Текущее время: 28 мар 2024, 14:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 131 ]  На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 14 авг 2015, 18:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Матіос про Іловайськ: сакральних жертв я не назву, потрібен час
http://www.pravda.com.ua/news/2015/08/14/7077895/

Цитата:
У Військовій прокуратурі потребують додаткового часу для надання процесуальної оцінки діям керівників сил АТО під час виходу з Іловайська.
Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, представляючи результати експертизи.
"Основні прізвища, які б хотіло почути сьогодні суспільство в якості сакральних жертв я не назву. Тому що основним висновком комплексної військової експертизи без жодних інсинуацій та натягування є те, що з урахуванням навіть тих порушень, настанов і статутів чи наказів озвучені втрати зумовлені вторгненням на територію України 23 та 24 серпня підрозділів ЗС РФ чисельністю в понад 3,5 тисячі осіб", - зазначив він.
За словами Матіоса, додатковий час необхідний для того, щоб співставити результати експертизи з документами СБУ та інших правоохоронних органів.
Зокрема це потрібно для встановлення фактів дій або бездіяльності кожного конкретного відповідального командира.
Переліку цих дій Матіос не оприлюднив, оскільки в експертизі вони базуються на документах з грифом "цілком таємно".
"У зв'язку з необхідністю опрацювати усі інші матеріали кримінальних проваджень, які є в інших правоохоронних органах, і насамперед в СБУ із урахуванням висновків експертів слідство по кримінальному провадженню по Іловайську потребує додаткового часу для визначення, чи підпадають під нинішній кримінальний кодекс порушення засад, настанов, статутів з боку керівництва АТО, а також начальників секторів", - сказав він.
"У нормативних документах відображені дії усіх, хто був причетний до виходу з Іловайська. Обов'язково буде надана процесуальна оцінка діям начальника Генштабу Муженка, начальника штабу АТО генерала Назарова, начальника сектора Б генерал-лейтенанта Хомчака, а також діям начальника сектору "Д" генерала Литвина, які дуже сильно критикувалися в суспільстві, але не знайшли свого підтвердження у матеріалах кримінального провадження і висновках експертизи", - зазначив він.
Українська правда


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 авг 2015, 18:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Матіос назвав співвідношення російських військ до сил АТО під Іловайськом
http://www.pravda.com.ua/news/2015/08/14/7077895/

Цитата:
Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляє про численну перевагу російських військ та військ бойовиків по відношенню до сил АТО під час виходу з Іловайська.
Про це він розповів на брифінгу у п'ятницю, презентуючи результати експертизи щодо іловайської трагедії.
"Співвідношення сил АТО до загальної кількості незаконних збройних угрупувань та збройних сил Російської федерації під час виходу з оточення в районі міста Іловайськ складала: особовий склад – 1 українець проти 18 росіян і членів НЗФ, танки – 1 одиниця до 11, БТРи – 1 до 16 одиниць, артилерія – 1 до 15, міномети – 1 до 15", - сказав він.
За словами Матіоса, оприлюднені данні ґрунтуються на документальному підтвердженні, в тому числі на вивченні державних документів з грифом "таємно".
оновлюється...
Українська правда


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 авг 2015, 18:56 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Матіос назвав кількість загиблих і зниклих безвісти під Іловайськом
http://www.pravda.com.ua/news/2015/08/14/7077873/

Цитата:
У результаті подій під Іловайськом Донецької області в серпні 2014 366 українських військовослужбовців і правоохоронців загинули, 429 отримали поранення.
Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос з посиланням на результати комплексної експертизи.
"Втрати особового складу українських Збройних сил, Національної гвардії, МВС складають 366 загиблих, 429 поранених. 128 потрапили в полон, 158 вважаються до цього часу зниклими безвісти", - сказав Матіос в ході презентації в п'ятницю в Києві результатів експертизи подій, пов'язаних з військовою операцією під Іловайськом.
Крім того, за його словами, в цей період було знищено техніки і зброї сил АТО на 298,3 мільйони гривень.
За словами Матіоса, документально підтверджено, що загальна чисельність українського контингенту, що брав участь в Іловайській операції складала 1050 людей.
"Я схиляю голову перед загиблими, але іноді назва "батальйон" не відповідала по чисельності, яка передбачена у військовому статуті. Як, наприклад, батальйон Івано-Франківськ, від 27 осіб і до 150 як в батальйоні Донбас", - сказав він .
"Чітко зафіксована кількість людей, які брали участь в операції в Іловайську, і це 1050 осіб. Тому, мене будуть за це критикувати, але я стверджую, що не було тисяч убитих", - зазначив він.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 авг 2015, 16:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
ГПУ оприлюднила імена загиблих у "Іловайському котлі". Список
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/gpu_op ... ok_2086324


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 авг 2015, 19:54 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2012, 10:54
Сообщений: 1547
Откуда: Europa-Center
Авто: pedestrian
Город: Europa-Center
а это точно весь список, или как всегда 1/10?

_________________
"Дорого да мило, дёшево да гнило"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 авг 2015, 00:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Головний військовий прокурор Анатолій Матіос оголосив про завершення комплексної експертизи щодо подій під Іловайськом
http://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=pu ... 0764&fp=10


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 авг 2015, 01:24 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Ссылка на сепарскую версию Иловайского котла
http://colonelcassad.livejournal.com/1854320.html


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 авг 2015, 07:16 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
http://www.bbc.com/ukrainian/politics/2 ... ow_twitter

Цитата:
ВВС Україна: Вас викликали на допити щодо "Іловайського котла"?
Ю.Б.: Депутатській комісії я всі показання дав (Мова йде про парламентську ТСК, утворену у вересні 2014 року, яка у своєму звіті поклала відповідальність за "Іловайський котел" на екс-міністра оборони та начальника Генштабу. - Ред.). Що стосується розслідування Матіоса, я ще показань не давав. Але я буду свідчити.

Біля нас у лісосмузі не було нікого, зокрема й противника. З Хомчаком було ухвалене спільне рішення - чекати до ночі, а тоді рухатися до Комсомольського. Ми вже чітко знали, які села наші, а які не наші.
Група в нас була досить велика - 17 людей, двоє тяжкопоранених. Коли стемніло і була команда на вихід, журналістів, які були з нами, ми не знайшли. У мене є своя версія щодо цього. Адже не знайшли ми і ще одного водія.
Молодий солдат, я з ним пізніше говорив. Журналісти його перевдягли, дали посвідчення журналіста. Потім він з ними потрапив у полон як водій і так вийшов.


Ю.Б.: За першу ніч ми пройшли кілометрів 15-20 і вийшли до колишньої стоянки 51-ї бригади. Тоді нам дуже допоміг тепловізор, який мені привезли 23 серпня. Завдяки йому ми обійшли дуже багато розтяжок. І та позиція 51-ї бригади була замінована.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 авг 2015, 11:55 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 18:42
Сообщений: 2154
Авто: SUV
Город: Kiev
Спецкомиссия по Иловайску не смогла точно оценить количество погибших в котле
http://glavcom.ua/news/320010.html

Цитата:
Временная следственная комиссия (ВСК) по Иловайску не смогла точно оценить количество погибших в Иловайском котле.

Об этом во время брифинга заявил глава ВСК Андрей Сенченко, передает «112 Украина»

«Наша комиссия смогла лишь косвенно оценить эти потери во всех эпизодах в сумме до тысячи человек», - заявил он.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 авг 2015, 09:46 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Корбан пообіцяв оприлюднити накази про наступ на Іловайськ 27 серпня
http://www.hromadske.tv/society/korban- ... nastup-na/

phpBB [video]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 авг 2015, 12:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
road писал(а):
Корбан пообіцяв оприлюднити накази про наступ на Іловайськ 27 серпня

Если они действительно есть и он их покажет всем, то его посадют за разглашение тайны (я то понимаю что это уже не тайна, а история), но для петрыка и КО это будет гвоздь в крышку гроба с его орденоносными

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 авг 2015, 12:46 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 17:04
Сообщений: 12501
Авто: ушатал
Город: Киев
Корбан пиздит. Муженко не мог обращаться к Авакову "с просьбой" так как Муженко был руководителем всех силовых структур ВСУ, МВД, НГУ, СБУ, ГПСУ на территории Донбасса и никакой Аваков ему для этого не был нужен.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 авг 2015, 12:53 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 дек 2011, 14:33
Сообщений: 863
Авто: Opel Astra
Город: город Герой
road писал(а):
http://www.bbc.com/ukrainian/politics/2015/08/150813_bereza_interview_vs?ocid=socialflow_twitter

Цитата:
Ю.Б.: За першу ніч ми пройшли кілометрів 15-20 і вийшли до колишньої стоянки 51-ї бригади. Тоді нам дуже допоміг тепловізор, який мені привезли 23 серпня. Завдяки йому ми обійшли дуже багато розтяжок. І та позиція 51-ї бригади була замінована.

Я полон сомнений по поводу того, что они умудрялись растяжки в тепловизор увидеть.

_________________
НЕ БЫКУЙ - и все будет тип-топ! ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 авг 2015, 13:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 17:04
Сообщений: 12501
Авто: ушатал
Город: Киев
newcomer777 писал(а):
Я полон сомнений по поводу того, что они умудрялись растяжки в тепловизор увидеть.
для хомяков сойдет


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 авг 2015, 13:44 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
artobstrel писал(а):
Муженко не мог обращаться к Авакову "с просьбой" так как Муженко был руководителем всех силовых структур ВСУ, МВД, НГУ, СБУ, ГПСУ на территории Донбасса и никакой Аваков ему для этого не был нужен
Как бы в этом контексте он прямо говорит о добробатак, которые ему не подчинялись, т.к. небыли структурами МВД. Хотя и Аваков мог их только попросить, а не приказом послать в помощь

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 131 ]  На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: