Текущее время: 25 янв 2022, 03:57

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 18 фев 2016, 23:43 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/55398181


Державний герб України

Справа № 591/442/16-к

Провадження № 1-кп/591/135/16В И Р О К

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

02 лютого 2016 року м. Суми

Зарічний районний суд м. Суми у складі: головуючого судді Капкіна О.Б.,

при секретарі Формові В.В.,

за участю: прокурора Мусіяка В. В.,

обвинуваченого ОСОБА_1,

його захисника адвоката ОСОБА_2,

розглянувши в підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Суми, кримінальне провадження №22015200000000043 від 22.09.2015 року за обвинуваченням

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця, м. Суми, громадянин України, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.109 КК України

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до змісту Конституції України Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, республікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Тобто влада народу є первинною, єдиною і невідчужуваною та здійснюється народом шляхом вільного волевиявлення через вибори, референдум, інші форми безпосередньої демократії у порядку, визначеному Конституцією та законами України, через органи державної влади та органи місцевого самоврядування, сформовані відповідно до Конституції та законів України. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні, основні засади якого визначено в розділах I, III, XIII Конституції України, належить виключно народові. Тобто тільки народ має право безпосередньо шляхом всеукраїнського референдуму визначати конституційний лад в Україні, який закріплюється Конституцією України, а також змінювати конституційний лад внесенням змін до Основного Закону України в порядку, встановленому його розділом XIII. Ніхто не може узурпувати державну владу.

На порушення конституційних приписів щодо порядку визначення і зміни конституційного ладу в Україні виключно шляхом безпосередньої і представницької форм демократії, ОСОБА_1, використовуючи персональну сторінку у соціальній мережі «Вконтакте» під назвою «Богдан Мазепа», за адресою в мережі Інтернет, що використовувалася як засіб масової інформації в розумінні вимог абзаців 47, 55 ч.1 ст.1 Закону України «Про телекомунікації» і статті 22 Закону України «Про інформацію»: https://vk.com/id141640063, та створену ним групу користувачів соціальної мережі «Вконтакте» «Бандерівський легіон», за адресою в мережі Інтернет: https://vk.com/ukroreich, діючи з прямим умислом, спрямованим на здійснення публічних закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та до захоплення державної влади в Україні, розповсюдження матеріалів із закликами до таких дій, неодноразово розміщував на вказаних ресурсах, що доступні для перегляду необмеженому колу користувачів, відповідного змісту матеріали про необхідність початку боротьби з діючою владою, до непокори існуючому режиму, до знищення представників влади.

Крім того, усвідомлюючи, що після розміщення публікацій зазначеного змісту на «стіні» власної сторінки в соціальній мережі «Вконтакте» під назвою «Богдан Мазепа», за адресою в мережі Інтернет, що використовувалася як засіб масової інформації в розумінні вимог абзаців 47, 55 ч.1 ст.1 Закону України «Про телекомунікації» і статті 22 Закону України «Про інформацію»: https://vk.com/id141640063, вони автоматично з`являються у стрічці новин користувачів, які перебувають у друзях і підписчиках користувача «Богдан Мазепа», а також після створення і розміщення таких публікацій в групі користувачів соціальної мережі «Вконтакте» «Бандерівський легіон», за адресою в мережі Інтернет: https://vk.com/ukroreich, вони автоматично з`являються у стрічці новин користувачів, які підписані на новини цієї групи, вчиняв розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади в Україні.

Так, діючи умисно, з метою закликів невизначеного кола осіб користувачів соціальної мережі «Вконтакте» - до протиправної насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та захоплення чинної державної влади в Україні, розповсюдження матеріалів із такими закликами, ОСОБА_1, перебуваючи за місцем свого проживання за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,

кв. 62, використовуючи свій персональний компютер, підключений до мережі Інтернет провайдером ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ», 16.09.2015 року о 18:50 шляхом натискання позначки «Поделиться» під відповідним повідомленням у групі «Ribelo» соціальної мережі «Вконтакте» опублікував на персональній сторінці у соціальній мережі «Вконтакте» під назвою «Богдан Мазепа», за адресою в мережі Інтернет: https://vk.com/id141640063, доступ до якої не обмежений користувачам соціальної мережі та яка має 829 підписчиків і 3013 друзів, наступну інформацію: «На добраніч, не дамо відродитись совку, не дамо толерантній Європі змусити нас прийняти біженців. Повалимо уряд і встановимо ОСОБА_3 на чолі із повстанцями».

Згідно з висновком судової експертизи писемного мовлення № 10007 від 10.11.2015 року зазначене висловлювання є публічним, прямим закликом до користувачів соціальної мережі насильно позбавити влади членів найвищого виконавчого та розпорядчого органу державної влади, який здійснює управління державою, або припинити його існування та сформувати в Україні тоталітарну державу з однопартійною системою та домінуючою ідеологією націонал-соціалізмом, схожу на ОСОБА_4 ОСОБА_5.

При цьому ОСОБА_1 усвідомлював, що після розміщення публікації зазначеного змісту на «стіні» своєї сторінки вона автоматично з`являється у стрічці новин користувачів, які перебувають у його друзях і підписчиках, тобто в такий спосіб вчинив розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та захоплення чинної державної влади в Україні.

Діючи повторно, умисно, з тією ж самою метою, ОСОБА_1, перебуваючи за місцем свого проживання за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, використовуючи свій персональний компютер, підключений до мережі Інтернет провайдером ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ», 17.09.2015 року о 18:56 шляхом натискання позначки «Поделиться» під відповідним створеним ним того ж дня повідомленням у групі «Бандерівський легіон» соціальної мережі «Вконтакте», опублікував на персональній сторінці у соціальній мережі «Вконтакте» під назвою «Богдан Мазепа», за адресою в мережі Інтернет: https://vk.com/id141640063, доступ до якої не обмежений користувачам соціальної мережі та яка має 829 підписчиків і 3013 друзів, наступну інформацію: «Лише партизанська підпільна боротьба принесе нам бажані ефекти, не парламентська, не мирні пікети, а лише підпільна повстанська боротьба з режимом внутрішньої окупації шоколадної бариги. Бо далі буде лише гірше: або тебе повяжуть і закриють, або ще гірше змиритися з таким життям, так краще смерть ніж така доля. ОСОБА_4 валити цю владу, а гниди СБУшні вкотре довели, що вони не служба безпеки України, а служба безпеки режиму Януковича»,

Так само, діючи повторно, умисно, з тією ж самою метою, ОСОБА_1, перебуваючи за місцем свого проживання за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, використовуючи свій персональний компютер, підключений до мережі Інтернет провайдером ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ», 18.09.2015 року о 09:46 шляхом натискання позначки «Поделиться» під відповідним створеним ним того ж дня повідомленням у групі «Бандерівський легіон» соціальної мережі «Вконтакте», опублікував на персональній сторінці у соціальній мережі «Вконтакте» під назвою «Богдан Мазепа», за адресою в мережі Інтернет: https://vk.com/id141640063, доступ до якої не обмежений користувачам соціальної мережі та яка має 829 підписчиків і 3013 друзів, наступну інформацію: «Лише партизанська підпільна боротьба принесе нам бажані ефекти, не парламентська, не мирні пікети, а лише підпільна повстанська боротьба з режимом внутрішньої окупації шоколадної бариги. Бо далі буде лише гірше: або тебе повяжуть і закриють, або ще гірше змиритися з таким життям, так краще смерть ніж така доля. ОСОБА_4 валити цю владу, а гниди СБУшні вкотре довели, що вони не служба безпеки України, а служба безпеки режиму Порошковича».

Згідно з висновком судової експертизи писемного мовлення № 10007 від 10.11.2015 року зазначені висловлювання є публічними, прямими закликами до користувачів соціальної мережі підійматися до збройної народної боротьби в умовах підпілля проти керівних державних органів або осіб, які мають урядові повноваження аби повалити існуючу владу.

При цьому ОСОБА_1 усвідомлював, що після розміщення публікації зазначеного змісту на «стіні» своєї сторінки вона автоматично з`являється у стрічці новин користувачів, які перебувають у його друзях і підписчиках, а така публікація в групі «Бандерівський легіон» є загальнодоступною, оскільки для входу в цю групу взагалі не потрібна авторизація у цій соціальній мережі «Вконтакте» і, крім того, після створення і розміщення таких публікацій в групі користувачів соціальної мережі «Вконтакте» «Бандерівський легіон», вони автоматично з`являються у стрічці новин користувачів, які підписані на новини цієї групи, тобто в такий спосіб вчинив розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та захоплення чинної державної влади в Україні.

Таким чином, ОСОБА_1 своїми умисними повторними діями, що виразились у публічних закликах до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та до захоплення державної влади в Україні, а також у розповсюдженні матеріалів із закликами до вчинення таких дій, вчиненими з використанням засобів масової інформації, вчинив злочин, передбачений ч.3 ст.109 КК України.

У судове засідання подано угоду про визнання винуватості від 29 січня 2016 року. Згідно даної угоди обвинувачений ОСОБА_1 та прокурор дійшли згоди щодо всіх істотних для даного кримінального провадження обставин та правової кваліфікації дій .

ОСОБА_1 повністю та беззастережно визнав свою винуватість у вчиненні злочину за обставин згідно обвинувальному акту.

Сторони погодилися на те, що щире каяття підозрюваного, його активне сприяння розкриттю злочину є обставинами, які пом`якшують його покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину. Зважаючи на вказані обставини та на особу ОСОБА_1, який за місцем проживання і навчання характеризується позитивно, раніше до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався, має хворобливий стан здоров`я, є студентом денної форми навчання, наявні підстави при призначенні покарання за вчинений злочин, передбачений ч.3 ст.109 КК України, застосувати положення ст.69 КК України, тобто перейти до іншого, більш м`якого виду основного покарання, не зазначеного в санкції ч.3 ст.109 КК України - штрафу, який він маючи власні заощадження, має можливість сплатити.

У зв`язку з цим сторонами було узгоджене покарання за вчинений злочин:

за ч.3 ст.109 КК України, із застосуванням ст.69 КК України штраф у розмірі п`ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 8500 гривень, без конфіскації майна.

Прокурор вважав, що зміст угоди про визнання винуватості відповідає положенням діючого законодавства та підлягає затвердженню, а заявлене клопотання щодо постановлення вироку на підставі угоди задоволенню.

Суд, заслухавши пояснення учасників кримінального провадження, дослідивши подані матеріали, вважає, що клопотання підлягає задоволенню, а угода затвердженню з наступних підстав.

У судовому засіданні встановлено, що обвинувачений ОСОБА_1, обґрунтовано обвинувачується у вчиненні кримінального діяння, передбаченого ч.3 ст.109 КК України.

Сторони розуміють, що відповідно до ст. 473 КПК України наслідком укладання та затвердження угоди є:

а) для прокурора, підозрюваного, обвинуваченого обмеження права на оскарження вироку в апеляційному порядку, згідно ч.4 ст.394 КПК України, та в касаційному порядку, згідно ч.3 ст.424 КПК України;

б) для підозрюваного відмова від здійснення прав, передбачених абзацом 1 і 4 п.1 ч. 4 ст. 474 КПК України.

Передбачені у цій нормі права на судовий розгляд, під час якого прокурор зобов'язаний довести кожну обставину інкримінованого кримінального правопорушення, на допит під час судового розгляду свідків обвинувачення, подачу клопотань про виклик свідків і надання доказів, що свідчать на користь обвинуваченого роз'яснено і є зрозумілими.

Обвинувачений ОСОБА_1 розуміє, що у разі невиконання угоди про визнання винуватості, відповідно до ст.476 КПК України прокурор має право упродовж строків давності притягнення до кримінальної відповідальності звернутися до суду з клопотанням про скасування вироку та судового розгляду кримінального провадження в загальному порядку, що умисне невиконання угоди є підставою для притягнення його до кримінальної відповідальності за ст.389 КК України.

Суд переконався у добровільності укладення сторонами угоди про визнання винуватості, тобто, що укладена угода не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз, обіцянок, дій будь-яких інших обставин, ніж ті, які передбачені в угоді.

Суд вважає за можливе затвердити угоду про визнання винуватості, тому що вона ґрунтується на вимогах кримінального закону.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 368, 374, 468-475 КПК України, суд

ЗАСУДИВ:

Затвердити угоду про визнання винуватості від 29 січня 2016 року між прокурором та обвинуваченим ОСОБА_1

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.109 КК України та призначити йому покарання із застосуванням ст.69 КК України у вигляді штрафу у розмірі 8500 гривень, без конфіскації майна.

Речові докази: системний блок марки Glite, що зберігається в камері зберігання речових доказів слідчого відділу УСБУ в Сумській області за адресою м.Суми, вул. Г.Кондратьєва, 32, як знаряддя злочину - конфіскувати.

Вирок набирає чинності через 30 днів з дня його проголошення.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Сумської області через Зарічний районний суд м. Суми протягом 30 діб з моменту його проголошення. Вирок суду першої інстанції на підставі угоди про визнання винуватості може бути оскаржений в апеляційному порядку з підстав, передбачених ст. 394 КПК України.

Копії вироку негайно вручити обвинуваченому та прокурору.

Суддя О.Б. Капкін

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 фев 2016, 00:29 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
И как они еще за ДК не взялись...

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 фев 2016, 09:18 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
явка с повинной
Цитата:
У судове засідання подано угоду про визнання винуватості від 29 січня 2016 року. Згідно даної угоди обвинувачений ОСОБА_1 та прокурор дійшли згоди щодо всіх істотних для даного кримінального провадження обставин та правової кваліфікації дій .
мусоры в своем репертуаре


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: