Дорожный контроль | ФОРУМ - ГАИ - ВИДЕО - ФОТО
http://roadcontrol.org.ua/forum/

РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=114&t=39631
Страница 1 из 5928

Автор:  Mihail-ves [ 01 мар 2014, 18:40 ]
Заголовок сообщения:  РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Форумчане-троли.
Хватить в теме писать не по теме!!! Все свои личные отношения выясняйте в личке или как альтернативу можно сделать отдельную тему "Выяснение отношений"
Поэтому, выкладываем только новость по названию темы, обсуждаем новость и всё!!!
За нарушение - бан без предупреждения!!!

ПыСы: Заебали бля нах. :twisted:Сообщение, не относящиеся к теме
Субота, 01 березня 2014, 17:23

Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму.

Відповідне рішення підтримали 90- ма голосами, усі члени Ради Федерації одноголосно.

Під час обговорення звернення голова комітету Ради Федерації з конституційного законодавства Олександр Клішас заявив, що Віктор Янукович звернувся до верхньої палати парламенту РФ і підтримав всебічну допомогу і захист жителів Криму.

"Це звернення є для нас достатньою підставою, щоб підтримати звернення президента Володимира Путіна, яке надійшло до нас", - наголосив Клішас.

За його словами, Янукович у своєму зверненні визнає територіальну цілісність України, але водночас говорить про незаконні спроби, "силоміць захопили владу в Криму".

Раніше 1 березня президент Росії вніс звернення до Ради Федерації про використання Збройних сил РФ на території України до нормалізації суспільно-політичної обстановки в країні.

Українська правда

Автор:  Mihail-ves [ 01 мар 2014, 18:42 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Кличко вимагає оголосити загальну мобілізацію та денонсацію "харківських угод"

Лідер УДАРу Віталій Кличко звернувся до в.о. президента України Олександра Турчинова з вимогою щодо необхідності терміново направити заяву до ООН про невідкладне скликання Ради Безпеки ООН в зв'язку з агресією Росії проти України.

ПРо це йдеться у повідомленні прес-служби УДАРу.

Також Кличко наполягає на терміновому скликанні і проведенні сесії Верховної Ради, на якому депутати мають розглянути питання денонсації Угоди про перебування Чорноморського флоту в Криму.

"Український парламент також має звернутися до керівників держав-гарантів безпеки України терміново виконати свої міжнародні зобов'язання згідно Будапештського меморандуму. І зупинити агресію з боку Росії проти суверенної України. Верховна Рада має доручити Верховному головнокомандувачу оголосити повну мобілізацію у зв'язку з початком агресії проти України", - підкреслив Кличко.

Як відомо, раніше Рада Федерації РФ підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна про застосування Збройних сил РФ на території АР Крим.

Українська правда

Автор:  ssn [ 01 мар 2014, 18:43 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Изображение

Автор:  Mihail-ves [ 01 мар 2014, 18:43 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Турчинов: Поведінка РФ – пряма агресія щодо суверенітету України

Україна розцінює поведінку Росії як пряму агресію по відношенню до суверенітету України

Про це у розмові з Держсекретарем США Джоном Керрі заявив в.о. президента України Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба Турчинова.

Сторони обговорили події, що розгортаються в Криму, та спроби військової агресії з боку Російської Федерації.

"Америка завжди стяла та стоятиме на сторожі інтересів суверенних держав та виступатиме на захисті демократії та свободи в Україні", - заявив у свою чергу держсекретар США.

Українська правда

Автор:  Mihail-ves [ 01 мар 2014, 18:43 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

ООН збирається на екстрене засідання з приводу України

Рада Безпеки ООН збереться в суботу для обговорення ситуації в Україні.

Про це пишуть РИА-Новости .

За інформацією дипломатичного джерела у всесвітній організації, Рада Безпеки збереться о 21.00.

У той же час глави МЗС Євросоюзу в понеділок проведуть екстрену зустріч щодо ситуації в Україні, повідомляє ИТАР -ТАСС.

Як відомо, в суботу Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна і дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму.

Відповідне рішення підтримали 90 голосами всі члени Ради Федерації одноголосно.

Автор:  Mihail-ves [ 01 мар 2014, 18:45 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Петиция на сайте Белого Дома "О предотвращении вторжения российских войск на территорию Украины."

Пожалуйста, подписываемся, друзья!

https://petitions.whitehouse.gov/petiti ... e/sdWJcVlf

Автор:  Mihail-ves [ 01 мар 2014, 18:46 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Изображение

Автор:  Mihail-ves [ 01 мар 2014, 18:47 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Путину бедному мозг больной свело

Мы очень долго сидели и думали, когда же падет режим Владимира Путина и как это может случиться. Сегодня Владимир Владимирович дал нам исчерпывающий ответ на этот вопрос.

Я только что прибыл с совещания института судебной психиатрии им. Сербского, где мы с коллегами провели оценку происходящих событий. Мы поставили Владимиру Путину диагноз — гипертоксическая шизофрения. По психотипу он параноик, человек оборонительного сознания. Но под влиянием внешних сложных событий параноик может стать шизофреником. Путин действительно решил, что он великий человек и может вершить судьбу истории. Он не глупый, в человеческом плане я его уважаю, и больше меня его, наверное, не уважает никто. Но внешний импульс оказал на психику этого человека неизгладимое впечаление. Как говорилось в песне группы «Ноль», «человеку бедному мозг больной свело». Этим переломным событием была сочинская Олимпиада. Путин настолько верил и ждал, что стадион «Фишт» обрушится во время церемонии открытия или закрытия —или что Россия проиграет Олимпиаду, что когда этого не случилось, он решил, что способен на все. В психиатрической литературе этот феномен описан как кесарево безумие: когда человека ничто не ограничивает, он перестает отдавать себе отчет в том, что он делает. Это синдром, очень близкий гипертоксической шизофрении. Жена Путина еще как-то удерживала его безумие, но он с ней развелся.

И вот мы имеем идею ввести войска в Украину. Утопить российский Черноморский флот можно двумя-тремя ракетами Пятого флота США, который находится в Бахрейне. Для этого даже не надо вводить Пятый флот в Черноморский бассейн, надо просто нажать кнопочку и запустить ракету. Мне очень интересно узнать, где завтра будут Владимир Жириновский и Геннадий Зюганов — главные бляди российской политики. Поскольку блядство — занятие профессиональное, а не любительское, как только они поймут, что Путину конец, они «заболеют». Посмотрим, где они будут завтра, — это очень важный индикатор.

У меня есть предположение, что вот-вот все кончится. Проблема в одном: что придет на смену всему? Это гораздо более важный и трагический вопрос, чем падение Владимира Путина, который наконец подписал свой смертный приговор. Которого, кстати, у него никто не просил.
Станислав Белковский

Автор:  Mihail-ves [ 01 мар 2014, 18:48 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Шендерович: Мені сьогодні дуже соромно

Изображение
Відомий російський письменник і журналіст Віктор Шендерович засудив оголошення війни Україні Росією.

Як написав Шендерович у блозі на "Ехо Москви", "Ми дорого заплатимо за подію в ці дні".

Шендерович написав, що йому сьогодні дуже соромно.

"Думаю, більш соромно, ніж було тим, хто дорослими зустрів звістку про вторгнення до Праги в шістдесят восьмому. Тоді все-таки було відчуття спільного, давно вбитого в хребет, безсилля перед монстром-державою ...

Цього дрібного біса ми виростили самі, вивели в пробірці і дали стати тим, чим він є сьогодні.

Подальше - у загальних рисах відомо тим, у кого була хоча б четвірка з історії. Ми дорого заплатимо за подію в ці дні".

http://life.pravda.com.ua/person/2014/03/1/154817/

Автор:  legionary [ 01 мар 2014, 18:51 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Цитата:
Велика Британія скликає надзвичайне засідання Ради безпеки ООН у зв'язку із ситуацією в Україні, повідомив на своїй сторінці у Твіттері міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс.

@interfax.ua

Автор:  Rush [ 01 мар 2014, 18:54 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Бл..дь,Меркель выступает.Они только языками чешут - Мы осуждаем или Нам надо....
Уже бы сделали что-то реально.

Автор:  SSV [ 01 мар 2014, 18:54 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Цитата:
Українські росіяни і російськомовні – Путіну: ми не просили про ваш захист
01.03.2014
Етнічні росіяни і російськомовні громадяни України звернулися до президента Росії Володимира Путіна з проханням не втручатися у внутрішні справи України.

«Ми дякуємо вам за підтримку, але хочемо донести до вас інформацію про те, що нас ніхто і ніколи не притісняв на території України. Ми завжди жили вільно і щасливо, розмовляючи звичною нам мовою», – твердять автори звернення.

«У школах ми також вивчали і державну мову України і володіємо нею так добре, що почуваємося комфортно в україномовному середовищі», – пишуть етнічні росіяни і російськомовні.

«Тому, за всієї поваги до вашої турботи, ми просимо вас не порушувати на державному рівні Російської Федерації внутрішнє питання нашої країни, яке не є для нас гострим. Тим більше вводити війська для врегулювання конфлікту... якого ми не бачимо», – ідеться в заяві.

Звернення до російського лідера з’явилося 28 грудня на сайті avaaz.org, який є платформою для збору петицій. За добу звернення підписали понад 49 тисяч людей.

https://secure.avaaz.org/ru/petition/Uv ... _/?dKpuLgb

Автор:  Mihail-ves [ 01 мар 2014, 18:55 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

предлагают открыть второй фронт, думаю китайце откликнутся

Изображение

中國人!俄羅斯法律可以帶來部隊進入外國領土!
你的整個遠東!歡迎來到俄羅斯!
Жителі піднебесної! За російськими законами можна вводити війська на чужу територію! Увесь Далекий Схід ваш! Ласкаво просимо в Росію!

Автор:  legionary [ 01 мар 2014, 18:56 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

завтра вече?
Изображение

Автор:  Доктор Лайтман [ 01 мар 2014, 18:56 ]
Заголовок сообщения:  Re: РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Mihail-ves писал(а):
Петиция на сайте Белого Дома "О предотвращении вторжения российских войск на территорию Украины."

Пожалуйста, подписываемся, друзья!

https://petitions.whitehouse.gov/petiti ... e/sdWJcVlf

уже писали....

Страница 1 из 5928 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/