Текущее время: 28 мар 2024, 20:55

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 17 июл 2012, 10:38 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 02 апр 2012, 12:15
Сообщений: 15
Авто: Fiat
Город: Червоноград
Ситуація. Перед в'їздом в місто часто стоять обласне ДАІ. Пиняють всіх без розбору, в тому числі мене не раз, так як кожного дня тудою їжджу. Вся розмова зводиться до перевірки документів. Прикриваються операціями типу МАК/ПЕРВОЦВІТ/БЕГОНІЯ по розшуку всього що можна від відсутності прав до наркотиків і зброї. Останній раз, їдучи трішки зденервований, знову спинили. Мене це вже дістало регулярне пиняння, тож пішов в атаку - відеореєстратор на бокове вікно, перевірив документи інспектора і виписав дані в блокнот. На "причину зупинки" почав розповідати про страшні аварії які стались недавно, мол попередити і нагадти щоб їздили шофери акуратно. Моїх документів навіть не перевіряв. Після побажав щасливої дороги і спішно пішов пиняти інших. Автомобілі ДАІ стояли на перехресті (на заокругленні, явно порушуючи ПДД), а оскільки я злий як чорт, пішов до них. На мої зауваження і питання чому так стоять - відповіли що мол нікому не мішають, проїзду не заважають (хоча ПДД про зупинку на перехресті - штраф), почали розповідати що якщо в мене образа на інспектора якогось, то не варто чіплятись до всіх. Розмова тривала ввічливо і виховано, без хамства з двох сторін хвилин 5. Далі підійшов мій знайомий, якого теж спинили (і як виявилось їхній), і ввічливо попросив залишити їх в спокої. Розійшлись на тому що ДАІшники пообіцяли виправитись і більше не порушувати ПДД. Через 10хвилин, повертаючись назад (заїжав на заправку) - ДАІшників вже не було. І через знайомих дійшла інформація, що ті інспектори образились і "поставили моє авто на облік". Тож буду вдячний за ваші пояснення, як таке "поставлення на облік" сприймати?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 июл 2012, 10:42 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 июл 2011, 19:58
Сообщений: 7283
Откуда: Из рейда
Авто: Kellys Viper 50
Город: Киев-Мариуполь
Да как... отворачиваться будут и вряд ли будут дёргать постоянно. Но есть и другая сторона медали - могут начать ещё активней тормозить. Но тогда 1-2 жалобы - и будет первый вариант :)

_________________
Изображение

Кому-то дано превращать воду в вино, а кому-то - только кислород в углекислый газ и пищу в говно. © Noize MC.
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 июл 2012, 10:43 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 июн 2012, 00:13
Сообщений: 3004
Откуда: ДК Киев
Авто: Audi 2.8 АКПП
Город: Киев
Так они теперь тебя боятся?

_________________
Если человека кусает вампир, он становится вампиром!
Такое впечатление что всех ГАИшников покусали БАРАНЫ!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 июл 2012, 10:45 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 02 апр 2012, 12:15
Сообщений: 15
Авто: Fiat
Город: Червоноград
Та Бог його знає, бояться чи ні. Якщо інспектор ввічливий і вихований, сам не хамлю і не лізу. Проте, якщо робиться "произвол" - гружу по повній.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 июл 2012, 10:56 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев
AnageN писал(а):
Ситуація. Перед в'їздом в місто часто стоять обласне ДАІ. Пиняють всіх без розбору, в тому числі мене не раз, так як кожного дня тудою їжджу. Вся розмова зводиться до перевірки документів. Прикриваються операціями типу МАК/ПЕРВОЦВІТ/БЕГОНІЯ по розшуку всього що можна від відсутності прав до наркотиків і зброї. Останній раз, їдучи трішки зденервований, знову спинили. Мене це вже дістало регулярне пиняння, тож пішов в атаку - відеореєстратор на бокове вікно, перевірив документи інспектора і виписав дані в блокнот. На "причину зупинки" почав розповідати про страшні аварії які стались недавно, мол попередити і нагадти щоб їздили шофери акуратно. Моїх документів навіть не перевіряв. Після побажав щасливої дороги і спішно пішов пиняти інших. Автомобілі ДАІ стояли на перехресті (на заокругленні, явно порушуючи ПДД), а оскільки я злий як чорт, пішов до них. На мої зауваження і питання чому так стоять - відповіли що мол нікому не мішають, проїзду не заважають (хоча ПДД про зупинку на перехресті - штраф), почали розповідати що якщо в мене образа на інспектора якогось, то не варто чіплятись до всіх. Розмова тривала ввічливо і виховано, без хамства з двох сторін хвилин 5. Далі підійшов мій знайомий, якого теж спинили (і як виявилось їхній), і ввічливо попросив залишити їх в спокої. Розійшлись на тому що ДАІшники пообіцяли виправитись і більше не порушувати ПДД. Через 10хвилин, повертаючись назад (заїжав на заправку) - ДАІшників вже не було. І через знайомих дійшла інформація, що ті інспектори образились і "поставили моє авто на облік". Тож буду вдячний за ваші пояснення, як таке "поставлення на облік" сприймати?

Нужно менять машину. Теперь все гайцы при виде Вашей машины будут резко уезжать на ДТП :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 июл 2012, 10:59 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 02 апр 2012, 12:15
Сообщений: 15
Авто: Fiat
Город: Червоноград
Спасибі за пояснненя, а то задовбався біля їхньої "кормушки" щоранку спинятись на взмах жезла :D


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 июл 2012, 13:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 май 2012, 15:26
Сообщений: 3372
Авто: BYD Flyer
Город: Адіс-абеба
не бійся, мені мусора, як в них закінчуються аргументи кажуть,
"ну я вас запам'ятав і ви ще своє отримаєте"
Ці олухи 5 наказів і 1 закон вивчити не можуть. Будуть лякати мене))))

_________________
-


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 авг 2012, 18:36 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 апр 2011, 07:32
Сообщений: 437
Авто: ваз 2103
Город: Запорожье
да хотелось бы вернуть время когда они того еще не говорили и не знали наших машин )) а так сказали что запомнили и если при следующей остановки не дать им отпор по юридически то они сядут и будут щемить регулярно , знаю сам прошел через это , ну а после отпора не будут останавливать , и будут при виде машины уже убегать или отварачиваться даже за нарушения не рисковать останавливать наверно не захотят , но нарушать не льзя .. ) вообщем скоро у нас будет пополнения с таких вот водителей как автор темы ))


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: