Текущее время: 19 апр 2024, 19:53

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 31 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2009, 21:59 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
До:
Деснянського районного суду
м. Києва
02225, м. Київ, пр-т. Маяковського, 5-в

Позивач:
ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ
02232, м. Київ,
просп. ХХХХХХХХХХХХХХХХХ
Тел.: +38-050-555555555
Адреса електронної пошти: [email protected]

Відповідач:
УДАІ ГУМВС України в Київській області
вул.Ф.Ернста, 3, м.Київ, 03153


АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання протиправною та скасування постанови про накладення
адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху
України, закриття провадження по справі про адміністративне
правопорушення від 12.11.2009 №АІ096416.

Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
12 листопада 2009 року близько 17 год 20 хв я, керуючи автомобілем Nissan ХХХХХ, державний номер АAХХХХEX, який належить мені, рухався по автомобільній дорозі Київ-Чоп в напрямку м. Київ. Рухаючись з дотриманням правил дорожнього руху, о 17.20 у селі Гурівщина, я був зупинений інспектором ІДПС Києво-Святошинського взводу при УДАІ ГУМВС України в Київській області сержантом міліції Кузьменко Олександром Георгійовичем.
На моє прохання назвати причину зупинки він відповів, що я перевищив швидкісний режим і показав зафіксовану на приладі "Беркут" швидкість 97км/год. Після того, як я не погодився з тим, що ця швидкість належить моєму автомобілю, інспектор Пилипенко М.В. пішов складати адміністративний протокол за перевищення мною швидкісного режиму в населеному пункті. Під час складання протоколу у поясненнях я написав свою незгоду з обвинуваченням, тим паче що жодних доказів того, що саме я порушив правила дорожнього руху інспектор ДАІ мені не надав.
Вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП є незаконним, необґрунтованим, недоведеним з наступних причин:
1. Правопорушення я не скоював, оскільки завчасно скинув швидкість перед знаком населеного пункту та їхав із дотриманням Правил дорожнього руху України.
2. У момент, близький до вимірювання швидкості та зупинки, попереду мого автомобіля з більшою швидкістю рухався автомобіль Тойота, якому ймовірно і належить швидкість, яку зафіксував інспектор приладом Беркут. Проте, попередній автомобіль інспектор не зупинив. Всі описані вище обставини справи були вказані інспектору та викладені в скороченому вигляді в поясненнях до протоколу АІ118053.
3. Як вбачається зі змісту протоколу про адміністративне правопорушення, у даному випадку використовувався вимірювач швидкості Беркут №0603159, що всупереч ст. 251 КУпАП не має функцій відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки. У протоколі та постанові відсутні докази того, що відображена на приладі Беркут швидкість належала саме моєму автомобілю. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки швидкість та час, який ніби-то пройшов з моменту вимірювання швидкості, на приладі. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля неможливо, а за таких умов різниця у часі між зупинкою мене інспектором та показами приладу може означати, що насправді виміряна швидкість будь-якого автомобіля, який рухався у кількох сотнях метрів попереду мого автомобіля.
З огляду на положення ст. 251 КУпАП, у якій міститься норма імперативного характеру щодо використання тільки тих технічних приладів та засобів що мають функції відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, вимірювач «Беркут» не може бути використаний як належний доказ по справі.
4. Під час вимірювання інспектор тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.
5. Крім того ані в протоколі, ані в постанові у справі про адміністративне правопорушення не наведено даних про допуск даного засобу вимірювальної техніки до застосування в Україні, повірку, похибки при вимірюваннях, що робить вимірювання незаконними у відповідності до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».
Слід нагадати, що у відповідності до ст.10-15 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені співробітником ДАІ надано не було.
6. Розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, - не тільки порушує мої права, передбачені ст.268 КУпАП, але й призводить до того, що при винесенні постанови не враховано особу, матеріальний стан та інші обставини, які слід враховувати при призначенні адміністративного стягнення відповідно до ст.3 КУпАП. За таких умов мої права при такому розгляді справи грубо порушено.
Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова №АІ096416 по справі про адміністративне правопорушення від 12 листопада 2009 року винесена з порушеннями моїх прав та чинного законодавства, є необґрунтованою, незаконною та підлягає скасуванню.
Згідно ст.72 КАСУ в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП, особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
На підставі викладеного, керуючись статтями 287, 288, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 2,6-11,18,19,71 Кодексу адміністративного судочинства України, –

ПРОШУ:
1. Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП звільнити мене від сплати державного мита.
2. Викликати у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату, мене та представника відповідача.
3. Постанову по справі про адміністративне правопорушення від 12.11.2009 року №АІ096416, про накладення на мене – ХХХХХХ х.Х. адміністративного стягнення по ст. 122 ч.1 КУпАП в розмірі 300 (триста) гривень визнати протиправною та скасувати.
4. Провадження по адміністративній справі – закрити, відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.

ДОДАТКИ:
1. Копія постанови по справі про адміністративне правопорушення від 12.11.2009 року №АІ096416 – 1 аркуш.
2. Копія протоколу №АІ118053 – 1 аркуш.
3. Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – 1 аркуш.

«13» листопада 2009 року ________________ ХХХХХХХХ Х.Х.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2009, 22:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 июл 2009, 22:47
Сообщений: 1328
Откуда: Донецкая обл
До:
Деснянського районного суду
м. Києва
02225, м. Київ, пр-т. Маяковського, 5-в

Позивач:
ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ
02232, м. Київ,
просп. ХХХХХХХХХХХХХХХХХ
Тел.: +38-050-555555555
Адреса електронної пошти: [email protected]

Відповідач:
УДАІ ГУМВС України в Київській області
вул.Ф.Ернста, 3, м.Київ, 03153


АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання протиправною та скасування постанови про накладення
адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху
України, закриття провадження по справі про адміністративне
правопорушення від 12.11.2009 №АІ096416.

Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
12 листопада 2009 року близько 17 год 20 хв я, керуючи автомобілем Nissan ХХХХХ, державний номер АAХХХХEX, який належить мені, рухався по автомобільній дорозі Київ-Чоп в напрямку м. Київ. Рухаючись з дотриманням правил дорожнього руху, о 17.20 у селі Гурівщина, я був зупинений інспектором ІДПС Києво-Святошинського взводу при УДАІ ГУМВС України в Київській області сержантом міліції Кузьменко Олександром Георгійовичем.
На моє прохання назвати причину зупинки він відповів, що я перевищив швидкісний режим і показав зафіксовану на приладі "Беркут" швидкість 97км/год. Після того, як я не погодився з тим, що ця швидкість належить моєму автомобілю, інспектор Пилипенко М.В. пішов складати адміністративний протокол за перевищення мною швидкісного режиму в населеному пункті. Під час складання протоколу у поясненнях я написав свою незгоду з обвинуваченням, тим паче що жодних доказів того, що саме я порушив правила дорожнього руху інспектор ДАІ мені не надав.
Вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП є незаконним, необґрунтованим, недоведеним з наступних причин:
1. Правопорушення я не скоював, оскільки завчасно скинув швидкість перед знаком населеного пункту та їхав із дотриманням Правил дорожнього руху України.
2. У момент, близький до вимірювання швидкості та зупинки, попереду мого автомобіля з більшою швидкістю рухався автомобіль Тойота, якому ймовірно і належить швидкість, яку зафіксував інспектор приладом Беркут. Проте, попередній автомобіль інспектор не зупинив. Всі описані вище обставини справи були вказані інспектору та викладені в скороченому вигляді в поясненнях до протоколу АІ118053.
3. Як вбачається зі змісту протоколу про адміністративне правопорушення, у даному випадку використовувався вимірювач швидкості Беркут №0603159, що всупереч ст. 251 КУпАП не має функцій відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки. У протоколі та постанові відсутні докази того, що відображена на приладі Беркут швидкість належала саме моєму автомобілю. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки швидкість та час, який ніби-то пройшов з моменту вимірювання швидкості, на приладі. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля неможливо, а за таких умов різниця у часі між зупинкою мене інспектором та показами приладу може означати, що насправді виміряна швидкість будь-якого автомобіля, який рухався у кількох сотнях метрів попереду або сзаду мого автомобіля.
З огляду на положення ст. 251 КУпАП, у якій міститься норма імперативного????????? характеру щодо використання тільки тих технічних приладів та засобів що мають функції відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, вимірювач «Беркут» не може бути використаний як належний доказ по справі.
4. Під час вимірювання інспектор тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.
5. Крім того ані в протоколі, ані в постанові у справі про адміністративне правопорушення не наведено даних про допуск даного засобу вимірювальної техніки до застосування в Україні, повірку, похибки при вимірюваннях, що робить вимірювання незаконними у відповідності до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».
Слід нагадати, що у відповідності до ст.10-15 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені співробітником ДАІ надано не було.
6. Розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, - не тільки порушує мої права, передбачені ст.268 КУпАП, але й призводить до того, що при винесенні постанови не враховано особу, матеріальний стан та інші обставини, які слід враховувати при призначенні адміністративного стягнення відповідно до ст.3 КУпАП. За таких умов мої права при такому розгляді справи грубо порушено.
Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова №АІ096416 по справі про адміністративне правопорушення від 12 листопада 2009 року винесена з порушеннями моїх прав та чинного законодавства, є необґрунтованою, незаконною та підлягає скасуванню.
Згідно ст.72 КАСУ в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП, особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
На підставі викладеного, керуючись статтями 287, 288, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 2,6-11,18,19,71 Кодексу адміністративного судочинства України, –

ПРОШУ:
1. Відповідно до ч. 5 ст. 288 КУпАП звільнити мене від сплати державного мита.
2. Викликати у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату, мене та представника відповідача.
3. Постанову по справі про адміністративне правопорушення від 12.11.2009 року №АІ096416, про накладення на мене – ХХХХХХ х.Х. адміністративного стягнення по ст. 122 ч.1 КУпАП в розмірі 300 (триста) гривень визнати протиправною та скасувати.
4. Провадження по адміністративній справі – закрити, відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.

ДОДАТКИ:
1. Копія постанови по справі про адміністративне правопорушення від 12.11.2009 року №АІ096416 – 1 аркуш.
2. Копія протоколу №АІ118053 – 1 аркуш.
3. Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – 1 аркуш.

«13» листопада 2009 року ________________ ХХХХХХХХ Х.Х.

Если хочется еще, много, можно во второй пунк приплести Разпоряжение 466, которое запрещает им состовлять админ дела без докозательств
А так по-моему даже очень ничего!!!!

_________________
Изображение Вор должен сидеть в тюрьме!
Нарушающих законы инспекторов - в зоопарк к зёбрам!!!


Последний раз редактировалось Pit 12 ноя 2009, 22:12, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2009, 22:09 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 авг 2009, 08:16
Сообщений: 427
Откуда: Херсон
Соответчиком укажите конкретное лицо(инспектора), с его реквизитами - фио, должность, рабочий адрес, адрес электронной почты -неизвестен =)
В просительной части :
пункт 2 впринципе не нужен, вас по-любому известят
пункт 4 - тут в связи не с отстутствием состава правонарушения - а отсутствием события правонарушения(ибо первый вариант подразумевает, что оно было, но не вы совершили)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2009, 22:12 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 июн 2009, 18:34
Сообщений: 1559
Авто: Ми-8
Город: .....
ст.33 КУпАП а не ст.3, исправь.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2009, 22:13 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 сен 2009, 18:26
Сообщений: 223
Откуда: Никополь
Цитата:
Відповідач:
УДАІ ГУМВС України в Київській області
вул.Ф.Ернста, 3, м.Київ, 03153

по ст.106 КАС отошьют, ФИО начальника, должность надо указать.
А инспектора в відповідачі?
Пока писала, уже успели на эту тему еще написать. Ребята, за вами не успеешь. В общем, удачи.

_________________
Враг мой, эта битва сродни игре, где ставка - это жизнь, игральные кости - стрелы, а ездовые животные - игровая доска. И трудно предугадать, кто победит, а кто проиграет, ибо все в руках Провидения


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2009, 22:35 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Pit писал(а):
можно во второй пунк приплести Разпоряжение 466, которое запрещает им состовлять админ дела без докозательств

Спасибо. Добавлю.

Фарлавъ писал(а):
Соответчиком укажите конкретное лицо(инспектора), с его реквизитами - фио, должность, рабочий адрес, адрес электронной почты -неизвестен =)
В просительной части :
пункт 2 впринципе не нужен, вас по-любому известят
пункт 4 - тут в связи не с отстутствием состава правонарушения - а отсутствием события правонарушения(ибо первый вариант подразумевает, что оно было, но не вы совершили)

1. Мне неизвестен рабочий адрес инспектора. В Постанове и Протоколе они не указаны.
2. Событие правонарушения было, что подтверждает скорость 97 км\час в нас.пункте на белом фоне, но совершил его не я. Так что вроде правильно.

FRESH63 писал(а):
ст.33 КУпАП а не ст.3, исправь.

Спасибо. Исправлю.

Ведьма писал(а):
по ст.106 КАС отошьют, ФИО начальника, должность надо указать.
А инспектора в відповідачі?

Посмотрел ст.106 КАС. Скажем так, при желании могут отшить. Есть примеры когда и без начальников прокатывало (см. http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Board=roadlaw&Number=3387408&Searchpage=1&Main=3192392&Words=+%CC%E8%F0%EE%F1%EB%E0%E2&topic=&Search=true#Post3387014). Найду начальника и укажу.
А по инспектору уже писал выше - не знаю его раб.адреса. Не понятно где его полк базируется.
Еще раз всем ответившим спасибо. Если найдете еще что-то пишите!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2009, 22:42 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 авг 2009, 08:16
Сообщений: 427
Откуда: Херсон
miroslav писал(а):
1. Мне неизвестен рабочий адрес инспектора. В Постанове и Протоколе они не указаны.
2. Событие правонарушения было, что подтверждает скорость 97 км\час в нас.пункте на белом фоне, но совершил его не я. Так что вроде правильно.

1. адрес подразделения - это и есть его раб. адрес. Звоните в дежурную часть и узнаете его вместе с индексом.
2. это другое дело. я немного попутал тему.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2009, 23:12 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 сен 2009, 18:26
Сообщений: 223
Откуда: Никополь
miroslav писал(а):
1. Мне неизвестен рабочий адрес инспектора. В Постанове и Протоколе они не указаны.
Ведьма писал(а):
по ст.106 КАС отошьют, ФИО начальника, должность надо указать.
А инспектора в відповідачі?

Посмотрел ст.106 КАС. Скажем так, при желании могут отшить. Есть примеры когда и без начальников прокатывало (см. http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Board=roadlaw&Number=3387408&Searchpage=1&Main=3192392&Words=+%CC%E8%F0%EE%F1%EB%E0%E2&topic=&Search=true#Post3387014). Найду начальника и укажу.
А по инспектору уже писал выше - не знаю его раб.адреса. Не понятно где его полк базируется.
Еще раз всем ответившим спасибо. Если найдете еще что-то пишите!


ул Львовская, 80, 03179
ВДАІ Святошинського р-ну УДАІ ГУМВС України в м. Києві
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=2945459&Main=2898201
Учись пользоваться гуглем.
Хотя, уточняй ВДАІ - это отделение ГАИ, со взводом - это разные вещи, так что это может быть не то.
Нас по ст. 106 отшили, именно из-за отсутствия фамилии начальника. Сначала звони на справку, узнавай телефон, потом звони по телефону, узнавай точное название организации и ФИО начальника, обязаны говорить. Уточняй, ихний ли это инспектор.

Ой, да их там давить грузовиками еще в мае начали....
http://ua.for-ua.com/incident/2009/05/25/143404.html
Цитата:
В неділю, 24 травня, на 31-му кілометрі автодороги Київ-Чоп – у селі Гурівщина, що на Київщині, вантажівка «СКАНІЯ» з причепом наїхала на патрульний автомобіль «ВАЗ-21099» під керуванням інспектора ДПС Києво-Святошинського взводу ДПС ДАЇ при УДАЇ ГУМВС України в Київській області.

_________________
Враг мой, эта битва сродни игре, где ставка - это жизнь, игральные кости - стрелы, а ездовые животные - игровая доска. И трудно предугадать, кто победит, а кто проиграет, ибо все в руках Провидения


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2009, 23:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 июн 2009, 10:10
Сообщений: 3032
Откуда: КР
Авто: cdti
Город: КР
Та ну на счет начальника отделения - я думаю ненужно...у меня исков 60-70 приняли без ФИО начальника...просто отделение ГАИ да и все...а там если захотят, то пускай без руху оставляют со своими комментариями...

_________________
Любишь кататься-люби и катайся


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2009, 23:23 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 сен 2009, 18:26
Сообщений: 223
Откуда: Никополь
В любом случае, если отошьют, то 10 дней на исправления, срок обжалования продлевается. У кого как, у нас в суде это фишка. Хоть к е-мейлам не придалбываются.

_________________
Враг мой, эта битва сродни игре, где ставка - это жизнь, игральные кости - стрелы, а ездовые животные - игровая доска. И трудно предугадать, кто победит, а кто проиграет, ибо все в руках Провидения


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 ноя 2009, 23:27 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 июн 2009, 10:10
Сообщений: 3032
Откуда: КР
Авто: cdti
Город: КР
Я скажу шо все от суда, судьи и секретаря зависит...им в голову шото як стрельнет, то фиг их поймешь...В одном суде пишут, что ГАИ должно быть соответчиком, с другого присылают, что "не визначена роль" ГАИ...короче "приколы нашего городка" называется))))

_________________
Любишь кататься-люби и катайся


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 ноя 2009, 12:57 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Вызвонил этот Киево-Святошинский полк. Индекс они, конечно, не знали. Благо помог сайт Укрпошты.
Финальная версия искового заявления http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=37&p=7171#p7171.
Уже отправил. Дороговато, но время для приема исковых заявлений уж больно неудобное.
С удивлением узнал, что простого уведомления о доставке уже нет, только рекомендованное.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 ноя 2009, 13:43 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 июл 2009, 22:47
Сообщений: 1328
Откуда: Донецкая обл
Нифига! Сегодня отпавлял два письма в Гаи - можно было:
просто отправить заказным (на руках только кассовый чек об отправке) стоимость шо то типа 1.70 - 2.00
или же
с уведомлением, тебе приходит ответ, кто-восколько-когда получил его, под роспись (на руках только кассовый чек об отправке, + возвращенный корешок с данными о времени и фио получения) стоимость 4.50
Это все при том что мои конверты... я отправил вторым вариантом

_________________
Изображение Вор должен сидеть в тюрьме!
Нарушающих законы инспекторов - в зоопарк к зёбрам!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 ноя 2009, 13:51 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
8 грн 80 коп (рекомендованный с уведомлением).
Просто 2 ответчика - итого 3 копии (21 лист в сумме). Конверт тоже мой.


Вложения:
.jpg
.jpg [ 30.51 KiB | Просмотров: 3173 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 ноя 2009, 14:06 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 июл 2009, 22:47
Сообщений: 1328
Откуда: Донецкая обл
Ну так да! Но все же дешевле ШТРАФА!!! Да и принципиально это уже все!

_________________
Изображение Вор должен сидеть в тюрьме!
Нарушающих законы инспекторов - в зоопарк к зёбрам!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 31 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: