Текущее время: 19 апр 2024, 08:15

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 18 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 22 фев 2010, 11:00 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2010, 10:24
Сообщений: 79
Откуда: Киев
Авто: KIA
Здравствуйте!!19.02.2010 в 22.30 в Киеве на столичном шоссе, на перекрестке был остановлен инспектором ДПС. причину остановки назвал-что у меня не горят задние фонари и не освещается номерной знак. после чего было составлено 2 протокола за подсветку н/з и за то что не горели габариты. И эти два протокола объединил в одну постанову на 340 грн
Они точно не горели из-за того что выпала розетка которая подключается к автомобилю, наверное через какой-то сугроб.. и разлетелась. о чем я и написал в протоколе. Инспектор мне еще угрожал что заберет прицеп на штраф площадку так как прицеп является неисправным.
Скажите пожалуйста есть ли шансы для оспаривания??? заранее благодарен

_________________
Ну пачиму люди не летают каг птицы???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 фев 2010, 11:16 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 июн 2009, 13:24
Сообщений: 261
Откуда: Луганская обл., Лисичанск
Авто: 2102
если в пояснениях в протоколе признал свою вину, то шансов практически нет. а так можно ссылаться на то, что у гайца доказательств вины нет (ведь нет же???), остановил он незаконно, т.к. с переди он не мог видеть горят ли габариты или нет...ну и далее в том же духе - примеров на форуме хватает

_________________
Изображение
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 фев 2010, 11:51 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2010, 10:24
Сообщений: 79
Откуда: Киев
Авто: KIA
Написал; Порушником себе не вважаю!! Ліхтарі не горіли тому що випала розетка через сніг який не прибрали при виїзді з двору.те що прилади не горіли я не замітив.

_________________
Ну пачиму люди не летают каг птицы???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 фев 2010, 11:56 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2010, 10:24
Сообщений: 79
Откуда: Киев
Авто: KIA
Инспектор нашел одного свидетеля

_________________
Ну пачиму люди не летают каг птицы???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 фев 2010, 13:27 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 окт 2009, 11:22
Сообщений: 442
Откуда: (Киевская обл.)
Авто: Kia Ceed SW
Город: Украинка
Вы написали всё правильно. Да у Вас не горели фонари, а как за рулём можно увидеть, что не горят фонари на прицепе? А вы устранили эту проблему при инспекторе? Если я не ошибаюсь в правилах есть какой-то пункт, что-то вроде устранения проблемы на месте, то тогда он не должен составлять протокол или нет такого, кто знает?
ПДР України
31.5. У разі виникнення в дорозі несправностей, зазначених у пункті 31.4 цих Правил( 31.4.3. Зовнішні світлові прилади:
а) кількість, тип, колір, розміщення і режим роботи зовнішніх світлових приладів не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу;
б) порушено регулювання фар;
в) не горить лампа лівої фари в режимі ближнього світла;
г) на світлових приладах немає розсіювачів або використовуються розсіювачі і лампи, що не відповідають типу даного світлового приладу;
ґ) на розсіювачах світлових приладів нанесено тонування або покриття, що зменшує їх прозорість чи світлопропускання.
Примітки: 1. Мотоцикли (мопеди) можуть бути додатково обладнані однією протитуманною фарою, інші механічні транспортні засоби - двома. Протитуманні фари повинні розміщуватися на висоті не менше 250 мм від поверхні дороги (але не вище фар ближнього світла) симетрично до поздовжньої осі транспортного засобу і не далі 400 мм від зовнішнього габариту за шириною.),
Водій повинен вжити заходів для їх усунення, а якщо це зробити неможливо - рухатися якомога коротшим шляхом до місця стоянки або ремонту, дотримуючись запобіжних заходів з виконанням вимог пунктів 9.9 і 9.11 цих Правил.

_________________
Без ворогів можна в світі як-небудь прожити. А ці добрі люди найдуть тебе всюди. І на тім світі, добряги,тебе не забудуть.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 фев 2010, 13:56 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2010, 10:24
Сообщений: 79
Откуда: Киев
Авто: KIA
да на прицепе, не устранил так как розетку купить было негде все таки 23,00 и она была разбита, инспектор сказал включить аварийку и ехать, дальше.

_________________
Ну пачиму люди не летают каг птицы???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 фев 2010, 14:22 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 окт 2009, 11:22
Сообщений: 442
Откуда: (Киевская обл.)
Авто: Kia Ceed SW
Город: Украинка
Ну в том то и дело,..
Водій повинен вжити заходів для їх усунення, а якщо це зробити неможливо - рухатися якомога коротшим шляхом до місця стоянки або ремонту, дотримуючись запобіжних заходів з виконанням вимог пунктів 9.9 і 9.11 цих Правил. Вы пишите в суд, что именно так и сделали, в том что фонари не горели не ваша вина и т.д. Я думаю если судья попадёться хороший всё должно прокатить. Надеюсь ребята Вам помогут составить правильно иск в суд.Удачи

_________________
Без ворогів можна в світі як-небудь прожити. А ці добрі люди найдуть тебе всюди. І на тім світі, добряги,тебе не забудуть.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 фев 2010, 14:34 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2010, 10:24
Сообщений: 79
Откуда: Киев
Авто: KIA
Спасибо большое, теперь есть хоть надежда на то что есть шансы на победу. Теперь как то с иском придумать, я уже одно дело выиграл по-поводу визира

_________________
Ну пачиму люди не летают каг птицы???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 фев 2010, 17:18 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2010, 10:24
Сообщений: 79
Откуда: Киев
Авто: KIA
у кого то есть что-то что сможет мне помочь

_________________
Ну пачиму люди не летают каг птицы???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 фев 2010, 17:21 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 июн 2009, 10:10
Сообщений: 3032
Откуда: КР
Авто: cdti
Город: КР
Дето есть тема по поводу не горящих ламп освещения номера...Там можно полезную инфу найти

_________________
Любишь кататься-люби и катайся


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 фев 2010, 17:32 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2010, 10:24
Сообщений: 79
Откуда: Киев
Авто: KIA
чего то не нашел такой темы ребят , помогите

_________________
Ну пачиму люди не летают каг птицы???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 фев 2010, 18:35 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 июн 2009, 10:10
Сообщений: 3032
Откуда: КР
Авто: cdti
Город: КР
здесь

_________________
Любишь кататься-люби и катайся


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2010, 10:50 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2010, 10:24
Сообщений: 79
Откуда: Киев
Авто: KIA
Доброе Утро!!! Вот почитайте пожалуйста и прокомментируйте мои сочинения и склепы. если можете что то добавьте


ПОЗОВНА ЗАЯВА
(у справі за адміністративним позовом)

Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст..288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.

19 лютого 2010 р. о 22 годині 55 хвилин в м. Києві на перехресті столичного шоссе та проспектом Науки старшим лейтенантом міліції ІДПС 3 взводу 1 батальйону полку ДПС ДАІ хххххххххххххххххххх була винесена на моє ім”я постанова серія АА № 209098 про притягнення мене до адміністративної відповідальності за «правопорушення, передбачене ч.1 ст. 122 КУпАП» та накладено штраф у розмірі 340 (триста сорок ) гривень на користь держави.

Вважаю, що застосоване до мене постановою ДПС 3 взводу 1 батальйону ІДПС старшим лейтенантом міліції хххххххххххххххх. 19 лютого 2010 р. стягнення у вигляді штрафу у 340 (триста сорок ) гривень є незаконним, неправомірним та необґрунтованим з огляду на відсутність складу адміністративного правопорушення, а саме ознак умислу та необережності (згідно ст.9 КУпАП), що мотивоване наступним:

19.02.2010 близько 22-30 я керував власним автомобілем ххх д/н ххххххххСА з причіпом д/н АІ ххххХР, на перехресті столичного шоссе і проспектом Науки мене зупиним старший інспектор ДПС 3 взводу 1 батальйону ІДПС старший лейтенант міліції хххххххххх Який мотивував зупинку мого т/з тим що в мене не освітлювалися ліхтарі на причіпі Дану зупинку вважаю не законною тому що інспектор ххххххххх не міг бачити чи горять в мене габаритні ліхтарі чи не горять. після чого інспектор попросив передати йому документи на автомобіль і на причіп.
На питання інспектора “чому не горять ліхтарі”? я відповів –
1. Перед початком руху я ретельно перевірив належність роботи освітлення всіх габаритних ліхтарів і освітлення номерного знаку (габаритні ліхтарі освітлювалися номерний знак теж освітлювався);
2. Технічна особливість конструкції мого ТЗ не передбачає і не показує чи освітлюється номерний знак і габаритні ліхтарі, тим більше на причіпі .
3. Під час руху ТЗ не можливо спостерігати, чи горять габаритні ліхтарі і освітлення номерного знаку, також не можливо встановити дату та час, коли розетка яка подає струм на причіп може вийти з ладу;
4. Очевидно, що розетка відламалась і не подавала живлення на освітленнф габаритних ліхтарів і на освітлення номерного знаку внаслідок неякісного дорожнього покриття (крижані колії, брили, "відсутній" асфальт після відлиги, ями. Слід зазначити, що контроль за утриманням доріг покладено на підрозділи ДПС згідно п.3.16 Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС затвердженої наказом МВС України від 27.03.2009 N 111.

5. . Відповідно до ПДР України у разі виникнення в дорозі несправностей, зазначених у пункті 31.4 цих Правил, водій повинен вжити заходів для їх усунення, а якщо це зробити неможливо - рухатися якомога коротшим шляхом до місця стоянки або ремонту, дотримуючись запобіжних заходів з виконанням вимог пунктів 9.9 і 9.11 цих Правил

Подякувавши ІДПС за вказівку на недолік я вже збирався на СТО для усунення несправності розетки , однак інспектор дорожньої-патрульної служби 3 взводу 1 батальйону м. Києві старший лейтинант міліції ххххххххххххх проігнорував очевидну відсутність складу адміністративного правопорушення, а саме його основних складових - умислу чи необережності та всупереч твержденням ст.9 КУпАП склав 2 протоколи
Один- № 329885 за те що не горіли задні габаритні ліхтарі, і другий № 329886 за те що неосвітлювався на причепі номерний знак, об”єднавши в одну постанову серія АА №209983 по справі про адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст 121 КУпАП.

На підставі викладеного вважаю, що у моїх діях відсутній склад правопорушення, що передбачене ч. 1. ст. 121 КУпАП.

ПРОШУ:
1. Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП звільнити мене від сплати державного мита.
2. Постанову інспектора дорожньо-патрульної служби 3 взводу і батальйону в м. Києві старшого лейтинанта міліції ххххххххххххх від 19 лютого 2010 р. №209983 - визнати незаконною та скасувати.
3. Провадження по адміністративній справі – закрити, відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.


Додатки:
1. Позов
2. . Копія постанови по справі про адміністративне правопорушення № 209983 від 19 лютого 2010р.
3. Два протоколи серія АА №329885, та серія АА №329886

_________________
Ну пачиму люди не летают каг птицы???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2010, 12:48 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2010, 10:24
Сообщений: 79
Откуда: Киев
Авто: KIA
:?

_________________
Ну пачиму люди не летают каг птицы???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 фев 2010, 22:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 июн 2009, 10:10
Сообщений: 3032
Откуда: КР
Авто: cdti
Город: КР
Еще можно дописать, что не учел требования ст.33, а поэтому и вынес постановление о наложении максимально возможного штрафа

_________________
Любишь кататься-люби и катайся


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 18 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 20


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron