Дорожный контроль | ФОРУМ - ГАИ - ВИДЕО - ФОТО
http://roadcontrol.org.ua/forum/

Подскажите по светофору...
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=2&t=1285
Страница 1 из 1

Автор:  Митяй777 [ 25 фев 2010, 17:48 ]
Заголовок сообщения:  Подскажите по светофору...

Всем доброго времени суток!

Вот такой эпизод. Еду вечером в пятницу с работы через перекрёсток (довольно длинный), на выезде на светофоре загорается жёлтый, за светофором через 25 метров ИДПС меня тормозит и заявляет, что я проехал на красный.
Летом перед вторым светофором была стоп линия и на красный там надо было останавливаться и пропускать пешеходов.
В протоколе написал, что ПДД не нарушал, протокол составлен без свидетелей.
Вот собрался завтра в суд.

Примерный текст искового заявления :
_____________________________________________________________________

До ___________ районного суду
м. Харкова
__________________________________
Позивач:
_______________________
_______________________
Відповідачі:
Інспектор ДПС БДПС м. Харкова ВДАІ,
старшина міліції Гагін Тарас Миколайович

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування постанови про адміністративне правопорушення

19.02.2010 року мене, _______________, зупинив інспектор ДПС БДПС м. Харкова ВДАІ,старшина міліції Гагін Тарас Миколайович. Він звинуватив мене у порушенні ПДР України, нібито я проїхав перехрестя по вул..Вернадського, 2 на забороняючий сигнал світлофору (червоний). Я йому пояснив, що проїхав перехрестя на дозволяючий (зелений) сигнал. Проте він мої роз’яснення не прийняв. Склав протокол про адміністративне правопорушення та виніс постанову про притягнення мене до відповідальності у вигляді стягнення штрафу в розмірі 450грн (чотириста п’ятдесят грн).

Я вважаю що дана постанова не відповідає обставинам справи та вимогам закону з таких підстав:
1. Для обвинувачувальних висновків у особи, яка винесла постанову, не було жодних підстав. Я Правила Дорожнього Руху України не порушував.
2. Крім того при винесенні постанови була порушена ст. 33 КУпАП яка зобов’язує при накладенні стягнення враховувати характер вчиненого правопорушення, особи порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують або обтяжують відповідальність. В даному випадку з’ясувати всі ці обставини інспектор не побажав. Мої пояснення, що я завжди дотримуюсь виконання вимог ПДРУ були проігноровані.
3. Хочу зазначити що згідно статті 251 КУпАП до переліку доказів відносяться: протокол, пояснення особи, свідків, висновки експерта, речові докази. Згідно ст. 252 КУпАП при оцінці доказів посадова особа керується своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об’єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю. В даному випадку доказів окрім слів у інспектора ДАІ не було. Отже постає питання об’єктивності та правомірності винесеної щодо мене постанови враховуючи що протокол був складений без свідків.

На підставі викладеного, керуючись статтями 14-1, 33, 251, 252, 254-256, 268, 287-289 КУпАП України та ст. 6, 18, 104, 105, 106 КАС України

ПРОШУ:

1. Взяти даний позов до свого провадження та звільнити мене від сплати державного мита відповідно ст. 288 КУпАП.
2. Оскаржені постанову скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.

Додатки:
1. Копія постанови.
2. Копія протоколу.
3. Копія позовної заяви з додатками

«___» _____________ 2009р. ______________________П.І.Б.

***************************
Что можно (или нужно) ещё добавить в иск?

Автор:  Влад [ 25 фев 2010, 18:06 ]
Заголовок сообщения:  Re: Подскажите по светофору...

Тема уже раскрывалась здесь http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=9&t=748
Полистай :)

Автор:  vitaly [ 25 фев 2010, 19:31 ]
Заголовок сообщения:  Re: Подскажите по светофору...

Напиши еще обязательно что согласно ст.71 ч.2 КАС (почитаешь) - вообщем правомерность доказательств твоей вины возлагается на инспектора (у тебя - презумция невиновности!!)

Автор:  Pit [ 26 фев 2010, 00:04 ]
Заголовок сообщения:  Re: Подскажите по светофору...

До того ж, слід вказати, що відповідно до ст.71 ч.2 КАС України, обов’язок доказування правомірності своїх дій в даному випадку покладено на відповідача.

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/