Текущее время: 28 мар 2024, 14:57

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 313 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 20:03 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 30 апр 2011, 15:36
Сообщений: 797
Откуда: Хмельницкая обл.
Авто: Скания
Город: На западе
О как вату прет.... Шо с тобой?

_________________
Если Вы писаете мимо унитаза, то потом не говорите, что у нас страна зассаная.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 22:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Да у меня всё норм. Просто удивляюсь с поролоновых верующих ослов, занесут чела в ЧС, а потом зайдут в тему созданную челом, который у осла в ЧС и насрут там. Ну нравится тебе жить в своем ограниченном, но уютном мирке - живи, нах ты лезешь туда и читаешь то, от чего ты себя ограничил? Да ещё и срёшь там? Читай сообщения вафанкуло и радуйся. Вот сообщения legionary и второго чела с попкорном не удивляют, legionary чувак со своим мнением по многим вопросам и как я понимаю я у него не в ЧС, если он вообще у него есть, а это же скачущее тело внесло меня в ЧС, потом зашло в темку созданную мной и высралось... ну если осёл занёс меня в ЧС - нах осёл читает мои сообщения? Я в теме то этой пишу наиболее неудобные либо длинные комменты, чтобы не особо нервировать ослов, а то их бесить начинает, если я с кем-то в другой теме общаюсь и ослы бегут к анонимному модеру с анонимками.
Короче просьба у меня ко всем форумчанам у которых я в ЧС - не срите здесь, я прекрасно понимаю, что я в ваших глазах конченый пророссийский ватник, не надо лишний раз об этом писать. Зато у меня в качестве ника используется фамилия Президента USA)))
Теперь по тебе поролоновый петровец - ты грузы на Россию тягаешь? А из РФ В Украину? Ко мне на предприятие много грузов из РФ приходит и все фуры с украинскими номерами, ниё одной не было с российскими.

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 28 сен 2015, 07:28 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 30 апр 2011, 15:36
Сообщений: 797
Откуда: Хмельницкая обл.
Авто: Скания
Город: На западе
JeffersonT

Нет, уже не тягаю. Просто в 2013 году, к нам (в ЛАА Транс) пришел сынок Яныка и отобрал фирму у Деда. А так как водителей было очень много и сокращать было ну ооооооочень не выгодно, то нам сделали нереальные условия труда. ЗП упала до 3 тыщ за два рейса (примерно 1.5 месяца), так что все ломанулись писать "по собственному".
Сообщение, не относящиеся к теме
К слову, в 2011 за эти же 2 рейса я получал 9000 грн.

Как-то так((((

_________________
Если Вы писаете мимо унитаза, то потом не говорите, что у нас страна зассаная.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 15 ноя 2015, 00:35 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
vitalidze писал(а):
artobstrel писал(а):
Парни стоят на крайнем блок-посту. Они точно знают, что дальше сепары. Мимо них едут 3 гражданских авто с украинскими флагами. Они им радостно машут и пропускают. Что в головах у этих людей?

сіносолома

Это герои АТО, они были на передовой, защищали тебя от российских диверсантов ГРУ ФСБ РФ, а ты говоришь, что у них в голове сеносолома? Вы ватники шоле? Вы мне тут ещё напишите, что они, ну эти люди, по сёлам и городам Донбасса стреляли, а не по российским террористам/диверсантам!!! Это же охренеть надо!!! Их как героев встречали в городах Украины, девки вешались им на шею и дарили цветы, а ты пишешь "сіносолома"...

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 17 ноя 2015, 01:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Переселенцям з Донбасу прохання не турбувати
Олександра Гайворонська, УП _ Четвер, 05 листопада 2015, 16:16

Синим мои комментарии
Сообщение, не относящиеся к теме
- Алло, здравствуйте! Вам танцовщицы нужны еще?
- Да, нужны. А сколько вам лет?
- Мне 25.
- А вы с опытом работы или без?
- Без опыта.
- Мы обучаем. А вы из Киева?
- Нет, я приехала из Донецка. Как раз хотела узнать, нормально ли у вас с этим...
- Нет, у нас с этим проблемы, я прошу прощения.
- То есть не берете из Донецка?
- Нет, мне очень жаль.
Журнал "Пропоную роботу" я купила у кіоску біля дому. Обрала навмання десять оголошень, вигадала історію про себе і почала телефонувати.
Брехати багато не довелося. У розмовах із працедавцями я називала своє справжнє ім'я, вік та навіть район, у якому живу. Лише досвід роботи та освіту взяла із резюме своєї родички, що майже рік тому виїхала з окупованого Донецька до Києва і тривалий час безрезультатно ходила по співбесідах.
Я телефонувала в різні установи, говорила російською. Просилася на вакансію адміністратора потужної торговельної мережі, міні-готелю та невеликого магазину, пропонувала себе на посаду "таємного покупця" та консультанта у бізнес-центрі, запитувала, чи візьмуть нянечкою...
Наприкінці розмови, коли вже призначали місце та час співбесіди, я говорила, що приїхала з Донецька. Зазвичай це уточнення викликало здивування чи усмішку, мовляв, "ну то й що?!". І лише в одному випадку таке зізнання стало проблемою — від мене відмовився нічний клуб. :shock:
У оголошенні йшлося про набір дівчат-танцівниць до 30 років. Працедавцю від мене треба було тільки апетитне тіло і бажання навчитися гарно роздягатися перед публікою. Навзаєм він пропонував високу зарплату і житло. Ми цілком могли б порозумітися.
Але його зупинила моя прописка.
Небажані робітники?
Сергій Марченко, директор із розвитку сайту пошуку роботи Work.ua, заспокоює — проблема не в мені. Він каже: нічні клуби — це часто не зовсім легальний бізнес, тому не варто очікувати, що всі, хто ним займається, будуть відповідальними громадянами.
"Для нічного клубу не має бути різниці, звідки дівчина — із Закарпаття чи Донецька. Те, чого від неї хочуть, може дати і та, і та", — переконаний Марченко.
Він вже багато років досліджує ринок праці, тож запевняє: представники законного бізнесу переважно симпатизують переселенцям чи принаймні усвідомлюють, що їм треба допомогти.
Аби підтвердити свої слова, експерт наводить результати опитування роботодавців, яке Work.ua провів у грудні 2014 року.

Леся Литвинова приймає допомогу у Центрі допомоги переселенцям на вулиці Фролівській, у Києві. Фото: Дмитро Ларін
Відповіді на запитання дали 706 осіб, з них 654, тобто 92,6%, погодилися б взяти на роботу переселенців. 52 респонденти, тобто 7,4%, принципово відмовилися б це зробити.
"Кожен з працедавців має власні стереотипи та асоціації. Їхні вимоги до підлеглих відрізняються. Однак, на мою думку, беручи на роботу переселенців з Донбасу, криміногенність регіону цих людей хвилює найменше", — говорить Марченко.
За його словами, на початку АТО на сході України працедавці не дуже хотіли наймати переселенців, бо побоювалися, що конфлікт вщухне — і їхні новоспечені співробітники повернуться додому.
Та коли стало зрозуміло, що війна затягнеться, ця проблема зникла.
Зараз на сайті Work.ua відкрито майже 16,5 тисяч вакансій для тих, хто змушений був виїхати з Донбасу та Криму. Під такі оголошення компанія навіть створила окремий розділ.
"Незважаючи на стереотипи, серед переселенців є багато успішних людей, яким є що втрачати", — зауважує Марченко.
47-річний Віктор з Первомайська шукає роботу у Києві з початку серпня. До війни чоловік займався продажем та купівлею промислового обладнання, був топ-менеджером, однак у столиці знайти рівноцінну роботу не може.
Говорить, що роботодавці ставляться до нього по-різному. На одній зі співбесід керівник прямо запитав: "Ти на яку посаду претендуєш? На мою?". ну лично мне такого не говорили, но смотрели руководители на меня подозрительно, благо не они решали :D Інший під час телефонної розмови не менш відверто сказав: "Ти чому приїхав?! Іди, с*ка, воюй!".такого я не слышал
Наразі Віктор приєднався до волонтерів. Він допомагає перевозити вантажі та забезпечувати господарчу діяльність у Центрі допомоги переселенцям на вулиці Фролівській.

Віктор з Первомайська шукає роботу у Києві ще з літа. Фото: Дмитро Ларін
Серед волонтерів опинилася й мешканка Луганська Вікторія — лікар-трихолог за фахом. У рідному місті вона багато років мала приватний кабінет, а після переїзду до столиці спробувала влаштуватися у нову клініку на Лівому березі.
Вікторія розповідає: перші дві співбесіди пройшла успішно, а перед третьою — з власником мережі — їй зателефонували, аби скасувати зустріч. Сказали: "Вибачте, директор категорично людей з Донецька та Луганська на роботу не бере".
"Це був серпень 2014 року. Тоді я пішла на Фролівську, вирішила: якщо відмовили там, то допомагатиму тут", — пригадує переселенка.

Вікторія з Луганська не змогла влаштуватися на роботу, тому допомагає таким, як вона, переселенцям. Фото: Дмитро Ларін
Вікторія вважає, що у чомусь їй таки пощастило: чоловік-спортсмен одразу влаштувався у Федерації бодібілдингу; деякі клієнти з Луганська теж евакуювалися і тепер ходять на прийоми у Києві; а держава трохи допомагає з грошима на трьох дітей.
"Свої чотири тисячі якось приношу в сімейний бюджет", — усміхаючись, розповідає вона.
Волонтери в допомогу
Фролівська 9/11 стала для багатьох переселенців не лише місцем, де можна отримати їжу і теплі речі. За відсутності зрозумілого плану дій від чиновників, люди приходять сюди за порадами, знаходять однодумців та залишаються допомагати таким самим втікачам від війни.
Однак навіть тим, хто опинився у схожих життєвих обставинах, не завжди вдається порозумітися. Про це нагадують записки на комп'ютерах волонтерів. Обидві з подібним змістом: "Не обслуживать: Драка, оскорбления, проклёны волонтеров".
Люди, що звертаються до Центру допомоги, мають не так багато спільного, та усі вони переважно є представниками найменш захищеної соціальної групи — пенсіонери, матері-одиначки, люди з інвалідністю та важкими хронічними захворюваннями.

Переселенка з Костянтинівки Оксана разом із синами. У Оксани троє дітей. Найменший тяжко хворіє і вже пережив дві клінічні смерті. Фото: Дмитро Ларін
Справа у тому, що на Фролівській працюють виключно з офіційно зареєстрованими переселенцями, а по довідки ходять лише ті, для кого державна допомога у розмірі 400-800 гривень на місяць є суттєвою підтримкою.я думал, что там хотя бы минималку дают...
Працездатні люди рідко витрачають час на оформлення документів заради такої суми — інших переваг ці папери не дають.
"Єдиний стимул, який би змусив переселенців реєструватися — це гарантія отримання житла. Практично всі жаліються на його відсутність", — говорить одна із засновниць Волонтерського центру Леся Литвинова.
У законі "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", затвердженому в 2014 році, написано, що держава має надати помешкання на півроку за умови оплати комунальних послуг.
Проте закон не працює: урядовці досі не визначилися, як документ повинен бути втілений у життя і хто цей процес має контролювати.
"Якщо прийдете у Київську міськадміністрацію і знайдете відповідального за роботу із переселенцями, вам скажуть: "Житла немає". І перенаправити кудись не зможуть, бо не знають, куди", — пояснює координатор правового напрямку Ініціативи "Восток-СОС" Олександра Дворецька.
За словами активістки, бази помешкань для переселенців не існує. Раніше Мінрегіонбуд запустив інформаційний ресурс (vpo.gov.ua), де мали збирати оперативну інформацію про місця для проживання, однак телефони, вказані на сайті, є неактуальними або не працюють.
"Ми пробували зайти з іншого боку: запитувати списки житла в обладміністраціях. Але, наприклад, із 400 місць, які нам дали у Волинській області, було доступним лише одне", — розповідає Дворецька.
У найменш популярних регіонах, в районних центрах, переселенцям можуть запропонувати місця в селах, та шукати ці будинки їм доведеться без сторонньої допомоги.
"Перебуваючи в Києві, не можна подивитися, де є вільне житло по Україні. Якщо людину цікавить помешкання, скажімо, у Білій Церкві, треба їхати туди і дізнаватися", — говорить Дворецька.
Винайняти квартиру тим, хто не очікує допомоги держави, теж складно. Чимало орендодавців просто не хочуть здавати житло переселенцям.
У популярній Facebook-спільноті "Риелторы — зло" час від часу можна натрапити на оголошення, автори яких раді і котам, і собакам, а от мешканців Донбасу просять — "не турбувати". Пояснюють свої страхи приблизно однаково — "чули ми, як поводиться більшість біженців із цього регіону". с этим я тоже столкнулся
Самі ж переселенці, звиклі до відмов, в оголошеннях підсвідомо намагаються захистити себе формулюваннями "ми — жах ріелтора, сім'я з Донецька з двома дітьми та собакою" або "ми з Маріуполя, кров малюків не п'ємо, меблі не псуємо".
На самоті зі своїми проблемами
Тренер Психологічної кризової служби Ольга Євланова пояснює, що негативні історії про переселенців швидко поширюються через те, що чіпляють базові інстинкти.
"Людині не властиво концентруватися на радісних моментах, бо вони не несуть загрози життю. Водночас, приймаючи близько до серця неприємні, кожен з нас сподівається їх уникнути, — говорить психотерапевт. — Багатьом здається, що навісивши ярлик на переселенця, вони зможуть таким чином захистити себе".
Своє бачення проблеми має волонтер Леся Литвинова. Вона вважає, що набагато легше знайти причину, чому варто відмовити переселенцю, ніж сили його прийняти.
"Ті, хто хочуть допомагати переселенцям, часто уявляють дуже нещасну людину, страшенно вдячну. идиотыВ їхній фантазії це має бути симпатична молода мама з малюком. Щоб все було красиво. ага блин, а ночь с благодетелем она разделить не должна?А насправді з регіону виїжджають дуже різні особистості. Як і в Києві живуть різні", — зауважує співзасновниця Центру на Фролівській.
"Вийдіть до себе у двір, озирніться — і знайдете людей, незадоволених урядом. [url]Та існує помітна різниця: якщо ваша бабуся-сусідка говорить, що Порошенко негідник, то ви з нею абсолютно погоджуєтеся, а якщо приїжджий з Донбасу заявляє те саме, то він у ваших очах — сепаратист",[/url] 100% так и есть— каже Литвинова.

Волонтер центу допомоги на Фролівський приймає допомогу для постраждалих від конфлітку в Україні. Фото: Дмитро Ларін
На ставлення до мешканців Донбасу впливає й причина їхнього переселення.
"Якщо з Криму їдуть, умовно кажучи, ті, кого ми раді бачити — активісти, журналісти, вчителі української мови, які не хочуть жити у Росії; то із зони АТО виїжджають всі, хто просто намагається врятувати своє життя. это удивляет? Это же нормально - хотеть жить!!!Інколи такі люди не вписуються в картинку "взірцевого переселенця" — україномовного, у вишиванці та дуже постраждалого", — говорить правозахисниця Олександра Дворецька.
Благодійники, які носять у собі образ ідеального втікача із Донбасу, відчувають розчарування, зіштовхуючись із реальністю. Вони не можуть зрозуміти, коли переселенець відмовляється від непотрібних йому речей або не хоче переїжджати у хатину в селі, бо не пристосований до життя там.
Люди нерідко допомагають для самовдоволення: приносять волонтерам речі, котрі вже нереально відділити від плісняви; :lol: можуть серед дитячих іграшок покласти вагінальні кульки або фаллоімітатор :shock: . Замість того, щоб викинути, вони несуть це переселенцям, й відмову від таких скарбів сприймають вороже.
Ускладнило адаптацію приїжджих й те, що волонтери одразу переклали усю відповідальність за їхнє життя на себе і не дали змоги пристосовуватися до нових умов самостійно. Це особливо стосується місць компактного поселення.
Активісти нарікають: деякі переселенці вже понад рік живуть у санаторіях, звиклі до того, що за них все вирішують і все приносять. Між собою волонтери називають це явище "штучною інвалідизацією".та хана таким типам скорее всего, хотя лично я не знаю из таких никого
"Ми зараз закриваємо анкети тим, кого обслуговуємо вже рік та більше, а також мешканцям звільнених силами АТО міст", — розповідає Леся Литвинова. — "Ми не відмовимо, якщо трапиться щось серйозне. Але для старту вони отримали вже достатньо. Більшість, до речі, ставиться до цього нормально. Скандали та непорозуміння — скоріше виняток".
Досвідчені волонтери та психологи наголошують, що будь-яка допомога має бути розумною. Вони також переконані: мешканці окупованих регіонів пережили події, що сильно травмували їхню психіку, ці люди втратили головне — домівки, звичне середовище, близьких, вот это сука пиздецтому важливо вибудовувати з ними стосунки, основою яких буде щирість і толерантність.да нормально себя вести надо и всё, не обращать внимания, что человек с Донбасса и всё

Центр допомоги переселенцям на вулиці Фролівській у Києві. Фото: Дмитро Ларін
"Не варто вигадувати, як поводитися із переселенцями. З ними просто потрібно говорити, запитувати, як їм комфортніше. Не треба ними маніпулювати — вони повинні мати вибір", — говорить психотерапевт Ольга Євланова.
Незабаром виповниться два роки відтоді, як мільйони українців почали залишати свої помешкання спочатку через окупацію, війну, а потім через скруту та безробіття. Однак держава досі не має жодних ідей, що з ними усіма робити.
Жоден з політиків, які так полюбили записувати відеозвернення до народу, не заговорив до переселенців: не пояснив, куди йти, на що сподіватися.А зачем? Они же не голосуют...
На нових місцях ці люди відчувають себе самотніми та непотрібними, але й повернутися не можуть, бо для тих, хто залишився, вони — зрадники. Ці люди відчувають розпач, бо по іменах знають тих, хто кликав у їхні міста війну.Два имени достаточно - один Вова, другой Петя
Олександра Гайворонська, УП

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 06 дек 2015, 16:21 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Это точно, я сам шарился по РФ в одежде с надписью "Україна" и никто даже слова не сказал, некоторые только удивлённо посмотрели, наверно то были украинцы ;)
Изображение

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 09 дек 2015, 22:39 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
phpBB [video]

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 27 дек 2015, 11:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Изображение

Почти сто лет прошло, а ни хрена не изменилось в сознании людском...
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение
Изображение
Прочитайте кто баррикаду сооружал
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Иностранные товарищи :lol:
Изображение
Когда народъ завоевывалъ свободу тѣ кому не дано было понятѣ этого важнаго событiя, преступно мѣшали великому дѣлу.
Изображение
ИТОГ:
Изображение

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 03 янв 2016, 17:11 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Потроха пиарщики льют в уши украинцам вонючее говно?
Или Фейк? Не могу найти оригинал на сайте Экономиста
Вот что выложил Потрох здесь https://twitter.com/poroshenko?lang=ru
Изображение
А вот это говорят что оригинал
Изображение
Или это типа в 2017г. Порошенко станет круче Путина и его фото разместят на обложке масонского журнала? :?

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 08 янв 2016, 12:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Ещё при предыдущем мессии избранном на майдане.

20.06.08 17:11 Выпуск академии СБУ: офицерские звания присваивал посол США Тэйлор! Источник: http://censor.net.ua/p30967
Изображение
Не рабы, незалежнiсть, пам`ятай чужинець тут господар українець, свободу не спинити и прочее блаблабла не имеющее никакого отношения к реальности.

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 10 янв 2016, 02:48 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Цитата:
Ведущие страны Европы не хотели, но приняли от СССР Восточную Германию. Потом ставили условия, кочевряжились... но все же схавали страны Варшавского договора. Потом Евросоюз плакал, плевался, царапался, отбивался, давился, но в конце концов сдался и принял от России Прибалтийские государства. Но когда ему начали навязывать Украину... Терпение кончилось. Стали подтягивать войска, ввели санкции и, похоже, на этот раз будут реально сопротивляться!

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 19 май 2016, 22:57 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Гонтарева объяснила трехкратное падение гривны
Корреспондент.biz, Сегодня, 17:25

Цитата:
Национальная валюта упала не по причине дисбаланса, а из-за событий в Крыму и на Донбассе.
Глава Нацбанка Валерия Гонтарева объяснила трехкратное падение гривны с 2014 года аннексией Крыма и потерей контроля над промышленной частью Донбасса. Об этом она сказала в ходе ежегодной конференции НБУ "Трансформация деятельности центральных банков", передает Укринформ.
ПО ТЕМЕ
Эксперты о курсе гривны: 38 в худшем случае
Эксперты о курсе гривны: 38 в худшем случае
18 апреля 2016, 14:36
"К сожалению, переход к гибким валютным курсам был очень сложным. Местная валюта в три раза снизилась в стоимости. Но это произошло не по причине дисбаланса, а по причине аннексии Крыма и катастрофических событий, которые произошли в Украине в конце 2014 – начале 2015 года", – сказала Гонтарева.
По ее словам, с аннексией Крыма было утрачено 3,6% ВВП, а Донбасса - 10% территории, 15% ВВП и 30% экспортных доходов.
В то же время, Гонтарева заявила, что на сегодняшний день ситуацию с национальной валютой удалось стабилизировать.
"Мы сейчас находимся в более-менее стабильной экономической ситуации", – отметила Гонтарева.
По ее словам, к концу 2016 года в Украине прогнозируется инфляция 12%, в следующем году - 8%, а к 2019 году – до 5%.
Как сообщал Корреспондент.net, министерство экономического развития и торговли прогнозирует, что в 2016 году среднегодовой курс доллара составит 26,9 гривны за доллар.
СПЕЦТЕМА: КОЛЕБАНИЯ КУРСА ГРИВНЫ ТЕГИ: НБУ, НАЦБАНК, КУРС ГРИВНЫ, ПАДЕНИЕ ГРИВНЫ, АННЕКСИЯ КРЫМА, ГОНТАРЕВА

Кастрюли! Даже майданутая Гонтарева признала, что Донбасс давал просто охуевшее бабло в казну!
А ещё на Украину повлияли санкции против России, но это не признает ни одна майданутая властьимущая мразь! Да и обычные среднестатистические кастрюлеголовые не признают.

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 06 июн 2016, 18:53 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Boeing открыл учебный и научно-исследовательский центр в «Сколково»

Сообщение, не относящиеся к теме
Москва. 3 июня. INTERFAX.RU - Американский авиастроительный концерн Boeing открыл учебный и научно-исследовательский центр в "Сколково", передает с церемонии открытия корреспондент "Интерфакса".

В учебном центре будут установлены полнопилотажные тренажеры Next-Generation 737 и 777 для обучения авиаперсонала. На базе научно-исследовательского центра специалисты Boeing совместно с российскими учеными будут вести проекты в области гражданской авиации.

На базе научно-исследовательского центра специалисты Boeing совместно с российскими учеными будут вести проекты в области гражданской авиации.

В центре в "Сколково" также будет работать международная команда Boeing, которая займется разработкой цифровых решений для автоматизации полетов и управления авиакомпанией.

Размер инвестиций в создание центра в "Сколково" американская компания не раскрывает. При этом директор по связям с общественностью Boeing в России Елена Александрова отметила, что среднерыночная цена тренажерных комплексов, установленных в центре, составляет $10-15 млн.

По словам Александровой, к настоящему времени Boeing уже подписал контракты на обучение пилотов с шестью российскими авиакомпаниями.

Ежегодно в учебном центре Boeing могут проходить обучение до 1 тыс. пилотов. Здание центра состоит из двух корпусов: тренажерного и административно-учебного. Целый этаж - более 400 кв. м - выделен под научно-исследовательский центр, общая площадь здания - более 4 000 кв. м.

Согласно прогнозу Boeing, в ближайшие 20 лет России и СНГ потребуются 20 тыс. пилотов и 22 тыс. инженерно-технических специалистов по обслуживанию самолетов.

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 05 мар 2017, 03:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Президент Украины Петр Порошенко во время посещения харьковского тракторного завода заявил, что не позволит своим противникам «раскачивать лодку».

«Кто-то очень хочет расшатать лодку. Кому-то очень хочется с флагами походить по проспекту, выкрикивая „геть!” Почему — потому что работать не умеют, ничего, даже собачьей будки, в жизни не построили, и призывают к дестабилизации в государстве», — сказал он во время посещения Харьковского тракторного завода.

phpBB [video]

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Про ОТДЫХ
СообщениеДобавлено: 21 июн 2017, 01:16 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 21:11
Сообщений: 6750
Откуда: Луганск.
Авто: Американская мечта!
Город: Киев.
Изображение

Вот почти весь форум ДК МОЛОДЦЫ! А ватников раз два и обчёлся....

_________________
Если ты от жизни от своей устал, может быть заглянешь к нам в вечерний квартал!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 313 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: