Текущее время: 29 мар 2024, 11:02

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 57 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 11:12 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
ни один подпункт не подходит
Цитата:
4. Громадянам та суб`єктам господарювання забороняється:

- захаращувати території матеріалами, конструкціями, сміттям, побутовими відходами, відходами виробництва, накопиченнями снігу та криги, тощо;
- самовільно, без дозволу, висаджувати дерева, кущі, влаштовувати газони та городи, якщо таке не передбачено проектом благоустрою і суперечить будівельним нормам і правилам;
- проводити земельні, будівельні, монтажні та інші роботи без дозволу, отриманого у встановленому порядку;
- вивозити і звалювати сміття, будівельні, побутові, харчові відходи, відходи виробництва, траву, гілля, деревину, листя, землю, сніг у не відведених для цього місцях та влаштовувати звалища;
- складувати будівельні матеріали, конструкції, обладнання за межами будівельних майданчиків;
- розміщувати, ремонтувати та мити автотранспортні засоби, машини, механізми у не визначених для цього місцях;
- очищати дахи від снігу та льоду без встановлення тимчасових огорож на прилеглих до будівель і споруд територіях;
- використовувати не за призначенням контейнери для збору сміття та твердих побутових відходів;
- наклеювати оголошення та інформаційно-агітаційні плакати, рекламу, листівки тощо у не визначених спеціально для цього місцях;
- робити написи, малюнки на стінах будинків, споруд, парканах, тротуарах, шляхах, набережних, тощо;
- самовільно встановлювати рекламні конструкції, інформаційно-рекламні плакати, торговельні лотки, кіоски, павільйони;
- вивішувати дорожні знаки без погодження з відповідним уповноваженим органом (ДАІ);
- влаштовувати стоянку катерів, інших плавзасобів на річках без погодження відповідними уповноваженими органами;
- забруднювати, самовільно змінювати межі прибережної смуги водних об’єктів при виконанні будівельних та ремонтних робіт;
- заправляти, ремонтувати автотранспортні засоби і механізми на прибудинкових територіях, газонах, берегах річок і заток, озер, пішохідних доріжках, тротуарах, у парках та скверах, тощо, а також їздити та паркуватися на зелених зонах міста;
- залишати автотранспортні засоби, механізми на внутрішньоквартальніх проїздах або переобладнувати їх, у спосіб, що заважає проїзду спеціальних машин швидкої допомоги, пожежної, прибиральної та аварійної техніки, а також влаштовувати постійні стоянки службового, приватного, вантажного і пасажирського транспорту на прибудинкових територіях, прилеглих територіях до гаражів, автостоянок, тощо;
- розпалювати багаття, спалювати сміття, листя, гілки та відходи виробництва, тощо;
- захаращувати пожежні проїзди на територіях, прилеглих до житлових будинків;
- захаращувати балкони, лоджії предметами і матеріалами, які негативно впливають на архітектуру фасадів будівель і споруд;
- кидати сміття, недопалки, папір, тару, тощо на вулицях, площах, парках, інших громадських місцях;
- самовільно встановлювати точки торгівлі з лотків, автомобілів, причепів, столиків, візків без наявності відповідного дозволу;
- зберігати товари і тару на прилеглих до об’єктів торговельної діяльності та сфери послуг територіях проїзної частині вулиць, тротуарах, інших територіях загального користування.
- витрушувати одяг, білизну, ковдри тощо, виливати рідину, кидати предмети з балконів, лоджій, вікон та сходів будинку;
- самовільно без погодження змінювати рівень тротуарів, пішохідних доріжок, доріг;
- проїзд у забрудненому одязі у транспорті загального користування;
- розпочинати будівельно-монтажні роботи без встановлення огорожі місця проведення робіт;
- випасати худобу, вигулювати та дресирувати тварин у не відведених для цього місцях;
- забруднювати дорожні об`єкти сипучими матеріалами і розчинами, тощо, засмічувати вулиці внаслідок переповнення кузова матеріалами, запилювати повітря, а також виносити бруд на колесах автотранспорту при виїзді з будівельних майданчиків;
- ходити по газонах, ламати дерева та кущі у скверах, парках та інших місцях загального користування;
- скидати в зливову каналізацію виробничі та побутові стоки, нафтопродукти, кидати сміття, пісок та інше;
- завчасно виносити і залишати сміття та відходи у місцях зупинки сміттєвозів.

то есть тебя тупо обманули


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 11:20 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 21:03
Сообщений: 108
Откуда: сумы
Авто: Daewoo Lanos
http://narod.ru/disk/63686743001.060b90 ... a.doc.html - вот статут этой охраны


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 11:25 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 21:03
Сообщений: 108
Откуда: сумы
Авто: Daewoo Lanos
Sans писал(а):
psics писал(а):
Ведь к акту права власности у меня доступа нету...

Инфозапрос в ЖЭК о предоставлении схемы. Обычно жеки кричат что придомовая территория = 0,5 метра от дома

не подскажешь как это сделать?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 11:35 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
знаков нет никаких, а соответственно и требовать от Автора выполнения требований оснований нет.
Нет знаков пусть сношают тех кто ответственный за благоустройство это территории, если бы был знак 3.1, 3.21, 3.34, 3.35 вот тогда бы сказали что есть нарушение, далее если там нет бордюрного камня - тоже Автор виноват?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 11:39 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 21:03
Сообщений: 108
Откуда: сумы
Авто: Daewoo Lanos
freeman john писал(а):
знаков нет никаких, а соответственно и требовать от Автора выполнения требований оснований нет.
Нет знаков пусть сношают тех кто ответственный за благоустройство это территории, если бы был знак 3.1, 3.21, 3.34, 3.35 вот тогда бы сказали что есть нарушение, далее если там нет бордюрного камня - тоже Автор виноват?

Ну да это хорошо сказано, но это же в нашей стране нужно аргументировать... законами, актами и т.д.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 11:54 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
я бы написал 31 запрос муфлонам
отнести лучше самолично, потому что разоришься почтой отправлять

Цитата:
кому

от кого

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ.

13.11.2012р інспектором КП ... складено щодо мене протокол № 019482 про адміністративне правопорушення за порушення п. 4 розділу ІІІ додатку ...

Зазначений протокол складений за розміщення автомобіля ...

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:

надати письмову відповідь, чи захаращував я території матеріалами, конструкціями, сміттям, побутовими відходами, відходами виробництва, накопиченнями снігу та криги, тощо?

и так по каждому п. 4 розділу ІІІ додатку ... отдельный запрос

не дожидаясь ответов на все запросы, можно начинать писать клопотання

Цитата:
кому

от кого

КЛОПОТАННЯ.

13.11.2012р інспектором КП ... складено щодо мене протокол № 019482 про адміністративне правопорушення за порушення п. 4 розділу ІІІ додатку ...

Зазначений протокол складений за розміщення автомобіля ...

Проте, пунктом 4 озділу ІІІ додатку ... не передбачено заборону розміщення автомобіля ...

Також я не порушував і інших вимог п. 4 розділу ІІІ додатку ...,
а саме:
- я не захаращував території матеріалами, конструкціями, сміттям, побутовими відходами, відходами виробництва, накопиченнями снігу та криги, тощо;
- я не висаджував дерева, кущі, не влаштовував газони та городи;
- я не проводив земельні, будівельні, монтажні та інші роботи;
- я не вивозив і не звалював сміття, будівельні, побутові, харчові відходи, відходи виробництва, траву, гілля, деревину, листя, землю, сніг у не відведених для цього місцях та не влаштовував звалища;
- я не складував будівельні матеріали, конструкції, обладнання за межами будівельних майданчиків;
- я не розміщував, не ремонтував та не мив автотранспортні засоби, машини, механізми у не визначених для цього місцях;
- я не очищав дахи від снігу та льоду;
- я не використовував не за призначенням контейнери для збору сміття та твердих побутових відходів;
- я не наклеював оголошення та інформаційно-агітаційні плакати, рекламу, листівки тощо у не визначених спеціально для цього місцях;
- я не робив написи, малюнки на стінах будинків, споруд, парканах, тротуарах, шляхах, набережних, тощо;
- я не встановлював рекламні конструкції, інформаційно-рекламні плакати, торговельні лотки, кіоски, павільйони;
- я не вивішував дорожні знаки без погодження з відповідним уповноваженим органом (ДАІ);
- я не влаштовувати стоянку катерів, інших плавзасобів на річках;
- я не забруднював, не змінював межі прибережної смуги водних об’єктів;
- я не заправляв, не ремонтував автотранспортні засоби і механізми на прибудинкових територіях, газонах, берегах річок і заток, озер, пішохідних доріжках, тротуарах, у парках та скверах, тощо, а також не їздив та та не паркувався на зелених зонах міста;
- я не залишав автотранспортні засоби, механізми на внутрішньоквартальніх проїздах та не переобладнував їх, у спосіб, що заважає проїзду спеціальних машин швидкої допомоги, пожежної, прибиральної та аварійної техніки, а також не влаштовував постійні стоянки службового, приватного, вантажного і пасажирського транспорту на прибудинкових територіях, прилеглих територіях до гаражів, автостоянок, тощо;
- я не розпалював багаття, не спалював сміття, листя, гілки та відходи виробництва, тощо;
- я не захаращував пожежні проїзди на територіях, прилеглих до житлових будинків;
- я не захаращував балкони, лоджії предметами і матеріалами, які негативно впливають на архітектуру фасадів будівель і споруд;
- я не кидав сміття, недопалки, папір, тару, тощо на вулицях, площах, парках, інших громадських місцях;
- я не встановлював точки торгівлі з лотків, автомобілів, причепів, столиків, візків;
- я не зберігав товари і тару на прилеглих до об’єктів торговельної діяльності та сфери послуг територіях проїзної частині вулиць, тротуарах, інших територіях загального користування.
- я не витрушував одяг, білизну, ковдри тощо, не виливав рідину, не кидав предмети з балконів, лоджій, вікон та сходів будинку;
- я не змінював рівень тротуарів, пішохідних доріжок, доріг;
- я не їздив у забрудненому одязі у транспорті загального користування;
- я не розпочинав будівельно-монтажні роботи;
- я не випасав худобу, не вигулював та не дресирував тварин у не відведених для цього місцях;
- я не забруднював дорожні об`єкти сипучими матеріалами і розчинами, тощо, не засмічував вулиці внаслідок переповнення кузова матеріалами, не запилював повітря, а також не виносив бруд на колесах автотранспорту при виїзді з будівельних майданчиків;
- я не ходив по газонах, не ламав дерева та кущі у скверах, парках та інших місцях загального користування;
- я не скидав в зливову каналізацію виробничі та побутові стоки, нафтопродукти, не кидав сміття, пісок та інше;
- я не виносив сміття та відходи.

Враховуючи викладене, керуючись ст.268 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ПРОШУ:

закрити провадження по справі про адміністративне правопорушення відносно мене на підставі ч.1 ст.247 КУпАП в зв’язку з відсутнісю події і складу адміністративного правопорушення


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 11:57 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
а в чем проблема берите видеокамеру и от въезда к дому всё подробно снимайте,
знаков нет - акцентируйте внимание,
бордюрный камень отсутствует - кто этим должен заниматься районный ДЭУ,
ограждения и тому подобное - кто балансодержатель этой территории почему не содержит в надлежащем состоянии

в разделе 3 пункт 4 нет подпункта который четко прописывал что:
на придомовой территории относящейся к жилому дому, подтвержденной гос актом, установлены информационные и запрещающие дорожные знаки, ограждения, шлагбаумы- запрещено движение и размещение, хранение, остановка, стоянка транспортных средств...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 12:00 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 21:03
Сообщений: 108
Откуда: сумы
Авто: Daewoo Lanos
freeman john писал(а):
а в чем проблема берите видеокамеру и от въезда к дому всё подробно снимайте,
знаков нет - акцентируйте внимание,
бордюрный камень отсутствует - кто этим должен заниматься районный ДЭУ,
ограждения и тому подобное - кто балансодержатель этой территории почему не содержит в надлежащем состоянии

в разделе 3 пункт 4 нет подпункта который четко прописывал что:
на придомовой территории относящейся к жилому дому, подтвержденной гос актом, установлены информационные и запрещающие дорожные знаки, ограждения, шлагбаумы- запрещено движение и размещение, хранение, остановка, стоянка транспортных средств...


там видео и так есть в первом посте, что знаков никаких нету...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 12:03 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
это видео не для нас, а для админкомиссии( хотя то что они выпишут постанову, сомневаться неприходиться), ну и для суда, ведь что то нужно противопоставлять...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 13:44 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
psics писал(а):
Sans писал(а):
psics писал(а):
Ведь к акту права власности у меня доступа нету...

Инфозапрос в ЖЭК о предоставлении схемы. Обычно жеки кричат что придомовая территория = 0,5 метра от дома

не подскажешь как это сделать?


указываешь в инфозапросе

прошу надати схему придомової території з визначеними межами
за адресою:....м.Суми, .....р-он......., вул.,..... будинок....


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 13:51 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
freeman john писал(а):
хотя то что они выпишут постанову, сомневаться неприходиться

накол того, кто выпишет

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 13:57 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Sans писал(а):
накол того, кто выпишет

на кол всех из админкомиссии... это вампиры и чинари пригревшиеся на телах граждан...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 14:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 май 2012, 15:26
Сообщений: 3372
Авто: BYD Flyer
Город: Адіс-абеба
Одне питання, а на який хєр Ви їм документи показували?

_________________
-


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2012, 15:20 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
vit092 писал(а):
Одне питання, а на який хєр Ви їм документи показували?


+100%
это как "казачки" на дороге, шаровики затейники...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 ноя 2012, 07:46 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 21:03
Сообщений: 108
Откуда: сумы
Авто: Daewoo Lanos
vit092 писал(а):
Одне питання, а на який хєр Ви їм документи показували?

смотрите вашу подпись)))
А реально сам отнес их к милиции...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 57 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron