівники міліції відповідали, що їм все одно, бо їм залишилось працювати не довго.
Після обстеження мені сказали, що я можу бути вільний, а мого друга замість того, щоб відвести на медичне обстеження, чомусь знову саджали у автомобіль. Я наполягав, що хочу їхати з ним і бути свідком всього, що відбувається, але мені відмовили, а друга повезли в невідомому напрямку.
Як мені стало відомо пізніше, мого друга відвезли до центрального ринку. Там біля центральної арки (недалеко від будинку з адресою вул.Примакова 2) зустрілися з охоронцями центрального ринку (ймовірно знайомими), та не випускаючи ХХХХХХ Антона ХХХХХХ з автомобіля, склали з охоронцями адміністративний матеріал. Які пояснення давали охоронці, та за що ставили підписи нам не відомо. З матеріалами справи ХХХХХХХ Антона ХХХХХХХ не ознайомили, за якою статтею на нього був складений протокол йому не повідомили, не надали можливість викласти в протоколі свої пояснення, та не надали копію адміністративного протоколу, також не роз’яснили статті 63 Конституції України та ст.268 КУпАП. Чим грубо порушили чинне законодавство. Відповідно до ст.268 КУпАП особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання і т.ін. Після фальсифікації адміністративного матеріалу ХХХХХХХ Антона ХХХХХХ знову відвезли на медичне обстеження, та після обстеження відпустили.
Як ми дізналися через декілька днів на ХХХХХХ Антона ХХХХХХ теж було складено протокол за ст.173 КУпАП. Хоча жодних хуліганських дій він не вчиняв, та спілкувався з працівниками міліції дуже чемно.
Через декілька днів, а саме 23.10.2015р. мені подзвонили інші працівники міліції та призначили зустріч з метою надати пояснення стосовно виклику за номером 102. Я та мій друг ХХХХХХ Антон ХХХХХХХ зустрілися з ними, але натомість вони наполягали, що б я написав заяву, що претензій до міліції не маю, та до суду та прокуратури звертатися не буду. Звісно я їм відмовив. Після чого на мою вимогу мені було надано бланк пояснення, у якому я виклав всі вищезазначені факти.

Таким чином я вважаю, що працівники міліції Рябий Олександр Сергійович, Гутніков Антон Сергійович та Мірошниченко Вадим Васильович 19.10.2015р. відносно нас скоїли ряд правопорушень. А саме: перевищення влади та службових повноважень (ст.365 ККУ), службове підроблення (ст. 366 ККУ), грубо порушили інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення в органах внутрішніх справ України, грубо порушили норми статті 268 КУпАП.

ПРОШУ:

1) Провести повну та всебічну перевірку викладених мною фактів.
2) Притягнути винних осіб до відповідальності згідно до законодавста України.
3) Повідомити мене у визначений законом строк про результати проведеної перевірки.


Додатки:
1) Ксерокопія протоколу ЧН№ 023768 від 19.10.2015р. про адміністративне правопорушення. (1 арк)



04.11.2015р. _________ ХХХХХХХ С.О.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 ноя 2015, 16:09 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 дек 2013, 18:10
Сообщений: 251
Авто: \
Город: \
Еще неплохо бы такую же бумагу в отдел внутренней безопасности УМВД Черниговской обл. (ВБ)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 ноя 2015, 20:25 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 май 2010, 11:30
Сообщений: 885
Авто: Daewoo Espero 1.8
Город: Чернигов
strateg14 писал(а):
Еще неплохо бы такую же бумагу в отдел внутренней безопасности УМВД Черниговской обл. (ВБ)


А это в их компетенции такие вопросы?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 ноя 2015, 20:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
суд відбувся?

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: