Текущее время: 28 мар 2024, 17:35

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 33 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 28 май 2012, 19:14 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
В продовження теми про активізувавшихся наглих Дпсів Львова. Цікаво чи це приурочено до зміни начальства чи до Євро але факт на вулицях.

В понеділок 28.05.2012 десь в 11 ранку був зупинений Дпсом Мисишиним з лівої полоси при тому він вказував зупинитись десь посередині 2 полосної дороги на напрямляючому, я показав йому що зупиняюсь з протилежної сторони тобто з правого боку.
Проговоривши свою стандартну фразу він почав вимагати документи, я спитав яка причина зупинки і він почав агресивно хаміти шо я його хочу спровокувати, я неадекватний, машина в орієнтуванні і т.п. Далі вимагав вийти з машини відкрити капот, на мої відмову вийти і відкривати погрожував райвідділом. Телефон довіри відмовлявся сказати, хамив дзвоніть 02. Ну в мене був тел. довіри обласний я туди подзвонив, він шось там кіпішував, на телефоні на диво швидко підняли я сказав шо якись Мисишин безпричинно зупинив, вимагає вийти з машини і погрожує райвідділом. Мисишин явно нервував.
Перед тим я все таки показав йому документи, і відкрив капот зі середини.

На жаль першу частину відео де він зупиняв, бикував і як вогню боявся попалити своє посвідчення на камеру поки відновлюю, файл покоцався коли дзвонив на гарячу лінію. Це вже після того як мені сказали що приїде відповідальний

[youtube] http://youtu.be/TY9CJHMXhxg [/youtube]

http://www.youtube.com/watch?v=TY9CJHMXhxg&feature=youtu.be

Напишу завтра інф. запит чи може скаргу зразу, ніби якби формально і до стовпа можна доколупатись під приводом в орієнтуванні вони так і відпишуть.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 май 2012, 19:57 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 23 окт 2011, 09:39
Сообщений: 146
Откуда: Киев
Авто: черное
Город: Киев


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 май 2012, 20:01 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2011, 16:39
Сообщений: 88
Откуда: Западная Украина
Авто: tavrek
Скаргу можна. А вось проканає і дадуть по шапці. Пробуйте.

_________________
Правила дорожного движения - правила жизни!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 май 2012, 22:42 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
djslem писал(а):
А вось проканає і дадуть по шапці.

не проканає...
водій сам вийшов ,сам показав номер кузова....дії гайця повністю будуть правомірними,а причина зупинки-підозра в скоєнні дтп...
тобто з машинки не виходити,при имаганні відкрити капот самостійно викликати 102...нехай вони того клоуна самінавчать розуму.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 май 2012, 09:38 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
Скаргу і інф. запит напишу, нехай розбираються.

Насправді я вийшов коли він вже капот відкрив, можливість перевірити я йому надав згідно правил він і так мені райвідділом погрожував:) Про причину зупинки підозра в скоєні ДТП мова не йшла, він стандартно послався що є орієнтування на Авео, саме орієнтування відмовився показати звичайно.
А то що він доколупувався до косметичних пошкоджень було вже по ходу пошуку за що зачепитись при тому без привязки до ДТП а він посилався на пункт про несправність ТП що з розшуком ТП і скоєнням ДТП якось не дуже повязано.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 май 2012, 17:33 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
Оце аналогічна ситуація зі мною, практично діалог буквально такий самий в нас був тільки він ще встиг зразу обвинуватити мене в провокації і неадекватності...

http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=24&t=17189

+ ще на тел. довіри мені обіцяли що виїде відповідальний.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 31 май 2012, 02:58 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 25 дек 2010, 20:37
Сообщений: 183
Авто: 1
Город: -
Люди, зачем вы открываете капот? Не хочу - и досвидания.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 31 май 2012, 09:18 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 09:44
Сообщений: 239
Откуда: Львов
softm писал(а):
Люди, зачем вы открываете капот? Не хочу - и досвидания.

Знания и опыт приходят не сразу... Ничего, на ошибках учатся.
Моё мнение - вся проблема таких ситуаций в том, что БОЛЬШИНСТВО наших водителей не знает своих прав. Хорошо бы ДК проводить акции не только по сгону гаев с кормушек, защите водителей, но и просветительской деятельности. Например листовки раздавать... Чтобы водители знали:
1. Свои права.
2. Адрес сайта и форума роадконтрола, где они всегда смогут найти единомышленников и получить необходимые знания, поддержку и помощь.
3. Посмотреть как другие водители общаются с инспекторами на дорогах.
По большому счёту этот сайт уже как энциклопедия. Только нужно чтобы люди о нём знали и черпали отсюда информацию.

_________________
Мой канал на YouTube http://www.youtube.com/vladnester


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 31 май 2012, 10:24 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
ну та звичайно другий раз я вже буду більше знати. Якось не завжди вдається зорієнтуватись прямо на місці, ситуації різні, але в основній масі самий перший рефлекс "та дивись і відчепися". Ясно що всі їдуть по своїм справам і вимушена затримка ламає якісь плани, вони на цьому грають "що спішите?" ну давай 100грн. і поїхав а будеш умнічати ну тоді виходити, показувати, відкривати, доказувати і т.п.
Та і треба шоб регулярно зупиняли тоді буде форма підтримуватись:)

Наразі відіслав інф. запит щоб дали результати виїзду відповідального, начальника того робін-гуда і скільки в нього дисциплінарок. Прощупаєм грунт і готую заяви. Якщо буде відписка імені Мицака мені і того достатньо що в мене є, додатково піде серія скарг на Мицака тоді.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 июн 2012, 01:26 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 25 дек 2010, 20:37
Сообщений: 183
Авто: 1
Город: -
mlys писал(а):
ну та звичайно другий раз я вже буду більше знати. Якось не завжди вдається зорієнтуватись прямо на місці, ситуації різні, але в основній масі самий перший рефлекс "та дивись і відчепися". Ясно що всі їдуть по своїм справам і вимушена затримка ламає якісь плани, вони на цьому грають "що спішите?" ну давай 100грн. і поїхав а будеш умнічати ну тоді виходити, показувати, відкривати, доказувати і т.п.
Та і треба шоб регулярно зупиняли тоді буде форма підтримуватись:)

Наразі відіслав інф. запит щоб дали результати виїзду відповідального, начальника того робін-гуда і скільки в нього дисциплінарок. Прощупаєм грунт і готую заяви. Якщо буде відписка імені Мицака мені і того достатньо що в мене є, додатково піде серія скарг на Мицака тоді.


Вас лишили прав, а вы пишете жалобные письма в ту же организацию, которая этим занята постоянно.
По-моему, если есть натхнення - надо подавать в суд на моральную шкоду, и чтобы в газете извинились.
А жаловаться главному шакалу на его шакалят - по-моему не приведет ни к какому систематическому результату.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 июн 2012, 10:14 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
треба і в суд і скарги. Але оскільки прецедентів виграшу суду по позову за моральну шкоду я не бачив то реальніше подавати скарги і добиватись хоча би дисциплінарки. Та і прокуратура може увагу звернути тоді і подоїти може героя блатного з паличкою що теж більш ймовірніше чим виграти якесь моральне відшкодування.

Якщо є приклад такої заяви чи успішний прецедент, скидайте будем пробувати.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 июн 2012, 15:23 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
принесли сповіщення додому що для розгляду цього факту я завтра маю зявитись в Дайовні на якусь там годину. Дружина підписалась по незнанню. Буду вдома викладу сюди його.

Йти я звичайно нікуди не збираюсь по ідеї для розгляду інф. запиту таке не пердбачається при тому якісь вимоги мені ставити і додому приходити.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 июн 2012, 15:52 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 13:25
Сообщений: 399
Авто: Chery Amulet
Город: Львів
mlys писал(а):
принесли сповіщення додому що для розгляду цього факту я завтра маю зявитись в Дайовні на якусь там годину. Дружина підписалась по незнанню. Буду вдома викладу сюди його.

Йти я звичайно нікуди не збираюсь по ідеї для розгляду інф. запиту таке не пердбачається при тому якісь вимоги мені ставити і додому приходити.

Вони так вещас викликають прощупати грунт і можливо замяти.... Без камери не ходи!

_________________
ДК Львів!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 июн 2012, 16:25 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 07 фев 2011, 20:03
Сообщений: 188
Авто: Skoda Fabia New
Город: Львів
pierce писал(а):
softm писал(а):
Люди, зачем вы открываете капот? Не хочу - и досвидания.

Знания и опыт приходят не сразу... Ничего, на ошибках учатся.
Моё мнение - вся проблема таких ситуаций в том, что БОЛЬШИНСТВО наших водителей не знает своих прав. Хорошо бы ДК проводить акции не только по сгону гаев с кормушек, защите водителей, но и просветительской деятельности. Например листовки раздавать... Чтобы водители знали:
1. Свои права.
2. Адрес сайта и форума роадконтрола, где они всегда смогут найти единомышленников и получить необходимые знания, поддержку и помощь.
3. Посмотреть как другие водители общаются с инспекторами на дорогах.
По большому счёту этот сайт уже как энциклопедия. Только нужно чтобы люди о нём знали и черпали отсюда информацию.

Я последний раз раздавал памятки возле АШАНа. Всегда вожу с собой 20-30шт.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 июн 2012, 17:52 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 13:45
Сообщений: 165
Авто: Aveo
ось саме сповіщення
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 33 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: