Текущее время: 28 мар 2024, 12:44

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24 дек 2015, 10:50 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Шукайте 'щура' Дмитро Загарія Сергій Зюбаненко Yurii Gladun Сергій Гривняк Roman Bakhovskyy ! Це переходить усяку межу! Свідомий громадянин телефонує на 102 щоб повідомити про факт, який він вважає правопорушенням. А через годину правопорушник телефонує на його номер і погрожує. Яким словом чи словами це можна означити? Я не можу підібрати дефініцію...
Логічне і просте питання - звідки умовний правопорушник дізнався номер того хто заявив на нього у поліцію? Де фіксується номер того хто телефонує? Вірно - номер автоматично фіксується на 102! Для чіткого розуміння ситуації - на 102 сидять не нові патрульні. А ті що й сиділи у старій міліції. Їх не міняли.
Тепер конкретна історія. Вночі 16 грудня свідомий громадянин Юрій Яворський Yuriy Yaworskiy (імя справжнє, людина не ховається) дізнається від знайомої що один колишній міліціонер сів за кермо пяним. За збігом обставин бачить як той сідає за кермо автомобіля Пежо. Телефонує о 3:18 ночі на 102 і повідомляє про це. Для того щоб переконатися, що випивша людина не накоїть лиха і на його дзвінок відреагують ще деякий час їде за ним. З диспетчерської 102 виклик патрульним передали. Поліцейське авто фіксує Пежо і слідує за ним. Водій, помічаючи проблискові, зупиняється. І поліція вже підїжджає коли Пежо стоїть. Людину яку не зупинили під час руху важко звинуватити в пянці за кермом бо завжди може сказати що щойно випила, вже зупинившись. Антон Пузыревский варто вашим підлеглим бути передбачливішими. Але у нас не про це. Інцидент вичерпано.
Але це лише для патрульної.
Через годину і 20 хв.(в 4:36) свідомому громадянину Юрію вже телефонує водій Пежо. Двічі. Але той спить, трубки не бере, тому умовний правопорушник пише смс із погрозою. Погрозою!!!
Дороге керівництво Голового управління Національної поліції у Львівській області, а як я побачу як хтось когось убив, мені телефонувати на 102 чи ну його нафіг!? Бо "щур" з вашого Лоцмана дасть вбивці мій номер!? А атестацію той "щур" теж пройде? Щи "щурі"? Бо чула від активістів що то не перший випадок.
Додаю фото дзвінків, смс з погрозою і карточки на якій записані координати виклику!!! Які могли бути відомі лише диспетчеру. До речі цієї ночі та сама зміна:) вирахувати диспетчера прощє простого. У вас є усі дані. Шукайте, панове бо такі випадки то з розряду найбрудніших і які знищують репутацію структури в дим.
Якщо хтось із вас захоче поспілкуватися із Юрієм Яворським, я вам в цьому допоможу
Смайлик «smile»
Він готовий написати заяву, чи яку там цидулку вам потрібно, щоб ви адекватно відреагували!?

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 дек 2015, 10:57 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
пішохід писал(а):
Він готовий написати заяву, чи яку там цидулку вам потрібно, щоб ви адекватно відреагували!?


про яке "реагування" взагаі іде мова...
ця "цидулка" буде гуляти кабінетами, а покидькі всією зграєю лише посміхатимуться...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 дек 2015, 11:26 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
у меня такая же ситуация была
мусор, на которого была отправлена жалоба по 102, звонил на мой номер и пытался угрожать
правда, был ниспослан нахуй


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 17


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: