Текущее время: 28 мар 2024, 20:57

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 750 ]  На страницу Пред.  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 50  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 20 апр 2019, 08:55 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 22:15
Сообщений: 1935
Авто: Хорошее
Город: Украинский
lentai "остаточне прощавай" ! ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 апр 2019, 19:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Помпео звонил в пятницу вечером не только Порошенко, но и Зеленскому
18:14, сегодня
Госсекретарь США Майк Помпео, из-за звонка которого Петр Порошенко ушел с монодебатов на Общественном телевидении на 10 минут раньше, разговаривал не только с действующим президентом, но и с его оппонентом Владимиром Зеленским. Об этом сообщил спецпредставитель США по Украине Курт Волкер в своем Twitter.

"Госсекретарь Помпео звонил вечером обоим кандидатам, чтобы подчеркнуть американскую поддержку суверенитета и территориальной целостности Украины и подтвердил нашу приверженность работе с теми, кого украинский народ выбирает для обеспечения успеха безопасной, процветающей, демократичной и свободной Украины", - написал Волкер.

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 апр 2019, 07:52 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2011, 15:06
Сообщений: 8414
Если тебя хвалит враг — подумай, какую глупость ты совершил. — Август Бебель

phpBB [video]

_________________
"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"
Р. Бьорнс


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 апр 2019, 07:54 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2011, 15:06
Сообщений: 8414
Понад 50 громадських організацій звернулися до кандидата у президенти України Володимира Зеленського з проханням роз’яснити свою позицію щодо медичної реформи, яку зараз впроваджує Міністерство охорони здоров’я. Про це йдеться у заяві опублікованій на сторінці ГО "Пацієнти України".

"Ми були шоковані Вашою оцінкою трансформації системи охорони здоров’я під час дебатів кандидатів у Президенти", - заявляють громадські організації.

Активісти нагадують, що необхідні для проведення медичної реформи закони приймалися Верховною Радою з 22 спроби завдяки зусиллям нинішньої команди Міністерства охорони здоров’я України. Система, яку впроваджує мінстерство, отримала повну підтримку Всесвітньої організації охорони здоров’я та позитивну оцінку від експертів з європейських країн.

"Перший етап реформи - реформа сімейної медицини - розпочався у 2018 році та відбувся в декілька разів швидше, ніж аналогічні зміни в країнах Європи. Свого сімейного лікаря обрали 27 мільйонів Українців. 70% наших співгромадян задоволені своїм вибором. Тисячі сімейних лікарів уже відчули ефект першого етапу реформи і отримали зарплати в 3-5 разів разів вищі, ніж раніше", - йдеться у заяві.

Завершальний етап реформи - впровадження принципу "гроші йдуть за пацієнтом" в лікарнях - розпочинається у 2020 році.

"Це дозволить остаточно відійти від старої радянської системи, зламати хребет корупції в лікарнях і створити здорові умови для взаємодії лікаря та пацієнта. Досвід країн Європи демонструє, що цей етап буде складнішим, ніж перший. Бо є проблеми, і головна з них – бюджет", - зазначають активісти.

Вони нагадують, що сьогодні охорона здоров’я фінансується у розмірі 3% ВВП, незважаючи на те, що в Законі є пряма норма, яка зобов’язує виділяти на охорону здоров’я 5% ВВП, на рівні країн Європи.

"Реалізація цієї вимоги Закону дозволить впровадити зміни в лікарнях набагато швидше і суттєво підняти зарплати лікарів", - йдеться у заяві.

Громадські організації звертаються до Зеленського з вимогою публічно визначити свою позицію щодо трьох питань:

- Чи підтримуєте Ви принципи трансформації системи фінансування охорони здоров’я, яка зараз відбувається, і чи готові Ви допомогти прискорити реформу охорони здоров’я в лікарнях?

- Чи підтримуєте Ви команду реформаторів, яка зараз впроваджує медичну реформу?

- Чи зробите Ви все від Вас залежне, щоб забезпечити реалізацію норми Закону України про фінансування системи охорони на рівні 5% ВВП?

Активісти заявляють, що за будь-яких спроб зупинки реформи фінансування системи охорони здоров’я будь-яким політиком, пацієнтські організації та благодійні фонди готові взяти на себе координаційну роль в організації всіх форм мирного спротиву.

Заяву підписали: БО "БФ "Пацієнти України", БО "100% ЖИТТЯ", БФ "Таблеточки", ГО "Платформа здоров'я", ГО "Центр протидії корупції", ГО "Батьки за вакцинацію", БО "TBpeople Ukraine", ГО "Українська асоціація батьків передчасно народжених дітей "Ранні пташки", ГО "Об’єднання хворих на торсійну дистонію", БО "БФ "Діти з гемофілією", ВГО "Радість Руху", ГО "Гармонія Руху", ГО "Психічне здоров'я", ГО "Афіна. Жінки проти раку", Благодійний фонд пацієнтів "Крапля крові", БО "FREE ZONE", ГО "Бригантина міста Києва", БО "БФ "Запорука", ГО "Центр адвокації громадського здоров’я", БФ "СТОПРАК", ГО "Рідкісні імунні захворювання", БО "Від серця до серця", ГО "Щасливе материнство", м. Хмельницький, Вінницьке обласне відділення благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", БО "Благодійне товариство "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" м. Дніпро", БО "Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя", БО "Благодійне товариство "100 відсотків життя. Херсонський регіон", БО "100 відсотків життя. Київський регіон", БО "Клуб "Світанок", БО "Благодійне товариство "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" м. Кривий Ріг", БО Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", БО "Благодійне товариство "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" м. Львів", Миколаївська благодійна організація "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", БО "100 відсотків життя. Одеса", Благодійна організація "Світло надії", БО"Мережа 100 відсотків життя Рівне", БО "Луганське обласне товариство "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", СОГО "Клуб "Шанс", БО "Тернопільське благодійне товариство Благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", БО "Закарпатське благодійне товариство Мережі", БО "Мережа 100 відсотків життя" м. Харків", Хмельницьке обласне відділення Благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", БО "Черкаське обласне відділення благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", БО " Чернівецьке Благодійне товариство Благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", БО "Чернігівське обласне відділення Благодійної організації Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", БО "100 відсотків життя Івано-Франківськ", ФОП Тімнов Вадим Олександрович (лікар-педіатр), ГО "Центр соціальної інформації", м. Одеса, БО "Позитивні жінки", БО БФ "ВОЛНА", ГО "Альянс.Глобал", БФ "Нехай твоє серце б'ється", ГО "Ліки контроль", МБФ "Альянс громадського здоров’я" (Альянс), Запорізький обласний благодійний фонд "Гендер Зед", БО "Карітас України", БО "Український інститут політики громадського здоров'я", ГО "Дитинство - без СНІДУ"

_________________
"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"
Р. Бьорнс


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 апр 2019, 10:56 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Зеленскую удалили из базы "Миротворца"
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/04/21/7212972/
Воскресенье, 21 апреля 2019, 10:43

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 апр 2019, 23:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2011, 15:06
Сообщений: 8414
Тут некоторые закидывали ввину Порошенко что он обещал закончить войну.

Теперь Зеленский - За його словами, "для нас (команди Зеленського – ред.) зараз завдання номер один повернути наших всіх ув'язнених, всіх полонених, військовополонених". "Я зроблю все, щоб повернути наших хлопців додому", - наголосив він.

Какие будут предположения:

1. Встать на колени перед ...
2. Извинится перед ...
3. Другое ...

И через сколько начнется травля господина Президента, через сколько начнется вспоминать его национальность - которое по-польски звучит не очень корректно.

Или потупив глаза не начнут вспоминать ?

_________________
"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"
Р. Бьорнс


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 апр 2019, 00:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23887
Авто: есть
Город: Elx
ну что там, Зе президент? :lol:
на 90% это заслуга вот этих придурков :D порохоботов

Изображение

с чем их и поздравляем

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 апр 2019, 03:37 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 апр 2011, 22:11
Сообщений: 6904
Авто: ---
Город: ---
lentai писал(а):
Тут некоторые закидывали ввину Порошенко что он обещал закончить войну.

Теперь Зеленский - За його словами, "для нас (команди Зеленського – ред.) зараз завдання номер один повернути наших всіх ув'язнених, всіх полонених, військовополонених". "Я зроблю все, щоб повернути наших хлопців додому", - наголосив він.

Какие будут предположения:

1. Встать на колени перед ...
2. Извинится перед ...
3. Другое ...

И через сколько начнется травля господина Президента, через сколько начнется вспоминать его национальность - которое по-польски звучит не очень корректно.

Или потупив глаза не начнут вспоминать ?


обещал в конкретные сроки и обещал сделать всё возможное, ощущаешь разницу? пиздец не мешки ворочать решил порох

_________________
Magna est Veritas, et praevalebit


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 апр 2019, 12:31 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Этот Зеленский сломался, давайте следующего)))



Цитата:
https://korrespondent.net/ukraine/vibor ... prezydenta

Советник Зеленского о снижении тарифов ЖКХ: Это не прерогатива президента
Корреспондент.net, Сегодня, 13:10


_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 апр 2019, 12:47 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23887
Авто: есть
Город: Elx
Цитата:
22.04.19 13:44 "Обещать это было невозможно и нельзя", - в команде Зеленского заявили, что сейчас "нет возможности" быстро закончить войну на Донбассе

В команде Владимира Зеленского заявили, что в ближайшее время "нет возможности" закончить войну в Донбассе.
Как информирует Цензор.НЕТ, об этом во вчерашнем эфире канала ICTV сказал политконсультант кандидата Дмитрий Разумков.

"На самом деле, это действительно самый тяжелый вопрос, потому что, по большому счету, в стране идут две войны: одна на востоке, и там украинская армия справляется, и вторая - внутри страны, это война с коррупцией...Если мы возвращаемся к войне, это длительный процесс. Никто, к сожалению, не имеет возможности закончить войну завтра. Обещать это было невозможно и нельзя", - сказал он.

Разумков добавил, что нормандский формат остается ключевым механизмом урегулирования конфликта на Востоке. Также Минские соглашения - от них отходить нельзя.

"К Минску подвязаны все те ключевые санкции, которые на сегодня осуществляются по отношению к РФ. Нужно более концептуально взаимодействовать с Британией как с государством, которое подписывало Будапештский меморандум, и с США. Не менее важным остается внутренний вопрос. Это вопрос реформ, борьбы с коррупцией, вопрос экономического развития государства", - подчеркнул консультант Зеленского.

Напомним, во время "дебатов" на НСК "Олимпийский" Зеленский вменял действующему Президенту Украины Петру Порошенко в вину то, что он не закончил войну России против Украины.

Источник: https://censor.net.ua/n3123678

:lol: :lol:

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 апр 2019, 11:11 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2011, 11:22
Сообщений: 2063
Авто: Renault,Peugeot
Город: Agen
legionary писал(а):
ну что там, Зе президент? :lol:
на 90% это заслуга вот этих придурков :D порохоботов

Изображение

с чем их и поздравляем

крайний справа это Притула? Когда-то я его уважал...

_________________
Вільні люди мають зброю. Раби - ні. За батьківщину треба вбивати, а не помирати.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 апр 2019, 14:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 апр 2011, 22:11
Сообщений: 6904
Авто: ---
Город: ---
Цитата:
Напомним, во время "дебатов" на НСК "Олимпийский" Зеленский вменял действующему Президенту Украины Петру Порошенко в вину то, что он не закончил войну России против Украины.

вот тут ключевая неточность... он вменял ему это в вину, поскольку тот обещал это сделать за считанные часы, а не сделал за 5 лет.

_________________
Magna est Veritas, et praevalebit


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 апр 2019, 14:52 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2011, 15:05
Сообщений: 2670
Откуда: فلسطين
Авто: قطيع
Город: فلسطين
Альйо, хто там із вазеліноботів кукурікав про мародерство в армії?
Не пройшло і 5 днів після виборів а вже банда, пардон команда слуги народа знайшла там багато надлишкового майна.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 апр 2019, 18:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 00:00
Сообщений: 8230
Откуда: Kyiv
Авто: VW-G
Город: Kyiv
Jungle Bill писал(а):
Альйо, хто там із вазеліноботів кукурікав про мародерство в армії?
Не пройшло і 5 днів після виборів а вже банда, пардон команда слуги народа знайшла там багато надлишкового майна.

Ну от скажіть мені, що це написала не обкурена людина!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 апр 2019, 19:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2011, 15:05
Сообщений: 2670
Откуда: فلسطين
Авто: قطيع
Город: فلسطين
Backfire писал(а):
Jungle Bill писал(а):
Альйо, хто там із вазеліноботів кукурікав про мародерство в армії?
Не пройшло і 5 днів після виборів а вже банда, пардон команда слуги народа знайшла там багато надлишкового майна.

Ну от скажіть мені, що це написала не обкурена людина!

Ні, "палаючий заде", я не палю, можу навіть кров здати в євролабі масажисту :lol:
А що по суті "надлишкового майна" пан скаже?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 750 ]  На страницу Пред.  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 50  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 24


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: