Текущее время: 29 мар 2024, 00:00

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 10 июн 2013, 12:02 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июл 2010, 15:14
Сообщений: 57
Откуда: Kyiv
Авто: ford focus 1.8 ghia
Город: Kyiv
Міліція забрала авто журналістки Тетяни Чорновіл на штрафмайданчик після акції під резиденцією Віктора Януковича "Межигір'я" 6 червня.
Про це вона написала у своєму блозі на "Українській правді".
"В День журналіста я поїхала на традиційне журналістське святкування під резиденцію "Міжгір'я" і втратила автомобіль. Його забрала міліція і ось вже кілька днів він "закритий" на штрафмайданчику у Вишгороді", - пише вона.

"Автомобіль був по-суті вкрадений, адже мене навіть поряд не було, коли евакуатор забирав його з майданчика-парковки біля сільського цвинтаря, де похований мій дідусь", - уточнила журналіст.

У журналістки забрали авто після відвідин "Межигір`я"
"Я намагалася забрати авто з штрафмайданчика в суботу. Однак стосовно мене на штрафмайданчику і в міліції існує інструкція, що авто я можу забрати лише з дозволу начальника Вишгородського райвідділу. Його на роботі не було і я не впевнена, що для мене він колись там буде...", - зазначає Чорновіл.

"Підстави вилучення авто я дізналася з акту, який мені вручили на штрафмайданчику - "затримання транспортного засобу здійснено згідно статті 265 частина 2", - пише вона.

"Цією статтею передбачено вилучення авто у разі скоєння водієм певних перерахованих правопорушень. Я не могла їх скоїти навіть тому, що мене і близько не було. За моєї відсутності автомобіль могли вилучити у випадку якщо "розміщення транспортного засобу у місці затримання суттєво перешкоджає дорожньому руху". Майданчик-парковка біля цвинтаря це тупик…", - вказує журналістка.
"Одним словом я стикнулася зі звичайнісіньким "безпределом", - підсумувала Чорновіл.
Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2013/06/10/6991847/

_________________
http://www.snowboard.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 июн 2013, 12:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 00:00
Сообщений: 8230
Откуда: Kyiv
Авто: VW-G
Город: Kyiv
viewtopic.php?f=34&t=33962


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 июн 2013, 12:28 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июл 2010, 15:14
Сообщений: 57
Откуда: Kyiv
Авто: ford focus 1.8 ghia
Город: Kyiv
сорри, не заметил. администраторы, пожалуйста снесите тему.

_________________
http://www.snowboard.com.ua/


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron