Текущее время: 28 мар 2024, 16:08

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 68 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01 янв 2011, 22:59 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 01 янв 2011, 22:35
Сообщений: 65
Откуда: Львів
В нашомі місті доволі часто можна попастись на полосату "вудочку" на деяких перехрестях, а саме пл. І.Франка, перехрестя Підвальна-Музейна, можливо є інші, не попадалось.
"Порушення" полягає у наступному. Ви виконуєте обїзд трамвая, що стоїть на зупинці, а дещо далі вас зупиняє інспектор і починає гарно доводити вам про обгін трамвая - "дуже серьйозне порушення", або обгін перед пішоходним переходом. Насправді порушення, як такого, в данному випадку немає, а більшість водіїв навіть поняття зеленого не мають чим аргументувати свою "провину".
Спробую дещо довести. Дійсно, обгін за 50 метрів до пішохідного переходу є заборонений в межах міста, але в цих конкретних випадках інспектори не бачать у ПДР пункт 11.1:

11.1. Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками
5.16, 5.17.1, 5.17.2
(див. додаток 1), а за їх відсутності - самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними.

Знаків та розмітки на цих перехрестях немає. Тому цей пункт ПДР спростовує звинувачення "обгону" трамвая, чи обгону перед перехрестям. Це є випередження. Єдине не забути про виїзд на трамвайну колію зустрічного руху. Можливо помиляюсь, але ПДР не трактують цю ситуацію двояко.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 янв 2011, 23:09 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июн 2010, 10:38
Сообщений: 747
Авто: Honda CR-V
Город: Харьков
Как для первого сообщения неплохо, но Вы хоть схему дайте или фоту чтобы не Львовяне понимали о чём речь ;)

_________________
http://www.youtube.com/PKuznyetsov


Последний раз редактировалось pahanevich 01 янв 2011, 23:26, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 янв 2011, 23:24 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 окт 2010, 20:20
Сообщений: 572
Откуда: Донецк
Как это "обгин трамвая"??? Обгин трамвая запрещен! Впрочем, если в этом месте трамвайные рельсы проложены только в одном направлении - встречных нет... Схему пожалуйста!

_________________
"В стране где правят воры, честность является преступлением." Станислав Ежи Лец


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 янв 2011, 01:13 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 01 янв 2011, 22:35
Сообщений: 65
Откуда: Львів
Підвальна.
Изображение
Франка.
Изображение
Червоним позначено трамвайну зупинку, синім пішохідний перехід, зеленим місце розташування ДПС.
Фото з місцевості ще не маю. Як видно на малюнку, між трамвайними шляхами є вдосталь місця для виконання випередження або об'їзду трамвая, що стоїть на зупинці.


Последний раз редактировалось Maxim 02 янв 2011, 22:39, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 янв 2011, 01:18 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
у меня от центра Львова вообще осталось ощущение, что там из-за кучи трамваев, пешеходы хаотично переходят проезжую часть - буквально ВЕЗДЕ!
и все, гаи в том числе, этим пользуются

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 янв 2011, 11:36 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 01 янв 2011, 22:35
Сообщений: 65
Откуда: Львів
Vovan Donetsky писал(а):
Как это "обгин трамвая"??? Обгин трамвая запрещен! Впрочем, если в этом месте трамвайные рельсы проложены только в одном направлении - встречных нет... Схему пожалуйста!


Прошу навести пункт ПДР у якому заборонено обгін рейкових ТЗ. Схему виклав.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 янв 2011, 22:35 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 01 янв 2011, 22:35
Сообщений: 65
Откуда: Львів
Викладаю фото вказаної ділянки по пл.Франка:

Изображение

З правої сторони видно знак пішохідного переходу, з лівої сторони зупинка (за сітілайтом видно кіоск та людей). Посередині проїжджої частини стоїть на аварійці "Крузак", нікому не заважаючи, але порушуючи ПДР. Гайци спостерігають аналогічну картину, правда дещо з більшої відстані


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 янв 2011, 23:14 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 окт 2010, 13:57
Сообщений: 293
Откуда: Львів
Авто: Mitsubisi Lancer
Город: Львів
Все це круто, молдець що зауважив. Ти коли небудь з ДАІ про це сперечався, що вини на це кажуть при розмові?

_________________
Нема "неможу", є "нехочу". Можна сперечатись про тактику, а не про мету. Хочу таку поліцію як в Грузії


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 янв 2011, 00:11 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 01 янв 2011, 22:35
Сообщений: 65
Откуда: Львів
Zlosniy писал(а):
Все це круто, молдець що зауважив. Ти коли небудь з ДАІ про це сперечався, що вини на це кажуть при розмові?


Завжди аналізую різні розташування патрулів, за яке порушення проводиться відпрацювання. В даному випадку довго не міг зрозуміти, що вони виглядають, думав за пішохідний перехід, чи за виїзд на трамвайну колію зустрічного руху. Але якось пізно ввечері повертався "підбадьореним" і побачивши патрулювання в районі вул.Саксаганського перепитав інспектора. Той не хотів відповідати, лише натякнув, щоб дивився за знаками та "рухом по смугах".
Після цього перечитав правила "від корки до корки", але не знайшов за що ж зупиняють, порушення немає. Півтора тижні їздив підготовлений до розмови на всі 100%. До-речі, знаків там не знайшов.

І ось настав цей момент, їду по Підвальній, трамвай на зупинці, за ним черга автомобілів, середина проїжджої частини вільна, а за перехрестям "чекають". Іду. Зупиняють. Обгін трамвая. Кажу, що випередження. Кажуть, що я не правий. Показую 11.1 ПДР. Їх це не цікавить бо вони стоять тут за інше порушення - 14.6.
Читаємо разом:
14.6. Обгін заборонено:
а) на перехресті, крім випадків, коли обганяються двоколісні транспортні засоби без бокового причепа;
б) на залізничних переїздах і ближче ніж за 100 м перед ними;
в) ближче ніж за 50 м перед пішохідним переходом у населеному пункті і 100 м - поза населеним пунктом;
г) у кінці підйому, на мостах, естакадах, шляхопроводах, крутих поворотах та інших ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи в умовах недостатньої видимості;
ґ) транспортного засобу, який здійснює обгін або об'їзд;
д) у тунелях;
е) на дорогах, що мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку;
є) колони транспортних засобів, позаду якої рухається транспортний засіб з увімкненим проблисковим маячком (крім оранжевого).

Про трамвай не знайшли, починаємо за перехід, знов згадую про 11.1. Ноль на масу. Бачу, що це гра в одні ворота, правий ти, чи ні, тебе не чують. Вимушений використати одну з підказок з гри "Як стати мільйонером". Ситуація закривається, але обидві сторони залишаються невдоволеними, я був безпорадним у цій ситуації, інспектор з пустими руками та знаннями ПДР, що були поставлені під сумнів.
Як далі жити, невже все так запущено в нашій країні?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 янв 2011, 01:51 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июн 2010, 10:38
Сообщений: 747
Авто: Honda CR-V
Город: Харьков
А что делаете когда друг трубку не берёт? ;)

_________________
http://www.youtube.com/PKuznyetsov


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 янв 2011, 12:29 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 01 янв 2011, 22:35
Сообщений: 65
Откуда: Львів
Я взагалі-то стараюсь не порушувати. Звичайно буває, але не через незнання ПДР, а по дурці, то корок, то хтось пасе вола і т.д. і т.п. Сам жлоб по натурі, тому, якщо зупинили і я неправий, шукаємо бюджетний варіант, якщо ж я не порушував, а мені починають "чесати", забираю "гребінець" і ми міняємось ролями. А телефонувати мушу в крайньому випадку (сундук закрыт, а ключ потерян).

Минулого року теж на тугих попав. Їхав з Левандівки по вул.Сяйво в сторону вул.Городоцької (подробиці для львівських). Вечір, грудень, замучений, бо був з колегою в лісі на покатушках. Тоді, як раз кожен другий інспектор "візірастом" був. Їду собі, за швидкістю не спостерігаю, бо весь у думках, майже сплю. І тут, через дорогу, навпроти "Колобка", машуть жезлом, візирем ведуть до номерного знаку, думаю попав. Але за що? Заодно і на прилад гляну, ще не бачив. Дивлюсь кіно і дізнаюсь, що моя швидкість аж 69км/год. Переводжу погляд за візир у бік звідки їхав, знаку не бачу. Питаю, а де знак обмеження? А той каже, що там на зупинці. І тут "Остапа понесло". Між знаком і місцем де нас зупинили є місце розвороту і є перехрестя, що ми доводимо до відома інспектора. Халепа, той теж "ключ" десь загубив. Починає нам казки читати, перехрестя - то виїзд з подвір'я, а місце розвороту не рахуємо, бо вони бачили, що ми там не розвертались, корочє брєд повний. Я їм кажу, що в цьому районі все дитинство прожив і з того "подвір'я" у 15 різних місць на Левандівці можу виїхати, бєзполєзно. Згадали за телефон довіри, телефонуємо, описуємо дорожню ситуацію, ті кажуть, що зараз розберуться. Дзвінок до інспекторів, щось там перетерли. Підходить до нас і каже, що нам казали діяти згідно чинного законодавства, давай документи, будемо писати протокол. Наша пісня гарна, нова... Весь це цирк триває 45 хвилин, від інспекторів проскакують слова з ненормативної лексики і підходить час телефонувати. Питання закривається. Хлопці питають, чи не могли ми раніше їм сказати, тепер треба в довіру віддзвонити та дати відмову на претензію. Висновок: нема кому зателефонувати, рахуй два дні затратиш на біганину по судам.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 янв 2011, 22:11 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 03 янв 2011, 21:41
Сообщений: 10
Авто: Suzuki
Город: Иваново
Maxim писал(а):
Питаю, а де знак обмеження? А той каже, що там на зупинці. І тут "Остапа понесло".

Я там на Сяйво працюю, і того знака не бачив. Хіба що недавно поставили.
Та і Дайців там не було. Самі поставили, і тепер там пасуться.

_________________
життя любить активних


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 янв 2011, 23:09 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 01 янв 2011, 22:35
Сообщений: 65
Откуда: Львів
neolviv писал(а):
Maxim писал(а):
Питаю, а де знак обмеження? А той каже, що там на зупинці. І тут "Остапа понесло".

Я там на Сяйво працюю, і того знака не бачив. Хіба що недавно поставили.
Та і Дайців там не було. Самі поставили, і тепер там пасуться.


Це було рік, чи два тому. Знак стояв за зупинкою, що на розі Широка-Сяйво.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 янв 2011, 01:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 окт 2010, 23:41
Сообщений: 1150
Откуда: ОДЕСА
Авто: ToYoTa
Город: Одеса
Maxim писал(а):
Про трамвай не знайшли, починаємо за перехід, знов згадую про 11.1. Ноль на масу. я був безпорадним у цій ситуації


Если я все правильно понял, то...
про трамвай не нашли значит обгона не было... А было опережение... Опережение перед пешеходным не запрещено...
На встречную трамвайную линию не выезжал- нарушения нет.
Разметки нет, определил сам и опередил трамвай...
Развод чистой воды... Ну это так на вскидку...

А на самом деле сколько там полос ? И реально ли там есть нарушение при объезде трамвая ???
И насчет безпорадності- всякое бывает и еще учите матчасть... ;) (без обид. ИМХО)

_________________
"Бидло це не лексикон і не манера поведінки в суспільстві. Бидло це система цінностей".


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 янв 2011, 11:31 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 01 янв 2011, 22:35
Сообщений: 65
Откуда: Львів
zephyr писал(а):
Maxim писал(а):
Про трамвай не знайшли, починаємо за перехід, знов згадую про 11.1. Ноль на масу. я був безпорадним у цій ситуації


Если я все правильно понял, то...
про трамвай не нашли значит обгона не было... А было опережение... Опережение перед пешеходным не запрещено...
На встречную трамвайную линию не выезжал- нарушения нет.
Разметки нет, определил сам и опередил трамвай...
Развод чистой воды... Ну это так на вскидку...

А на самом деле сколько там полос ? И реально ли там есть нарушение при объезде трамвая ???
И насчет безпорадності- всякое бывает и еще учите матчасть... ;) (без обид. ИМХО)


Я уже писал про отсутствие разметки и знаков определяющих количество полос для движения. Ширину проезжей части видно на снимке со спутника. По улице Подвальной, трамвай который стоит на остановке (через дорогу от помеченной остановки) опережает автомобиль. На площади Франка, ситуация один в один. Единственное, остановка которую я нарисовал на Подвальной находиться выше, исправлю.
А про мат часть что имели ввиду? ПДД знаю не плохо, настольная книга просматриваемая раз в неделю, не смотря на водительский стаж (12й год пошел). Разве что их законодательную базу, но тут палка о двух концах. Смотрю ролики ДК, в некоторых случаях это прямое издевательство над сотрудниками ДАИ. На место их ставить надо, но мягче, и в корректной форме, они ведь такие же люди как и мы (ИМХО).


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 68 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron