Текущее время: 28 мар 2024, 23:05

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 17 сен 2009, 00:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Читатель ДК Роман Т., м.Львів

16 вересня 2009 р. увечері я, разом з своєю дівчиною Оксаною Н. та шкільним товаришем Романом К. взяли участь в ході у м.Львові, що відбулась в память загиблого 9 років тому журналіста Георгія Гонгадзе. Ми взяли участь в цій події, потім пішли в кафе "Синя пляшка" випити кави. Після кави ми направились з площі Ринок в сторону проспекту Свободи і на куті біля старого універмагу планували розійтись. Мене зацікавили оголошення проукраїнського веб-сайту, я їх сфотографував і поклав фотоапарат в сумочку. В цей час, коли ми спілкувались, до нас направились двоє працівників ППС, без ніяких пояснень захопили мене за руки, відтянули від моєї дівчини і товариша. Зразу скажу - спілкувались грубо, по-хамски і на ти. Вони мене взяли за руки, пробували крутити великий палець руки, один з них "для понтів" розстібнув кобуру, інший в другій руці затиснув газовий балончик. Мене спробували забрати у відділення. Я почав голосно говорити, привертаючи увагу. Тоді до нас підійшло декілька молодих людей, які і стали свідками цієї комедії. Я попросив людей бути присутніми і в випадку чого стати свідками. А коли вони запитали тих представників влади, в чому проблема, почули відповідь "що вам немає діла". Зважаючи на те, що це привернуло увагу людей, мої руки відпустили, і я миттю витягнув руки і спробував оглянути перед всіма присутніми свої рукави на предмет "підкидного", бо дуже мені вже не подобалось те, як вони щось пробували зробити з моїми рукавами (чи то кишенями). Можливо велика кількість очей і налякала їх, перешкодивши злим намірам. Мене заставили показати вміст моєї сумочки, потім і моїх кишень (навіть ззаді). Чого я не зробив, але просто повернувся до нього задом. На моє запитання, "Може вам ще в центрі міста роздітися", мені сказали "як треба то і роздінешся". Молоді люди в жарт почали говорити, що вони там хочуть знайти - мабуть конплю. В цей час сержант ППС сказав цьому хлопцю, що якщо треба то і в нього знайдуть коноплю. Між одним з тих молодих людей і сержантом ППС відбувся дуже цікавий діалог, суть якого спробую передати дослівно:
- Мене колись вже обшукували на предмет коноплі, нічого не знайшли. Ще й не просто міліція, а "Беркут"
- Значить мало шукали. Хочеш, в тебе знайдем коноплю?
Таке запитання поставило молодого хлопця в тупік. І мене тоже, чесно кажучи. Ось як працює справжня українська міліція! Як в старі добрі часи - "был бы человек, а статья найдется". Так що цілком можливо, що я, до речі хворий на простуду, сидів би в "затишному" відділенні на Мартовича.
Коли в мене попросили предявити документи, я предявив водійське посвідчення, але в руки не давав (незважаючи на те, що у мене спробували його забрати).
На те, що я їм у культурній формі спробував пояснити, що вони порушують закон, мені відповіли грубим хамством. Мені сказали, що я можу куди хочеш жалітись, хоч в прокуратуру, хоч кудись - їм нічого з того не буде. Сказали радіти, бо наступного разу буде "мордою об асфальт". Коли я спробував запитати, у чому я підозрююсь, мені відповіли що я себе неадекватно поводив (незважаючи на те, що я не порушував громадсього порядку, на те є свідки). Сказали, що я засунув руку у кишеню і їм це здалось підозрілим, бо мало що я там мав. Не буду дослівно розповідати як ці два "самородки" виловлювались, але скажу в грубій формі і з наїздами, не зважаючи на постійні протести мої і моїх друзів. Кінець кінців коли я запитав що хто вони такі, щоб творити такий "беспредел", мені сказали що вони представники влади, а я є ніхто. Якщо висловлюватись їхніми словами, то це було такого змісту "Ми представники влади і ми вищі від тебе на голову." Яка влада, такі і представники. Мимоволі згадую порозклеювані бігборди Юрія Луценка, де зображена калина, розтоптана мєнтовським сапогом і надпис "Не дай розтоптати власну честь".
Коли я попросив їх предявити документи, то один з сержантів показав мені службове посвідчення на імя Луціїв Андрій Львович. Його товариш його твердо переконував цього не робити. Оцей представник ППС Луціїв А.Л. так мені схвально показав це посвідчення, примовляючи "перепиши собі, бо забудеш". Мені ще раз сказали що я можу жалітись собі куди хочу, їм нічого і так не буде. Ми такі собі царі тут, а ти ніхто.
От така неординарна подія трапилась зі мною сьогодні вечором. То ж якщо в центрі рідного міста, на прощі Ринок де постійно багато людей, є перспектива бути "обшмонаним" і чисто по-людськи приниженим, то що тоді від наших бравих козачків у погонах чекати десь на малолюдній вулиці. Чого можна далі чекати від тих "отморозків", які живуть за рахунок важко сплачених ваших і моїх податків. Люди, може вистарчить вже терпіти такого знущання над собою. Не можна мовчати, треба говорити вслух і вас почують.
Дякую за увагу.
З повагою, Роман Т., м.Львів


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 сен 2009, 00:46 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 июл 2009, 11:10
Сообщений: 929
road
ти взяв на себе відповідальність створити громадську організацію по захисту прав водіїй.а ще потрібно добавити захист всіх постраждалих від бесправ'я влади.і радує те,що з'явилось молоде покоління,яке не хоче миритись с беспредельною владою.і як вбачається с розповіді Роман Т. це відбулось у м.Львові,а не на Донбасі.це свідчить про те що незаконні дії представників влади поширились на всю територі. держави.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 сен 2009, 08:56 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 17 сен 2009, 08:53
Сообщений: 1
Це ж беспредел полнейший, і поширюється він по всій території України вже давно.
Знайомі порекомендували з цією історією звернутись в СБУ, говорять, там розберуться.
Ваша думка?
Бо чесно кажучи, у мене вже надії на справедливість в цій країні немає...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 сен 2009, 10:11 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 17 сен 2009, 09:56
Сообщений: 1
На мой взгляд, самое правильное в данном случае, написать заявление в областное ГУМВД, а его копии также разослать в:
1) МВД (центральный аппарат в Киеве)
2) областное управление СБУ
3) прокуратуру (областную или генеральную, а можно и туда и туда)
На оригинале заявления сразу указать (в правом верхнем углу) текст типа:
копия - в МВД Украины
копия - в УСБУ в Львовской области
копия - в Прокуратуру Львовской области

Благодаря таким "массовым рассылкам" можно избежать попыток замять дело на месте.

Само заявление надо составить грамотно, лучше за несколько попыток (за 2-3 дня), чтоб в спешке чего не упустить. Можно попросить помощи адвоката или знакомого юриста. В заявлении также указать имена некоторых свидетелей, а еще некоторых можно поименно не указывать (просто написать что есть еще свидетели) с целью избежания давления на них.

P.S. Не все в милиции такие ххххх, есть много хороших порядочных людей. Жаль только, что их почти незаметно (работа такая).
Удачи!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 сен 2009, 10:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
roman_lviv писал(а):
Це ж беспредел полнейший, і поширюється він по всій території України вже давно.
Знайомі порекомендували з цією історією звернутись в СБУ, говорять, там розберуться.
Ваша думка?
Бо чесно кажучи, у мене вже надії на справедливість в цій країні немає...


Значит что вам нужно сделать.

1. Написать заявление в прокуратуру
2. Написать заявление в Управление внутренней безопасности МВД в вашем городе. Эти люди из УВБ загребут этих кончених ППСников за милую душу. Или им придется от УВБешников откупаться - что очень хорошо, поскольку придурок ппсник будет наказан рублем.

Что писать: Полностью как все было при этом ссылаясь на статьи Закона о Милиции, почитайте этот закон. В заявлении в прокуратуру пишите "ЗАЯВА ПРО ЗЛОЧИН" и в конце просите открыть уголовное дело по статьям превышение власти и т.д Посмотрите в КК Украины.

В заяве в УВБ просите провести расследование и наказать виновных. Эти два документа отправить заказным письмом.

Они хвастались что им ничего не будет, поскольку были уверены что вы не будете писать. А вы напишите. Таких молокоссов контролирующие органы спокойно могут поставить раком без вопросов.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 сен 2009, 10:21 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
олег алексеевич писал(а):
road
ти взяв на себе відповідальність створити громадську організацію по захисту прав водіїй.а ще потрібно добавити захист всіх постраждалих від бесправ'я влади.і радує те,що з'явилось молоде покоління,яке не хоче миритись с беспредельною владою.і як вбачається с розповіді Роман Т. це відбулось у м.Львові,а не на Донбасі.це свідчить про те що незаконні дії представників влади поширились на всю територі. держави.


Всему свое время, заниматься всем одновременно я пока не в состоянии :) Не за один день гражданское общество строится...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 сен 2009, 19:21 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 июл 2009, 11:10
Сообщений: 929
road
это твой выбор.
roman_lviv
молчать не нужно.как упоминаеться в гражданском кодексе-если человек не заявляет о нарушении своих прав,то нарушение будет продолжаться.по закону привлечь и наказать ппс невозможно.нет состава преступления.всего лишь дисциплинарка.пишу на русском,в линуксе не знаю как украинский включить.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 сен 2009, 22:52 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 авг 2009, 08:16
Сообщений: 427
Откуда: Херсон
Что не прозвучало, но может быть полезным:

1)ППС нет уже года 2, есть ПС - просто патрульная служба.
2) ребята из ПС не имеют права перемещатся где-попало. У каждого наряда есть маршрутный лист. Уйти с маршрута можно только в определенных случаях. Возможно это поможет вычислить звездный дуэт.
3) Струтура ПС, из которых комплектуются наряды, представляет строевое подразделение, т.е. группа, взвод, рота, батальон, полк. Дополнительно можно выяснить кто начальник строевого подразделения (для Львова, думаю, не меньше батальона - город большой) и отправить письмецо ему.
4) Желательно точно знать их спецзвания звания, если различаете их.
5) Возможно это были бойцы внутренних войск. Для непосвященных различий не видно - а это важно. Возможно это были оборзевшие срочники, им особо ниче не будет. Главное различие - у ПС на спине на липучках надпись ПАТРУЛЬНАЯ СЛУЖБА с зелеными и белыми полосами. Такая же, но поменьше надпись МИЛИЦИЯ справа на груди.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2009, 20:58 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 авг 2009, 08:16
Сообщений: 427
Откуда: Херсон
10 дней прошло. Никаких движений. Где наш львовянин?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: