Текущее время: 19 апр 2024, 02:25

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 22:36 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 май 2012, 02:19
Сообщений: 214
Откуда: сжылмасива
Авто: жигули
Город: Kiev
Очень часто встречаются ситуации, когда директора полосатой палки требуют от представителя интересов лица в административном процессе предьявить некий "мифический" договор, как аргумент последней надежды, в оправдание своего скудоумия в обще юридических вопросах, но мы же, активисты ДК, люди грамотные,зачастую с полным юридическим образованием просто обязаны помочь изможденному от палящего солнца и лихих мыслей мозгу еще вчерашнего выпускника кулинарного техникума и прочему сержансткого "генералитета".
Итак, на наши вопросы ответит ЦКУ и КАСУ.

Статья 626 ЦКУ гласит: " Договір — домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків."

Теперь то, что непосредственно нам и нужно:

Стаття 627. Свобода договору
1. Відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.
Стаття 638. Укладення договору
1. Договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.
Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди.
2. Договір укладається шляхом пропозиції однієї
укласти договір (оферти) і прийняття пропозиції (акцепту) другою стороною.

И самое интересное-формы договора

Стаття 639. Форма договору
1. Договір може бути укладений у будь-якій формі, якщо вимоги щодо форми договору не встановлені законом.
2. Якщо сторони домовилися укласти договір у певній формі, він вважається укладеним з моменту надання йому цієї форми, навіть якщо законом ця форма для даного виду договорів не вимагалася.
3. Якщо сторони домовились укласти у письмовій формі договір, щодо якого законом не встановлена письмова, такий договір є укладеним з моменту його підписання сторонами.

Как видим, в новом гражданском кодексе, в отличии от старой редакции , законадатель допускает абсолютно любую,возможною форму договора, что не может никак отрицать устной формы,следует так же четко понимать,что письменная форма договора,это такая форма, где стороны сами составляют договор и расписываются и не требует никаких нотариальных заверений,что касается вопроса представления интересов в административном процессе,за исключением представительства несовершеннолетнего лица, но этот аккорд не из нашей оперы

Теперь плавно подходим к изюму и маковкам и очень портим настроение голубым картузам :)
В этом нам поможет КАСУ

Стаття 56. Представники
1. Сторона, а також третя особа в адміністративній справі можуть брати участь в адміністративному процесі особисто і (або) через представника.
2. Представником може бути фізична особа, яка відповідно до частини другої статті 48 цього Кодексу має
процесуальну дієздатність.
3. Представники беруть участь в адміністративному процесі на основі договору або закону.

Стаття 48. Адміністративна процесуальна правосуб'єктність
1. Здатність мати процесуальні права в адміністративному судочинстві (адміністративна
правоздатність) визнається за громадянами України, іноземцями, особами без громадянства, органами державної влади,державними органами, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими і службовими особами, підприємствами, установами, організаціями (юридичними особами).
2. Здатність особисто здійснювати процесуальні права та обов'язки, у тому числі доручати ведення справи представникові (адміністративна процесуальна дієздатність), належить фізичним особам, які досягли повноліття і не визнані судом недієздатними, а також фізичним особам до досягнення цього віку у спорах з приводу публічно-правових відносин, у яких вони відповідно до законодавства можуть самостійно брати участь.
3. Здатність особисто здійснювати процесуальні права та обов'язки, у тому числі доручати ведення справи представникові (адміністративна процесуальна дієздатність), належить органам державної влади, іншим державним органам, органам Автономної Республіки Крим,самоврядування, їхнім посадовим і службовим особам, підприємствам, установам, організаціям (юридичним особам).

Резюмирую:
Что бы быть представителем физического лица, на ВСЕХ СТАДИЯХ АДМИНИСТРАТИВНОГО ПРОЦЕССА ВПЛОТЬ ДО РАССМОТРЕНИЯ ДЕЛА В СУДЕ достаточно быть совершеннолетним и иметь паспорт,потверждающий Вашу административную правомочность и ВСЕ, никаких дипломов о юридическом образовании, справок с кож вена и сертификата о прохождении курсов по игре на бубне.

ТО, что требуют инспектора, доверенности, удостоверение адвоката, приминительно ТОЛЬКО на стадии СУДЕБНОГО РАССМОТРЕНИЯ ДЕЛА, это четко прописано в КАСУ:

Стаття 58. Документи, що підтверджують повноваження представників

1. Повноваження представників, які беруть участь в адміністративному процесі на основі договору, на здійснення представництва в суді повинні бути підтверджені довіреністю. Оригінали довіреностей або засвідчені підписом судді копії з них приєднуються судом до справи. { Частина перша статті 58 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2453-VI ( 2453-17 ) від 07.07.2010 }

Уважаемый водитель, знай свои права, будь добрее к инспектору,он ведь не виноват,чтл МВД сэкономило деньги на его образовании :)

_________________
Читатель форума
Писатель комментариев


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июл 2012, 10:46 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 06:53
Сообщений: 2837
Откуда: Днепропетровск
Последнее предложение улыбнуло ....

_________________
Сперва победи, а потом сражайся!!! E-mail: [email protected]
Я верю многим, но черт может попутать каждого ...
Сбит с ног — сражайся на коленях, идти не можешь — лежа наступай.
Украинцы не Россияне, они воевать не любят, но умеют. А Россияне любят! но не умеют...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июл 2012, 12:42 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
Deny Wong писал(а):
Очень часто встречаются ситуации, когда директора полосатой палки требуют от представителя интересов лица в административном процессе предьявить некий "мифический" договор

гайці постіють клеють дурня з цього приводу
Deny Wong, дякую що все чітко розклав по поличках.

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июл 2012, 13:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Deny Wong писал(а):
иметь паспорт,потверждающий Вашу административную правомочность и ВСЕ, никаких дипломов о юридическом образовании, справок с кож вена и сертификата о прохождении курсов по игре на бубне.

:lol: дякую за жменю позитиву

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июл 2012, 13:44 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 май 2012, 02:19
Сообщений: 214
Откуда: сжылмасива
Авто: жигули
Город: Kiev
пішохід писал(а):
Deny Wong писал(а):
иметь паспорт,потверждающий Вашу административную правомочность и ВСЕ, никаких дипломов о юридическом образовании, справок с кож вена и сертификата о прохождении курсов по игре на бубне.

:lol: дякую за жменю позитиву



На самом деле, я написал паспорт в качестве примера, а для развития фимоза лобной доли у любителей нотариальных доверенностей,то и вовсе, следует носить с собой свидетельство о рождении,либо любой другой документ,который потверждает совершеннолетие :D

пiшохiд , aktivist
Всегда пожалуйста :P

_________________
Читатель форума
Писатель комментариев


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 июл 2012, 00:08 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2012, 01:54
Сообщений: 62
Откуда: Львов
Авто: Renault
Город: Lviv
Насколько я понимаю "дорогие друзья" ссылаются на это:

Стаття 271. Захисник (КпАП)
У розгляді справи про адміністративне правопорушення можуть брати участь адвокат, інший фахівець у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи. Ці особи мають право знайомитися з матеріалами справи; заявляти клопотання; за дорученням особи, яка його запросила, від її імені подавати скарги на рішення органу (посадової особи), який розглядає справу, а також мають інші права, передбачені законами України.
Повноваження адвоката на участь у розгляді справи посвідчуються ордером, що його видає адвокатське об'єднання, або відповідною довіреністю на ведення справи.

И как-то упускают:
Стаття 59. (Конституція України)
Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.

Хотя, кто такой інший фахівець в галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги, никто точно не знает...

_________________
Незнання закону не звільняє від відповідальності. А ось знання - нерідко звільняє


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 июл 2012, 13:14 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 май 2012, 02:19
Сообщений: 214
Откуда: сжылмасива
Авто: жигули
Город: Kiev
Субмарина, надо возить палочку для чистки ушных раковин, что бы геи очистили остатки сливового компота и услышали , что мы представители,а не защитники! Это два разных понятия и разные статьи в кодексе!

Цитата:
Стаття 271. Захисник (КпАП) У розгляді справи про адміністративне правопорушення можуть брати участь адвокат, інший фахівець у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи. Ці особи мають право знайомитися з матеріалами справи; заявляти клопотання; за дорученням особи, яка його запросила, від її імені подавати скарги на рішення органу (посадової особи), який розглядає справу, а також мають інші права, передбачені законами України. Повноваження адвоката на участь у розгляді справи посвідчуються ордером, що його видає адвокатське об'єднання, або відповідною довіреністю на ведення справи.


У РОЗГЛЯДI СПРАВИ, МАТЕРИАЛИ СПРАВИ И ТД, Защитник в данной статье подразумевается уже на стадии РАССМОТРЕНИЯ ДЕЛА, во первых-гаишник не суд, во вторых, когда он останавливает водителя никакого дела в помине нет, дело заводится уже на основании протокола

Вот общие стадии производства по делу об административных право нарушени
1 возбуждения дела ( то есть составление протокола)
2 административное расследование
3 рассмотрения дела и принятие по нему решения
4 пересмотр дела по жалобе либо протесту
5 исполнение постановления по делу

Опять таки повторюсь-это все касается ЗАЩИТНИКА,А НЕ ПРЕДСТАВИТЕЛЯ

_________________
Читатель форума
Писатель комментариев


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 июл 2012, 22:24 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2012, 01:54
Сообщений: 62
Откуда: Львов
Авто: Renault
Город: Lviv
Цитата:
У РОЗГЛЯДI СПРАВИ, МАТЕРИАЛИ СПРАВИ И ТД, Защитник в данной статье подразумевается уже на стадии РАССМОТРЕНИЯ ДЕЛА, во первых-гаишник не суд, во вторых, когда он останавливает водителя никакого дела в помине нет, дело заводится уже на основании протокола


Да, но КпАП то представителя как участника процесса, не подразумевает вобще. А гаишники упорно продолжают "рассматривать" дело по той же 122 ст. прямо на дороге.
А идея с палочкой для ушей, мне определенно нравиться :)

_________________
Незнання закону не звільняє від відповідальності. А ось знання - нерідко звільняє


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июл 2012, 07:57 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 июн 2009, 18:34
Сообщений: 1559
Авто: Ми-8
Город: .....
А чтобы гайцы не рассматривали дело на дороге, нужно подавать ходатайство о праве на защиту. В этом случае он не имеет право её отклонить, в отличии ходатайства о переносе рассмотрения дела.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: