Текущее время: 19 апр 2024, 19:34

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Затупив?
СообщениеДобавлено: 01 июн 2010, 10:56 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 сен 2009, 08:20
Сообщений: 123
Откуда: Тернопіль
Авто: Daewoo
Город: Тернопіль
Вчора, приблизно в 16:40 їду собі в магазин, як показано на схемі. Суцільна лінія - мій рух, штрихова - мав їхати далі. Пристроююсь за тролейбусом, який їде туди ж, куди і мені треба. Пиняє сержант, показує зупинитись на "острівці безпеки" (на схемі ОБ). Включаю правий поворот, починаю туди з'їжджати, дивлюсь в праве дзеркало, а там - машина. Я різко по гальмах, а сержант тормозить ту машину - чорну ВАЗ-2108 - і підходить до неї. Я заїхав на ОБ і чекаю сержанта в машині.
Той поговорив з шофером "вісімки", взяв в нього документи і пішов до мене. Каже: "Ідемо, напишете пояснення". Ні не представився, ні сказав, чого зупинив. Вони пішли двоє до ДАЇшної машини, а до мене підходить капітан, теж "ні добрий день", ні "пішов ти..". Заглядає в моє вікно, і просить сказати, що там пише на талоні техогляду. Я блокую всі дверки, і дякую йому за нагадування, що цього року треба пройти техогляд (на талоні в мене пише, що дійсний до березня 2010-го). Беру блокнот, ручку, закриваю машину і йду до сержанта з шофером жигуля. Кажу що до хлопаки претензій не маю, бо він не міг передбачити, що сержант буде мене зупиняти. Сержант відповідає, що він зупиняв не мене, а ту "вісімку". Прошу представитись сержанта, переписую його прізвище, номер жетона і час собі в блокнот.
Дали мені листок паперу, написав приблизно те ж саме, що і тут. Підпису і дати не поставив. З пояснень вийшло, що то сержантик (хлопаці десь коло 20-ти років, молодий зовсім) спровокував аварійну ситуацію. Даю сержанту почитати, що я написав і питаю, чи ще потрібно якісь додаткові пояснення. Каже що ні, забирає в мене той листок. Відпускає мене і шофера вісімки. Він в шоці, що можна їхати, бо реально він примуисв мене різко гальмувати. Я питаю, чи не хочуть панове інспектори подивитись мої документи. Ті кажуть, що ні.
Сідаю в машину, і думаю, чи варто в них забирати той листок, але підпису мого там нема, дати також. Так що не став напрягатись і дзвонити по чергових частинах ДАІ чи в службу довіри.
А затупив, бо до чого я давав пояснення? До протоколу? Тоді якого? Чого не наполіг на виясненні причині зупинки мене?
Якийсь дивний випадок. Абсолютно нетиповий. Що думаєте з того всього. Чи не вилізе мені боком те пояснення, фіг знає до чого написане?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Затупив?
СообщениеДобавлено: 01 июн 2010, 11:06 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 сен 2009, 08:20
Сообщений: 123
Откуда: Тернопіль
Авто: Daewoo
Город: Тернопіль
Вибачте, не можу сюди добавити схему.
Изображение
Ніби так.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Затупив?
СообщениеДобавлено: 01 июн 2010, 11:37 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 июн 2009, 10:10
Сообщений: 3032
Откуда: КР
Авто: cdti
Город: КР
Я думаю шо все будет путем...не переживай...думаю дописывать че-нить на листке ризону нету...

_________________
Любишь кататься-люби и катайся


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Затупив?
СообщениеДобавлено: 01 июн 2010, 12:33 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 13 май 2010, 11:10
Сообщений: 295
Авто: Audi
Город: Тернопіль
Думаю, що листочок без підпису і дати нікуди не піде, за це я б не переживав.

Тільки є одне зауваження:
Ігор писал(а):
... Він в шоці, що можна їхати, бо реально він примуисв мене різко гальмувати. ...

На тому кільці, що на схемі, є дві смуги для руху. Ти їхав в лівій смузі (судячи по опису ситуації і по знаках, що є перед тим кільцем), тому при повороті праворуч ти мусів ввімкнути поворот, подивитись в дзеркало, пропустити машини, що рухаються в правій смузі, і аж тоді здійснювати маневр. Тому водій вісімки тебе не примушував різко гальмувати.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Затупив?
СообщениеДобавлено: 01 июн 2010, 14:18 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 сен 2009, 08:20
Сообщений: 123
Откуда: Тернопіль
Авто: Daewoo
Город: Тернопіль
yurko7 писал(а):
Думаю, що листочок без підпису і дати нікуди не піде, за це я б не переживав.

Тільки є одне зауваження:

Все правильно, я якраз і мав перестроїтись в правий ряд, але їхав за тролейбусом, а тролейбус - транспорт повільний, тому я за ним і волочився з включеним поворотом, щоби перестроїтись. А вже біля острівця безпеки бачу команду зупинитись, ну і добре, що різко не рвонув вправо, а в дзеркало глянув.
Всім звичайно дякую. Думаю, що він той папірець також порвав відразу.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Затупив?
СообщениеДобавлено: 01 июн 2010, 15:12 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 15 ноя 2009, 13:13
Сообщений: 148
Авто: MAZDA6WGN
Город: Тернополь
Але ж на кільці рядність змінювати не можна! Тому ти мав би зупинитись не на острівці, а в районі АЗС.

_________________
Надёжность иностранных автомобилей - это миф: посмотрите, сколько ездит крутых иномарок с неисправными поворотными сигналами!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Затупив?
СообщениеДобавлено: 01 июн 2010, 15:28 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 13 май 2010, 11:10
Сообщений: 295
Авто: Audi
Город: Тернопіль
Леон писал(а):
Але ж на кільці рядність змінювати не можна! Тому ти мав би зупинитись не на острівці, а в районі АЗС.

Та чому ж не можна? ПДР лише не зобов'язують займати відповідне крайнє положення при в'їзді/виїзді з перехрестя де організовано круговий рух. Але коли ти рухаєшся по лівій (внутрішній) смузі кільця і маєш намір повернути праворуч для виїзду, то мусиш переконатись, що з правого боку тебе ніхто не дожене.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: