Текущее время: 28 мар 2024, 23:45

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 12 авг 2012, 20:30 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 24 дек 2010, 23:43
Сообщений: 45
Откуда: Львів
Авто: BMW 325tds
Город: Львів
Доброго здоров"я всім! Сталось зі мною наступне: 7 серпня поїхав я у жовківське мрео (ВРЕР) реєструвати свою свіжопригнану машину. Але в мрео не захотіли її реєструвати і сказали шоб я під"їхав у районне даі і шоб "дали якусь бумагу", бо я, з їхніх слів пропустив термін реєстрації машини (авто розмитнене 12 липня). В даі склали протокол по ст. 121 ч 6 КУаП (його в мене забрали в мрео, на руках є тіко постанова). Допоможіть написати позовну заяву до суду, про скасування постанови. То шо я сам написав зараз викладу


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 авг 2012, 20:34 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 24 дек 2010, 23:43
Сообщений: 45
Откуда: Львів
Авто: BMW 325tds
Город: Львів
До Жовківського районного суду
Львівської області

Позивач: ___________, 1989 р.н.,
що проживає за адресою: ____ Львівська область
________ Жовківського району
вул. Грушевського, буд.10, тел. ________
Звільнений від судового збору ч.4, ст.288 КУпАП

Відповідач: інспектор ВДАІ Жовківського РВ
старший лейтенант міліції
Стасюк Віктор Анатолійович
м. Жовква, вул. С. Петлюри, 56
інші засоби зв’язку невідомі

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання протиправною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності серії ВС1 за № 046033 від «07 »08.2012 року

07.08.12 року близько 13 години дня звернувся до Жовківського ВРЕР ДАІ з вимогою зареєструвати мій автомобіль СЕАТ ІНКА (транзитний номер _______). Після огляду автомобіля та вивчення документів до нього (бріф, сертифікат відповідності, посвідчення митниці) працівник ВРЕР повідомив мені, що я пропустив термін реєстрації ТЗ і тепер повинен звернутись до ВДАІ Жовківського РВ, що знаходиться по вул. С. Петлюри, 56 для складення протоколу щодо мене про адмінпорушення. Копію цього протоколу я (зі слів працівника ВРЕР) повинен привезти у ВРЕР для того щоб її підшили до документів на реєстрацію мого автомобіля. Близько 13 години 20 хвилин я був змушений звернутись до ВДАІ Жовківського РВ, де в приміщенні ВДАІ Жовківського РВ що знаходиться у м. Жовква, вул. С. Петлюри, 56 страшим лейтенантом міліції Стасюком Віктором Анатолійовичом на мене був складений протокол про адміністративне порушенння, передбачене ст. 121 ч.6 КУаП та виписана постанова серії ВС1 за № 046033 від «07 »08.2012 року. На моє запитання, в якому адміністративному правопорушенні мене підозрюють, інспектор ДПС Стасюк Віктор Анатолійович відповів: ознайомитесь, коли будете підписувати протокол. Зазначаю, що права і обов’язки передбачені ст. 268 КпАП України і ст.63 Конституції України мені не були.
інспектор в постанові в справі про адміністративне порушення, написав що я, 07.08.2012 не зареєстрував свій ТЗ СЕАТ ІНКА (транзитний номер __________) у встановлений законом термін, чим порушив ст. 121 ч.6 КуаП.

Окремо, від викладених обставин прошу суд звернути увагу, що ч. 6 ст.121 КУпАП передбачає:
Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим, -

тягне за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Таким чином, на мою думку, . 6 ст.121 КУпАП, я не порушував, оскільки дана стаття не передбачає відповідальності за володіння незареєстрованим транспортним засобом.
Відповідно до ст.19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

З огляду на викладене вважаю, що дії інспектора ВДАІ Стасюка Віктора Анатолійовича були незаконними. За таких умов у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.

До того ж, слід вказати, що відповідно до ст.71 ч.2 КАС України, обов’язок доказування правомірності своїх дій в даному випадку покладено на інспектора ДПС.
Із зазначеною постановою не погоджуюсь, оскільки вона винесена з порушенням норм права, суперечить вимогам закону, у зв’язку з чим підлягає скасуванню.
Враховуючи все вищевикладене, керуючись ст.ст. 2, 18, 19, 104-106, 162 КАСУ

ПРОШУ:

1. Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Визнати дії інспектора ВДАІ Стасюка Віктора Анатолійовича, при винесені постанови серії ВС1 № 046033 від « 07 » серпня 2012 року, протиправними.
3. Визнати протиправною та скасувати Постанову про притягнення до адміністративної відповідальності серії ВС1 № 046033 від «07 » серпня 2012 року.
4. Закрити провадження по справі про адміністративне правопорушення.

Додатки:
1. копія постанови про притягнення до адміністративної відповідальності серії ВС1№ 046033 від « 07 » серпня 2012 року;

2. копії адміністративного позову та доданих матеріалів у відповідності до кількості відповідачів у справі;
3. Копія свідоцтва про реєстрацію ТЗ

«16» серпня 2012 року ___________підпис


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 авг 2012, 22:16 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
JohnDoe писал(а):
Окремо, від викладених обставин прошу суд звернути увагу, що ч. 6 ст.121 КУпАП передбачає:
Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим, -



в чому проблеми на реєстрацію-10 днів
програш в суді гарантовано
розмитнено-12 липня,хтів ставити на облік-7 серпня....строки провтикав,селяві.
ті хто приганяли і продавали,що не могли підказати,взагалі як катався весь той час....цікаво...

Закон про дорожній рух
Стаття 34. Реєстрація та облік транспортних засобів



Власники транспортних засобів та особи, які використовують їх
на законних підставах, зобов'язані зареєструвати (перереєструвати)
належні їм транспортні засоби протягом десяти діб після придбання,
митного оформлення, одержання транспортних засобів або виникнення
обставин, що потребують внесення змін до реєстраційних документів.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 авг 2012, 07:15 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 24 дек 2010, 23:43
Сообщений: 45
Откуда: Львів
Авто: BMW 325tds
Город: Львів
JohnDoe писал(а):
в чому проблеми на реєстрацію-10 днів
програш в суді гарантовано
розмитнено-12 липня,хтів ставити на облік-7 серпня....строки провтикав,селяві.
ті хто приганяли і продавали,що не могли підказати,взагалі як катався весь той час....цікаво...

Закон про дорожній рух
Стаття 34. Реєстрація та облік транспортних засобів



Власники транспортних засобів та особи, які використовують їх
на законних підставах, зобов'язані зареєструвати (перереєструвати)
належні їм транспортні засоби протягом десяти діб після придбання,
митного оформлення, одержання транспортних засобів або виникнення
обставин, що потребують внесення змін до реєстраційних документів.

Проблема в тому що ст.121 КУаП ч.6 не передбачає відповідальності за невчасну реєстрацію, а тільки за керування незареєстрованим ТЗ, а тому на мою думку протокол виписано незаконно


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 авг 2012, 07:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев
пішохід писал(а):
JohnDoe писал(а):
Окремо, від викладених обставин прошу суд звернути увагу, що ч. 6 ст.121 КУпАП передбачає:
Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим, -



в чому проблеми на реєстрацію-10 днів
програш в суді гарантовано
розмитнено-12 липня,хтів ставити на облік-7 серпня....строки провтикав,селяві.
ті хто приганяли і продавали,що не могли підказати,взагалі як катався весь той час....цікаво...

Закон про дорожній рух
Стаття 34. Реєстрація та облік транспортних засобів



Власники транспортних засобів та особи, які використовують їх
на законних підставах, зобов'язані зареєструвати (перереєструвати)
належні їм транспортні засоби протягом десяти діб після придбання,
митного оформлення, одержання транспортних засобів або виникнення
обставин, що потребують внесення змін до реєстраційних документів.

Тут люди думают, что мы "отмазываем" от любых нарушений. Можно ехать без прав-ДК отмажет. Да нет! Мы только можем проследить, что бы гаишники оформили такого водителя по Закону, а не взяли взятку!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 авг 2012, 10:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
JohnDoe писал(а):
а тільки за керування незареєстрованим ТЗ, а тому на мою думку протокол виписано незаконно

слухай а ти що на лафеті авто привіз до МРЕО... :?:

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 авг 2012, 07:23 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 24 дек 2010, 23:43
Сообщений: 45
Откуда: Львів
Авто: BMW 325tds
Город: Львів
Завулон писал(а):
слухай а ти що на лафеті авто привіз до МРЕО...

Саме так! Татовим бусом притягнув на лаветі в мрео....


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 авг 2012, 07:29 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 24 дек 2010, 23:43
Сообщений: 45
Откуда: Львів
Авто: BMW 325tds
Город: Львів
Цитата:
Тут люди думают, что мы "отмазываем" от любых нарушений.

По-перше, я так не думаю.
По- друге, хочете
Цитата:
проследить, что бы гаишники оформили такого водителя по Закону, а не взяли взятку!

тоді вам не в ДК, а в ЗОВ :lol:
По-третє, на мене склали протокол за вчинок, який ВЗАГАЛІ не є порушенням! (на мою думку, якщо не так то скажіть яку статтю КУаП або КК я порушив). Тому я прошу форумчан допомогти мені скласти позовну заяву. І все.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 авг 2012, 08:57 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 янв 2011, 15:54
Сообщений: 711
Откуда: дЫрпень сити
Авто: пропилЪ
Город: Ирпень/Буча
Эээ, тупой закон, вот чего полезного выполняет дурацкое требование зарегить авто в течении 10-ти дней - кроме как лишний повод при...ся и выбить взятку!?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: