Текущее время: 28 мар 2024, 14:24

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24 ноя 2012, 17:34 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 04 мар 2012, 15:01
Сообщений: 71
Авто: mazda
Город: Ивано-Франковск
Доброго дня!
Підкажіть як і куди відправити запит нарахунок платних парковок в Івано-Франківську. Хотілося б отримати офіційну відповідь і возити з собою щоб показувати цим збирачам бабла в жовтих жилетах. Бачу вони знову всі активно повилазили. Паркуюсь на Січових стрільцв від вул. Шевченко в сторону Мазепи:

Парковщик: -оплачуєм парковку
Я: -кому?
Парковщик:-мені
Я:-а Ви хто і на якій підставі Вам платити?
Парковщик:розпоряждення міської ради
Я:Де паркомат, я оплачу по закону?
Парковщик:паркомату немає і не буде
Я:тоді допобачення
Парковщик: я Вас попередив

Потім я відійшов в сторону і ще деякий час наблюдав щоб нічого незаподіяли з машиною.
Я так дивлюся що Франківск взагалі окрема країна. Ніякі закони не діють. Вночі проїхати неможливо щоб не зупинили даїщники новстопузі без причини, а вдень запаркуватися нігде не можливо. Або знаків навішали, або плати бабки.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 ноя 2012, 17:39 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июн 2010, 10:38
Сообщений: 747
Авто: Honda CR-V
Город: Харьков
В Харькове тоже самое.

_________________
http://www.youtube.com/PKuznyetsov


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 ноя 2012, 17:57 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
сначала нужно написать вот такое письмо
Цитата:
Начальнику ДПІ у ... районі ... обл.
Державної податкової служби
адрес

фио
адрес

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ.

На вул. ... в м. ... розташовано майданчик для платного паркування транспортних засобів.

Згідно ст. 10.3 Податкового кодексу місцеві ради обов'язково установлюють податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиний податок та збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності.
Згідно ст. 10.4 Податкового кодексу місцеві ради в межах повноважень, визначених цим Кодексом, вирішують питання відповідно до вимог цього Кодексу щодо встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів, туристичного збору.


Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:

1. Надати письмову відповідь, який вид податку чи збору справляється за місця для паркування на вул. у м. ...?

2. Повідомити юридичну адресу платника податку, що здійснює діяльність на вул. ... в м. ..., з зазначенням, яким видом діяльності займається даний платник податку.

получив на него ответ, можно будет убрать и саму парковку


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 ноя 2012, 20:46 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 21 ноя 2012, 20:41
Сообщений: 183
Авто: FORD
Город: Львів
І до речі, замість чека дають якусь кольорову фігнюшку з датою. А в центр взагалі не заїхати без бабла, я був неприємно здивований тиждень назад. Ну але місто невелике, мож прогулятись.
А з парковками цікаво знати куди йдуть ті гроші. Якщо в казну міста то хай ставлять паркомати згідно закону і як у Європі. Якщо не в казну то хай гребуть городами.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: