Текущее время: 28 мар 2024, 14:26

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 23 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 14 янв 2013, 02:20 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
road писал(а):
вы статью внимательно прочитали?

road писал(а):
что я не делаю сейчас что делал раньше? по пунктам пожалуйста

Ростислав, а можна спочатку Вас попросить відповісти на пару моїх запитань бо вже на одне з них чекаю більше місяця
не почоловічому якось це все, в теми то Ви заходите та на месаги чомусь не відписуєтесь :roll:

:arrow: viewtopic.php?f=93&t=26701&p=405300#p405300

:arrow: viewtopic.php?f=0&t=27510&p=424608#p424608

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 янв 2013, 04:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
aktivist писал(а):
road писал(а):
вы статью внимательно прочитали?

road писал(а):
что я не делаю сейчас что делал раньше? по пунктам пожалуйста

Ростислав, а можна спочатку Вас попросить відповісти на пару моїх запитань бо вже на одне з них чекаю більше місяця
не почоловічому якось це все, в теми то Ви заходите та на месаги чомусь не відписуєтесь :roll:

:arrow: viewtopic.php?f=93&t=26701&p=405300#p405300

:arrow: viewtopic.php?f=0&t=27510&p=424608#p424608


Кого банить а кого нет я решаю сам на свое усмотрение. Теперь предоставьте ответ на мои вопросы


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 янв 2013, 17:28 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
road писал(а):
Кого банить а кого нет я решаю сам на свое усмотрение.

Ростислав, хіба я Вам заявляв, що це повинен вирішувать я?
я не модератор і не адмін, я навіть не маю посвідчення журналіста ДК та хоч би і попросив то я знаю шо Ви мені його всеодно ніколи не видасте, я простий активісту у тому числі учасник і Вашого проекта, який займається підпільною підривною партизанською роботою щодо свавілля провладних структур і чим менше мене знатимуть в лице тим краще

road писал(а):
Теперь предоставьте ответ на мои вопросы

так я ж тільки про це і думаю Ростислав, а Ви вперто чомусь продовжуєте провокувать мене цього не робить, ну от поясніть, чому ?
вже другий місяць ламаю голову на якій підставі мене забанили на 3 доби замість однієї, пишу про це в різних темах, а відповіді-зась :roll:
я ж навіть ніяких пред"яв Вам не кидав на форумі, звичайно це Ваша власність і Ви можете вчинять як вважаєте за потрібне, але спочатку було подумав, що може в правила форуму внесли поправки, зайшов на правила і бачу шо все по старому, після цього з"явилась Ваша тема щодо правил участі у проекті, зазирнув і туди, теж нічого такого не вичитав і в тих правилах
тепер от навіть і заходить боюсь до Вашої парафії оскільки не можу зрозуміть: чинні правила форуму чи ні :?
якщо чинні то знову ж таки повертаємось на круги своя-чому бан на 3 дня замість одного :?
якщо Ви забулись внести поправки то внесіть будь-ласка і я та всі інші форумчани будуть знать, що керівник проекту може вліпить навіть безстроковий чи строковий бан поза правилами і без пояснень
якщо вони не чинні то оголосіть про це і все стане на свої місця щоб не периливать постійно із пустого в порожнє, ми ж мужики чи баби базарні, а?

от після цього я дам відповіді на Ваші запитання, гадаю що все по чесноку.

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 янв 2013, 19:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
aktivist новые нормативно-правовые акты имеют высшую юридическую силу чем старые.
Правила форума никто не отменял, но появились НОВЫЕ правила, которые имеют высший
приоритет чем старые. Согласно новым правилам, я могу забанить на свое усмотрение на
любой срок который посчитаю нужным. Модераторы должны руководствоваться старыми привилами


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 янв 2013, 20:26 
Не в сети
Авторитет
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 12:01
Сообщений: 4354
Откуда: Штаб квартира "ДК"
Авто: Белый Пушок
Город: Херсон
Сообщение, не относящиеся к теме
road писал(а):
road

Набери меня по скайпу.

_________________
Жизнь дается человеку один раз. И прожить ее надо так, чтобы там наверху о*уели и сказали: -ну-ка повтори!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 янв 2013, 15:41 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
road писал(а):
aktivist новые нормативно-правовые акты имеют высшую юридическую силу чем старые.
Правила форума никто не отменял, но появились НОВЫЕ правила, которые имеют высший
приоритет чем старые. Согласно новым правилам, я могу забанить на свое усмотрение на
любой срок который посчитаю нужным.

Ростислав, якщо Ви посилаєтесь на НПА тоді давайте розберемось і з цим питанням:
відомо, що відповідно до ч. 1 ст. 58 Конституції України та ст. 5 ЦК України акти цивільного законодавства регулюють відносини, які виникли з дня набрання ним чинності, і не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують цивільну відповідальність особи.

отже про пом"якшення, а тим паче скасування Вашого бану взагалі в даному випадку бачу не йдеться, а зовсім навпаки
крім того, якщо взяти до уваги, що новоспечені Вами правила форуму-сайту від 19 грудня 2012, 04:26 вступили в дію після винесення мені бану (28 листопада 2012) то логічно, що на той момент Ви керувались ще старими і єдиними правилами да і я не володію екстрасенсорними здібностями щоб передбачати постійні нововведення щодо правил

оце тільки одного розумію: чому я простий форумчанин вже другий місяць повинен Вам-журналісту, юристу, майже адвокату, людині майже з трьома вищими освітами розкладати по поличках очевидне, замість того щоб спокійно займатись скаргами-заявами проти беспредєльщиків та надати відповідь на Ваші запитання:
road писал(а):
Теперь предоставьте ответ на мои вопросы

чи може даїшники вже працюють по закону і можна закругляться з цією діяльністю :roll:
чи може Вам цікаво мене зараз знову спровокувать на нові мессаги в цій темі аби потім був привід виправдаться, що я затролив важливу тему і вліпить черговий бан :?
якось не серйозно це все з Вашого боку Ростислав, чи може я у чомусь не прав?

road писал(а):
Модераторы должны руководствоваться старыми привилами

де можна переглянуть вичерпний перелік модераторів

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 янв 2014, 14:21 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
перечитал статью, которая была написана год назад. В контексте событий на Евромайдане,
мой прогноз частично сбылся) Но нужно еще работать именно в том направлении которое указано в статье


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 янв 2014, 17:01 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 12 окт 2012, 17:30
Сообщений: 273
Авто: ford
Город: Киев
Да, нужно с исполнителями-мусорами на местах решать, с непосредственными исполнителями...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 23 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: