Текущее время: 19 апр 2024, 16:16

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 18 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Справа Стерненка
СообщениеДобавлено: 16 июн 2020, 15:55 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
ak47 писал(а):
Интересно другое..
На днях 1+1 Коломойского выпустили слишком комплементарный/отбеливающий выпуск по радикалу Стерненко.
Учитывая дружбу Коломойского с Аваковым - непонятно как такое пролезло в эфир плюсов :shock:


а вот это?

Цитата:
В сентябре 2015 года против Стерненко было возбуждено дело по подозрению в похищении человека, депутата из Партии Регионов — Сергея Щербича, несколько дней он провёл в СИЗО, по апелляции освобожден под залог 60 тыс. грн.
Деньги для залога предоставил Геннадий Корбан. Потерпевший по делу о похищении ни разу не явился в суд, поэтому рассмотрение дела по состоянию на 2018 год не было завершено.


Цитата:
24 ноября 2017 года Одесский Приморский районный суд избрал активисту мера пресечения в виде содержания под стражей сроком на 60 суток с альтернативой внесения залога в размере 600 тыс. грн.
Сумму залога внес председатель Одесской областной государственной администрации Максим Степанов


или вот эта инфа
Цитата:
в 18 лет Стерненко крышевал наркоточки.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа Стерненка
СообщениеДобавлено: 16 июн 2020, 16:20 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2011, 15:06
Сообщений: 8414
Если ты борешься с наркоторговлей, то у тебя чисто случайно "найдут" наркотики.
Если ты борешься с педофилами, то чисто случайно тебя "застукают" с ребенком.
Если ты борешься со взяточниками, то у тебя "найдут" взятку.


Такая вот фигня...

_________________
"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"
Р. Бьорнс


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа Стерненка
СообщениеДобавлено: 17 июн 2020, 22:52 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Цитата:
Евгения Закревская с Сергій Стерненко и https://www.facebook.com/eugeniyazz/pos ... 0865937357
ещё 16
.
15 июня в 22:01 · Это видят: Доступно всем
Допит Олександра Лінчевського в суді по обранню запобіжного Сергій Стерненко
Oleksandr Linchevskyy лікар- хірург 20 років роботи в відділенні політравми 17-ї київської лікарні. Спеціалізація - хірургія легеневої і поєднаної травми.
В місті Києвів є лише дві лікарні, куди за встановленим відповідними наказами порядком доставляються пацієнти з колото-різаними пораненнями грудної клітини. На лівому березі - це БСП, на правому березі - це 17-та лікарня, політравма. В цих лікарнях накопичений найбільший колективний досвід з колото-різаними ранами грудної клітки.
Обидві лікарні узагальнювали свій десятилітній досвід по наданню допомоги саме по пораненням сердця
БСП публікувала узагальненний досід по 219 випадків прооперованих. 17-та лікарня публікувала 253 випадки.
Я був співавтором цієї публікації.
А також я - співавтор посібника з лікування поєднаної травми. Я працював над розділом саме травми грудної клітини.
До того, я узагальнював міжнародний досвід лікування подібної травми в інших країнах.
Тому я стверджую, що я чи мої колеги можуть бути корисним для слідства з огляду на персональний досвід лікування таких пацієнтів, з огляду на колективний досвід (лікарняний) - з огляду на академічну роботу - узагальнення міжнародного досвіду.
Vitaliy Kolomiets: наше ключове питання обгрунтованості підозри - чи міг Кузнєцов проявляти активність, а саме - пройти чи пробігти 99 метрів після проникаючого поранення лівого шлуночка серця з надрізом один сантиметр. Кузнєцов - 2 метри зросту, вага 130 кг. Чи міг він перебувати на такому рівні свідомості після поранення, щоб пройти чи пробігти 99 метрів.
Лінчевський:
Якщо говорити про мій персональний досвід, то я неодноразово персонально оперував пацієнтів із пораненням лівого шлуночка, а також асистував при таких операціях.
Травми серця не є травмами, які миттєво призводять до загибелі чи втрати свідомості. такими травмами є наприклад - перетин спинного мозку, деякі травми головного мозку, але не сердця.
Пацієнт при пошкодженні серця завжди деякий час залишається притомним, залишається в свідомості, залишається здатним до активних рухів
Чи бачив я особисто пацієнтів, які мали поранення серця в т.ч. лівого шлуночкка і рухались і активно, в тому числі чинили опір в лікарні, наприклад будучи в стані алкогольного сп'яніння - Так бачив. І це може підтвердити будь-хто із моїх колег.
ТРАВМА СЕРЦЯ НІКОЛИ НЕ ПРИЗВОДИТЬ ДО МОМЕНТАЛЬНОЇ ВТРАТИ СВІДОМОСТІ. НІКОЛИ НЕ ПРИЗВОДИТЬ ДО МОМЕНТАЛЬНОЇ ЗАГИБЕЛІ. ПАЦІЄНТ ЗАВЖДИ ДЕЯКИЙ ЧАС МОЖЕ РУХАТИСЬ, МОЖЕ РОЗМОВЛЯТИ, МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИ ЯКІСЬ ДІЇ.
Якщо говорити про міжнародний досвід, то є публікація 2017-го року, де йдеться що пацієнти з пораненням лівого шлуночка (узагальнено 240 випадків), то 12 % пацієнтів через годину після поранення вже в лікарні не виявляли ознак суттєвих порушеннь свідомості, не було ознак шоку і їхній стан не виказував серйозність травм.
Це зайвий раз підтверджує, що смерть і втрата свідомості при таких травмах ніколи не стається відразу. І є чисельні спостереження, що пацієнт тривалий час після такого поранення залишається живим, притомним і навіть активним. Інколи навіть в продовж першої години поранення лівого шлуночка, з тими параметрами, які ви зазначили.
Суто геометричний підхід до поранення - тобто один сантимер чи півтора - не мав би тут застосовуватись, це не настільки важливо. Сереце - це не пляшка з кока-колою, в якій є дірка - і вона витікає.. Це активний м'язовий орган. Значення для виживання пацієнта мають - напрямок розрізу відносно волокон, пошкодження внутрішньосерцевих структур і т.д.
Але в якій би ділянці шлуночка поранення не знаходилось, пацієнт зазвичай може говорити, може рухатись, є доволі активним.
Коломієць: експертизи показали, що причиною смерті був шок із втрати крові щодо втрати крові. Щодо втрати крові було виявлено 1000 - 800 мл. (не чітко) в середині грудної порожнини.
Експертиза написала, що за 20 секунд (від поранення) почався падати рівень свідомості.
Який механізм втрати свідомості при втраті крові насправді, чи відразу при цьому людина падає і перестає проявляти активність? Чи доводилось вам лікувати пацієнтів із 1800 мл крові всередині грудної порожнини?
Лінчевський:
Жоден експерти не може сказати - скільки мілілітрів крові має витікти для втрати свідомості. Це буде некоректно.
Є приблизні цифри, коли пацієнт матиме проблеми зі свідомістю.
Донори можуть одноразово здавати 500 мл крові і потім сідати в громадський транспорт і їхати.
Важливо: особисте перенесення крововтрати - непередбачуване.
Я бачив пацієнтів, які втрачали 2 літри крові і залишались притомними. Але я не виключаю, що і при втраті 1500 мл крові хтось може втратити свідомість. Це дуже індивідуально.
Втрачається свідомість внаслідок зниження кровопостачання головного мозку. Тут грає роль темп крововтрати і особиста толерантність до зниження кровопостачання.
Суто статистично з дуже великим наближенням, ми говоримо про втрату свідомості, коли пацієнт втрачає третитину об'єму циркулюючої крові. Пацієнти з крововтратою в межах літру завжди є притомними.
Зазвичай, якщо в пацієнта є літр в грудній клітці - 1-1,5 л. пацієнти є притомними і в нас є всі шанси їх врятувати.
В межах літра чи півтора - це не є викликом, ці пацієнти є життєздатними. Якщо такого пацієнта доставляють своєчасно до хірурга, який володіє навичками відповідних втручань - пацієнт зазвичай залишається живий.
Нам доводилось в нашій клініці рятувати пацієнтів із крововтратою 2 - 2,5 літрів із успішним результатом. Це більш рідкісні випадки. Але якщо пацієнт з подібним пораненням довозиться до лікарні живим - він залишається живим.незалежно від обсягу крововтрати. Якщо хірург бачить пацієнта і в нього ще б'ється серце, то більше за все - цей пацієнт буде жити. Така наша установка, так має бути і цього не стається лише у виняткових випадках.
Коломієць - чи може лікар швидкої чи лікар на війні при обстеженні пацієнта з крововтратою і не перевіряти пульс на руці. Чи це коректно згідно протоколів надання допомоги.
Лінчевський: Так. Це звична ситуація. Я не знаю чого ви про це питаєте, але пульс на руці не є ознакою на яку ми орієнтуємось в принципі. Пульс на руці лікаря в приймальному відділенні не цікавить як показник. Це не є основна ознака, по якій ми орієнтуємось при обстеженні пацієнтів.
Коломієць - згідно встановлених обставин справи, швидка допомога прибула досить швидко - в межах 10-12 хвилин від виклику. При цьому смерть настала протягом 30-ти хвилин. Чи існують випадки, чи можливо, щоб в такій ситуації людину можуть порятувати?
Лінчевський: Я не знаю всіх обставин цієї конкретної справи, але суто теоретично - чи так буває? Чи бували випадки в нашій практиці - тут важливий фактор часу. Якщо ХІРУРГ зустрічає пацієнта ще живого - пацієнт має всі шанси вижити.
Mykola Orekhovsky:
Від яких фізичних показників особи залежить її здатність перебувати в свідомості після поранення в лівий шлуночек серця?
Лінчевський:
На це впливатиме - темп крововтрати - якщо з дуже великою швидкістю витікає кров через масивне руйнування тіла - розривання тіла на частини, наприклад, або переривання аорти - то це призводить до швидкої втрати свідомості.
А другий фактор - це обсяг крововтрати. при чому не абсолютний, а відносний. У відсотках від обсягу циркулюючої крові пацієнта. У маленького пацієнта - така втрата настає швидше. У пацієнта з обсягом циркулюючої крові 5-6 літрів - йому для втрати свідомості потрібно втратити більшу кількість крові.
Темп і відносний обсяг крові - це те що лежить на поверхні.
І є ще фактор індивідуальної переносимості, це тонший показник.
Темп крововтрати при проникаючому пораненні серця залежить від геометрії поранення, від напрямку, від пошкодження серцевих коронарних судин, прилягання шлуночка до грудної стінки, положення тіла, частота серцевих скорочень. Але при тій геометрії про яку ви кажете, коли мова іде про сантиметр - це не та ситуація, коли темп міг би бути більшим від усіх цих факторів.
Адвокат: Чи є різниця - це сантимерт від ножового поранення (рисочка глибиною в сантиметр) - чи сантиметр від умовного кулевого поранення - дірочка діаметром в сантиметр
Лінчевський - якби ж то від вогнепального поранення була дірочка. Такі поранення є набагато тяжчим. Там все набагато гірше. Мені доводилось оперувати вогнепальне поранення лівого шлуночка. Успішно. Там темп крововтрати є дуже високим. Там про години доставки пацієнта не йдеться. Тоді пощастило, що пацієнта доставили дуже швидко. У випадку ножових поранень, зазвичай пацієнти (публікація 2017 року Південна Америка) левова частка пацієнтів доставлялись в межах години і 12 % в них не мали ознак порушення свідомості. Зазвичай ножове поранення дає можливість лікарям справитись.
Адвокат: Хто має більше шансів втратити швидше багато крові і здатність пересуватись, свідомість і т.д. - 15-ти річний маленький хлопчик чи двохметровий дасантник?
Обсяг циркулюючої крові приблизно вимірюється як 5 % від маси тіла. Тобто так, дитиина з вагою 30 кг. втратить критичний обсяг значно швидше. А доросла людина яка є важчою, більшою, незалежно від роду військ - матиме більше крові. І відповідно
Так швидкість втрати свідомості залежить від відносної крововтрати.
Адвокат - через сантиметровий лінейний отвір серця наскільки швидко майже 2-х метровий здоровий чоловік зможе втратити 30 % крові.
За 5-10 секунд втратити 30 % крові через сантиметрове поранення серця не можливо враховуючи механіку роботи серця. Але коли саме пацієнт при такому пораненні втратить свідомість - порахувати точно я не можу - це залежить від багатьох факторів.
При тренуванні військовослужбовців ми орієнтуємо військового що в нього є 2 хвилини для надання допомоги при кровотечі - собі чи своєму товаришу, який є без свідомості. До настання критичної крововтрати (втрата свідомості) Це хрестоматійна цифра. Це певний військовий норматив. Час, під час якого військовий ще може собі допомогти.
Прокурор: чи доводилось Вам надавати експертні висновки щодо походження тілесних ушкоджень серця?
Відділення поєднаної травми регулярно стикається із потребою надавати експертизу. В нашому відділенні працювали навіть співробітники бюро судово-медиччної експертизи і подібні експертні висновки в нашому відділенні надавались.
Щодо конкретно мене - я не можу зараз пригадати чи я брав участь у складанні саме такого експертного висновку (щодо травми серця) - це дуже рідкісна травма в порівнянні до інших.
Прокурор: що таке "згустки кррові" по вашому розумінню?
Лінчевський - Це не моє розуміння, це є наука. Кров, яка згорнулась в середині грудної порожнини утворює желеподібний згорток.
Прокурор: скільки крові потрібно для утворення згустку вагагою 750 грамм? Літр, два, три.
Лінчевський - мені не зустрічались публікації, які б дозволили обрахувати зв'язок між кількістю рідкої крові для утворення такої-то маси згорстку.
Прокурор: 750 грам - це багато чи мало?
Лінчевський: 750 грам - це 750 грам
Прокурор: з порізаного пальця може бути згусток крові 750 мл.?
Лінчевський: Мені не траплялись випадки, коли б я бачив кровотечу з порізаного пальця 750 мл. Але звертаю увагу, що зазвичай оцінюється сумарний обсяг крові - і рідкої і згортків. Ну тобто ми так оцінюєм.
Прокурор: чи може серце саме себе дотравмувати при ударі ножем в серце?
Лінчевський: нам не трапляється роботи які б аналізували - як серце поводить себе під час знаходження травмуючого предмата всередині - тобто чи серце скорочується на лезі ножа - я не зтикався з такими дослідженнями. В кінцевому підсумку, якщо травмуючий предмет виходить з порожнини серця, то задача зводиться до попередньої ми маємо і оцінюємо ситуацію є конкретне поранення із конкретними розмірами і конкретною геометрією
Це питання мало вивчено і не має практичного (лікарського) значення за винятком ситуацій коли травмуючий предмет залишається в середині. Але це не наша ситуація.
Прокурор: чи працювали ви в експертній установі?
Лінчевський: Я долучався до експертних висновків як лікар-хірург. Коли працював лікарем-хірургом у політравмі 17-ї лікарні.
Адвокат Титич: Чи продовжується крововтрата після настання смерті?
Лінчевський: Якась кількість крові витікає з отриманого пошкодження і пацієнт залишається притомним. Потім пацієнт знепритомнює, серце продовжує працювати і ще витікає якась кількість крові. Після того як пацієнт помирає і серце перестає працювати, витікає ще певна кількість крові
Оцінити ці три обміри ретроспективно я не зможу - тобто не можу сказати, скільки крові із загальної кількості крові, яка після смерті знаходиться в плевральній порожнини витікло до втрати свідомості, скільки після втрати свідомості, а скільки - після смерті. Я спеціаліст з живих пацієнтів.
https://www.youtube.com/watch?v=socz6kS ... e=youtu.be
Насправді дуже цікаво і не лише в контексті справи Стерненка.
Мої висновки з почутого в суді:
1) Поранення в серце не смертельні. І навіть не відразу зупиняють чи вибивають "із строю" пораненого.
2) Поранення в серце успішно оперують. Головне швидко доставити пораненого до ХІРУРГА (не просто до швидкої, чи якоїсь лікарні, а до хірурга, який може оперувати такі поранення. В Києві на лівому березі ц БСП, на правому - 17-та лікарня). Якщо пацієнта доставили живого - то вірогідність успіху (виживаємість) досить висока.
3) Ножове поранення серця набагато менш небезпечне ніж кульове. Хоч навіть при кульовому пораненні є шанси. Але там часу набагато менше (ножове поранення - година часу 12 % пацієнтів ще при свідомості)
4) Кузнєцов після поранення в серце (лівого шлуночка довжиною 1 сантиметр) міг продовжувати активні дії, в тому числі і бігти (Тобто не виключено, що міг і продовжувати напад насправді).
5) Кузнєцов НЕ МІГ відразу втратити свідомість після поранення в серце.
6) За 10-15 секунд не можливо, щоб чере зазначене поранення серця (лінійне довжиною 1 см) витікла критична кількість крові (для втрати свідомості)
7) Кількість крові грудній порожнині після смерті - це кров, яка витікла і до втрати свідомості і після втрати свідомості і після смерті.
8) UPD Чому під час проведення експертизи (там же ж і комісійна, якщо я не помиляюсь була) не залучили подібного лікаря-спеціаліста, який би міг розвіяти побутове упередження слідчих (і насправді багатьох людей) щодо неможливості бігти і перебувати в свідомості при поранені серця?
Тобто Версія Стерненка отриманими медичними даними не спростовується, а підтверджується. Версія слідства цими даними не просто не підтверджується, а я б сказала з високою вірогідністю спростовується.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 18 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: Majestic-12 [Bot] и гости: 14


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: