Текущее время: 29 мар 2024, 00:33

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 159 ]  На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 27 фев 2014, 16:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Уже обосцались и удалили текст оскорблений в адрес Евромайдана :lol: :lol:

Изображение

ну прямо как мусорята себя ведут, как петух в жопу клюнул - я не я и хата не моя.
Уже вижу как они от своих статей против ДК отрекаться будут :lol:

только вот в кеше гугла все осталось - http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=ua


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2014, 17:58 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 апр 2012, 19:02
Сообщений: 959
Авто: Пешеход
Город: Киев
Кто то в комментариях подкинул идею создать СП "Кобра Украина" и беспредельно щемить ДКУ.
Убиваем сразу 2 зайцев. Все косяки вешаем на кобру ))

_________________
«Первое правило бизнеса — защищайте свои инвестиции», — этикет банкира, 1775 г.
«Войны нельзя избежать, её можно лишь отсрочить к выгоде вашего противника», — Никколо Макьявелли, 1502 г.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2014, 18:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Теоретик писал(а):
Кто то в комментариях подкинул идею создать СП "Кобра Украина" и беспредельно щемить ДКУ.
Убиваем сразу 2 зайцев. Все косяки вешаем на кобру ))


:lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2014, 20:20 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2011, 16:39
Сообщений: 88
Откуда: Западная Украина
Авто: tavrek
Ростислав дай пораду: я патрулюю вулиці міста, інспекторів практично невидно (невистачає людей - позвільняли, дехто сам пішов). Ловимо пяних в умат до 2-5 за ніч!!!!!! Буває по два рази тих самих. Самі ми немаємо права складати на них протокол (САМООБОРОНА), ні забирати права. Викликаємо родичів, щоб забрали авто. Коли попадають в друге забираємо ключі від машини. Віддаємо родичам. Ну як бути що порадиш?
Думали садити в машину до патруля САМООБОРОНИ по інспектору для законного юридичного оформлення порушників. Чи неловити п"яних нехай калічуться. Але постраждають перехожі та невинні водії. У нас люстрація розпочнеться після 10 березня. Покинути вулиці на призволяще - це не вихід.

_________________
Правила дорожного движения - правила жизни!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2014, 21:12 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
djslem писал(а):
Ростислав дай пораду: я патрулюю вулиці міста, інспекторів практично невидно (невистачає людей - позвільняли, дехто сам пішов). Ловимо пяних в умат до 2-5 за ніч!!!!!! Буває по два рази тих самих. Самі ми немаємо права складати на них протокол (САМООБОРОНА), ні забирати права. Викликаємо родичів, щоб забрали авто. Коли попадають в друге забираємо ключі від машини. Віддаємо родичам. Ну як бути що порадиш?
Думали садити в машину до патруля САМООБОРОНИ по інспектору для законного юридичного оформлення порушників. Чи неловити п"яних нехай калічуться. Але постраждають перехожі та невинні водії. У нас люстрація розпочнеться після 10 березня. Покинути вулиці на призволяще - це не вихід.



Делайте все что считаете нужным, главное чтобы не сотрудничать вместе с ГАИ. + чтобы не было доставки
машин на частные штрафплощадки. Звонить родным и отдавать им человека и машину - правильный ход.

Ранее, Дорожный контроль даже если ловил пьяного водителя при оформлении его ГАИшниками, то мы снимали
с эвакуатора машину, забирали водителя с собой (после составления протокола), привозили его домой, а машину
ставили на стоянку. Главное не допустить чтобы ГАИшники зарабатывали на этом бабло.

+ нужно исключить факты неадекватного отношения, фальсификации и превышения необходимых мер.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2014, 22:20 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2011, 16:39
Сообщений: 88
Откуда: Западная Украина
Авто: tavrek
Спасибі що відкликнувся. Мені приємно почути твою думку. Зараз ми будемо збиратися з активними водіями та юристами для обговорення подальших наших дій. Просто поодинці надовго нас невистачить, а разом ми зможемо навести лад у себе в регіоні. Щераз велике спасибі за підтримку.

_________________
Правила дорожного движения - правила жизни!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2014, 22:56 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
До УДАЇ УМВС України в Чернівецькій області
58007, м. Чернівці, вул. Заводська, 22



ЗВЕРНЕННЯ

Звертаюсь до керівництва УДАІ в Чернівецькій області з наступною вимогою.
27.02.2014 р. я звернув увагу на те, що співробітники ДАІ, які несуть службу у нашому місті, взагалі не мають табельної зброї. Кобури пусті, та знаходяться на видному місці.
Вважаю, що несення служби інспекторами ДАІ, особливо у нічний час, без табельної зброї не допустимим. Якісь, неповнолітні молоді люди, які знаходяться в патрульному автомобілі, не в змозі забезпечити достатню безпеку співробітникам міліції. А інспектори не можуть виконувати свої обов’язки в повному обсязі.
Тому, вважаю необхідним відновити озброєння екіпажів ДАІ табельною зброєю із розрахунку 1 ПМ та 16 шт. 9 мм набоїв до нього на кожного інспектора, а у разі службової необхідності додатково озброювати співробітників ДАІ АКС-74 (АКСУ-74) та 60 шт. 5.45мм набоїв на кожну одиницю.
Як виняток, не видавати зброю інспектору ДАІ ст. с-нту міліції Українцю, який по своїм морально-діловим якостям і психічною неврівноваженістю, на мою думку, придатний тільки для проведення прибирання території навколо обласного ДАІ від снігу та бруду.


«____» _______________ 2014 р.



У малохольных оружие отобрали и детей в машины посадили.

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2014, 22:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 дек 2010, 17:40
Сообщений: 6426
Откуда: Черновцы
Авто: VW T-5
Город: Черновцы
hazajin
ствол понадобился? :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Есть люди, в которых живёт Бог; есть люди, в которых живёт Дьявол; а есть люди, в которых живут только глисты (Фаина Раневская)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2014, 23:02 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2011, 16:39
Сообщений: 88
Откуда: Западная Украина
Авто: tavrek
так молоді люди в машині ДАЇ напевно зі зброєю :lol: Напевно вони і забезпечують безпечне патрулування інспекторам.

_________________
Правила дорожного движения - правила жизни!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2014, 23:04 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
Не, вчера драли их, думали подрабатывают после дежурства. А у них в самом деле стволы отобрали.

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 фев 2014, 23:06 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
Двое пацанов, лет по 17. Когда ругань началась, они даже с машины не вышли, сидели тихо-тихо.

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 фев 2014, 00:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Какой же поток бреда! :lol:

"Документы! Бегом! Я с оружием…"
http://obozrevatel.com/interview/65807- ... uzhiem.htm

Цитата:
Днями в інтернет-просторі з’явилося відео з однієї з автозаправок Київщини, де активіст Дорожнього контролю в агресивній формі вимагає від співробітників ДАІ повернутися в полк. Це відео викликало жваве обговорення в соцмережах. Дехто вважає, що правоохоронці своєю поведінкою в цілому заслужили таке ставлення. Інших же така поведінка активіста глибоко обурила. Пізніше з’ясувалося, що з ДАІшниками конфліктував і знімав відео мешканець Василькова Юрій Ларченко. "Обозреватель" зв’язався з ним і попросив прокоментувати зафіксовані камерою події.

Юрію, прокоментуйте, будь-ласка, той конфлікт зі співробітниками ДАІ, що зафіксований на вашому скандальному відео.

Розумієте, я багатьом журналістам розповідав про обставини, які супроводжували появу того відео – а вони починають перекручувати. Тому я не знаю, що робити. Всім розповідаю, як було, а далі кожен телеканал перекручує, як йому подобається.

Обіцяю не перекручувати. То чим була викликана ваша агресивна поведінка?

Ситуація була така. Це було в день, коли Рибак підписав постанову, яка зобов’язувала всі воєнізовані підрозділи перебувати в місцях постійної дислокації. Це перше.

Друге. Перед тим інцидентом ми їхали на блокпост, який був організований в місті Переяслав-Хмельницький, на виїзді. Вранці там було затримано два автомобілі Клюєва – Мерседес та Фольксваген Мультіван. Водії розповіли, що вони завезли сім’ю Клюєва в Бориспіль і їм була дана команда переганяти машини на Донецьк. Водіїв відпустили, машини затримали.

Десь за дві години потому було затримано ще дві машини – Фольксваген Транспортер і Мерседес "Кубік". Водії були озброєні. При них було дуже багато цінностей, в тому числі, ікони. Їх, знову таки, затримали. Автомобілі також затримали.

Словом, через цей блокпост багато хто проривався. Не зрозуміло, чому – там, в принципі, є інші об’їзні дороги. Ми виїхали туди. Коли вже під’їздили до блокпосту, нам повідомили, що затримали водія, який намагався прорватися. Якщо по тих двох епізодах на вимогу зупинитися, водії зупинялися, давали себе перевірити, то цей автомобіль – новий Фольксваген Пасат – зупиняли, а він не зупинився. Почав прориватися через барикади, через шини. Зрештою його таки зупинили. Навіть розбили йому машину. Виявили пістолет і помпову рушницю, 80 тисяч гривень і якісь незрозумілі малюнки. Люди запідозрили, що це снайпер. І повідомили про це нам.

В такій ситуації, вже на під’їзді до цього блокпоста, ми побачили ДАІшників, які, в принципі, повинні були би стояти на своєму місці дислокації. Тому ми і запідозрили, що, оскільки цей блокпост є дуже цікавим для бандитів, які періодично намагалися прорватися через нього, могли бути усілякі "переодягнені". Могли захопити ту міліцейську машину, переодягтися у форму ДАІ. Тому ми вирішили перевірити.

Чому ж Ви взялися перевіряти так агресивно?

А для того, щоб убезпечити себе. Цей емоційний тиск, який був засобом захисту. Ніякої зброї у мене не було. І якщо вони не показують документи – це лише підсилило підозри. В той час ще стріляли…

Відео закінчується тим, що автомобіль ДАІ від’їжджає від заправки. Що було після того? Вони поїхали чи ще було продовження історії?

Вони поїхали – і ми поїхали. Там підійшов їх начальник, все вирішилось. Вони показали посвідчення – тому і поїхали. Це все є на відео.

У багатьох людей відео, зняте під час того інциденту, викликало обурення. Хтось підтримує вашу, скажімо, надто емоційну манеру спілкування з представниками ДАІ. До вас, певно, теж з цього приводу зверталися?

Це відео висіло в мене на каналі на Youtube три дні. Його ніхто не чіпав. Мої підписники лише коментували. І коментарі йшли нормальні. Писали, що трошки "перегнули", але в цілому особливого обурення ніхто не висловлював. Подальший резонанс – думаю, тут не обійшлося без Шапошнікова.

Ви говорите про керівника Дорожнього контролю? А хіба Ви не є активістом цієї організації?

Насправді в Україні існує два "Дорожніх контролю". Один - він так і називається "Дорожній контроль" - під керівництвом Ростислава Шапошнікова. А ми представляємо "Дорожній контроль -Україна". Це громадська організація, яка була належним чином зареєстрована, я є одним з її співзасновників і головою правління.

Тобто з Шапошніковим Ви ніяк не перетинаєтеся?

Ми навіть телефоном ніколи не спілкувалися. Пару разів я зустрічався з Дзиндзею Андрієм. Ну, як зустрічались… Коли у Василькові блокували спецназ – він базувався у місті – ми блокували виїзд, а він приїздив з Гриценком, помічником депутата.

Ще раз я його бачив 26 січня на Грушевського, коли була атака. Він був у Будинку профспілок. Отак от ми з ним бачились.

Чому ж тоді Ви підозрюєте керівництво Дорожнього контролю в нагнітанні історії з тим скандальним відео?

Ми є фактично їхніми опонентами.

Що маєте на увазі?

Варто, мабуть, почати з початку. Ще влітку в Дорожньому контролі Шапошнікова стався розкол. Через те, що вони займалися нелегальним ввезенням автомобілів.

Коли це почало викриватися, дуже багато активістів ДК відділилися від цієї організації. Тоді відділились Харків, Луганськ, Київ. Був такий Дорожній контроль Ірпінь-Буча, який входив в систему ДК Шапошнікова. На їхніх сайтах можна знайти відеоролики із заявами про вихід з ДК. У Луганську навіть демонстративно викидали посвідчення журналіста, які Шапошніков видавав.

Я тоді займався тим, що контролював роботу ДАІ, але не був ні в яких організаціях. І київські хлопці, які відділилися від Шапошнікова, мені запропонували організувати свою громадську організацію, ввели в засновники і обрали головою правління. Так з’явився ДК Україна.

Ви кажете про нелегальне ввезення автомобілів. Про що конкретно йдеться?

У них в ДК був такий собі Жуковень (він зараз перебуває в США, отримав там політичний притулок). Смисл був у чому? Використовуючи бренд ДК, вони завозили з Литви автомобілі, не розмитнюючи їх. Тобто їздити на них було проблематично в Україні. І деякі діячі ДК робили весь пакет документів і обіцяли людям "прикривати" їх у випадку, якщо зупинять інспектори ДАІ.

Існувала така собі компанія IVOLINK, яка була зареєстрована в Литві на Жуковеня. Для того, щоб керувати тим автомобілем на території України, треба було, щоб водій цього автомобіля числився працівником фірми, на яку зареєстрована машина – цієї ж IVOLINK. В результаті, у нас в Україні з’явилося до 600 працівників цієї фірми. Наші правоохоронні органи звернулися до Литви з проханням надати інформацію про фірму. З Литви повідомили, що ця фірма протягом щонайменше 6 місяців не вела жодної комерційної діяльності. Фірма, хоч і "не ліва", офіційно зареєстрована не має ніяких оборотів і має 600 працівників, які їздять Україною, значить, тут щось не чисто. Наша ДАІ почала забирати разом з митницею ці автомобілі. Коли люди почали звертатися за обіцяною допомогою до ДК, людей просто, скажімо так, "кинули".

Далі – цікавіше. Той же Дзиндзя, на той час, коли почалися масові арешти цих литовських автомобілів, вже взяв у людей гроші. На них він мав закупити і завезти нову партію машин. На кордон пригнав, але вже не ризикнув завозити, через те, що вже масове затримували ці машини. Вийшло, що він ні автомобілів людям не пригнав, ні кошти не повернув.

Ми зараз шукаємо постраждалих. Поки відшукали двох. Одному Дзиндзя 40 тисяч гривень заборгував, другому – 24 тисячі. І ще дуже багато людей, яким він винен 1,5-2 тисячі гривень… Загальна сума набігає до 50 тисяч євро. Тому ми для них незручні, бо виявили цю схему. І зараз продовжуємо розбиратися в подробицях цієї афери.

Це досить серйозні звинувачення. Маєте докази своїх слів?

Звісно! Починаючи від роликів, які робили люди. Ми знайшли постраждалих, вони з Волновахи. Ми їх привозили на Автомайдан, щоб показати, хто такий Дзиндзя. Є і документи.

Ці люди ще в той час, коли проводили перемовини щодо купівлі машин для себе, зберегли і переписку в соцмережах з Дзиндзею, і записи телефонних розмов. Є чеки, що вони переводили гроші… До речі, ще один постраждалий є. З Києва. Це наш активіст. У нього теж є документи, що він перерахував гроші. Але на машині поїздити йому не довелося. Словом, є вся документація.

І в ДК, зрозуміло, бояться. Бо Дзиндзя трохи посидів начебто за революційну діяльність, а тут його можна реально притягти до кримінальної відповідальності за шахрайство.

Після цього почалася інформаційна війна. Зараз у Шапошнікова висить стаття, що, виявляється, я співпрацював до революції з самим Захарченком напряму. Можете зайти на його сайт roadcontrol.org.ua і почитати. Там, зокрема, йдеться про те, що я керую неіснуючою організацією і що за це передбачена ледь не кримінальна відповідальність. Ми на своєму сайті зробили спростування, дали посилання на Держреєстр, де ми зареєстровані.

У Шапошнікова за рахунок того, що їхній ДК існує досить довго, багато зв’язків на телеканалах. Я підозрюю, що саме з його подачі почали мене хаяти, який я поганий, який я бандит. Після того були і погрози, і СМС-ки, і в соцмережах пишуть… Але хай пишуть – я не боюся ніяких погроз.

А чим Вам погрожують?

Ви ж знаєте, як пишуть? З матюками. І те обіцяють повідрізати, і те зробити…

А самі ДАІшники? Була якась реакція з їхнього боку на той інцидент?

Ні, ніякої реакції не було. Вони показали посвідчення – і ретирувалися. Все. На цьому все скінчилося.

Останнє запитання. Після реакції людей на Ваше відео, Ви жалкуєте про надмірну емоційність, агресивність власної поведінки?

Розумієте, в той час йшла війна. Я ні про що не жалкую! Ну, є така реакція… Я ж казав: перед втручанням Шапошнікова була нормальна реакція. Це інформаційна акція. Я не жалкую і не боюся. Нехай погрожують!

Враховуючи серйозність висловлених Юрієм Ларченком звинувачень, редакція "Обозревателя" вирішила звернутися за коментарем до одного з названих ним активістів Дорожного контролю – Андрія Дзиндзі.

Моє прізвище зараз дуже популярне, розумієте? Відношення до цього я не маю абсолютно. Це все слова. Будь-які дії повинні підтверджуватися фактами. Фактів до сьогоднішнього дня не було. Це все брехня і провокація. Я готую зараз матеріал стосовно цих людей. Ці люди зараз спеціально роблять провокацію проти мене. Це люди, які мають відношення до співпраці з ДАІ-шниками.

Я дуже став публічним, розумієте? Я 5 років боровся з ДАІ-шниками і продовжую боротися.

Прокоментував Дзиндзя і відео, відзняте Громадським ТБ вчора під сценою на Майдані Незалежності. Камери зафіксували кількох людей, які звинувачували його в участі в афері з автомобілями і яких не пускали до мікрофону. (http://roadcontrol.org.ua/na_scenu_majd ... rovokatory)

- Вчора насправді на мене напали, вдарили мене, коли я виходив зі сцени, влаштували спеціально провокацію. Навіть елементарна річ – неповага до гімну України. Коли співали гімн України, вони кричали "Дзиндзю – геть!".

- Вони – це хто?

- Вони – це ті, хто влаштував вчорашню провокацію. Там є група людей, які цим займаються. Ларченко Юра, Щербина Андрій, є там ще такий Дьомін, є ще один, Максим. Це ті люди, які, в принципі, не світяться. Вони в стороні стараються бути. Але роблять такі провокації.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 фев 2014, 01:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Ларченко, ты клинический идиот? :lol:

Цитата:
Наші правоохоронні органи звернулися до Литви з проханням надати інформацію про фірму. З Литви повідомили, що ця фірма протягом щонайменше 6 місяців не вела жодної комерційної діяльності. Фірма, хоч і "не ліва", офіційно зареєстрована не має ніяких оборотів і має 600 працівників, які їздять Україною, значить, тут щось не чисто.


Так пусть Андрей Щербина (соучредитель ДКУ) подробно тебе расскажет, как он НЕ ЧИСТО ездил почти
целый год на литовской машине Иволинк, которую купил в Литве в три раза дешевле чем она стоит
в Украине и при остановке его авто - Гайцов нах посылал. Или Щербина может расскажет что он
заключил договор с Иволинком чтобы работать, а не тачку по дешевке загнать? :lol:
Кстати, где сейчас его автомобиль? Сдал на разборку и лавешку заработал? ;)

Изображение


phpBB [video]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 фев 2014, 02:29 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
В Украине началась «война» двух Дорожных контролей
http://auto.bigmir.net/autonews/roads/1 ... -kontrolej?

Цитата:
Дорожный контроль осудил действия активиста Дорожного контроля - Украина и заявил, что ДКУ был создан по прямому указанию Виталия Захарченко.

Напомним, что видео Юрия Ларченко, который всячески оскорблял гаишников, угрожая оружием, вызвало большой резонанс и в целом негативную реакцию пользователей. Автор видео - активист организации Дорожный контроль - Украина.

Дорожный контроль заявляет, что группа людей, которые именуют себя Дорожный контроль - Украина была создана в сентябре 2013 года якобы по прямому поручению экс-главы МВД Виталия Захарченко, чтобы испортить имидж настоящего Дорожного контроля.

Когда началась революция, ни один из активистов Дорожный контроля - Украина не был арестован, тогда как Дзиндзю и адвоката Смалия отправили за решетку.

Итого, официальная позиция ДК - общественность оправдано осудила действия Ларченко, который «в свое оправдание, начал "лепить" какую-то чушь».

Ранее Телеканал 112 (принадлежит Захарченко) взял интервью у Ларченко и представил его как "активиста Дорожного контроля Украины", и тем самым внес еще большую путаницу.

25 февраля в интернете был опубликован сюжет Нового канала о том, как представители псевдо-Дорожного контроля патрулировали вместе с работниками ГАИ. При этом, журналист подал этих людей именно как активистов настоящего Дорожного контроля, то есть, ввел в заблуждение телезрителей, ведь ранее Дорожный контроль официально отказался сотрудничать с ГАИ, как и Автомайдан.

Скандального Ларченко также недавно приглашали в студию Hromadske.TV:

ДКУ уже успел ответить на обвинения: мол, «поведение Ларченко соответствует действиям ГАИ на дороге по отношению к водителям», а руководителей ДК называет мошенниками, которые продавали своим одноклубникам документы на литовские автомобили.

Дорожный Контроль Украины уверяет, что «в отличии от мошенников ДК, помогал Евромайдану все это время», и что «мошенники Шапошников и Дзиндзя пытаются присвоить себе лавры победителей, но народ у нас мудрый и сможет отличить зерна от плевел».

Однако на странице группы Евромайдана в Фейсбуке Ларченко резко осудили:

Одна із задач ‪#‎ЄвроМайдан‬'у зупинити хамів-"героїв", які відчули зараз себе суддями
Представники ЄвроМайдану просять вибачення перед працівниками ДАІ, повірте це не активіст ЄвроМайдану, щоб він Вам там не говорив. Це просте хамло


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 фев 2014, 02:34 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Цитата:
....ля! Да откуда столько ботов!!!! ДК-Украины-фуфло!!! А Дзинзя-КРАСАВЧИК, дави этих гайцев!!!

Цитата:
это не Дорожный контроль - Украина, а быдлота, которой только власть дали, так они уже и главные, гнать таких надо !! И вообще в каком законе описано что Дорожный контроль - Украина может так себя вести ??

Цитата:
Цей же шизоід Ларченко так само розмовляв з міліціонерами, які приїхали з регіонів підтримати Майдан та надавали допомогу при затриманні снайпера. Мене дивує, чому досі йому ніхто не натовк пику...

Цитата:
Позор этому дятлу. Настоящий ДК вообще ничего общего с этим дятлом не имеет. Отловить да на вилы.

Цитата:
Отловите этого дыбилоида и отведите на Майдан на перевоспитание. Иначе скоро ему отвернут бошку нормальные менты или прохожие...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 159 ]  На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: