Текущее время: 29 мар 2024, 01:21

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 33 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 08 июн 2012, 18:01 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23889
Авто: есть
Город: Elx
slavikp писал(а):
Вони так вещас викликають прощупати грунт і можливо замяти.... Без камери не ходи!

да и с камерой не ходи :) это не повестка, а оповещение, пусть запихают ее себе откуда вынули :)

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 июн 2012, 18:04 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 13:25
Сообщений: 399
Авто: Chery Amulet
Город: Львів
ОСОБИСТО Я БИ ПІШОВ АЛЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ТОГО ЩЬОБ СЮЖЕТ ЗНЯТИ, БО БІЛЬШЕ НІЯКОЇ КОРИСТІ З ТАКІХ ПОХОДІВ НЕМА.

_________________
ДК Львів!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 июн 2012, 18:30 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
legionary писал(а):
slavikp писал(а):
Вони так вещас викликають прощупати грунт і можливо замяти.... Без камери не ходи!

да и с камерой не ходи :) это не повестка, а оповещение, пусть запихают ее себе откуда вынули :)


та 100% нема шо робити в 9 ранку - бігти до гопоти приблатньонної на їхні хитровигранні вапроси відповідати:)
Якщо знімати то треба мін. 2-3 чоловікам йти, як є бажаючі познімати ще є час домовитись.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 июл 2012, 12:37 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
Питання:

прошу письмово надати вичерпну відповідь на такі питання:

1) прізвище, ім’я та по батькові, звання, посаду безпосереднього начальника Мисишина В.В. з метою подальшого подання позову до суду, прокуратури та СВБ.
2) скільки дисциплінарних стягнень має Мисишин В.В. і за що саме?
3) який результат виїзду відповідального по даному факту(копію рапорта, документ)?

Відповідь:

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 июл 2012, 12:40 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
На конкретні питання отримано геніальну пацанячу відповідь. Дуже хитро вони придумали сховати всі фактичні дані під службовою інформацією.

Готую скарги в прокуратуру, СВБ напевне Київ краще і керівництву обласне ДАІ.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 июл 2012, 20:25 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
Недавно десь після 20:00 п'ятниця вечір приходив сам Савченко до мене додому за поясненнями по даній скарзі на Мисишина В.В. Оскільки він мене впізнав що "я з тими приходив" то розмова була коротка я написав додатково що Мисишин хотів вихопити документи в мене з рук і решта фактів викладені в скарзі відповідають дійсності.

Савченко обіцяв що буде прийматись рішення в обласному ДАІ(куди і подавалась скарга) про міру відповідальності для орла але якесь буде. Ну побачимо яка буде відповідь офіційна.

п.с. сказав що Шкреметка Р.М. понизили тепер він виконує обов'язки командира взводу.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 июл 2012, 13:54 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 13:16
Сообщений: 555
Откуда: Львів
Савченко вже по квартирах ходить. Це щось цікаве. Напевно припекло його одне місце.
P.S Він діє в правовому полі ? Якщо я його непущу додому ? ,шо він буде робити.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 июл 2012, 09:07 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
leksfb писал(а):
Савченко вже по квартирах ходить. Це щось цікаве. Напевно припекло його одне місце.
P.S Він діє в правовому полі ? Якщо я його непущу додому ? ,шо він буде робити.


Савченко був ввічливий інакше я б з ним не говорив навіть. Казав що прийшов тому що я не зявився за його фількіним сповіщенням в дайовню. Ніби ніщо не забороняє міліціонеру прийти додому до громадянина і попросити надати якусь інформацію. Можна не впустити і сказати все що про нього думаєш, тоді мав би в своїй доповідній написати що ходив-послали:)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июл 2012, 13:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
ну зрушення є! Шкриметка понизили(значить казав правду мені про "перестановки"), Савченко на побігеньках.... Останню мою скаргу область розглялає, а не Савченко... Так може скоро і порядок в дайовні буде?
Треба їх дотиснути!

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июл 2012, 13:47 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
mlys писал(а):
leksfb писал(а):
Савченко вже по квартирах ходить. Це щось цікаве. Напевно припекло його одне місце.
P.S Він діє в правовому полі ? Якщо я його непущу додому ? ,шо він буде робити.


Савченко був ввічливий інакше я б з ним не говорив навіть. Казав що прийшов тому що я не зявився за його фількіним сповіщенням в дайовню. Ніби ніщо не забороняє міліціонеру прийти додому до громадянина і попросити надати якусь інформацію. Можна не впустити і сказати все що про нього думаєш, тоді мав би в своїй доповідній написати що ходив-послали:)

Правильно зробив, що поговорив із ним. Треба бути ввічливим ;) Я так бачу Савченко вже пару спустив. Розмову не записав часом?

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июл 2012, 13:52 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
leksfb писал(а):
Савченко вже по квартирах ходить. Це щось цікаве. Напевно припекло його одне місце.
P.S Він діє в правовому полі ? Якщо я його непущу додому ? ,шо він буде робити.

Ти сам добровільно вирішуєш. Можеш і послати. Я б додому не пускав, а включив-би камеру і поговорив на вулиці, а ще б сусіда покликав бути свідком. Відмовлятись від розмов не можна. Інакше Савченко скаже, що він завжди і робить:"...я ж вам хотів допомогти..." ;)

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 авг 2012, 12:13 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
Називається ходили-балакали а начальство Василька всіляко підтримує і всіх за лохів має.

Изображение

В тому що начальтсво заробляє гроші замість займатися безпекою руху в мене ілюзій звичайно і не було але відкрито офіційно покривати бандитизм на дорогах це вже ознаки організованої злочинної групи і загроза безпеки держави. Ну от міліція якій я плачу гроші за боротьбу зі злочинністю і забезпечення безпеки руху каже що я нагле брехло і підозрюваний в "МАКу" і не треба писати наклепи на Василька Мисишина він цінний труділа :(


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 авг 2012, 17:03 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
Цікаво, а то вони виявляється соломку шукали в тебе під капотом! :lol:
Пиши інформ запит. Нехай дадуть можливість ознайомитись з матеріалами проведеної перевірки.

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 авг 2012, 17:06 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
Наступного разу капот не відкривай а-то можуть і щось "знайти"
Тут є приклад інформ. запиту від Zorgian:
viewtopic.php?f=40&t=20975&start=15

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 сен 2012, 10:35 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
В ознайомлені мене з матеріалами Савченко хитромудро відмазався(то він так думає):

Изображение

Що ми маємо:

1. Безпричинна зупинка, обвинувачення, проникнення в приватну власність, не виїзд відповідального - Мисишин, відповідальний.

2. Інф. запит, відповідь галіма відписка, покривання Мисишина ігнорування інформаціїї про порушеня закону - Мицак, Шкреметко.

3. Скарга, відповідь що виявляється це був "Мак" і факти підтвердження не знайшли, офіційна брехня, фальсифікація службової документації(як це так вийшло), обвинувачення в наклепі - Конрад, Гапчич.

4. Клопотання про ознайомлення з матеріалами справи, відповідь вище не посуті і знову якась брехня що я ніби то мав можливість ознайомитися, ознаки приховування сфальсифікованої інф. - Мицак, Савченко.

Як результат є 4 епізоди, задіяно 5-6 осіб більшість керівного складу і це із за якогось банального Василька. Саме цікаво що Василько самовпевнено трудить дальше і продвігається по службі а чому би і ні все відмазано офіційно.

Варіанти що робити далі:

а) Заява про злочин в прокуратуру по кожному епізоду 1-4 з вказанням конретних порушень кожного задіяного

б) заява про злочин в покуратуру (СВБ) про злочин Мисишина з розвитком подій і приєднанням всіх решта учасників

в) колективні заяви по кожному учаснику, з переліком всіх злочинів які вони заляпались по епізодах з активістами.

Можна і б), в) одне другому не мішає, для статистики нам треба побільше заяв і скарг одиничних на початок я думаю.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 33 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: