Текущее время: 28 мар 2024, 18:26

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 12:49 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 30 окт 2011, 01:30
Сообщений: 53
Здравствуйте. Составили на меня протокол за якобы превышение скорости. Мерили брелоком РАДИС. Спорить сил уже не было, ночь, решил, что проще и интереснее будет обжаловать и отменить протокол.
Снимал все это на видео, инспектор очень старался выглядеть достойно, однако несколько нарушений с их стороны я заметил.

Из важного: сертификат мне не предъявили, серийный номер не показали, двигался в потоке, снимали меня ооочень издалека.

Помогите обжаловать это безобразие. Инструкции я не нашел на сайте :( А попытка только одна, не хотелось бы провалить это дело.

Я в Харькове.
Спасибо.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 14:53 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Для початку бажано скани протоколу і постанови.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 15:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 июн 2009, 18:34
Сообщений: 1559
Авто: Ми-8
Город: .....
По таким нарушениям масса заявлений-образцов. Заходим в раздел "В помощь водителю", читаем, печатаем, подаем заявление. И скачай обязательно памятку водителя.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 15:15 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 мар 2011, 10:03
Сообщений: 4756
Авто: пешеход
Город: Харьков
Дмитрий*
aphalin писал(а):
Для початку бажано скани протоколу і постанови.

_________________
www.youtube.com/user/PORUAN21

Сообщение, не относящиеся к теме
http://roadcontrol-kharkov.blogspot.com/


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июн 2012, 13:39 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 30 окт 2011, 01:30
Сообщений: 53
Составил позов по одному из примеров. Возникли пара вопросов

1. Что писать в шапке, в поле "До"? Я в Харькове. Было дело на Ул. Деревянко.
2. Достаточно ли этих данных об инспекторе? Я знаю, что он инспектор СОМ ДТП и его ФИО.
3. Если этих данных недостаточно, может имеет смысл отправить документ уже сейчас, ибо у меня 10 дней на обжалование, и остался 1 день. Выяснять все детали об инспекторе - времени не осталось.
4. Куда потом этот документ слать? Прийти в суд?(Где он?) или послать заказным письмом?(куда?)

Спасибо.

Цитата:
До ???куда???

Позивач:
**** Д*** Г***
м. Харкiв, вул. *****
+380****

Відповідач:
Інспектор СОМ ДТП
**** *** Валерійович
(Этих данных об инспекторе достаточно?)



ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування постанови Серія АХ1 №*** в справі про адміністративне правопорушення від 17.06.2012 року


Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
17.06.2012 року близько 22 год. 47 хв. я рухався автомобілем ВАЗ *** державний номерний знак ****, по автомобільній дорозі на вулиці Дерев’янка.
Приблизно в цей час мене зупинив інспектор СОМ ДТП **** **** Валерійович (далі - інспектор). Як виявилось причиною зупинки, за думкою інспектора та згідно з його слів за показниками приладу Радіс, стало порушення мною вимог пункту 12.4 Правил дорожнього руху України, за що передбачена відповідальність згідно ч.1 ст. 122 КУпАП. Але мені не було пред'явлено жодного доказу порушення, крім безпідставних звинувачень.
На мої заперечення стосовно того, що я не вчиняв дій, які порушували б Правила дорожнього руху України, а рухався відповідно до цих Правил та встановленої Правилами швидкості, інспектор склав протокол про адміністративне правопорушення від 17.06.2012 р. В протоколі зазначено, що я, Позивач, нібито порушив вимоги п. 12.4 Правил дорожнього руху і, що швидкість руху була виміряна приладом «Радіс №2242». Однак, показати будь-які серійні номери на приладі інспектор відмовився, також він відмовився пред’явити сертифікат та будь-які документи на прилад Радіс.
Також, не зважаючи на мої заперечення, про що було вказано в протоколі, і врахувавши свої думки достатніми, інспектор прийняв рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 грн., та виніс постанову серія АХ1 №**** в справі про адміністративне правопорушення від 17.06.2012 року.(копія додається).
Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки число “90”, що нібито повинно будо демонструвати мою швидкість. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля неможливо, адже за таких умов показання прибору може означати, що насправді виміряно швидкість автомобіля, який рухався попереду мене, позаду чи навіть в кількох десятках метрів від мого автомобіля в зустрічному напрямі. Проконтролювати напрям дії прибору в руках інспектора, я, їдучи за кермом свого автомобіля не міг. При цьому маю зазначити, що рухався я у щільному потоці автомобілів. На зустріч також рухалось декілька автомобілів. Свої заперечення я виклав у поясненнях до протоколу. Згідно показань спідометру фактична швидкість мого автомобіля була 58-60 км/год.
Необхідно також зазначити, що відповідно до ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які дані, що встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, та показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. Але як вбачається із змісту протоколу про адміністративне правопорушення, до нього додається тільки постанова по справі про адміністративне правопорушення. Отже маємо прийти до висновку, що вимірювач «РАДІС № 2242» не має функцій фото- і кінозйомки, відеозапису, тому з огляду на положення ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення не може бути визнаний доказом по справі.
Відповідно до п. 2.13 Інструкції «З організації провадження та діловодства у справах про адміністративні порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху», до протоколу, складеного з використанням показань технічних приладів, долучаються фото-, відео або інші матеріали, на яких зафіксовані показання цих приладів. Також зазначу, що згідно з ст.14-1 КУпАП законною є тільки фіксування порушення приладами автоматичної фото-, кіно- або відео зйомки. Фіксування вручну не відповідає вимогам закону.
Зі змісту протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що до нього не надано будь-яких матеріалів, на яких зафіксовано показання приладу «РАДІС № 2242» в порушення наведеного положення.
Також маю зазначити, співробітник ДАІ під час вимірювання тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується на величину швидкості зустрічного руху інспектора або його руки з приладом в напрямку автомобіля, швидкість якого вимірюється. Коректне показання прибору можливе тільки при нерухомій його фіксації. Свідків того, яким чином інспектором було здійснено вимірювання і швидкість саме якого автомобіля він вимірював не було.
Таким чином при складанні протоколу про адміністративне правопорушення та винесенні постанови по справі про адміністративне правопорушення відповідачем порушені вимоги ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також порушено положення ст. 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адже відповідачем достеменно не встановлено, чи був винен у правопорушенні саме я, враховуючи, що окрім показань вимірювача швидкості руху «Радіс № 2242» будь-яких інших доказів не наведено.

Отже протокол від 17.06.2012р. мені було надано на підпис після його складання та підписання інспектором. У протоколі мною зазначено зауваження про незгоду з висновками інспектора, адже Правила дорожнього руху України я не порушував, а отже виміряна швидкість може належить будь-якому з автомобілей, що рухались в цей час поряд зі мною. Доказів про те, що швидкість на радарі належить саме моєму автомобілю, пред’явлено не було.


На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 251, 252, 254, 255, 276, 287, 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, ст. 2, 6-11, 18, 19, 71, 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП є необґрунтованим, недоведеним з наступних причин:

рухаючись по автомобільній дорозі по вулиці Дерев’янка я виконував вимоги Правил дорожнього руху України щодо дозволеної швидкості; жодних доказів порушення саме автомобілем, яким керував я, не наведено.
За таких умов вважаю, що у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.

Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова серія АХ1 №*** в справі про адміністративне правопорушення від 17.06.2012 року є необґрунтованою, протиправною, незаконною та підлягає скасуванню.

ПРОШУ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Визнати протиправною та скасувати постанову серії АХ1 №*** в справі про
адміністративне правопорушення від 17.06.2012 р.

Додатки:
1. Копії позовної заяви на 3 арк. в 2-х прим.
2. Копія постанови серії АХ1 №*** в справі про адміністративне правопорушення від
17.06.2012 р.


«25» червня 2012 року ______________________________


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июн 2012, 14:22 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 30 окт 2011, 01:30
Сообщений: 53
Не нашел кнопку редактирования.

1. Отправлять в районный суд по месту жительства.
2. Данные об инспекторе можно узнать в дежурной части, по телефону.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron