Текущее время: 25 апр 2024, 04:06

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 20 сен 2012, 16:51 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 20 сен 2012, 16:24
Сообщений: 4
Авто: сеат
Город: луцк
Допоможіть припинити свавілля волинських даїшників-Бандури та його підлеглих за відмову у дачі хабаря.
Після відмови дати хабар-мені повиписували капу штрафів, затримали авто на штрафмайданчик та нанесли тілесних ушкоджень після подачі скарги в обласне даї на дії працівників міліції. Своїми силами відновити справедливість не вдається, розслідування у ВВР міліції не рухається, позов на працівників даї за побиття суд не приймає(є акт і свідок), прокуратура складу злочину не бачить!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 сен 2012, 16:54 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 20 сен 2012, 16:24
Сообщений: 4
Авто: сеат
Город: луцк
збираюсь писати скарги у всі інстанції-підскажіть куди і як


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 сен 2012, 16:39 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04 июл 2010, 19:26
Сообщений: 398
Авто: -
Город: Волинь
егор lutsk писал(а):
збираюсь писати скарги у всі інстанції-підскажіть куди і як

дайте відповідь в ЛС :!:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 сен 2012, 17:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 май 2011, 18:11
Сообщений: 1544
Авто: Passat
Город: Волынь
:shock: мда...в нас ше гірше ніж можна було уявити

_________________
Бегущие за машинами собаки — это души yволенныx гаишников


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 сен 2012, 09:46 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 мар 2011, 19:29
Сообщений: 455
Авто: СHERY + KIA вод
Город: в Ровенской обл
егор lutsk Может более детально опишите ситуацию,можно в ЛС и выложите сканы доков, а так .... вода-водой!

_________________
Люблю Родину - ненавижу государство


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 сен 2012, 22:06 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 20 сен 2012, 16:24
Сообщений: 4
Авто: сеат
Город: луцк
це відбулося у травні-я працював на авторинку і їхав з товаришом своїм сеатиком на нічну зміну. близько 1-ї години мене зупинили на вулиці Конякіна Хітрич та Видра та попросили предявити документи-я предявив, але з собою не мав посвідчення водія, яке залишилось у іншій куртці. я повідомив їм що працюю на авторинку і їду на роботу та що за декілька хвилин можу підвести їх. побачивши що я не збираюсь давати "на лапу"-вони відмовились повернути мені техпаспорт та страховий поліс, а коли я сказав їм, що їхні дії незаконні-вони внаглу відповіли що нічого у мене не забирали і почали лякати, що заберуть авто на штрафмайданчик. за хвилину вони поїхали у невідомому напрямку а я на роботу. доречі зупиняли на неосвітлювальній вулиці та подекілька авто відразу-працювали як то кажуть на результат.
наступного дня знаходжу документи у заступника начальника Бандури, який каже що мене варто було б оштрафувати на 500гр, але я не відчуваючи почуття провини та обурений діями "слуг народу" безоплатно забираю свої документи.
Наступного дня товариш попросив допомогти продати йому Партнера на транзитах, поки його не буде. Пежо стояв недалеко від мене щоб я міг відповідати на запитання потенційних покупців. І ось під обід, у час найбільшого скупчення автомобілів утворився затор і мене попросили відїхати до кільця щоб було більше місця для проїзду. А там до мене підійшов Оксенюкhttp://www.volynpost.com/news/1062-u-lucku-dai-pracyuie-razom-z-bandytamy--zmi і просить предявити документи. Я сказав, що в руки не даю, бо вже знаю його керівництво, зокрема Бандуру. Почувши прізвище свого шефа Оксенюк наче собака Павлова "зривається"-відкриває двері та проникає в авто, хоч я і не дозволяю йому та викрадає сервоключ з панелі приладів та швиденько прямує до свого службового автомобіля. І це все відбувається серед білого дня на очах десятка людей. Чесно кажучи я був шокований що ДАЇшники і на таке здатні. Бажаючи припинити свавілля я телефоную на Телефон Довіри і повідомляю про проникнення та крадіжку майна. Через деякий час приїжає Бандура і я кажу йому, що шокований їхніми методами "роботи" з платниками податків. А він у відповідь погрожує, що заберуть авто на штрафмайданчик. Вражений нахабністю міліціянтів я не здаюсь і маю намір відстоювати справедливість. Оксенюк зі своїм колегою Харотонюком пропонують проїхати у відділок, обіцяють що я зможу написати скаргу
По приїзду у мене відбирають і ті ключі, що у мене залишились та складають протокол, в якому я зазначаю, що працівники Даї зловживають своїм службовим становищем. Дізнавшись, що скарги на дії інспекторів приймаються в оласному ДАЇ-відправляюсь туди. Коли повернувся авто біля міського ДАЇ вже не було! Порадившись зі знайомим юристом-пишу заяву до прокуратури про викрадення автомобіля. Ті передають справу у ВВР(відділ внутрішніх розслідувань), де справа немає руху. Паралельно подаю скаргу в обласне ДАЇ про системні порушення законів Бандурою та його підлеглими. Наступного дня мене побили у Ківерцях працівники ДАЇ нібито за непокору. Подія зафіксована Телефоном Довіри та був свідок події. Маю на руках акт судово-медичної експертизи та покази свідка. Звертався спочатку у прокуратуру Ківерців-факту злочину не побачили. Так як це були легкі тілесні-подав позов до суду-досі не надсилають письмової відповіді


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 сен 2012, 22:12 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 20 сен 2012, 16:24
Сообщений: 4
Авто: сеат
Город: луцк
а 9-го жовтня на 12.20 у мене назначене судове засідання-скасовую сфальсифікова постанову інспектора Кардаша , який разом з колегою Папаніним завдали мені тілесних ушкоджень


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 окт 2012, 11:31 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 19 окт 2012, 09:11
Сообщений: 3
Авто: DF
Город: New York
егор lutsk писал(а):
Допоможіть припинити свавілля волинських даїшників-Бандури та його підлеглих за відмову у дачі хабаря.
Після відмови дати хабар-мені повиписували капу штрафів, затримали авто на штрафмайданчик та нанесли тілесних ушкоджень після подачі скарги в обласне даї на дії працівників міліції. Своїми силами відновити справедливість не вдається, розслідування у ВВР міліції не рухається, позов на працівників даї за побиття суд не приймає(є акт і свідок), прокуратура складу злочину не бачить!


Your post is do great.go ahead.






----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
obd2 scan tool|Car Mechanical Equipment|car key blank importers


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 26


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron