Текущее время: 29 мар 2024, 03:54

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 83 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2011, 00:15 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
JeffersonT писал(а):
А ты сам пишешь такие заявления? Я почему-то думал, что ты на все суды ходишь.

конечно пишу, и выигрываю. Я хожу на суды, но лишь на те которые очень важны. По заявам я часто
прошу рассмотреть без присутствия + многие суды идут по скороченому провадженну без вызова сторон.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2011, 00:55 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
road писал(а):
А в чем проблема? Пишем заявление на рассмотрение без участия. Нужно все
грамотно написать и попросить рассматривать без вас, судьи это отлично воспринимают.

Ростиславе,проблема в тому,що я вже мільйон разів тобі про це натякав і просив щоб керівництво ДК нарешті звернуло на це увагу і навчило всіх регіоналів, небайдужих до ідей ДК, як грамотно спамить зажравшихся прокурорів за їхні дебільні відписки,ну і надавало всебічну підтримку в грамотному складанні відповідних звернень,а коли ми ввійдем в курс справ тоді вже й самі почнем самостійно рухатись з окремих питань,звичайно під вашим наглядом.
для мене головне хоча б щоб ви хоча б вставляли ссилки на статті,а суть справи я б і сам викладав,а ви просто б зачищали зайве,а так в регіонах зараз всі тупцюються на місці і скарги далі ДАі ніхто не продвине бо ми безграмотні в цьому плані,а консультації в адвокатів не по карману,хоча я готовий навіть і оплачувати вам таке навчання,оскільки в юр.університеті мене цьому все одно ніхто не навчить,а бабло візьмуть не мале.
коли ми пройдем цю фазу розвитку тоді можна спробувать механізм як нагнуть прокурора в суді.
звичайно можна і так як ти говориш,просто вписати чиєсь прізвище в заяву і все,може хтось і на таке погодиться,бо в порядності ДК я не сумніваюсь,але мене цікавить більше бути самому в цьому процесі і самому досконально вивчати весь ланцюжок дій по тій чи іншій справі,оскільки в кожній можуть бути різні непередбачувані нюанси
до речі я просив тебе колись надати копії доків по справі Серветника і начебто ти спочатку погодився,а потім знову затишшя,найбільше там мене цікавив спам по прокуратурі,однак відразу після нашої розмови на сайті з"явилась твоя стаття "як нагнуть гайця за відмінені судом штрафи",так розумію що то була деяка компенсація і мені і іншим зацікавленим,тому дякую й за цю схему,я вже запустив маляву на одного з своїх "друзів",зараз чекаю на відповідь,потім почну опускать.

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2011, 01:27 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
aktivist писал(а):
Ростиславе,проблема в тому,що я вже мільйон разів тобі про це натякав і просив щоб керівництво ДК нарешті звернуло на це увагу і навчило всіх регіоналів, небайдужих до ідей ДК, як грамотно спамить зажравшихся прокурорів за їхні дебільні відписки,ну і надавало всебічну підтримку в грамотному складанні відповідних звернень,а коли ми ввійдем в курс справ тоді вже й самі почнем самостійно рухатись з окремих питань,звичайно під вашим наглядом.

Я ведь об этом пишу в своих статьях, выкладываю примеры заявлений, исков, судебных решений.

Цитата:
для мене головне хоча б щоб ви хоча б вставляли ссилки на статті,а суть справи я б і сам викладав,а ви просто б зачищали зайве,а так в регіонах зараз всі тупцюються на місці і скарги далі ДАі ніхто не продвине бо ми безграмотні в цьому плані,а консультації в адвокатів не по карману,хоча я готовий навіть і оплачувати вам таке навчання,оскільки в юр.університеті мене цьому все одно ніхто не навчить,а бабло візьмуть не мале.

По многим вопросам уже расписано в статьях на сайте.


Цитата:
коли ми пройдем цю фазу розвитку тоді можна спробувать механізм як нагнуть прокурора в суді.
звичайно можна і так як ти говориш,просто вписати чиєсь прізвище в заяву і все,може хтось і на таке погодиться,бо в порядності ДК я не сумніваюсь,але мене цікавить більше бути самому в цьому процесі і самому досконально вивчати весь ланцюжок дій по тій чи іншій справі,оскільки в кожній можуть бути різні непередбачувані нюанси
до речі я просив тебе колись надати копії доків по справі Серветника і начебто ти спочатку погодився,а потім знову затишшя,найбільше там мене цікавив спам по прокуратурі,однак відразу після нашої розмови на сайті з"явилась твоя стаття "як нагнуть гайця за відмінені судом штрафи",так розумію що то була деяка компенсація і мені і іншим зацікавленим,тому дякую й за цю схему,я вже запустив маляву на одного з своїх "друзів",зараз чекаю на відповідь,потім почну опускать.


Я очень загружен, у меня практически нет времени, все трачу на ДК. Я вообще не отдыхаю. Нужно понимать, что я не могу уделять время какому то одному человеку. У меня даже личной жизни нет, поскольку ни одна девушка не согласна меня видеть 1 раз в неделю на 2 часа. Все что я знаю, я стараюсь выкладывать в статьях на главной.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2011, 02:16 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
road писал(а):
Я ведь об этом пишу в своих статьях, выкладываю примеры заявлений, исков, судебных решений.По многим вопросам уже расписано в статьях на сайте.

та я розумію що ти багато чого викладаєш,але зазвичай ти викладаєш початок справи трохи середини і остаточне рішення суду,або вже рішення самого апеляційного суду,або інколи пишеш що на рішення суду першої інстанції ми подали апеляцію і виграли її,от мене це саме більше і добиває,що спочатку все йде красиво,розписано все в найменших дрібничках,а потім в самому кінці така бяка і звідки я зможу дізнатись як була складена та апеляція,чи щось подібне
зовсім інша річ коли все розписано ідеально,ну хоча б та остання справа про яку вже говорив"як нагнуть гайця про відмінені судом штрафи",все розкладено по поличкам,просто ідеал і хоч я й не зможу нагнуть гайця по криміналу,але впевнений що дисциплінарка йому вже забезпечена,а потім ще парочку дисциплінарок і нехай йде свиней порать ідіот
Цитата:
Я очень загружен, у меня практически нет времени, все трачу на ДК. Я вообще не отдыхаю.

та припини такі розмови,невже ти думаєш що я не розумію яка це кропітка праця,я теж весь вільний час витрачаю на ДК-форумі і намагаюсь тягти 2 роботи
Цитата:
Нужно понимать, что я не могу уделять время какому то одному человеку.

так я й не говорю що ти повинен приділять увагу комусь індивідуально,мав на увазі рухати вперед розвиток ДК,тобто популяризувати його через регіональних представників,а взагалі то це довго розповідати як я це все вбачаю,да і може в тебе інші плани
Цитата:
У меня даже личной жизни нет

в мене теж...
Цитата:
поскольку ни одна девушка не согласна меня видеть 1 раз в неделю на 2 часа.

оце ти дав,так виявляється тобі ще й пофартило,я зі своєю дівчиною взагалі бачусь раз на два місяці,бо живем в різних містах за 400км.,точніше вона там працює,крім того в мене дуже щільний графік на обох роботах і щоб з нею перевідатись мені треба відпрошуватись на обох,але головна суть в тому що на це мені потрідно витратити 2 доби,а без форуму ДК я неможу витримати більше однієї.
Цитата:
Все что я знаю, я стараюсь выкладывать в статьях на главной

гаразд,дякую за все те що ти робиш для нас!

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2011, 08:12 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 11:10
Сообщений: 8089
Авто: Даибахтунг
road писал(а):
Конструктивного диалога у нас не получится. Я вам об одном, а вы мне о другом. Давайте закончим дискуссию.

ИМХО если человек считает, что
legionary писал(а):
я просто считаю что цель "ликвидировать коррупцию в ГАИ" - утопична в принципе...

то
1. что он делает на форуме ДК :?:
2. вести диалог с ним БЕССМЫСЛЕННО В ПРИНЦИПЕ (мы живем с ним на разных планетах) :!:

_________________
Если ДК по пути с ВО "Сволотой" (и прочей политической хернёй),
ТО МНЕ НЕ ПО ПУТИ!

пока ситуация не прояснится - объявляю забастовку!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2011, 13:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 мар 2011, 10:03
Сообщений: 4756
Авто: пешеход
Город: Харьков
kam писал(а):
ребята , не цепляйтесь друг к другу.

каждый делайте -что научились, что получается.


У нас здесь такое в порядке вещей:
что-то ты лучше делаешь, что-то я.
Главное что? Правильно
задачу выполнить!
А орденами мы с тобой поделимся!
Но учти:
я до этих самых орденов
жуть какой жадный! ;) ;) ;)

_________________
www.youtube.com/user/PORUAN21

Сообщение, не относящиеся к теме
http://roadcontrol-kharkov.blogspot.com/


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2011, 02:16 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
Ростислав,може й не в тему,але мене,та впевнений що й і багатьох добивають оті дебільні зупинки на підставі спецоперацій
може вони й проводяться,але чому громадянин не має права знати про причини таких підстав,номеру наказу,чи переглянути те орієнтування,ну хоча б мати право пересвідчитись на місці що це дійсно так,хоча б мати право доступу до шапки такого наказу,оскільки сам текст може й матиме гриф ДСК,але ж ніхто цього і не вимагає з водіїв,просто водій повинен мати право доступу до номеру наказу та дату,безпосередньо на місці ознайомитись, що з такого то до такого числа проходить така то спецоперація.
невже нема виходу з цієї ситуації,мені просто не віриться що в тебе ще не народився план протидій з такими речами
може поділився б :?
аналогічна ситуація і з картками маршруту патрулювання,гаєць тобі парить що він знаходиться в даному місці згідно тієї картки,але чомусь ТЗ часто припаркований в зоні дії заборонного знаку,невже так хтось з посадових осіб має право планувати дислокацію маршрутів,я в цьому не впевнений
невже доступ до цієї картки теж має гриф ДСК,оскільки ніде не регламентовано що водій має право на ознайомлення з тією карткою,а гаєць зобов"язаний йому надати картку на його вимогу
дивно якось це все,невже неможна це якось розкрутить :roll:

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2011, 13:44 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 ноя 2011, 14:20
Сообщений: 176
Авто: Peugeot 308SW
Ростислав,
Мне кажется, что в Вашем плане мало уделено внимания образовательному моменту.
Поскольку денежный поток от взяток удасться прекратить или серьезно уменьшить в том случае, если существенная часть водителей будут знать, что и как делать при встрече с бандитам с полосатыми жезлами.
Что именно делать - я еще не придумал :-)
Для начала я нарисую алгоритм действий водителя при остановке ГАЙцом, и положу его сюда, если не возражаете.
После обсуждения и выявления всех неточностей этот алгоритм можно будет опубликовать в виде, например, PDF с авторскими правами ДК.
Таким образом, этот материал, расходясь среди водителей будет и повышать уровень грамотности и популяризировать ДК.

ЗЫ: Вы, все-таки, не забывайте уделяйть внимание личной жизни ;-)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2011, 14:05 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
aktivist писал(а):
Ростислав,може й не в тему,але мене,та впевнений що й і багатьох добивають оті дебільні зупинки на підставі спецоперацій


Нужно создать судебный прецедент. Меня пока по операции не останавливали...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2011, 14:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
DmitryG писал(а):
Таким образом, этот материал, расходясь среди водителей будет и повышать уровень грамотности и популяризировать ДК.


Мы не сможем научить 10 млн автомобилистов, за то сможем ликвидировать 10 000 ГАИшников.
Всегда нужно идти путем наименьшего сопротивления. Абсолютно не важны методы, важен РЕЗУЛЬТАТ.
Если бы можно было вешать ГАИшников, я бы всех повесил и не парился с законами. но поскольку
вешать нельзя - ищем другой способ. Самый простой: топтать в грязь ГАИ, пока она не уничтожится.
А учить 10 млн людей мы будем 200 лет.. не результативно.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2011, 14:12 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 авг 2011, 13:03
Сообщений: 2243
Откуда: Somewhere in time
Авто: есть %)
Город: виртуальный
road писал(а):
Мы не сможем научить 10 млн автомобилистов, за то сможем ликвидировать 10 000 ГАИшников.


Я думаю 10тыс правильно наученных автомобилистов, и 10 тыс гаишников самоликвидируются :)

_________________
Cessante causa, cessat effectus


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2011, 15:03 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
SergeyAS писал(а):
road писал(а):
Мы не сможем научить 10 млн автомобилистов, за то сможем ликвидировать 10 000 ГАИшников.

Я думаю 10тыс правильно наученных автомобилистов, и 10 тыс гаишников самоликвидируются :)


абсолютно верно, должна быть компактная группа активистов ДК по ликвидации ГАИ.
Лучше 100 спецназовцев ДК чем 10 000 селюков с лопатами.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2011, 15:10 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
road писал(а):
Лучше 100 спецназовцев ДК ...

клас :D
головне зараз тільки щоб отакі думки на тебе знов не нахлинули:
road писал(а):
Мне нужно понимать что кому то єто нужно. Иначе - все.
Лично у меня все єто говно уже лезет через горло.

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2011, 17:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
aktivist писал(а):
Ростислав,може й не в тему,але мене,та впевнений що й і багатьох добивають оті дебільні зупинки на підставі спецоперацій
:



Зупинка для перевірки документів. ( відпрацювання )



Право на безпідставну зупинку, будь кого ( порушника і не порушника, за відсутністю конкретних обґрунтованих відомостей (маючих вигляд документів, оформлених належним чином ) про причетність конкретного водія чи т\з до конкретних подій чи просто так - законом не передбачено.
Дії, утримання водія безпідставними припущеннями про причетність, не обґрунтоване не підтвердженими ніякими офіційними процесуальними документами - саме ЗАКОНОМ не передбачено.
Але ст. ЗУ ПМ ………..тільки законом, причину та суть порушення.
Конституція укр. Є найвищщ
Ст.19
Ст.8 верховенство права
Ніякі вказівки не ………
Таким чином дії інспектора ( за відсутністю конкретних ….відносно конкретного транспортного засобу ) направлені на (встановлення причетності до цілі відпрацювання ….)з метою реалізацію владних повноважень після зупинки будь якого т\з, у вигляді намагань встановити якусь небудь причетність зупиненого громадянина до суті відпрацювання є такими як ……………..
Для єтого не обходимо ознайомиться с планом отработки его целями задачами.

Слід зауважити ,що ніяким законом не встановлений порядок введення в дію відпрацювань, законом не визначені цілі та задачі відпрацювань, не визначені види відпрацювань – чи проводяться вони у рамках країни, області,міста, чи окремого відрізку вулиці, чи на відрізку автомагістралі, на підставі яких нпа такі відпрацювання вводяться у дію,як це повинно доводитсь до свідома громадян, які права та обов*язки мають громадяни у даному випадку, у який спосіб повинно бути зафіксована перевірка та утримання водія співробітником міліції,( зупинених на підставі відпрацювань) яким чином, на підставі яких документальних підтверджень такої зупинки та утримання , громадянин м ає реалізувати своє конституційне право (ст.55 на оскарження такого безпідставного утримання, та ст.33)

конституція забов*язує інспектора реалізовувати надані йому законом владні повноваження лише у спосіб визначений ЗАКОНОМ, а не на підставі наказів про відпрацювання, та особистих припущень, необґрунтованих підозр і забороняє порушувати конституційниі права громадян на свободу пересування, ст.62, та верховенства права, ст.19ч.2.





Позовна заява
Про визнання дій інспекторат даі____ , такими що не забезпечують визнаного і діючого принципу верховенства права та дотримання правового порядку в Україні при здійсненні способів правомірної поведінки при реалізації своїх владних повноважень при проведенні цільвих заходів ……

Я, законослухняний громадянин своєї країни, керуючи _______ « »______ належащім мені авто на правах власності, не скоював ніякого правопорушення, але був зупинений …..,/підстава - відпрацювання/.
у якості причини зупинки Інспектор даі _____________ вказав ,що міліції надано ПРАВО Ст..11, 21-1) зупиняти транспортні засоби в разі:
……….. проведення цільових заходів (операції, відпрацювання, оперативні плани) для перевірки документів на право користування і керування транспортним засобом, документів на транспортний засіб
Дійсно, у даному випадку( у рамках відпрацювання) , законодавство надає право інспектору зупинити будь який т\з для перевірки документів.
Стаття 5. Діяльність міліції та права громадян
Міліція виконує свої завдання неупереджено, у точній відповідності з законом.
Ніякі виняткові обставини або вказівки службових осіб не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій або бездіяльності міліції.
Ст..20 ч.3
Працівник міліції при виконанні покладених на нього обов'язків керується тільки законом, діє в його межах .
Але діючі закони не передбачають тотальних перевірок громадян з підозрою про причетність до правопорушення про яке інспектору не відомо,але яке він намагаєт ься віявити після зупинки т\з.
Хоча закон (Ст..11 ЗУ ПРО МІЛІЦІЮ, п...21-1) встановлює обов*язок - (спосіб) -
правової поведінки для інспектора даі, при використанні наданих даі прав при реалізації своїх владних повноважень у рамках відпрацювань………
((……..Працівник підрозділу міліції повинен повідомити водія про причину зупинення транспортного засобу, суть вчиненого правопорушення;))
Тобто …………………працівник інспекції ( даі ) повинен повідомити водія крім причини зупинення транспортного засобу, ще й суть вчиненого правопорушення;
У даному випадку зупинивши будь-який т\з інспектор не може повідомити водія про суть скоєного, тому що інспектор вже після зупинки буде намагатись встановити якісь порушення.


Та вказати мені норму закону який дозволяє тотальні перевірки документів громадян засновані на припущеннях інспектора.



Згідно ст.. 3 Конституції України Людина, її ….., честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
Держава відповідає перед людиною за свою діяльність.
Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

Держава керуючись таким принципом не може закладати у зміст законів норми які б дозволяли
тотальні перевірки законослухняних громадян без наявних на те , та обґрунтованих підозр у вчиненні правопорушень різних норм права.
Таким чином законодавець надав міліції право для зупинки( у даному випадку \відпрацювання\ - не усіх підряд -тотально, а тих транспортних засобів , водії яких при керуванні ними, порушують чи порушили норми адміністративного чи кримінального права, та за які законом передбачена відповідальність.
встановлена законом послідовність дій інспектора у даному випадку, працівником даї була порушена тим, що замість повідомлення мені суті скоєного мною порушення ( за яке повинен бути складений адмінпротокол) інспектор почав розповідати зовсім інше, що:
йде відпрацювання, тому вибірково зупиняють та перевіряють водіїв. І як що я нічого не скоїв - то мені нічого боятися, що в мене на всяк випадок , перевірять документи транспортній засіб , номери агрегатів, та потім відпустять.
З огляду на ст. 33, 62 Конституції України громадянину гарантується свобода пересування,та те що обвинувачення не може ґрунтуватися на припущеннях.
Я важаю , як що мене обґрунтовано у чомусь підозрюють та зупинили з цього приводу-то повинні документально підтвердити такі підозри та скласти відносно мене відповідні документи, які я зможу оскаржити при наявності на це підстав.
Як що обґрунтованих підозр нема, то нащо ображати мою людську гідність необґрунтованими припущеннями та зупиняти мене для перевірки документів?
На вулицях ППС не затримують усіх підряд та не перевіряють документи на причетність до будь чого у межах відпрацювань? То на якої підставі даї має право робити таке безладдя у відношенні водіїв?
Під час таких перевірок даі , громадян зупиняють та тримають тривалий час , з припущенням про те що вони можуть мати відношення до тих кого розшукують у рамках відпрацювань, без наявних про те конкретних підозр у відношенні громадян.
Під час такої безпідставної перевірки, за відсутністю конкретних ознак, підозр саме моєї особи до ….відпрацювання , інспектор даі керуючись власними припущеннями уатримував мене 15 хвилин не дозволяючи їхати поособистим справам, тим самим порушуючи мое право на вільне пересування. При тому що ніяких документів стосовно факта перевірки та мого утримання ( не дозволяв мені їхати) інспектор не складав. Тобто протиправні дії інспектора мали місце, а документів які б підтверджували факт дій інспектора – нема. Саме тому я позбавлений права наданого мені ч.2 ст.55 Конституціїї - Кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, посадових і службових осіб, тим що не маю документального підтвердження протиправних дій інспектора даі.

Керуючись незрозуміло якими нормативними актами , чи інструкціями, чи припущеннями,чи власним розсудом - працівники даі приходять до висновку які авто перевіряти які ні, що саме перевіряти, у який спосіб, як довго повинна тривати така перевірка, якими документами повинна оформлюватись така перевірка – не відомо.
Про те
Стаття 19 Конституції України зобов'язує орган влади діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України.
«На підставі» -
означає, що суб'єкт владних повноважень повинний бути утворений у порядку, визначеному Конституцією та законами України та зобов'язаний діяти на виконання закону, за умов та обставин, визначених ним.
«У межах повноважень»-
означає, що суб'єкт владних повноважень повинен вчиняти дії, не виходячи за межі прав та обов'язків, встановлених законами.
«У спосіб»-
означає, що суб'єкт владних повноважень зобов'язаний дотримуватися встановленої законом процедури вчинення дії,
і повинен
обирати лише встановлені законом способи правомірної поведінки при реалізації своїх владних повноважень,

Таким чином, на підставі конституції та законів України працівники міліції при реалізації владних повноважень забов*язані діяти лише у спосіб визначений саме ЗАКОНОМ - і тількі такі дії міліції будуть гарантією для громадянина України, що посадові особи будуть діяти відповідно до згаданого і в межах своїх повноважень.
Це є правом громадянина на верховенство права, встановленого Конституцією Україні.

Таким чином відповідач діяв , порушуючи конституційний принцип передбачений ч.2 ст. 19 Конституції України, який діяв на підставі наданих законом прав, але реалізовував свої владні повноваження ,у спосіб не визначений ЗАКОНАМИ України, порушуючи мої конституційні права на свободу пересування, презумпцію невинуватості (відповідач керувався припущеннями),та на верховенство права в Україні.
Тому, дані дії інспектора даі ……………… є такими , що звужують обсяг існуючих прав і свобод, що є неприпустимим, а дії відповідача в невизначений законом спосіб є такими що, підлягають визнанню незаконними.



Постанова Пленуму Верховного суду України N 9 від 1 листопада 1996 року «Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя» декларує, що Конституція України (ст. 8) має вищу юридичну силу, а її норми є нормами прямої дії.
Отже, суди при розгляді конкретних справ повинні оцінювати зміст будь-якого закону або іншого нормативно-правового акту з точки зору його відповідності Конституції і в усіх необхідних випадках застосовувати Конституцію, як акт прямої дії.
Судові рішення повинні ґрунтуватися на Конституції, а також на чинному законодавстві, що не суперечить їй.
Надаючи юридичну оцінку фактам та обставинам справи, суд керується наступними нормами права.
Згідно ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України) у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: - на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України; - з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; - обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); - безсторонньо, (неупереджено); - добросовісно; - розсудливо; - з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; - пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); - з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; - своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до статті 159 КАС України судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права.
Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.
Згідно зі статтею 18 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.
згідно з Ст. 7 КАСУ Принципом адміністративного судочинства при здійсненні правосуддя в адміністративних судах
є: 1) верховенство права;
Згідно з Ст. 9 КАСУ
1. 1) суд вирішує справи відповідно до Конституції та законів України.
Кассу
Статья. 2
3. У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи
прийняті (вчинені) вони:
1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України;
2) Реалізуючи своє конституційне право на захист ( ст..55 ч.4 …. кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань, та -… ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством (ст..19 ч.1) ) ,
На підставі викладеного,керуючись ст.8, ст..19, ст.55,Конституції України,ст..2,3,7, 9,18,159 КАСУ, Постанови Пленуму Верховного суду України N 9 від 1 листопада 1996 року,
Прошу:
1.Прийняти до провадження та розглянути дану позовну заяву.
2.Задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.
3. Визнати дії відповідача…………. (\при проведенні цільових заходів\……………………………..) на підставі ст..11 п.21-1 ЗУПМ,як такими , що не забезпечують визнаного і діючого принципу верховенства права та дотримання правового порядку в Україні при здійсненні способів правомірної поведінки при реалізації владних повноважень.



viewtopic.php?f=28&t=8889&hilit=%D0%B4%D1%96%D1%8F%D1%82%D0%B8+%D0%BF%D0%BE+%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D1%97


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2011, 17:32 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 ноя 2011, 14:20
Сообщений: 176
Авто: Peugeot 308SW
road писал(а):
SergeyAS писал(а):
road писал(а):
Мы не сможем научить 10 млн автомобилистов, за то сможем ликвидировать 10 000 ГАИшников.

Я думаю 10тыс правильно наученных автомобилистов, и 10 тыс гаишников самоликвидируются :)


абсолютно верно, должна быть компактная группа активистов ДК по ликвидации ГАИ.
Лучше 100 спецназовцев ДК чем 10 000 селюков с лопатами.


Спецназовцы, это хорошо, но народное ополчение, как Вы сказались, селюки с лопатами, иногда играют решающую роль ;-) Шутка канеша ...

А если серьезно - Ростислав, я разделяю Ваши цели и считаю что методы, которые Вы выбрали - исключительно правильные.
Однако, в какой-то момент Ваш проект, для того, чтобы справится с МВД и Прокуратурой (а именно это Вы поставили своей програмной целью) неизбежно выйдет на политический уровень, и тогда вам (проекту ДК) будет необходима поддержка общества.
Собственно, вы уже выходите на этот уровень. О вас говорят, вон телесериалы снимают даже :-) Правда пока как об эдаких робингудах ...

И еще раз: в целом я за, причем и руками и ногами, и материально, и действовать готов. Не воспринимайте эти мысли как критику, а лишь как попытку помочь делу, которое я считаю правильным.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 83 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron