Текущее время: 30 сен 2020, 05:35

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 133 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 02:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 апр 2011, 22:11
Сообщений: 6739
Авто: ---
Город: ---
https://www.segodnya.ua/politics/opubli ... 92545.html

26 ноября во время заседания Верховная Рада поддержала введение военного положения в приграничных с РФ областях на 30 суток

Официальный портал Верховной рады Украины опубликовал принятый 276 голосами "за" Закон об утверждении Указа Президента Украины "О введении военного состояния в Украине" №9338.

"В соответствии с пунктом 31 части первой статьи 85 Конституции Украины, статьи 5 Закона Украины "О правовом режиме военного положения Верховная Рада Украины постановляет:

1. Утвердить Указ Президента Украины от 26 ноября 2018 года № 393 "О введении военного положения в Украине" с таким предостережением: военное положение вводится в Винницкой, Луганской, Николаевской, Одесской, Сумской, Харьковской, Черниговской, а также Донецкой, Запорожской, Херсонской областях и внутренних водах Украины Азово-Керченской акватории.

2. В период действия военного состояния, введенного указанным Указом Президента Украины,частичная мобилизация объявляется Президентом Украины в сроки и в объемах в соответствии с угроз национальной безопасности и обороне Украины.

3. Этот Закон вступает в силу со дня его опубликования", – указано в документе.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 12:54 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
30 дней войны. Для чего в Украине ввели военное положение
Роман РоманюкRoman Romaniuk, Роман КравецRoman Kravets

https://www.pravda.com.ua/rus/articles/ ... 8nht6ltkf8

много букв и картинок

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 13:56 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8756
что должно быть

Цитата:
Стаття 6. Указ Президента України про введення воєнного стану

1. В указі Президента України про введення воєнного стану зазначаються:

1) обґрунтування необхідності введення воєнного стану;

2) межі території, на якій вводиться воєнний стан, час введення і строк, на який він вводиться;

3) завдання військового командування, військових адміністрацій, органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо запровадження і здійснення заходів правового режиму воєнного стану;

4) завдання суб’єктам забезпечення цивільного захисту щодо приведення єдиної державної системи цивільного захисту, її функціональних та територіальних підсистем у готовність до виконання завдань за призначенням в особливий період;

5) вичерпний перелік конституційних прав і свобод людини і громадянина, які тимчасово обмежуються у зв’язку з введенням воєнного стану із зазначенням строку дії цих обмежень, а також тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень;

6) інші питання, що випливають із цього Закону.что имеем

Цитата:
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №390/2018
Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року "Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні"

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року "Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні" (додається, таємно, без пункту 12 - нетаємно).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

26 листопада 2018 року
Таємно

(без пункту 12 - нетаємно)
Прим.Введено в дію

Указом Президента України

від 26 листопада 2018 року №390/2018

РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України

від 26 листопада 2018 року

Щодо надзвичайних заходів із забезпечення
державного суверенітету і незалежності України та
введення воєнного стану в Україні

У зв’язку з черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що мав важкі наслідки, іншими агресивними діями Російської Федерації в Азовському та Чорному морях, наявною загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, на тлі окупації Російською Федерацією території Автономної Республіки Крим та частини Донецької і Луганської областей, з метою адекватного реагування на ескалацію збройної агресії Російської Федерації проти України, враховуючи відсутність інших, передбачених Конституцією та законами України, можливостей для відсічі збройній агресії, забезпечення національної безпеки, припинення поширення терористичної загрози, що становить небезпеку незалежності України, її територіальній цілісності, для створення умов із здійснення органами державної влади, військовим командуванням, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями наданих їм повноважень, необхідних для відвернення загрози і забезпечення територіальної цілісності України, її національної безпеки Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Констатувати, що дії Російської Федерації проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що мали важкі наслідки, становлять злочин збройної агресії і підпадають під пункти "с" і "d" статті 3 Резолюції 3314 (XXIX) Генеральної Асамблеї ООН від 14 грудня 1974 року.

2. Визнати за необхідне введення в Україні особливого правового режиму для створення умов з відсічі збройній агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загроз державній незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України.

3. Запропонувати Президентові України ввести з 14 години 00 хвилин 26 листопада 2018 року воєнний стан в Україні строком на 60 діб до 14 години 00 хвилин 25 січня 2019 року.

4. Міністерству закордонних справ України:

звернутися до держав, що підписали Меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року, з пропозицією негайно організувати консультації з приводу акту збройної агресії Російської Федерації проти України;

невідкладно ініціювати скликання засідань Ради Безпеки ООН, Постійної Ради Організації з питань безпеки і співробітництва в Європі;

організувати консультації Президента України, Міністра закордонних справ України з лідерами союзницьких і партнерських держав, Європейського Союзу, керівництвом ООН, ОБСЄ, інших міжнародних організацій.

5. Міністерству закордонних справ України, Міністерству інформаційної політики України невідкладно організувати інформаційну кампанію щодо доведення до керівництва іноземних держав, впливових міжнародних політичних, економічних, громадських кіл об’єктивної інформації про черговий акт збройної агресії Російської Федерації проти України.

6. Міністерству оборони України, Генеральному штабу Збройних Сил України невідкладно в установленому порядку уточнити Мобілізаційний план Збройних Сил України, зокрема обсяги призову резервістів оперативного резерву першої черги.

7. Генеральному штабу Збройних Сил України невідкладно:

1) подати Президентові України пропозиції щодо введення в дію документів з питань застосування Збройних Сил України та інших військових формувань;

2) організувати протиповітряну оборону України з метою прикриття важливих державних об’єктів, промислових районів, адміністративних центрів держави та угруповань військ (сил) від ударів з повітря;

3) внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо залучення інших військових формувань та правоохоронних органів до здійснення заходів правового режиму воєнного стану;

4) передбачити заходи часткової мобілізації, організувати та провести навчальні збори з резервістами оперативного резерву у необхідних обсягах.

8. Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України вжити невідкладних заходів з метою забезпечення громадського порядку, охорони і оборони об’єктів критичної інфраструктури, охорони іноземних дипломатичних представництв.

9. Службі безпеки України вжити невідкладних заходів щодо посилення контррозвідувального, антитерористичного та контрдиверсійного режиму, інформаційної безпеки.

10. Службі безпеки України, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, іншим суб’єктам забезпечення кібербезпеки вжити заходів щодо забезпечення кібербезпеки.

11. Адміністрації Державної прикордонної служби України посилити охорону державного кордону з Російською Федерацією та адміністративної межі з Автономною Республікою Крим.

12. Таємно.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ТУРЧИНОВ


надо полагать исчерпывающий перечени ограничений прав и свобод граждан сокрыт в п.12


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 14:16 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8602
Авто: пешеход
Город: есть такой
LAVe, он давно изменен и в конечном присутствует такой пункт:
Цитата:
3. У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені статтями 30 – 34, 38, 39, 41 – 44, 53 Конституції України, а також вводитися тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб в межах та обсязі, що необхідні для забезпечення можливості запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, які передбачені частиною першою статті 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану".
по сути цитата с Конституции, а не перечень

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 14:31 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23699
Авто: есть
Город: Budva
Изображение

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 16:39 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 22:15
Сообщений: 1935
Авто: Хорошее
Город: Украинский
Шли первые сутки военного положения, никто нихера не может понять что делать )))


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 17:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
Taras Chornovil
Вчера в 14:53 ·

І ще один четвертий допис стосовно подій останньої доби. Тут уже не про те, що відбувається, а про те, що говорять. Ці всі інсинуації за нинішніх драматичних обставин - не більше, ніж струшування повітря та розбризкування жовчі, але таке питання стоїть і для багатьох нормальних людей, тому про нього не слід забувати.

4. Чому воєнний стан не був введений раніше?
Сообщение, не относящиеся к теме
Уже вночі ті нечисленні представники опозиції, які відважилися коментувати ситуацію, робили на цьому акцент. А справжній апофеоз ненависті й злоби в цю тему зранку вклав дехто Антон Геращенко. Найперше, нагадаю, що на відміну від попередніх етапів, коли війна була побудована загалом, як гібридна, нині в бій вступили російські військові вже відкрито під своїми прапорами. Так само раптом загрози сухопутних операцій теж уже виглядають, як прямі, а не гібридні. Тобто навіть для найхиткіших факт прямої зовнішньої агресії підтверджується. Але цей аспект аж ніяк не є достатнім. Тому зосереджуся на важливіших причинах Критики Президента переважно згадують про початок анексії Криму та час боїв під Іловайськом. Хоча той же Геращенко приліпив ще купу епізодів з різного часу. Але давайте глянемо саме на ці дві події

Чи була підстава вводити воєнний стан на засіданні РНБО 28 лютого 2014-го, як і в березні того ж року, коли почалася повзуча окупація Донбасу? Так, безумовно. Правда, тоді Порошенко ще не був ні президентом, ні кандидатом, ні якимось урядовцем чи фракційним лідером. Але тоді відбулася одна дуже знакова подія. Нагадати вам про стенограму зачідання РНБО від 28 лютого? Там тільки Турчинов не надто впевнено, але все ж наполягав на введенні воєнного стану, але, припускаю, він побоявся взяти на себе персональну відповідальність (хоча мав для цього повноваження) і хотів її розмити колективним рішенням. А що вийшло в результаті? Присутні поділилися на три нерівні групи:
1) ті, хто наклали в штани від страху й прямо про це дали зрозуміти. Серед них усі силовики, включно зі свободівськими міністром оборони й генпрокурором (це щоб зараз націоналісти не були надто "героїчними");
2) ті, хто так само від страху наклали в штани, але скористалися тим, що їхню думку напряму не запитували, а тому просто змовчали. Оскільки повного переліку учасників того розширеного засідання не було опубліковано, то знаємо лише, що до цієї групи належав той же Тягнибок;
3) колаборантська, представлена однією особою - Тимошенко. Саме вона, хоча не була членом РНБО, не змовчала й постійно втручалася та переконувала всіх присутніх, щоб нічого не вводити, нічогісінького не робити, ніяких заходів з оборони не застосовувати. А головне, коли вже безуспішно закінчили розгляд питання про введення воєнного стану в Криму й перейшли до теми необхідності перекидування мотивованих і злагоджених військових частин із заходу України на схід, де вже почалися небезпечні тенденції та замаячіла інтервенція, Тимошенко істерично вибухнула своєю знаменитою фразою, що ні один танк, ні один БТР не має покинути свої ангари, бо це ж така паніка почнеться, а ще це проти нас можуть використати. А ми ж маємо стати наймирнішою в світі країною...

Але є й інша обставина, яка дійсно ставила під сумнів доцільність формально вводити воєнний стан. Вона, щоправда, не виправдовує переполоханість силовиків та колаборанство Тимошенко, бо якраз про неї тоді ніхто й не згадав. І навіть врахувавши цю обставину, можна було виконувати перекидання військ із заходу. Це тема легітимізації влади на позачергових виборах президента. Тоді ж у нас був лише один легітимний орган влади - парламент, у якому половину становили регіонали та комуністи. А коли б у них прямий наказ із Кремля пересилив відчуття страху перед розплатою за скоєне, одному Богу відомо. Тому вкрай треба було якнайскорше обрати дійсно легітимного президента, бо з Турчиновим через його невизначений статус не надто охоче спілкувалися навіть наші союзники. Тоді вибори були одним із чинників порятунку країни, а не звичним етапом демократичних процедур, як нині.

Тепер про серпень 2014-го. Навіть дехто з затятих критиків влади вже сьогодні заявив, що тоді ми не могли вводити воєнний стан, оскільки це б лише погіршило ситуацію з обороною. Маю на увазі Сергія Мельничука, першого комбата Айдару. Про його відносни з чинною владою, думаю, говорити зайве. Я з ним цієї ночі був у спільному ефірі, де він сказав, що в серпні ми не могли самостійно протистояти прямому (хоча й замаскованому) рашистському вторгненню. Нам конче потрібна була передишка, щоб переформувати війська, фактично почати створювати армію, бо добровольчі батальйони зазнали колосальних втрат ще під Іловайськом і могли бути знищені цілковито за лічені тижні або й дні. А тоді, нагадаю, ситуація з нашими нинішніми партнерами була далеко не така, як зараз. Вони жорстко тиснули на Порошенка, щоб він не вводив воєнний стан, не посилював воєнну компоненту в протистоянні, не називав війну війною. Чи хтось забув тодішню позицію Обами, Меркель, Оланда? Певна лояльність до їхніх вимог була розміняна на фактор більш-менш реального тиску на Кремль, що сприяло зупинці наступальних операцій, хоча остаточно це сталося лише після завершення кривавих боїв під Дебальцево.

А ще в той час уже зовсім явно почала назрівати колосальна внутрішня загроза у Верховній Раді. Регіонали й комуністи очухалися, зрозуміли, що ніякої розправи не буде й почали відверто нагліти. Вони вже слухняно не голосували за необхідні для захисту країни закони, включили політику відвертого саботажу. За останні пару місяців осінньої сесії законодавча робота практично припинилася. А перед нами стояли два головні завдання: забезпечити оборонку й соціальний статус наших захисників - тут усе практично зупинилося; та почати реалізовувати законодавче забезпечення євроінтеграції - тут і не починалося. Чи можна було тоді, отримавши, врешті, не найстрашнішими поступками, дуже умовне перемир'я, нехтувати такою внутрішньою загрозою?

Був ще один період, коли введення воєнного стану виглядало б доречним - це період боїв під Дебальцево. Але тоді вдалося поєднати два фактори: створено боєздатну армію, яка змогла на рівних битися проти рашистських регулярних військ і втягнути наших боязких і непевних партнерів у важкий, але плідний переговолрний процес. Нагадаю, що спроба дебальцевського котла розкручувалася путлєром та була Україною недопущена відразу після Мінська-2 й стала наслідком гидотного компромісу наших партнерів із путіним. Тоді вони, попри протести Порошенка таки погодили час введення сякого-такого перемир'я з відтермінуванням. Саме в ті пару днів ввести воєнний стан означало скасування результатів. Ми тоді вистояли, а далі все пішло вже не за кремлівським сценарієм, який передбачав спершу "народне повстання проти хунти в новоросії", а потім щось на зразок бліцкригу. Дебальцево тбуло останньою реальною наступальною операцією фашистської Раші. Просто декому, хто так вільно розкидається гучними фразами, вартувало б оглянутися на зовсім недавню історію.

Тому аргументів, чому тоді не було введено воєнний стан, більше ніж достатньо. Виходячи з дуже обмеженої інформації про суть нинішніх загроз, ми можемо недооцінювати потребу введення його сьогодні, думаю, що незабаром взнаємо значно більше. Але спекулювати на таких недавніх драматичних подіях - таки не гідно.

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 0636159003

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 17:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8602
Авто: пешеход
Город: есть такой
Ivansusanin писал(а):
Шли первые сутки военного положения, никто нихера не может понять что делать )))

ВП начинается с 10:00 28.11.2018

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 17:41 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 22:15
Сообщений: 1935
Авто: Хорошее
Город: Украинский
Sans писал(а):
Ivansusanin писал(а):
Шли первые сутки военного положения, никто нихера не может понять что делать )))

ВП начинается с 10:00 28.11.2018

Это выходит что с затрашнего дня. Хорошо с завтрашнего так с завтрашнего, а что делать населению этих районов завтра раскажут или как ?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 17:54 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8756
Цитата:
После многочасовых мучений, Верховная Рада приняла решение о введении на Украине военного положения, но получилось совсем не так, как хотел Порошенко.

1. Принятый вчера на СНБО документ, который подписал Порошенко, Верховная Рада принимать наотрез отказалась, так как всем было очевидно, что при принятии военного положения продолжительностью до 25 января, срываются президентские выборы, так как регистрация кандидатов должна была начаться в декабре, а во время военного положения по закону заниматься этим запрещено. В устные заверения, что "выборы будут" никто не поверил, поэтому Порошенко столкнулся с ситуацией, когда вынесение первоначального варианта означало провал на голосовании. Пришлось торговаться, но тут то его и ждали.

2. Итоговый вариант полностью устроил оппонентов Порошенко - тот был вынужден отказаться от введения военного положения на всей территории Украины, а также согласиться на сокращение срока введения военного положения до 1 месяца. Кроме того, пришлось подтвердить обязательства о проведении выборов 31 марта 2019 года, иначе большинство в Раде отказалось бы голосовать за военное положение.

3. В итоге, Порошенко пока не получил то что хотел, получив вместо запланированного, кратковременный огрызок ЧП. Но тут для него было главное протащить решение уж как-нибудь и если не получается уже сегодня продавить отмену/перенос выборов, то тогда можно использовать вариант Б, а именно - продление сроков военного положения, что в условия уже введенного военного положения сделать несколько проще, ссылаясь на форс-мажорные обстоятельства.

В целом, это не совсем то, чего хотел Порошенко, но в условиях стратегического цейтнота, ему уже выбирать не приходится.

PS. При этом войну России не объявляют, дипломатические отношения не разрывают, границу не закрывают. Чем лишний раз показывают, что все происходящее представляет собой банальную борьбу за власть.

не забываем про плевок в адпес депутатской быдломассы, когда указ сначала отправляют в печать, а потом на голосование в раду


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 18:11 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
LAVe писал(а):
... плевок в адрес депутатской быдломассы, когда указ сначала отправляют в печать, а потом на голосование в раду

история движется по спирали
Порошенко лично ворвался в типографию "Урядового курьера" в 2004 году, когда Центризбирком в нарушение решения суда пытался напечатать решение о победе Януковича до рассмотрения жалобы Ющенко, и изъял весь тираж.

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 18:37 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 ноя 2009, 12:34
Сообщений: 12881
Откуда: оттуда
Авто: Нива
Город: Николаев
Ivansusanin писал(а):
...а что делать населению этих районов завтра раскажут или как ?

Изображение
:lol:

_________________
Объяснять сегодня ватнику, что он неправ - это как в 38-ом объяснять немцу, что Гитлер мудак и всё закончится катастрофой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 19:17 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6565
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Изображение

_________________
ПОРОХОСКОТ - НА ЙУХ
Зеля, как один из его представителей, туда же!!!


Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 19:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6565
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Изображение

_________________
ПОРОХОСКОТ - НА ЙУХ
Зеля, как один из его представителей, туда же!!!


Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2018, 19:35 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 22:15
Сообщений: 1935
Авто: Хорошее
Город: Украинский
Завтра шеколадный должен обратиться в 09:00 к населению и объявить о военном положении. Думаю завтра все будет ясно. Мобилизацию если объявят то скорее всего если парашка сунет свое хлебало. Хотя скорее всего провокации со стороны парашки будут иметь место. Ну что же будем посмотреть )


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 133 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 34


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: