Текущее время: 28 мар 2024, 15:54

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Подскажите по светофору...
СообщениеДобавлено: 25 фев 2010, 17:48 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 08 сен 2009, 09:55
Сообщений: 8
Откуда: Харьков
Всем доброго времени суток!

Вот такой эпизод. Еду вечером в пятницу с работы через перекрёсток (довольно длинный), на выезде на светофоре загорается жёлтый, за светофором через 25 метров ИДПС меня тормозит и заявляет, что я проехал на красный.
Летом перед вторым светофором была стоп линия и на красный там надо было останавливаться и пропускать пешеходов.
В протоколе написал, что ПДД не нарушал, протокол составлен без свидетелей.
Вот собрался завтра в суд.

Примерный текст искового заявления :
_____________________________________________________________________

До ___________ районного суду
м. Харкова
__________________________________
Позивач:
_______________________
_______________________
Відповідачі:
Інспектор ДПС БДПС м. Харкова ВДАІ,
старшина міліції Гагін Тарас Миколайович

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування постанови про адміністративне правопорушення

19.02.2010 року мене, _______________, зупинив інспектор ДПС БДПС м. Харкова ВДАІ,старшина міліції Гагін Тарас Миколайович. Він звинуватив мене у порушенні ПДР України, нібито я проїхав перехрестя по вул..Вернадського, 2 на забороняючий сигнал світлофору (червоний). Я йому пояснив, що проїхав перехрестя на дозволяючий (зелений) сигнал. Проте він мої роз’яснення не прийняв. Склав протокол про адміністративне правопорушення та виніс постанову про притягнення мене до відповідальності у вигляді стягнення штрафу в розмірі 450грн (чотириста п’ятдесят грн).

Я вважаю що дана постанова не відповідає обставинам справи та вимогам закону з таких підстав:
1. Для обвинувачувальних висновків у особи, яка винесла постанову, не було жодних підстав. Я Правила Дорожнього Руху України не порушував.
2. Крім того при винесенні постанови була порушена ст. 33 КУпАП яка зобов’язує при накладенні стягнення враховувати характер вчиненого правопорушення, особи порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують або обтяжують відповідальність. В даному випадку з’ясувати всі ці обставини інспектор не побажав. Мої пояснення, що я завжди дотримуюсь виконання вимог ПДРУ були проігноровані.
3. Хочу зазначити що згідно статті 251 КУпАП до переліку доказів відносяться: протокол, пояснення особи, свідків, висновки експерта, речові докази. Згідно ст. 252 КУпАП при оцінці доказів посадова особа керується своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об’єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю. В даному випадку доказів окрім слів у інспектора ДАІ не було. Отже постає питання об’єктивності та правомірності винесеної щодо мене постанови враховуючи що протокол був складений без свідків.

На підставі викладеного, керуючись статтями 14-1, 33, 251, 252, 254-256, 268, 287-289 КУпАП України та ст. 6, 18, 104, 105, 106 КАС України

ПРОШУ:

1. Взяти даний позов до свого провадження та звільнити мене від сплати державного мита відповідно ст. 288 КУпАП.
2. Оскаржені постанову скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.

Додатки:
1. Копія постанови.
2. Копія протоколу.
3. Копія позовної заяви з додатками

«___» _____________ 2009р. ______________________П.І.Б.

***************************
Что можно (или нужно) ещё добавить в иск?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Подскажите по светофору...
СообщениеДобавлено: 25 фев 2010, 18:06 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2009, 15:01
Сообщений: 1614
Откуда: Николаев
Тема уже раскрывалась здесь http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=9&t=748
Полистай :)

_________________
Опыт- самый лучший учитель, но за свои уроки он берёт наивысшую цену.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Подскажите по светофору...
СообщениеДобавлено: 25 фев 2010, 19:31 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2009, 18:43
Сообщений: 252
Напиши еще обязательно что согласно ст.71 ч.2 КАС (почитаешь) - вообщем правомерность доказательств твоей вины возлагается на инспектора (у тебя - презумция невиновности!!)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Подскажите по светофору...
СообщениеДобавлено: 26 фев 2010, 00:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 июл 2009, 22:47
Сообщений: 1328
Откуда: Донецкая обл
До того ж, слід вказати, що відповідно до ст.71 ч.2 КАС України, обов’язок доказування правомірності своїх дій в даному випадку покладено на відповідача.

_________________
Изображение Вор должен сидеть в тюрьме!
Нарушающих законы инспекторов - в зоопарк к зёбрам!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron