Текущее время: 28 мар 2024, 18:01

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4010 ]  На страницу Пред.  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 268  След.

какие языки должны быть государственными ?
только украинский 70%  70%  [ 167 ]
русский и украинский 30%  30%  [ 70 ]
Всего голосов : 237
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 11 ноя 2017, 23:48 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 22:15
Сообщений: 1935
Авто: Хорошее
Город: Украинский
Друже mafik добре я передам твоє прохання Чернгогорському хлопаку. Але не розумію чого саме мене додають до списку ігнора :shock: Я так розумію що ті хлопаки що додали мене до ЧС нажаль не можуть вести розмову з опонентом :( Також мені досить не зрозуміло чому ті хлопаки вважають мене сепаратистом ? Я наприклад дуже кохаю свою неньку Україну, але не поважаю коли мені намагаються нав'язати цю любов насильницьким методом !!! Я наприклад маю свою точку зору того що відбувається в Україні, але мені чогось намагаються нав'язати іншу ! Добре якщоб це робилося в діалогі, та грунтувалось на якихось доказах ! Але опоненти нажаль постійно опускаються до образ як тупорилі московитськи пси, після образ вони додають людину до ЧС !!! Нажаль це все на що хватає розуму у цих людей !!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2017, 02:36 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23887
Авто: есть
Город: Elx
о, боже, мусорок мафик вместе с вышиватным ботом-предателем занесли меня в ЧС?? как неожиданно, и как же жить мне теперь? :lol:

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2017, 08:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 янв 2013, 21:37
Сообщений: 5409
Авто: ваз 21083
Город: Николаев
Ivansusanin писал(а):
Друже mafik добре я передам твоє прохання Чернгогорському хлопаку. Але не розумію чого саме мене додають до списку ігнора :shock: Я так розумію що ті хлопаки що додали мене до ЧС нажаль не можуть вести розмову з опонентом :( Також мені досить не зрозуміло чому ті хлопаки вважають мене сепаратистом ? Я наприклад дуже кохаю свою неньку Україну, але не поважаю коли мені намагаються нав'язати цю любов насильницьким методом !!! Я наприклад маю свою точку зору того що відбувається в Україні, але мені чогось намагаються нав'язати іншу ! Добре якщоб це робилося в діалогі, та грунтувалось на якихось доказах ! Але опоненти нажаль постійно опускаються до образ як тупорилі московитськи пси, після образ вони додають людину до ЧС !!! Нажаль це все на що хватає розуму у цих людей !!!

не зрозумів друже, як можно тобі насильцьки навьязувати любов до країни, коли ти вже її любишь?
На другі питання я не зможу тобі відповісти, так на ці питання зможе відповісти тільки друже Renegade, но він тебе післав у дупу.
замкнуте коло...
може колись ви зрозуміете що потрібно якось відповідати за свої звинувачування, та найдете спосіб як поспілкуваться без образ.


сьогодні час показуе,що не кожен той хто НЕ розмовляе украіньскою ворог України, та не всі хто вивчив украіньку є другом для країни.

_________________
Лозунг нашего государства: Если
коррупцию не победить, то ее надо
организовать и возглавить.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2017, 09:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
mafik писал(а):
...сьогодні час показуе,що не кожен той хто НЕ розмовляе украіньскою ворог України, та не всі хто вивчив украіньку є другом для країни.

Почему Украинская Армия говорит на две трети по-русски? Казалось бы, должен быть наплыв бендер из Западной Украины. Фиг там. Они быстрее в Польшу на зароботки поедут, или в Германию, или кто не вдалый, в Литву. В армию в основном идут Донбасс, Харьков, Сумы, Николаев, Днепр, Одесса, Запорожье, Херсон. Западенцы на 250 евро в армию идут слабо.
Вот и воюет против России, в основном, Юго-Восток Украины.
хуянсосанин решил повыйобываться в День украинской письменности :lol:
Но что по-русски, что по-украински - на суржике. гадит и тут, и там, по-черному.

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2017, 09:28 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 апр 2012, 13:19
Сообщений: 1504
Авто: toyota
Город: Киев
Renegade писал(а):
mafik писал(а):
...сьогодні час показуе,що не кожен той хто НЕ розмовляе украіньскою ворог України, та не всі хто вивчив украіньку є другом для країни.

Почему Украинская Армия говорит на две трети по-русски? Казалось бы, должен быть наплыв бендер из Западной Украины. Фиг там. Они быстрее в Польшу на зароботки поедут, или в Германию, или кто не вдалый, в Литву. В армию в основном идут Донбасс, Харьков, Сумы, Николаев, Днепр, Одесса, Запорожье, Херсон. Западенцы на 250 евро в армию идут слабо.
Вот и воюет против России, в основном, Юго-Восток Украины.
хуянсосанин решил повыйобываться в День украинской письменности :lol:
Но что по-русски, что по-украински - на суржике. гадит и тут, и там, по-черному.

С учетом количества населения по областям, все-таки я бы не говорил что западенцы филонять войну с рашистами
Изображение

_________________
ВВП Украины 90 млрд$, ВВП России 1108 млрд$


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2017, 09:52 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
lartuk писал(а):
...я бы не говорил что западенцы филонять войну с рашистами
..

ок, спасибо за информацию.
просто несколько дней муссировалось на ТВ о львовских уклонистах...

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2017, 10:37 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 22:15
Сообщений: 1935
Авто: Хорошее
Город: Украинский
lartuk писал(а):
Renegade писал(а):
mafik писал(а):
...сьогодні час показуе,що не кожен той хто НЕ розмовляе украіньскою ворог України, та не всі хто вивчив украіньку є другом для країни.

Почему Украинская Армия говорит на две трети по-русски? Казалось бы, должен быть наплыв бендер из Западной Украины. Фиг там. Они быстрее в Польшу на зароботки поедут, или в Германию, или кто не вдалый, в Литву. В армию в основном идут Донбасс, Харьков, Сумы, Николаев, Днепр, Одесса, Запорожье, Херсон. Западенцы на 250 евро в армию идут слабо.
Вот и воюет против России, в основном, Юго-Восток Украины.
хуянсосанин решил повыйобываться в День украинской письменности :lol:
Но что по-русски, что по-украински - на суржике. гадит и тут, и там, по-черному.

С учетом количества населения по областям, все-таки я бы не говорил что западенцы филонять войну с рашистами
Изображение



Ну дело в том что западная Украина массово пошла в армию сразу после майдана. После всех котлов, видя отношения власти к солдатам, видя предательство руководства МО западная Украина сказала: а йдіть ви в дупу зі своїм АТО !!! Будучи в этом году в Карпатах и общаясь с местными по поводу войны практически все в один голос сказали что большая часть их молодежи живет и работает в ЕС! Рисковать жизнью за 300$ дураков там уже нет !


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2017, 11:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 19:43
Сообщений: 13930
Откуда: LVOV
Авто: ..с утра были...
Город: LVOV
mafik писал(а):
не зрозумів друже, як можно тобі насильцьки навьязувати любов до країни, коли ти вже її любишь?
На другі питання я не зможу тобі відповісти, так на ці питання зможе відповісти тільки друже Renegade, но він тебе післав у дупу.
замкнуте коло...
може колись ви зрозуміете що потрібно якось відповідати за свої звинувачування, та найдете спосіб як поспілкуваться без образ.
сьогодні час показуе,що не кожен той хто НЕ розмовляе украіньскою ворог України, та не всі хто вивчив украіньку є другом для країни.

Хорошо сказал!
Братан, а ты оказывается полиглот
:D

_________________
Желание-это тысячи возможностей!
Не желание-это тысячи причин!
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2017, 12:29 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
https://www.obozrevatel.com/crime/76950 ... blasti.htm

в одной и той же статье на первый взгляд противоречивые выводы.
вроде из Волыни мало, но в процентном отношении - больше.
одна статистика учитывает место рождения (как в приведеной инфографике), другая - по месту призыва.

главное: неблагодарное и неблагородное дело противопоставлять одни регионы другим.

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2017, 15:03 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 янв 2013, 21:37
Сообщений: 5409
Авто: ваз 21083
Город: Николаев
Rush писал(а):
Хорошо сказал!
Братан, а ты оказывается полиглот
:D
плюрилингва„скорей всего чем полиглот))))

_________________
Лозунг нашего государства: Если
коррупцию не победить, то ее надо
организовать и возглавить.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2017, 17:22 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 янв 2011, 01:29
Сообщений: 338
lartuk писал(а):

С учетом количества населения по областям, все-таки я бы не говорил что западенцы филонять войну с рашистами

Проезжал через маленький городок Залещики Тернопольской обл., так там в 2015 г. было 7 погибших в АТО, население 10 тыс. человек.

_________________
ВСЕМ ПРИВЕТ))


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 ноя 2017, 19:12 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23887
Авто: есть
Город: Elx
Прем'єр Угорщини: мені байдуже, чи відповідає стандартам український закон, питання в іншому

Суперечка Угорщини та України, яка виникла на початку вересня, після ухвалення закону "Про освіту", досі лишається на порядку денному. Із часом його вплив стає навіть більш помітним – вже не є секретом, що Угорщина відкрито блокує навіть політичний діалог України з НАТО.
З українського боку заяву щодо даної суперечки робили, мабуть, усі без винятку політики, аж до найвищого рівня.
Однак мало хто звертав увагу, що з угорського боку ситуація була іншою: протягом двох місяців керівник угорського уряду, прем’єр-міністр Віктор Орбан, уникав заяв з українського питання. Від Будапешта говорили два міністри: голова МЗС Петер Сіярто та міністр людських ресурсів Золтан Балог (це відомство відповідальне також за освіту). Перший грав роль "злого поліцейського", від нього лунали найжорсткіші заяви; другий був більш налаштований на співпрацю.
Наприкінці минулого тижня Віктор Орбан перервав мовчання, присвятивши Україні добрий шмат своєї промови на зустрічі із закордонними угорцями, і ця промова справді виявилася нерядовою.
По-перше, з його слів випливає, що навіть у разі позитивного для Києва рішення "Венеціанки" Будапешт не зніме претензій до мовної норми освітнього закону. По-друге, він попередив Київ про нові імовірні конфліктні питання. Такими можуть стати президентський законопроект про громадянство, законопроект про мови та питання реституції церковного майна, вирішити яке Порошенко особисто обіцяв угорцям.
"Європейська правда" публікує повний переклад українського блоку промови Орбана.
* * * * *
Мені варто висловитися щодо наших відносин з Україною.
Це – історія, яку я вважаю важкою і сумною.
Я можу казати так, адже в останні роки Угорщина послідовно виступала за Україну, навіть щодо найгостріших питань. І тут я кажу не просто про питання української незалежності, яку ми, очевидно, завжди підтримували. Угорщина також брала участь у найпалкіших європейських дебатах щодо України, послідовно виступаючи за тісніші зв'язки між Україною та Європейським Союзом.
Я був одним з тих – а часом навіть провідним гравцем – хто успішно просував надання українцям безвізового режиму з ЄС.
Та для нас все це перетворилося на сумну історію.
Це – суб’єктивний термін, але ми маємо підстави використовувати його. Адже після досягнення всіх цих результатів ми отримали обіцянки, що угорська громада в Україні за жодних підстав не може бути позбавлена своїх прав, що українці ніколи не знижуватимуть той рівень прав меншин, який вже досягнутий в Україні у відповідності до правил ЄС.
Але зрештою сталося саме це – протягом одного дня.
Це викликало запеклу полеміку Угорщини з Україною. Це не змінило нашого дружнього ставлення до України, але охолодило дружбу. Дуже важко співпрацювати з країною, яка явно дискримінує наших співвітчизників, що проживають на її території. Тож це – непростий виклик для зовнішньої політики Угорщини.
В даному контексті ми не будемо починати марну і філософськи неоднозначну дискусію про міжнародні стандарти захисту прав меншин, адже це – делікатне питання.
Натомість Європейський Союз твердо стоїть на заявах про те, що рівень прав меншин, який вже досягнутий і наданий, не може бути зменшений з жодної причини.
Цей рівень можна піднімати, але він ніколи не може бути знижений. І незаперечним фактом є те, що новий закон України "Про освіту" являє собою зменшення такого рівня у порівнянні з попередньою ситуацією.
Це є фактом навіть попри заяви України, що вона дотримується міжнародних стандарті у певній формі.
Я не знаю, чи є коректними ці заяви України, і мене це не обходить.
Натомість ми повинні опиратися на правила ЄС щодо заборони на скасування або зменшення таких прав.
Це стає тим більше важливим, тому що в Україні на порядку денному є як мінімум ще три важливих законопроекти і законодавчі ініціативи (які призведуть до зменшення прав меншин).
І якщо зараз не дати Києву зрозуміти, що країна, яка прагне рухатися ближче до Європи, повинна відповідати європейським стандартам і нормам, то, можливо, ми зіткнемося з аналогічною ситуацією після ухвалення наступних законів. Цей перелік включає такі законопроекти: про громадянство, про використання мови (прим.: є також альтернативний проект, до якого в Угорщини може бути більше претензій) і про реституцію та використання церковної власності (йдеться про обіцянку Порошенка часів президентської кампанії, яка так і не була реалізована).
Але згадуючи про потребу широких переговорів з Україною, було б справедливо також сказати, що в цілому Угорщина є однією з країн, що стабілізують регіон, і однією з небагатьох, які не тільки зацікавлені у забезпеченні регіонального миру та процвітання у Центральній Європі, але також посилено працює заради обох цілей.
Крім того, ми домоглися того, що і США, і Росія, і Німеччина, і Ізраїль, і Китай, і Туреччина – всі перелічені країни зацікавлені в успіху Угорщини. У нас немає ніяких конфліктів з будь-якою великою країною: навпаки, всі країни, які формують світову політику, зацікавлені в успіху Угорщини.

Віктор Орбан,
прем'єр-міністр Угорщини,
Будапешт, 9 листопада 2017 року
http://www.eurointegration.com.ua/artic ... 3/7073569/

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 ноя 2017, 20:39 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 18 фев 2012, 00:15
Сообщений: 3102
Авто: -
Город: -
Цитата:
Реакция Венгрии на образовательный закон Украины заполитизирована, - евродепутат

Венгрия имеет свои внутренние причины так агрессивно реагировать на языковые положения закона Украины об образовании, в частности и в связи с началом предвыборной кампании действующим премьер-министром Виктором Орбаном.
Такое мнение в интервью Укринформу выразил член Европарламента от Литвы Петрас Ауштревичюс, передает Цензор.НЕТ.

"Я видел реакцию партии Орбана относительно данного закона. Она очень сердита и заполитизирована. Убежден, что это является составляющей его политической кампании, стартовавшей в Венгрии накануне следующих выборов", - считает литовский политик.

Также он отметил, что является сторонником более интенсивных консультаций.

"Дети украинских граждан должны свободно владеть украинским языком. Иначе они будут изолированы от дальнейшего продвижения в обществе. Это очевидно, что мы должны изучать государственный язык. Как это лучше всего обеспечить - это должно быть предметом дискуссии", - заметил Ауштревичус.

Он также отметил, что в настоящее время венгерские депутаты Европарламента, особенно представители консерваторов, которые представляют партию премьер-министра Орбана, очень активно критикуют украинский закон об образовании.

"Украина требует нашего понимания и поддержки. Я верю в дальнейшие добрососедские отношения между Украиной и Венгрией", - подчеркнул литовский политик.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 ноя 2017, 21:21 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 апр 2011, 22:11
Сообщений: 6904
Авто: ---
Город: ---
Украине не нужны союзники в ЕС, которые лоббировали бы интересы Украины. Украине нужна мова любой ценой. Как только все в Украине заговорят на "ридний" мови - будет тогда в Украине 100% всеобъемлющее счастье.

_________________
Magna est Veritas, et praevalebit


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 ноя 2017, 21:48 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 янв 2013, 21:37
Сообщений: 5409
Авто: ваз 21083
Город: Николаев
Аndrew писал(а):
Украине не нужны союзники в ЕС, которые лоббировали бы интересы Украины. Украине нужна мова любой ценой. Как только все в Украине заговорят на "ридний" мови - будет тогда в Украине 100% всеобъемлющее счастье.

"рідній мові" -букву "і" есть в английской клавиатуре.


вот что творит ограничение российской попси на радио, ну и конечно же алкоголь

https://ru.1492news.com/news/47447_1510569467

_________________
Лозунг нашего государства: Если
коррупцию не победить, то ее надо
организовать и возглавить.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4010 ]  На страницу Пред.  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 268  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 20


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron