Текущее время: 29 мар 2024, 03:05

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 107 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01 ноя 2013, 13:57 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 дек 2010, 18:32
Сообщений: 1039
Авто: Москалик
Город: Волинь
Ну попередньо можна "ВІТАТИ",але зачекаєм рішення яке має бути у вівторок!!!!
п.с.
Зі слів позивача, суддя був дуже злий :evil: ,оскільки Він мав на меті (зі слів знайомого секретаря) зам'яти справу, але особисте знайомство з позивачем (ще є десь совість) дало свій результат, і своїм рішенням суддя скасував постанову (деталі не відомі, отож чекаєм вівторка)

діалог до початку судового засідання(мікрофони вимкнуті) судді і позивача
суддя- а чого ти фари не ввімкнув,що не знав чи не чув???
позивач- якщо чесно то не чув!!!
с.- то вкупи собі радіо або телевізор дивись(в наглій формі)
с.- по факту ти ж порушив?((((
п.- так але (моя "улюблена" фраза) згідно чинного законодавства :lol: мені максимум світить попередження ст.125 КУпАП
с.- ти шо сильно умний,чи законів начитався,по закону він хоче.....
баста
п.с. ось такі у нас судді....


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 ноя 2013, 10:42 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 дек 2010, 18:32
Сообщений: 1039
Авто: Москалик
Город: Волинь
Новини з фронту: заходили в канцелярію,рішення ще не готово бо в них "завал", справ,сказали на завтра підготують(((


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 ноя 2013, 16:03 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 дек 2012, 13:06
Сообщений: 7452
Авто: ~
Город: West
Scorpion4uk писал(а):
Ну попередньо можна "ВІТАТИ",але зачекаєм рішення яке має бути у вівторок!!!!
п.с.
Зі слів позивача, суддя був дуже злий :evil: ,оскільки Він мав на меті (зі слів знайомого секретаря) зам'яти справу, але особисте знайомство з позивачем (ще є десь совість) дало свій результат, і своїм рішенням суддя скасував постанову (деталі не відомі, отож чекаєм вівторка)

діалог до початку судового засідання(мікрофони вимкнуті) судді і позивача
суддя- а чого ти фари не ввімкнув,що не знав чи не чув???
позивач- якщо чесно то не чув!!!
с.- то вкупи собі радіо або телевізор дивись(в наглій формі)
с.- по факту ти ж порушив?((((
п.- так але (моя "улюблена" фраза) згідно чинного законодавства :lol: мені максимум світить попередження ст.125 КУпАП
с.- ти шо сильно умний,чи законів начитався,по закону він хоче.....
баста
п.с. ось такі у нас судді....

Акуеть


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 ноя 2013, 18:15 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 мар 2009, 23:51
Сообщений: 716
Откуда: Кировоградская обл.
Авто: бтр
Город: Александрия
Sans писал(а):
artobstrel писал(а):
Я бы бил именно на это чтобы создать прецедент, но лучше, чтобы это сделал кто–то более опытный. Где прописан нарушитель?

А я бы в иске утверждал что БС был включен (пусть инспектор доказывает иное), а также, между прочим, указал что 122 КУпАП не соответствует нарушенному пункту 9 ПДД.

Это самый действенный способ. Исхожу из своего опыта в судах. По поводу трактования кодексов, судья как правило чтобы не создавать прицидент, выбирает первый вариант т
.е. нет доказательств со стороны ответчика р отменяет постановление! Удачи.

_________________
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.Изображение
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.ИзображениеИзображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 ноя 2013, 00:42 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 окт 2011, 18:48
Сообщений: 285
Новостей нет? Что там судья? :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 ноя 2013, 08:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 дек 2010, 18:32
Сообщений: 1039
Авто: Москалик
Город: Волинь
та чекаєм,рішення на підписі,сам прикол в том шо неможна ніяк на то повпливати,бо це голова суду і не хочеться сваритись....нам ще працювати з ним


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 ноя 2013, 15:05 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 дек 2010, 18:32
Сообщений: 1039
Авто: Москалик
Город: Волинь
Вітання приймаються,ще раз дякую за написання та допомогу artobstrelта та aphalin
Текст позову :?
Сообщение, не относящиеся к теме
ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення
Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ч. 3 ст. 288 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
Обставини справи:
12.10.2013 інспектором ВДАІ Ківерцівського РВ старшим лейтенантом міліції Кардашем Володимиром Миколайовичем винесено постанову АА2 № 994621 у справі про адміністративне правопорушення. Зазначеною постановою івана івановича було визнано винним у порушенні пункту 9.8 Правил дорожнього руху (ПДР) та притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 122 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі 430 грн.
Вказана постанова є необґрунтованою та винесена із порушенням норм процесуального права, у зв’язку з чим підлягає скасуванню з огляду на таке:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення від 12.10.2013 року серії АВ2 № 188001, складеного інспектором ВДАІ Ківерцівського РВ старшим лейтенантом міліції Кардашем Володимиром Миколайовичем, вбачається, що 12.10.2013 року о 12 год. 35 хв. на 17 км автомобільної дороги Р-14, громадянин України івана івановича, 17.09.1981 р. н., проживає за адресою вул. Г, 12, с., району Волинської області, керував автомобілем Фольксваген д/н АС1111ВВ з вимкненим ближнім світлом фар, чим порушив вимоги п. 9.8 ПДР, за що передбачена відповідальність ч. 2 ст. 122 КУпАП України.
Відповідно до ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються, зокрема, протоколом про адміністративне правопорушення.
Таким чином аналіз ст. 251 КУпАП свідчить, що протокол про адміністративне правопорушення є належним доказом того, що особою вчинено певне діяння, яке може бути кваліфіковано як адміністративне правопорушення.
12.10.2013 року о 12 год. 35 хв. на 17 км автомобільної дороги Р-14, Позивач дійсно керував автомобілем Фольксваген д/н АС1111ВВ з вимкненим ближнім світлом фар і був зупинений Відповідачем, яким було повідомлено, що відповідно до п. 9.8 ПДР з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар. Враховуючи відсутність в конструкції транспортного засобу денних ходових вогнів, порушення п. 9.8 ПДР було негайно усунуто Позивачем на місці шляхом увімкнення ближнього світла фар.
Відповідно до ч. 2 ст. 122 КУпАП порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку тягне за собою накладення штрафу від двадцяти п'яти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Проте згідно підпункту Г пункту 9.1. ПДР, увімкнення ближнього світла фар у світлу пору доби є попереджувальним сигналом. В той же час диспозиція ч. 2 ст.122 КУпАП передбачає притягнення до відповідальності водіїв транспортних засобів за порушення правил користування попереджувальними сигналами саме при початку руху чи зміні його напрямку.
Відповідно до ст. 7 КУпАП провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
Відповідно до ст. 125 КУпАП інші порушення правил дорожнього руху, крім передбачених статтями 121-128, частинами першою і другою статті 129, статтями 139 і 140 цього Кодексу, тягнуть за собою попередження.
Водночас статті 121-128, частини перша і друга статті 129, статті 139 і 140 КУпАП не містять положень про встановлення відповідальності за таке порушення ПДР як не увімкнення ближнього світла фар з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами. З огляду на це Відповідач мав притягнути Позивача до відповідальності саме за ст. 125 КУпАП.
Таким чином Відповідачем невірно кваліфіковано дії Позивача та помилково притягнуто Позивача до відповідальності за ч. 2 ст. 122 КУпАП, а не за ст. 125 КУпАП, що є прямим порушенням принципу законності, встановленого ст. 7 КУпАП. Враховуючи це, постанова АА2 № 994621 підлягає скасуванню, а провадження у справі про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 122 – закриттю у зв’язку з відсутністю в діях Позивача складу адміністративного правопорушення саме за диспозицією ч. 2 ст. 122 КУпАП.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 288 КУпАП, п. 2 ч. 1 ст. 18, ч. 2 ст. 19, ч. 1. ст. 104, ст. 105 КАСУ,
Прошу:
1. Скасувати постанову про притягнення до адміністративної відповідальності серія АА2 № 994621 від 12.10.2013 року.
2. Справу про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 122 КУпАП щодо Позивача закрити, за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.
Додатки:
1. Копія позовної заяви — 2 шт.
2. Копія протоколу про адміністративне правопорушення — 2 шт.
3. Копія постанови в справі про адміністративне правопорушення — 2 шт.
4. Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу — 2 шт.
5. Копія паспорту.
6. Квитанція про сплату судового збору.

РІШЕННЯ :D
Изображение
Изображение
і перл
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 ноя 2013, 15:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 июн 2012, 20:59
Сообщений: 1894
Откуда: Lviv
Авто: ASX
Город: Lviv
Scorpion4uk писал(а):
і перл
Ну, хоч так!..
вітаю!

_________________
Незнание законов не освобождает от ответственности.
Знание, как правило, - да!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 ноя 2013, 16:41 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 дек 2010, 18:32
Сообщений: 1039
Авто: Москалик
Город: Волинь
Цікавий нюанс: чому ПОСТАНОВА Є ОСТАТОЧНОЮ І ОСКАРЖЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ??????


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 ноя 2013, 16:54 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 17:04
Сообщений: 12501
Авто: ушатал
Город: Киев
Scorpion4uk писал(а):
Цікавий нюанс: чому ПОСТАНОВА Є ОСТАТОЧНОЮ І ОСКАРЖЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ??????

Ст. 171-2 КАСУ писал(а):
Рішення місцевого загального суду як адміністративного суду у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності є остаточним і оскарженню не підлягає.
Пруф


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 ноя 2013, 01:05 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 16 фев 2013, 14:55
Сообщений: 1
Авто: ВАЗ 2104
Город: Алчевськ
Задоволений позов.
Текст:

---------------------------------------------------------------------------------------------
До Алчевського міського суду
Луганської області
вул. Липовенка, 17, м. Алчевськ,
Луганської обл., 94213

Позивач: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx,
xx.xx.xxxx р. народження,
вул. xxxxxxxxxx, буд. xxx, кв.xx, м. Алчевськ,
Луганської обл., 94207,
моб.тел. xxxxxxxxxxxxxxxxx

Відповідач: інспектор ВДАІ Дебальцевського
МВ ГУМВС України в Донецькій області
лейтенант Усов Олександр Олександрович,
нагрудний знак працівника ДАІ ДО 1282,
вул. Леніна, 12а, м. Дебальцеве,
Донецької обл., 84700,
тел. 06249-22349

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
у справі про адміністративне правопорушення

Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
13.10.2013 року службовою особою ВДАІ Дебальцевського МВ ГУМВС України в Донецькій області, інспектором Усовим Олександром Олександровичем (далі – інспектор ДАІ), винесено постанову Серія АН1 №195057 в справі про адміністративне правопорушення, якою я був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.122 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 425 грн.
Суть справи полягає в наступному.
13.10.2013 року близько 16 год. 20 хв. я рухався автомобілем ВАЗ-2104, державний номерний знак xxxxxxxxx, що належить xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx, у напрямку м. Алчевськ автодорогою Знамянка – Луганськ – Ізварине. Виїхавши за межі населеного пункту м. Дебальцеве, я помітив на узбіччі автодороги патрульний автомобіль ДАІ та інспектора ДАІ біля нього. Наблизившись до автомобілю ДАІ я побачив сигнал інспектора ДАІ зупинити мій транспортний засіб. Виконавши вимогу інспектора ДАІ, я зупинився біля правого краю проїзної частини.
Підійшовши до мене, інспектор ДАІ представився лейтенантом Усовим та наказав передати йому документи не назвавши причину зупинки. Я попросив пред'явити посвідчення співробітника ДАІ та, переписавши дані з посвідчення, запитав про причину зупинки. В якості причини зупинки інспектор ДАІ назвав порушення вимог пункту “9.8 є” Правил дорожнього руху України, а саме, на його думку, я рухався поза населеним пунктом без ближнього світла фар, на габаритних вогнях. Не вислухавши моїх пояснень і не пред'явивши жодних доказів порушення, інспектор ДАІ почав вимагати передати йому документи. Отримавши мої документи, інспектор ДАІ перемістився в патрульний автомобіль для оформлення протоколу про адміністративне правопорушення.
Після оформлення протоколу про адміністративне правопорушення інспектор ДАІ надав його для ознайомлення та проставлення відповідних підписів: підпису про те, що я ознайомився з призначеним ним місцем та часом розгляду справи; підпису про ознайомлення зі змістом протоколу, про отримання копії протоколу, про правильність внесених до протоколу моїх особистих даних. Мої права та обов'язки, передбачені ст.63 Конституції України та ст.268 КУпАП, роз'яснені інспектором ДАІ не були. На моє зауваження про те, що я потребую підготовки до розгляду справи, а також часу для звернення за правовою допомогою, інспектор ДАІ не відреагував.
Після цього інспектором ДАІ було винесено постанову в справі про адміністративне правопорушення, якою я був притягнутий до адміністративної відповідальності.
Вважаю накладене на мене стягнення незаконним та необґрунтованим, оскільки порушено порядок накладення адміністративних стягнень, відсутній склад правопорушення, та допущені порушення моїх прав, а саме:
я був зупинений безпідставно, оскільки рухався в світлу пору доби з ввімкненим ближнім світлом фар;
мені не було пред'явлено жодного доказу правопорушення;
інспектором ДАІ не були залучені і допитані свідки;
під час вимушеної зупинки повз мій автомобіль та місце патрулювання працівників ДАІ проїхало близько двох десятків авто із таким самим рівнем світлового потоку від фар, і жодна з них не була зупинена, що свідчить про упереджене ставлення до мене інспектора ДАІ за незрозумілими для мене ознаками;
інспектор ДАІ не мав права патрулювати пішки/стоячи, чим порушив вимоги п.9.4.1 Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом МВС №111 від 27.03.2009, згідно з яким він повинен на трасі патрулювати виключно на машині, тобто у русі (за матеріалами прес-служби УДАІ МВС України http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/p ... cle/753623 УВАГА: НА ДОРОЗІ ДІЮТЬ ШАХРАЇ ПІД ВИГЛЯДОМ МІЛІЦІЇ! від 15.06.2012: “Екіпаж обов'язково повинен бути в складі двох чоловік. На заміських трасах патрулювання на службових автомобілях ДПС здійснюється в русі, стояти на місці дозволяється для документування порушення ПДР, забезпечення спеціальних заходів, а також для оформлення ДТП.”);
інспектор ДАІ порушив вимоги п.14.7 Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом наказу МВС №111 від 27.03.2009, який визначає обов'язки працівника Державтоінспекції під час звернення до водія;
в діючій станом на 13.10.2013 редакції Правил дорожнього руху України не існує пункту “9.8 є”, який, за версією інспектора ДАІ, я порушив;
розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, порушує мої права, передбачені ст.63 Конституції України та ст.268 КУпАП.
Отже, вважаю що моя вина не доведена, а дана постанова протиправна і підлягає скасуванню.
Відповідно до статті 9 КУпАП, обов’язковою умовою притягнення особи до адміністративної відповідальності є протиправність дії чи бездіяльності та вина особи.
Таким чином, вина у вчиненні адміністративного правопорушення відсутня, а тому за відсутності вини, я не можу бути притягнутий до адміністративної відповідальності.
В силу статті 288 КУпАП від сплати державного мита – звільнений.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст.63 Конституції України, 7, 9, 251, 252, 254-256, 268, 276, 287-289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, 2, 6-11, 17-19, 71, 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України,

ПРОШУ:

Скасувати постанову Серія АН1 №195057 від 13.10.2013, винесену інспектором ВДАІ Дебальцевського МВ ГУМВС України в Донецькій області лейтенантом Усовим Олександром Олександровичем, про накладення на мене, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx, адміністративного стягнення за ч.2 ст.122 КУпАП у вигляді штрафу 425 грн.

Додаток:

Копія паспорту.
Копія посвідчення водія.
Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.
Копія протоколу про адміністративне правопорушення.
Копія постанови в справі про адміністративне правопорушення.
Копія позовної заяви з додатками відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

16.10.2013 __________xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
---------------------------------------------------------------------------------------------


Судовий збір примусили сплатити. Казали, що позов не буде прийнятий до розгляду.
Вся хронологія подій в копіях документів нижче.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Всім успіхів.

Борітеся — поборете! © Т.Г. Шевченко


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 ноя 2013, 17:24 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 окт 2011, 18:48
Сообщений: 285
artobstrel писал(а):
Scorpion4uk писал(а):
Цікавий нюанс: чому ПОСТАНОВА Є ОСТАТОЧНОЮ І ОСКАРЖЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ??????

Ст. 171-2 КАСУ писал(а):
Рішення місцевого загального суду як адміністративного суду у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності є остаточним і оскарженню не підлягає.
Пруф


Кстати, весной выиграл у ГАИ, при этом судья объявил, что если они недовольны, то могут обжаловать.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 ноя 2013, 17:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 00:00
Сообщений: 8230
Откуда: Kyiv
Авто: VW-G
Город: Kyiv
Drive406 писал(а):
Кстати, весной выиграл у ГАИ, при этом судья объявил, что если они недовольны, то могут обжаловать.

А отвод судьи не предлагал? :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 ноя 2013, 23:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 мар 2012, 17:30
Сообщений: 1084
Авто: caddyлак
Город: Кадиевка
Можно обжаловать по вновь выявленным обстоятельствам


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2013, 20:47 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
yeexf писал(а):
Можно обжаловать по вновь выявленным обстоятельствам


ти на практиці це бачив ?

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 107 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: