Текущее время: 16 апр 2024, 19:51

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 495 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24 фев 2018, 18:50 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
Alexey Petrov

7 Std. ·

Прокручиваю в голове картинки с ежевоскресных миллиардных импичментом и ловлю себя на банальном де жа вю. Где же я видел эти мохеровые береты с пыжиковыми шапками из южной чебурашки, эти «светлые лица, преисполненные веры в завтрашний день?!» Ну определённо видел же.
А потом сложился простенький пазл, аж щелкнули отдельные элементы слившись в одну малоприятную картину.
Это же бывшая гвардия синьоры Витренко унд герцога Симоненко, правда немного разбавленная новыми веяниями. Не поленился Миша, поднял упавшее знамя, вложив в благодарные уши такие нужные им, но давно позабытые тезисы про мироедов, вшивую интеллигенцию, пятилетку за три дня и о тех, кто был ничем, но станет всем, (как только деньги у Ахметова отберут).
И пусть вас друзья не смущает тот факт, что пролетарии гарцуют под вроде бы неправильными для них флагами. Главное добраться до горла мироедов и прелестей их фрейлин, остальное всё второстепенное и не имеющее значения...

Но этому легиону нужно отдать должное, настырны и упрямы. В то время, когда мы говорим о том, что за нас уже все решили, все одинаковы и следовательно нам нечего делать на избирательном участке, осколки совка из последних сил, опираясь на руки родственников, но ползут к избирательной урне, голосуют и да, решают всё за нас!

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 фев 2018, 23:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
Ігор Чернобаєв

@chernobaiev
4 ч.4 часа назад
Еще
Это, чтоб вы уже не сомневались, кого гэбнявые готовят кандидатом в президенты Украины от кремля и ради кого безтрусые водят хороводы с їбічмєнтамі.
Изображение

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2018, 17:10 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
ХУНТАшвіллі Василькова

@SergeiVasylkiv
15 ч.15 часов назад
Еще
Так хто там казав що треба звільнити всіх прокурорів ,суддів і набрати нових молодих

Нате вам молодого
Изображение

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2018, 18:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
Изображение

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2018, 19:31 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 18 фев 2012, 00:15
Сообщений: 3102
Авто: -
Город: -
Renegade писал(а):
Ігор Чернобаєв

@chernobaiev
4 ч.4 часа назад
Еще
Это, чтоб вы уже не сомневались, кого гэбнявые готовят кандидатом в президенты Украины от кремля и ради кого безтрусые водят хороводы с їбічмєнтамі.

Порошенко реально сам делает все для президентства Юли. Хотя я думаю в последний момент запад начнет активно пиарить Вакарчука. Не просто так он проходит там обучение.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2018, 20:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
Romaha писал(а):
...в последний момент запад начнет активно пиарить Вакарчука...

выделил ключевую фразу
чтоб не успели черный пиар вылить ;)

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 фев 2018, 15:21 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 18 фев 2012, 00:15
Сообщений: 3102
Авто: -
Город: -
Renegade писал(а):
Romaha писал(а):
...в последний момент запад начнет активно пиарить Вакарчука...

выделил ключевую фразу
чтоб не успели черный пиар вылить ;)

Думаю, это секрет Полишинеля. Всем давно все известно. Проблема наших политиканов в том, что Вакарчук при любом черном пиаре будет выглядеть привлекательней любого другого политика из лидеров президентской гонки. Им, политиканам а ля Порошенко, Юля и т.д., всерьез верят только полные идиоты и любая более-менее адекватная альтернатива будет воспринята на ура. Например, я с удивлением узнал, что Вакарчук весьма популярен в качестве кандидата у нас среди патриотической молодежи (студентов). И это на Донбассе, заметьте.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 фев 2018, 18:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
Скандальная поклонница «русского мира» и активистка «Антимайдана» Марина Меньшикова, которая в прошлом года напала с молотком на бойца АТО, покончила с собой в днепровском СИЗО. Об этом на своей странице в Facebook сообщил мэр города Борис Филатов.

«Помните известную сеператистку Меньшикову? Ну ту даму, которая на бойца АТО кинулась в театре с молотком? Сегодня в 8-32 повесилась в днепровском СИЗО. На простыне», — написал он.

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 фев 2018, 19:20 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 19:43
Сообщений: 13931
Откуда: LVOV
Авто: ..с утра были...
Город: LVOV
phpBB [video]

https://www.facebook.com/10001063467845 ... 610387790/
:lol: :lol: :lol:

_________________
Желание-это тысячи возможностей!
Не желание-это тысячи причин!
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 мар 2018, 16:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23900
Авто: есть
Город: Elx
Цитата:
04.03.18 10:36 "Непродолжительное пребывание задержанного на коленях это не унижение", - Шевченко о задержаниях под ВР

Изображение

Спикер Министерства внутренних дел Артем Шевченко считает, что непродолжительное пребывание задержанного на коленях перед посадкой в транспорт – это не унижение.
Как передает Цензор.НЕТ, начальник департамента коммуникации МВД Украины Артем Шевченко прокомментировал правомерность действий полиции при задержании протестующих под ВР.

При задержании активистов ставили на колени прямо в сугробах.

"По поводу воплей о якобы унижениях задержанных. Непродолжительное пребывание задержанного на коленях перед посадкой в ​​транспорт это - никакое не унижение, а общеупотребительное полицейскими разных стран тактика обеспечения личной безопасности сотрудника путем приведения задержанного в подконтрольное положение, исключающее возможность внезапного нападения на него", - уверен Шевченко.

По его словам именно поэтому, чтобы не держать на холодной погоде задержанных лежа на снегу лицом вниз, был избран такой способ контроля.

"Удивительно, что этих базовых тактических правил не знает нардеп Мустафа Найем, который сам был причастен к набору в патрульную полицию в нескольких городах в 2015-2016 годах, - продолжает он. -. При этом вчера утром под ВР уже задержанным, которые сидели на корточках или стояли на коленях, позволяли общаться, курить и не били. Степень жесткости действий полиции не была чрезмерной учитывая:
опыт постоянных столкновений спровоцированных митингующими;
их настроенность на агрессию;
оперативную информацию о возможном наличии оружия (которая подтвердилась в ходе обысков) и в конце концов;
трагический опыт 31 августа 2015, когда под ВР граната унесла жизни 4 гвардейцев".

https://censor.net.ua/news/3053759/nepr ... yah_pod_vr

это - ПЯТЬ :lol:

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 мар 2018, 16:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
legionary писал(а):
это - ПЯТЬ :lol:

Это - ГІДНО!!! :P

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 мар 2018, 14:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2012, 17:21
Сообщений: 4347
Авто: мафинка
Город: Тернопіль
Про "несподіваний" реванш
Країна прокинулась - ой, у нас, виявляється, знову Беркут.
Ой, виявляється, він існує.
Ой, Беркут повернувся за реваншем.

- А це тобі за Майдан! - махали кийками і приговорювали учора, під Радою, роблячи з людей криваве м'ясо.
Били такі ж "космонавти", що і чотири роки тому, і, схоже, не всі вони тоді звалили на літаку до Криму?
:)
Тобто, вже ясно, що є у нас прошарок професійних силовиків, які живуть, можливо навіть і воюють, і мріють про реванш, назвемо умовно "За Майдан". І ось цей реванш вирвався, так?

Не так.

Ніхто нікуди не виривався. Вірніше, ніхто нічого й не приховував. Реванш вже йде чотири роки, люди. Майже з самого початку життя нашої, начебто оновленої Майданом, країни.

Весна 2014.
Наш перевізник веде машину в Зону, на Славянськ. Машина повна волонтерського начиння. Десь під Харковим його зупиняє пост поліції. Нашивки - "Беркут". Йде повний шмон машини, згадують Майдан. Мета - знайти хоч щось недозволене, не пропустити машину на фронт.
Потім про цей пост говорять і інші перевізники. Той же шмон, але вже з покладанням мордою в асфальт. Але людям не до цього, почалась війна. Такі новини проходять повз людей.

Літо 2014.
Нашого перевізника затримують в Зоні. Поліція, нашивки "Беркут" Шмон машини, мордою на капот. Бачать волонтерський груз, але ведуть до відділка.
Висилаю на допомогу "Донбас"
Відбились.

Осінь 2014.
Айдарівці беруть в полон замміністра чи самого міністра ЛНР. Везуть до Києва. Тут на них вже чекають силовики. Арешт айдарівців (!), звинувачення у викрадені людини, міністра ЛНР випускають.
Айдарівців судять вночі, Автомайдан не пропускає цю подію, підтягується як у старі добрі часи. Айдарівців випускають під заставу. Обвинувачення про викрадення людини на айдарівцях висить, міністр ЛНР час від часу приїздить до Києва, потім спокійно шастає за кордон.

Зима 2015.
Заходимо в Артемівський відділок поліції. Чекаємо на документи. Нас тим часом запрошують на каву у сусідній зал. Заходимо - дві групи. Одна на вихід, друга якраз з виходу. Виходи в них - стояти на блокпостах других і третіх ліній, аж до Ізюма.
- А ви звідки? - питаємось ми.
- Ми харківський Беркут. - охоче пояснюють.
Форма міліцейська, в декого дійсно беркутська. Шеврони Беркуту теж на місці. Пильно дивлюсь на цю форму і на шеврон.
- Харошая, удобная. Давно єйо нашу. - каже один, перехопивши мій погляд.
- Я знаю. - м'яко кажу я. - Якість вашої форми я знаю давно, ще з Майдану. Горіла за милу душу.
В зальчику пада тиша. Ми дивимось одне на одного. Хтось зупиняється на півдорозі, несучи чашку кави.
- Каву не буду. Дякую. - відповідаю я.

Ми виходимо з залу. Ми добре знаємо цей Беркут. Стоїть на Часів Яру. Майданівців визначає нюхом. Тоді може статись - мордою на асфальт, і повний шмон машини.
А просто так. А за Майдан!
Про що тобі не раз нагадають.

Подібних історій кожен волонтер розкаже вам вагон з маленьким возиком. І ми, скажу вам чесно, здивовані вашим прозрінням - о, невже в нас є Беркут?
Та він нікуди не дівався, братця. Він був і є з самого початку "нашої оновленої після Майдану, країни"
І неважливо, як він зараз називається. Важливо те, що він існує і реваншу за Майдан він давно прагне. Можете бути певними, вони тільки чекають відмашки "Фас!" А тоді вже мало не покажеться нікому. Ні малим, ні старим. Бо перемогла їх тоді ціла країна - а отже, бити треба всю країну.
І єдина маленька деталь зупиняє мій погляд і змішує мій хід думок - шматок чорного сплавленого пластику на одній з полиць нашого музею.
Це чашка наколінника. Її знайшли на місці загибелі вертоліта, в якому летів тоді генерал Кульчицький і хлопці з Беркуту Івано-франківщини. Цей наколінник ми купили свого часу і передали, разом з цілою машиною грузу, на Карачун. Де ці беркутята стояли разом з Першим резервним, в майбутньому - батальйон імені Кульчицького.
- Діано, вони класні хлопці. Вони якраз тоді відмовились їхати на Майдан. Одні з небагатьох. Давайте, допоможемо їм з екіпіровкою? Бо воюють у капцях. - попросили мене мої шалені майданівці.
І ми екіпірували як змогли тих беркутят, які чи то були на Майдані, чи то не були - але у боях були завзятими і правильними. Так вирішили хлопці. Ми лише виконали вирішення.
Так всі ті беркутята й загинули тоді, у нашій екіпіровці...
І цей шматочок пластику - мені як спомин...
І цей шматочок пластику мені як нагадування про виключення з правил.

Але ж ми усі дорослі люди і розуміємо, що кожне виключення з правила не відміняє правила.
Ми також розуміємо, що мрії про реванш - вони були і будуть в тих цепних псів, і нічим вони не залікуються.
Ми розуміємо і те, що ці цепні пси без команди "Фас!" нікуди рипатись не стануть.
І ми, звичайно, розуміємо, хто віддає команду "Фас!"

І ось вам остання розповідь про реваншистів, які начебто раптом проявились в нашій країні.
Нас було запрошено на урочистий захід. Як волонтерів. Зараз такі часи, що будь-який захід не може відбуватись без присутності волонтерів. Ми йдемо як свайбові генерали - ну, хто знайде час, звісно.
Ми якраз час мали. І пішли туди.
Після урочистостей нас запросили в кулуари, де було багато офіцерів, чиновників суду та юриспруденції взагалі, ба навіть генералитет.
Почались тости.
І ми прозріли.

- ... і спасіба за защіту от етіх нєнормальних актівістов! - закінчував промову високий суддя, вже напідпитку.
Я одразу підійшла до нього.
- І не кажіть. - сказала я. - Ці активісти вже змучили всіх. Що їм не сидиться?
- Да! - гаряче припав до моїх слів суддя. - Валантьори єсчо еті! Задралі уже всєх!

Зі мною була моя донька, вона дивилась на те все і тримала в собі регіт як могла. Аж тут лунав наступний тост.

- Так вип'єм же за тєх настоящіх офіцеров, с которих і началось наше славноє воінство! Офіцеров НКВД!
- Кхе... - кашлянув якийсь генерал і оратор похопився:
- Ееее... карочє, вип'єм за офіцерав!

Донька маякувала мені - пішли, досить вже з нас цього зоопарку. Але мені було цікаво ще поспостерігати. Мені цікавою була глибина оцього очікування реваншу у "нашій оновленій Майданом країні". Можете вважати мене мазохісткою. Я пропоную кращий термін - дослідник.
Мені було цікаво, чи хоч хтось згадає за загиблих - цей обов'язковий тост для будь-якого військового соціуму, що побував у війні.
Випили за мілих дам.
Потім почали проголошувати тости за Іван Іванича і Сідора Сідоровіча.
Ми сиділи у куточку і спостерігали, тримаючи рюмочки, забарвлені Моршинською.
Потім я рішуче встала і підійшла до генерала, який здався найсимпатичнішим і найстаршим. До того ж його було представлено як відомого волонтера-пенсіонера.
- Пора б випити й за загиблих. - сказала я йому. - Виголосіть, прошу. Від вас це буде правильнішим.
- Да-да! - гаряче покивав головою генерал.
І високо підняв свій келих.

- І давайтє вип'єм за всєх, кто погіб в етой страшной, нікому нє нужной, братоубійствєнной войнє! - виголосив він.

Донька, вже не стримуючи сумної посмішки, кивнула мені - бінго, мовляв! Що, дослідила, досліднику? А чого ти ще чекала?
̶Г̶о̶с̶п̶о̶д̶ь̶,̶ ̶ж̶г̶і̶,̶ ̶т̶у̶т̶ ̶у̶ж̶е̶ ̶н̶і̶ч̶є̶г̶о̶ ̶н̶є̶ ̶с̶п̶а̶с̶ь̶о̶ш̶!̶ - кивнула я їй у відповідь, і ми вийшли.
- Гранатку б туди вкотити. - сказав хтось з молодшого офіцерського складу, вибігши з того гадюшника разом з нами.
І ми мовчки кивнули, згоджуючись.

Це були, повторюю, високі чиновники та чини. Нагороджені та учасники всєя і прочая. Отримавші звання та ордени за ці чотири роки стільки, що грудей не вистачить, аби усе оте чіпляти.

Так що ви там говорите про реванш, який раптом, ну так вже неочікуванно, почав піднімати голову?
Так що ви там говорите про Беркут, який "зненацька" в нас з'явився?

Та він нікуди й не зникав. І я це знаю так точно, як кількість нашивок "Беркут", які ми досить часто бачимо. І я це знаю так ясно, як ота кількість генералів НКВД, які ходять між нами.

Реванш з ними.

https://censor.net.ua/blogs/3053803/pro ... h#comments


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 мар 2018, 15:11 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2012, 17:21
Сообщений: 4347
Авто: мафинка
Город: Тернопіль
Сім'я Януковича продовжує заробляти на державних шахтах, - голова профспілки гірників 05.03.2018 15:00 Гірники трьох шахт державного підприємства "Селидіввугілля" оголосили безстрокове голодування у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості, пише газета Експрес. Чого домагаються шахтарі? — У голодувальників чотири вимоги, — пояснює Михайло Волинець, голова Незалежної профспілки гірників України. — Перша — погашення заборгованості зарплати. Друга — збільшення тарифної ставки через інфляційні процеси, третя — повернення "Селидіввугілля" вкрадених людьми Олександра Януковича запасів. А четверта — виділення коштів на технічне переоснащення і забезпечення матеріалами ДП "Селидіввугілля". Шахтарі голодують у приміщенні Мінпаливенерго, у залі засідань. — А яка заборгованість із зарплати у ДП "Селидіввугілля", а також на інших копальнях країни? — На сьогодні заборгованість із зарплати гірникам в Україні становить 444 мільйони 413 тисяч гривень. Причому 60 мільйонів гривень зарплати шахтарям України заборгували ще з 2015 року. Щодо шахт ДП "Селидіввугілля", то борг там становить майже 105 мільйонів гривень. Головна причина невиплати зарплати і голодування шахтарів — це те, що син Януковича вкрав найбільш перспективні пласти. Але за чотири роки наша влада не спромоглася їх повернути. — А кому тепер належать ці пласти? — Люди Олександра Януковича перепродали вугільні пласти державних шахт "Селидіввугілля" директору підприємства, чиї виробничі потужності розташовуються на окупованій території. Таким чином новим власником став Едуард Бондаренко, який є генеральним директором "Донбасенерго", теплова електростанція якого на окупованій території. Тобто оформлено липову купівлю-продаж одним із людей, які тримали пласти Саші Януковича, на інших людей, яких контролює той же син Януковича. Це означає, що сім'я президента-втікача й надалі продовжує заробляти на державних шахтах і з часів Революції Гідності нічого не змінилося. Нагадаю, що в часи правління Віктора Януковича державні шахти Донеччини передали свої найбільш перспективні вугільні пласти приватним фірмам, які належали синові Віктора Януковича — Олександру.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2018/03/05/286510 ... profspilky


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 мар 2018, 20:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Реванша не будет. Такие как Партия Регионов ещё долго не придут к власти в Украине, а может быть и никогда.

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 мар 2018, 10:34 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 19:43
Сообщений: 13931
Откуда: LVOV
Авто: ..с утра были...
Город: LVOV
Так по чём там опиум для народа? :mrgreen:

Церковнослужитель УПЦ МП пытался вывезти в Москву $65 тысяч

_________________
Желание-это тысячи возможностей!
Не желание-это тысячи причин!
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 495 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron