Текущее время: 29 мар 2024, 11:43

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 16 мар 2017, 17:45 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Проти чернівецького патрульного, екс-ДАІвця, спійманого на хабарі, розпочали досудове розслідування

Проти чернівецького патрульного, екс-ДАІвця, спійманого на хабарі, розпочали досудове розслідування
Про це повідомив Fb-користувач Володимир Тимофійчук на своїй сторінці у соцмережі.
Чоловік оприлюднив ксерокс документів, наданих йому прокуратурою Чернівецької області.

"Відомості з поданої Вами заяви про кримінальне правопорушення, а саме: про виявлення в мережі "Інтернет" відеоматеріалу, на якому відображено, як діючий працівник УПП у м. Чернівці Борук Юрій, працюючи в підрозділі колишньої ДАІ, зловживаючи владою та службовим становищем, отримує неправомірну вигоду у сумі кількох тисяч гривень за відмову у складанні протоколу за ст. 130 КУпАП, "10" березня 2017 року внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань", — йдеться у довідці про прийняття та реєстрацію заяви.

Изображение
Изображение
Изображение

Раніше, начальник УПП у м. Чернівці Олег Йосипів підтвердив, що колишній ДАІшник, спійманий на хабарі, дійсно працює у патрульній поліції.Нагадаємо, колишній працівник ДАІ Юрій Борук, який був спійманий на хабарі, пройшов конкурс і став співробітником нової патрульної поліції Чернівців.
Це засвідчив відеозапис, який зробив місцевий активіст. Так, фіксуючи порушення закону поліцейськими, водій впізнав у патрульному колишнього "ДАІшника-корупціонера".

Колишній співробітник ДАІ Юрій Борук, який був спійманий на хабарі, пройшов конкурс і став співробітником нової патрульної поліції м.Чернівці. Про це свідчить відеозапис, який зробив місцевий активіст.
Так, фіксуючи порушення закону поліцейськими, водій впізнав у патрульному колишнього ДАІшника-корупціонера. "Як ви пройшли в поліцію? Я вас знаю ще з ДАІ", – запитав активіст.
"Я здав усі іспити. Я був чесним і порядним співробітником мені здається", — відповів патрульний поліцейський.

Журналіст "Дорожнього контролю" Віталій Косенко опублікував відеозапис, як цей же поліцейський, будучи ДАІшником, відпустив за хабар п’яного водія.

Изображение
Изображение
Изображение

Так, на відеозаписі чітко видно, як інспектор запросив в патрульний автомобіль водія, якого підозрював у вживанні алкоголю. Там, майбутній поліцейський отримав кілька тисяч гривень і проконсультував водія, що робити, аби не попастися знову. ДАІшник був настільки добрим, що навіть повернув 300 гривень, щоб водій зміг поїсти і перебити запах алкоголю, — повідомляє видання "Дорожній контроль".


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: