Текущее время: 28 мар 2024, 20:03

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 09 сен 2010, 11:09 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 29 авг 2010, 12:27
Сообщений: 6
Авто: SAAB 9000
Спершу ще раз подякую ДОРОЖНОМУ КОНТРОЛЮ!!! Вчора 08.09.2010 пройшов своє перше бойове відео-хрещення. Я був зупинений гайцем на Московському проспекті м.Києва (рух транспорту по трьом полосам в одному напрямку з розділенням зустрічних трьох смуг бетонним відбійником). Розмахуючи "феном" мені було предявлено, що я привисив швидкість. При моєму питанні, як сержант може мені довести, що при такому насиченому русі, це зафіксована швидкість конкретно мого авто, я почув відповідь: "Я все докажу, ваші документи і не потрібно мені тут нерви портити, що інтернету начитавсь" :evil: . Після такої відповіді, я увімкнув телефон на відеозйомку (камера 5м.пікселів). Побачивши, що його знімають, сержант відразу почав говорити такі слова як "будь ласка" і т.п., хоча з його рота це звучало з явним єхидством :mrgreen:. Я попросив поглянути службове посвідчення і сержант мені його предявив зі словами "я нічого не боюсь, будь-ласка". Після цього я передав всі свої документи сержанту. Гаєць взяв документи і сказав, що йде писати протокол. Я залишивсь чекати в машині. Щоб не втрачати час, я почав готуватись до того, що писатиму в протоколі. Увімкнув свій ноутбук і знайшов відповідний розділ в "Пособие для адекватних водителей", який було скачано з сайту ДОРОЖНІЙ КОНТРОЛЬ. Пройшло хвилин пять-шість і "о чудо, вернулся блудный сын". Підійшов сержант зі словами: "Ракурс камери поганий. Там вгорі все бачить (БОГ) і дорога також, як ти поступаєш" :cry: , мені було віддано мої документи і не предявлений ніякий протокол, написанням якого мене хотіли злякати. Гаєць розвернувся і пішов. Від почутих слів і такого закінчення цієї історії я ледь стримався, щоб не розсміятись сержанту в спину :lol: . Це ж треба, я виходить його бідного так обідив, не дав сотню гривень. :cry: Нащо ж він з своїм напарником будуть жити :cry: ... Ось така історія, яка ще більш надала мені впевненості. Я давно зарікся не давати ніяких відкупних ДАІ. Так що ВЕЛИЧЕЗНЕ ЛЮДСЬКЕ ДЯКУЮ ЛЮДЯМ САЙТУ ДОРОЖНІЙ КОНТРОЛЬ!!! (Відео зберігаю, як медаль за виграний бій)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 сен 2010, 11:21 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
а где видео?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 сен 2010, 11:32 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 04 июн 2010, 19:26
Сообщений: 29
Откуда: Тернопіль
Авто: vw
за тих 5-6 хвилин він міг переписати дані,а далі підроблення підпису в протоколі і т. д. і т. п.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 сен 2010, 11:40 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2010, 09:39
Сообщений: 982
Откуда: Сумская область
Авто: Lanos 1.6
vet@l писал(а):
за тих 5-6 хвилин він міг переписати дані,а далі підроблення підпису в протоколі і т. д. і т. п.


Ну прийдет протокол и постанова по почте, составится иск в суд и ... какие у ГАЙцов будут доказательства? + подделка документов и т.д.

_________________
Так как профиль удалить нельзя, оставляю его бесхозным.
Причина - модератор поставил в один ряд с матерщиками, грубиянами и остальными нехорошими.
Всем пока и удачной борьбы


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 сен 2010, 11:44 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 мар 2010, 12:42
Сообщений: 3501
Авто: Carisma
Город: Leopolis
Цитата:
за тих 5-6 хвилин він міг переписати дані,а далі підроблення підпису в протоколі і т. д. і т. п.

зачем подделывать подпись, напишет, что водитель отказался подписать протокол.
Так, что видео берегите, если всплывет протокол, оно пригодится в суде как доказательство.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 сен 2010, 11:49 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 04 июн 2010, 19:26
Сообщений: 29
Откуда: Тернопіль
Авто: vw
це я і мав на увазі,що історія може мати продовження


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 сен 2010, 13:22 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 29 авг 2010, 12:27
Сообщений: 6
Авто: SAAB 9000
Відео викладу пізніш. Я поки що з компютером на Ви. Звернусь до знайомого. А на рахунок того, що ДАЇшники можуть якось підробити протокол чи таке інше, то абсолютно не переживаю, тому що на відео чітко видно як сержант мені віддає документи без ніякого протоколу і я собі спокійно відїзжаю (знімав все на телефон LG KM900 Arena, хто в курсі, що то за телефон, той знає що якість відео і звуко запису там на дуже високому рівні). Так що я не думаю, що сержант такий безголовий, щоб підписати собі самому кримінальну статтю.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 сен 2010, 13:42 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 30 июн 2010, 20:53
Сообщений: 5750
Авто: разные
saab-rulit писал(а):
Відео викладу пізніш. Я поки що з компютером на Ви. Звернусь до знайомого. А на рахунок того, що ДАЇшники можуть якось підробити протокол чи таке інше, то абсолютно не переживаю, тому що на відео чітко видно як сержант мені віддає документи без ніякого протоколу і я собі спокійно відїзжаю (знімав все на телефон LG KM900 Arena, хто в курсі, що то за телефон, той знає що якість відео і звуко запису там на дуже високому рівні). Так що я не думаю, що сержант такий безголовий, щоб підписати собі самому кримінальну статтю.

"Надейся на лучшее, готовься к худшему" (с) Старая нглийская пословица
Всегда (подчеркиваю - всегда!) нужно быть готовым к тому, что документы, единожды побывавшие в руках инспектора, могут принести своему хозяину "создание аварийной ситуации с отказом от подписи при двух свидетелях-таксистах". При этом, вовсе не обязательно, чтобы такой протокол составил именно этот же инспектор. Данные зачитываются еще кому-нибудь и через какой-то промежуток времени может всплыть "левый" протокол. Интернет пестрит такими сообщениями. При этом, инспектор, составляющий такой протокол, конечно, рискует. Тут прямой путь к 366 УК. Но кто-то не пойдет в суд, кто-то не заметит и вылезет только на ТО и т.д. Кроме того, не стоит забывать, КОГО сейчас набирают в ГАИ. Достаточно глянуть все многочисленные ролики. У них даже чувство самосохранения атрофированное...
P.S. Согласен, похоже на паранойю. Но, как говаривал Эндрю Гроув, "выживают только параноики" :-)
Удачи!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 сен 2010, 14:11 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 29 авг 2010, 12:27
Сообщений: 6
Авто: SAAB 9000
Тут прямой путь к 366 УК.

Ця фраза є ключовою. Суд я вже один проходив. При виписаному протоколі на суму 260 грн, я пішов на принцип, бо був впевнений у своїй правоті. Так, я не є юристом, прийшлось віддати 110грн адвокату. Так, прийшлось тричі зявлятись в суд. Справа була виграна із-за тричі не зявлення гаїшника в суд. Хтось може сказати, що я дурний, що міг би ще до виписання протоколу все вирішити за 100грн. Та я давно вже собі рішив, що більш ніколи відкупні від мене гайці не побачать. Якщо вже і прийдеться платити, то краще я заплачу штраф і нехай хочаб якась користь буде для держави, а не за мої не легко зароблені гроші якийсь даїшник сидітиме в барі чи т. ін. Плюс до того скасований судовим рішенням протокол це мінус для того хто той протокол склав.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 сен 2010, 17:56 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 29 авг 2010, 12:27
Сообщений: 6
Авто: SAAB 9000
Підкажіть, будь-ласка, як викласти своє відео на форум. Якщо я спершу скину його в ЮТУБ, а потім ссилку на форум, то так буде нормально?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 сен 2010, 00:33 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 24 май 2010, 17:05
Сообщений: 150
Авто: БАЙК
Цитата:
saab-rulit писал(а):
Тут прямой путь к 366 УК.

Ця фраза є ключовою. Суд я вже один проходив. При виписаному протоколі на суму 260 грн, я пішов на принцип, бо був впевнений у своїй правоті. Так, я не є юристом, прийшлось віддати 110грн адвокату. Так, прийшлось тричі зявлятись в суд. Справа була виграна із-за тричі не зявлення гаїшника в суд. Хтось може сказати, що я дурний, що міг би ще до виписання протоколу все вирішити за 100грн. Та я давно вже собі рішив, що більш ніколи відкупні від мене гайці не побачать. Якщо вже і прийдеться платити, то краще я заплачу штраф і нехай хочаб якась користь буде для держави, а не за мої не легко зароблені гроші якийсь даїшник сидітиме в барі чи т. ін. Плюс до того скасований судовим рішенням протокол це мінус для того хто той протокол склав.

Очень даже рационально

_________________
"Идиотов в принципе не много, но они так грамотно расставлены, что встречаются на каждом углу"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 сен 2010, 18:54 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 29 авг 2010, 12:27
Сообщений: 6
Авто: SAAB 9000
Дякую за коментарії! Чекайте вскорому моє відео!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 сен 2010, 01:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 май 2010, 11:39
Сообщений: 4146
Откуда: Газета ДК
Авто: пешеход
Город: Столица
Рекомендую через неделю-другую отправить инфо-запрос о наличии штрафа, так быстрее узнаешь результат своей встречи. )

_________________
Засудження - розкіш тільки для пасивних спостерігачів.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: