Текущее время: 19 апр 2024, 10:53

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 495 ]  На страницу Пред.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 30 окт 2018, 02:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 июн 2012, 03:26
Сообщений: 5468
Авто: BMW
Город: Черновцы
Vitalino писал(а):


У Чернівцях посеред вулиці жорстоко побили чоловіка. Дружина потерпілого каже, що нападник - поліцейський

https://molbuk.ua/chernovtsy_news/15918 ... yskyy.html
PS-Избивал мусор 100% в конце статьи цитирую-"Крім того, відомо, що людина на прізвище Владислав Дикий раніше працювала в управлінні патрульної поліції, проте кілька місяців тому була переведена в інший підрозділ поліції." Уволили задним числом-классика жанра.

_________________
Овца покорная и баран умиретворенный любимые блюда гаишников


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 окт 2018, 02:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23902
Авто: есть
Город: Elx
статья 2016 года

Цитата:
Патрульна поліція незаконно затримала депутата міської ради Володимира Бешлея

При цьому правоохоронці застосовували грубу силу та кайданки. Хоча депутат не чинив опору та не перешкоджав діям поліціянтів
Інцидент трапився у ніч проти четверга на вулиці Головній, навпроти готелю «Київ». Спершу патрульні зупинившись поряд із автомобілем керівника фракції Рідне Місто у міській раді Василя Продана, зробили зауваження та попросили перепаркуватися, а коли той одразу виконав вимогу, слідом вже інший екіпаж зупинив авто буквально за 100 метрів. Поліцейські заявили, що Василь Продан нетверезий, той погодився пройти алкотестер. Аби з’ясувати, чи вживав депутат алкоголь, знадобилося аж чотири екіпажі патрульної поліції.

Тим часом, поліціянти не давали журналістам фіксувати процес, причому не просто просили відійти, а штовхали оператора. На запитання ж, на який підставі перешкоджають зйомці та якою нормою закону керуються, не відповіли.

phpBB [video]


Коли патрульний Владислав Дикий штовхнув оператора і журналіста, які приїхали на прохання депутатів та фільмували дії поліції, депутат Володимир Бешлей вступився за них, після чого йому заламали руки та надягли кайданки, а опісля відвезли до Першотравневого райвідділку.

Изображение

Протримавши кілька годин, Володимира Бешлея відпустили, не висунувши жодних звинувачень. Що ж до Василя Продана, то алкотестер показав, що він був абсолютно тверезий.

Депутат Продан зауважив, що патрульні поліцейські вже неодноразово за останні декілька місяців зупиняли його авто і щоразу намагалися безпідставно приписати йому вчинення правопорушень.

http://promin.cv.ua/2016/10/06/patrulna ... hleia.html

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 окт 2018, 07:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Rush писал(а):
Ты реально думаешь, что там есть кто-то, за кого бы я отдал голос? :lol: 8-)

Ну да, я даже написал за кого! :P

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 окт 2018, 09:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 19:43
Сообщений: 13931
Откуда: LVOV
Авто: ..с утра были...
Город: LVOV
Ипать ты кумэдный! :lol:

_________________
Желание-это тысячи возможностей!
Не желание-это тысячи причин!
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 окт 2018, 09:40 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
Victor55555 писал(а):
... переведена в інший підрозділ поліції...

это перемещение, повышение или понижение
но никак не увольнение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 окт 2018, 12:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 июн 2012, 03:26
Сообщений: 5468
Авто: BMW
Город: Черновцы
LAVe писал(а):
Victor55555 писал(а):
... переведена в інший підрозділ поліції...

это перемещение, повышение или понижение
но никак не увольнение

На данный момент они уже в унисон поют о том что этот мусор в полиции не работает.
Потом окажется что он был уволен неделю назад.

_________________
Овца покорная и баран умиретворенный любимые блюда гаишников


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 ноя 2018, 11:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2012, 17:21
Сообщений: 4347
Авто: мафинка
Город: Тернопіль
Лариса Ніцой
4 листопад о 06:31 · ·
Петре Олексійовичу, Ви мене замовили?

Журналістка вашого "5 каналу", власником якого ви є, а отже, вона ваша підлегла, взяла брехливий матеріал, зліплений на мене московистьким ЗМІ, подала його в публічному просторі України як правду, обізвала мене, облила брудом, принизила мою честь і гідність.

За що вона мене принизила? Лише тому, що я хочу українського середовища, рідномовного середовища у своїй країні для себе? Такого середовища, яке має німець у Німеччині, італієць - в Італії, чех - у Чехії, поляк - у Польщі, а я такого рідномовного середовища не маю ніде в Україні, бо немає такого куточка на моїй землі, куди можна сховатися від мови агресора, вона всюди? За моє бажання мене висміяла журналістка вашого каналу! За те, що я відважилася висловити своє бажання голосніше від усіх? Висловити на всю країну, а не пошепки? За те, що я озвучила на повний голос бажання переважної більшості українців: українцям потрібне для існування їхнє рідне середовище, як рибі водойма - за це мене облила лайном ваша журналістка?

Коли мене висміювали і принижували на Ньюзвані і 112-му каналах, я дивилася на це крізь пальці. Бо що можна чекати від ворожих україножерських каналів? Що можна чекати від їхніх гостей - українофобів? Що можна чекати від журналістів, які переплутали свободу слова зі свободою брехні, зі свободою приниження українців.

Але я бачу цей вірус поширився і на вашу журналістку. Коли я показала її пасквіль фахівцям, усі в один голос казали - це чорнуха, це замовлення. Якщо вона працює на вашому каналі, Петре Олексійовичу, то це ваше замовлення? Якщо не ваше, тоді чиє замовлення пішла наліво виконувати працівниця вашого каналу? І чому вона це зробила? Може ви затримуєте своїм журналістам зарплату, тому вона подалася виконати халтурку?

Чи це тепер усі канали будуть поливати багном тих українців, хто підніме голову і вимагатиме української мови, мови своїх предків, на своїй землі?

Замовний брехливий матеріал вашої підлеглої прикладаю.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 ноя 2018, 11:50 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2012, 17:21
Сообщений: 4347
Авто: мафинка
Город: Тернопіль
https://startko.co.ua/2018/11/06/videozvernen/


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 ноя 2018, 21:43 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
Цитата:
Яожидалбольшего страшніше за вату
Не вгодили.
Виявлений новий штам вірусу гострої зрадофілії - "Яожидалбольшего™". До інфікування найчастіше схильні хронічні разочарованці і довічні неплатники податків.

Изображение
Типовий "ожидалец" більшого характеризується пізнім запаленням і фрагментарною логікою.

На Майдані він не був жодного разу, навіть просто поруч постояти, гімн поспівати. Уперше усвідомив, що в країні відбувається щось серйозне - коли Крим відняли. У цей момент несподівано відчув себе патріотом, порвав на грудях вишиванку і навіть мужньо посварився з окремими друзями із-за поребрика. Розплакався від розчулення власною громадянською позицією і сів назад на диван. Чекати більшого.

На армію ожидалец більшого не відірвав від серця ні копійки. Ні через волонтерів, ні податками не сплатив жодного патрона. Жодного бинта не відніс в госпіталь. Ніяким змінам в країні не допоміг нічим, навіть нещасним репостом у ФБ. За новинами стежив вполуха.

Чи до того йому було, він зайнятий був! Він чекав більшого!

Він не чекав, що на його місто полетять бомби, і йому доведеться втікати в чому є. Ні, він чомусь чекав, що йому підвищать зарплату і понизять податки. Так само воно зазвичай буває під час війни!

Він не чекав, що введуть воєнний стан і його машину реквізують для потреб армії. Ні, він чекав, що йому відремонтують за чотири роки усі дороги, які не ремонтувалися попередні 25 років.

Він не чекав, що завтра він прокинеться, а в його місті висадився десант ихтамнетов і аквафреш над мерією вивісив. Ні, він чекав, що звідки ні візьмися прилетять у блакитному вертольоті непідкупні судді, безкорисливі чиновники, благородні поліцейські і врачи-бессеребренники і ними замінять усіх старих, злих і корумпированих негідників.

Сам він не йшов на держслужбу, що він, ідіот, чи що? Ні, він сидів і чекав, поки хтось йому врятує країну. Він чекав більшого! Щоб рятували якось веселіше. З вогником, з ентузіазмом і до його особистої вигоди.

Для "ожидальца більшого! "врятувати країну" означає - щоб у нього в кишені додалося. Він же патріот як ніяк! Якщо навіть у такого патріота як він в кишені не додалося - значить, країну не врятували. Просрали країну, че вже там.

Яожидалбольшего страшніше за вату. З ватою давно все ясно, і вона хоч не шифрується. А "ожидальці" більшого думають, що вони українці. І зараз вони шукають, за кого б віддати свій дорогоцінний голос, щоб продовжити з насолодою чекати більшого.

Майя Тульчинска
https://oleg-leusenko.livejournal.com/10552730.html

собирательный образ лайноходов и хуянсосалиных

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 ноя 2018, 12:21 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
Roman Tsymbaliuk
54 хв. ·
О как, мой «друг» бывший депутат Франции Тьерри Мариани продолжает играть роль француза по вызову.
Ездит эта группа товарищей между оккупированными Крымом и Донбассом и рассказывают, почему Путин и его политика лучше всех. Сейчас отправились в Донецк благословлять выборы Суркова.
Реально команда дорогих парижських повій.

Разве нормальный человек мог бы так подписать это фото: «Пока Киев не соблюдает минские соглашения, делегация Франции будет следить за выборами в #DNR, который показывает путь к демократии для остальной Украины».

Посадили бы этого чела на подвал, чтобы он глубоко прочувствовал «путь к демократии».
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2018, 14:42 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23902
Авто: есть
Город: Elx
Цитата:
12.11.18 13:45 Украинцы увидят первые результаты реформ в 2019 году, - Гройсман

Первые результаты реформ, проводимых в стране, будут ощутимы уже в следующем году.
Об этом Премьер-министр Украины Владимир Гройсман заявил, выступая на ежегодном заседании Совета регионального развития, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"В 2019 году мы будем иметь первые успехи в реформе медицины, мы будем иметь первые успехи в реформе образования, мы будем строить больше украинских дорог, почти вдвое больше, чем это было в 2018 году. Мы сможем повысить социальные стандарты. Мы сможем двигаться дальше, в том числе вводить новые возможности относительно нашей энергетической независимости", - сказал Гройсман.

По его словам, сейчас открыты все возможности для увеличения объемов добычи украинского газа, чтобы не зависеть в этом плане от ни одной страны в мире.

Гройсман также отметил, что ключевым вызовом для стабильности в следующем году является популизм, безответственная риторика некоторых политиков. Поэтому сейчас власти сосредоточиться на проведении реформ.

https://censor.net.ua/news/3096394/ukra ... _groyisman

Изображение

сразу после выборов, не забудьте помахать чартерным реформам вслед :lol:

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2018, 18:57 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
legionary писал(а):
сразу после выборов, не забудьте помахать чартерным реформам вслед :lol:

жырдяи не отдадут власть. В кругах госслужащих уже ходят слухи, что шеколадный рассматривает вариант введения чрезвычайного положения в стране перед выборами

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 ноя 2018, 19:20 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 29 фев 2012, 21:29
Сообщений: 1236
Авто: пешеход
Город: נְתַנְיָה‏‎
А если бы сейчас вернуть 5 лет назад, вы бы пошли на майдан?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 ноя 2018, 20:53 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
если вернуться в 2008 год - начали бы пиздить знаменосцев с тряпками ДНР и ЛНР?

пархатый опять пытается Майдан сделать причиной давно спланированной рашистской агрессии

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 ноя 2018, 23:03 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Чужой писал(а):
А если бы сейчас вернуть 5 лет назад, вы бы пошли на майдан?

Renegade писал(а):
если вернуться в 2008 год - начали бы пиздить знаменосцев с тряпками ДНР и ЛНР?

И кто из вас еврей? :lol:

Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Ну и первопричина войны на Донбассе и потери Украиной Крыма - это евромайдан, а не какие-то знаменосцы 2008г. о которых никто не слышал. Но ренегад это порохобот, потому он будет не согласен с этим утверждением.

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 495 ]  На страницу Пред.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: Majestic-12 [Bot] и гости: 22


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: