Текущее время: 28 мар 2024, 15:44

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 12 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Езда задним ходом на перекрестке
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 10:23 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 20 ноя 2012, 10:14
Сообщений: 4
Авто: Opel Astra
Город: Первомайск
Подскажите пожалуйста, сегодня составили протокол за езду задним ходом на перекрестке, в постановлении написали "Попередження", ни копию протокола, ни постановления на руки не дали. Заверили что все будет впорядке. Меня терзают смутные сомнения, что за это нарушение могут штрафонуть покрупней.
Перерыл пол гугла, так и не нашел накое наказание за это нарушение. Есть подозрения, что они могут поменять постановление и вынести более суровое наказание.
Вопрос: Какой штраф за езду задним ходом на перекрестке, и как узнать, что этот протокол не пошел дальше?
Спасибо.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 10:50 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 мар 2011, 19:29
Сообщений: 455
Авто: СHERY + KIA вод
Город: в Ровенской обл
Цитата:
как узнать, что этот протокол не пошел дальше?

Напиши запрос в ГАИ города и узнаешь!

_________________
Люблю Родину - ненавижу государство


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 11:01 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 20 ноя 2012, 10:14
Сообщений: 4
Авто: Opel Astra
Город: Первомайск
Спасибо, напишу через пару дней. А по поводу штрафа за езду задним ходом на перекрестке может кто помочь?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 12:10 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 17 фев 2012, 20:29
Сообщений: 255
Авто: Forza
Город: Kiev
bloh-ua писал(а):
Спасибо, напишу через пару дней. А по поводу штрафа за езду задним ходом на перекрестке может кто помочь?

10.10 Забороняється рух транспортних засобів заднім ходом на автомагістралях, дорогах для автомобілів, залізничних переїздах, пішохідних переходах, перехрестях, мостах, шляхопроводах, естакадах, у тунелях, на в’їздах і виїздах з них, а також на ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи недостатньою видимістю.
Дозволяється рух заднім ходом на дорогах з одностороннім рухом за умови дотримання вимог пункту 10.9 цих Правил та неможливості під’їхати до об’єкта іншим чином.

Чуть позже скину свой пример инфозапроса, который пол часа назад ушел в путешествие в Департамент ДАІ


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 12:20 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 17 фев 2012, 20:29
Сообщений: 255
Авто: Forza
Город: Kiev
Пример инфозапроса.
Сообщение, не относящиеся к теме
До ВДАІ УМВС України в Рівненській області

До Департаменту ДАІ МВС України
вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071
Для контролю за виконанням

Іванова Івана Івановича
вул. Дайцов, 2, кв.1 м. Київ, 02032


Інформаційний запит

17.11.2012р. приблизно о 13:10 рухаючись по м. Сарни, вулицею Широка на власному автомобілі …, реєстраційний номер …, Я був зупинений інспекторами ДАІ нагрудні знаки РВ 0194, та РВ 0357, нібито за проїзд на заборонний знак 3.1 «Рух заборонено», з табличками 7.4.1 та 7.4.6. На моє пояснення, що знака 3.1 «Рух заборонено», з табличками 7.4.1 та 7.4.6 Я не бачив, так як переді мною одразу за перехрестям зупинився автобус який рухався паралельно з моїм автомобілем, для висадки пасажирів, та закривав огляд праворуч на знак 3.1 «Рух заборонено», з табличками 7.4.1 та 7.4.6, інспектор РВ 0357 відповів, що знак висить високо, і нібито я його мав бачити, та почав робити вигляд що складає протокол про порушення правил дорожнього руху, куди нібито записував мої дані посвідчення водія, та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.
Розташування протоколу відносно мене було таке, що Я не мав можливості бачити його заповнення. Отримавши мої дані посвідчення водія, та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, інспектор РВ 0357 відійшов від мого автомобіля, та сів у службовий автомобіль.
Згодом інспектор РВ 0357 почав просити, щоб я підійшов до їх службового автомобіля для того, щоб в протокол внести запис щодо клопотання перенесення розгляду справи за місцем проживання. Я відмовився виходити. Інспектор РВ 0357 ще принаймі тричі просив вийти з автомобіля, мотивуючи тим, що надати протокол до його повного складання він мені не може, так як Я його можу пошкодити. Я категорично відмовився виходити з автомобіля, та запропонував зробити запис в протокол, який буде знаходитися в руках інспектора, на що інспектор РВ 0357 відповів, що так буде мені не зручно, на що Я відповів, написання кількох слів не потребують зручності. Але інспектор знову відійшов від мого автомобіля, та сів у службовий автомобіль.
Згодом інспектор РВ 0357 підійшов до мого автомобіля, та сказав, що на цей раз мені пощастило, він робить усне попередження. Знову сівши в службовий автомобіль, інспектори РВ 0194, та РВ 0357 без ввімкнення проблискових маячків, порушуючи дію знака 3.1 «Рух заборонено», з табличками 7.4.1 та 7.4.6 поїхали в зворотному напрямку по вул. Широка.
Вважаю, що викладені вище факти, а саме отримані дані моїх документів, та можливо заповнений протокол, можуть бути використані в протиправних цілях, наприклад для фальсифікації заочного протоколу з фіктивними свідками та фіктивним порушенням. Розмову з інспектором та викладені факти може підтвердити пасажир автомобіля, які весь час зупинки перебував в салоні автомобіля.
Відповідно до ст.40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні, чи колективні звернення, або особисто звертатись до органів державної влади та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення та дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Згідно ст. 22 ЗУ «Про інформацію» під запитом щодо надання письмової або усної інформації розуміється звернення з вимогою надати письмову, або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб, з окремих питань.
Стаття 10 ЗУ «Про інформацію», зазначає, що право на інформацію забезпечується зокрема обов’язком органів державної влади, а також органів місцевого самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення; вільним доступом суб’єктів інформаційних відносин до статистичних даних, архівних, бібліотечних і музейних фондів;
Відповідно до статті 43. ЗУ «Про інформацію» кожний учасник інформаційних відносин для забезпечення його прав, свобод і законних інтересів має право на одержання інформації про:
- діяльність органів державної влади;
- те, що стосується його особисто.

Керуючись ст.ст. 10, 22, 40, 43 прошу письмово надати відповідь на такі питання:

1. З якою метою інспектором ДАІ було записано реквізити моїх документів, що містять також адресні дані, яким чином ним, як посадовою особою забезпечено їх конфіденційність, та захист від протиправного використання?
2. Так як протокол на місці не був повністю складений, я зрозумів, що пояснив та довів інспектору свою невинуватість, проте існує безліч фактів службового підроблення протоколів працівниками ДАІ, тому прошу повідомити, чи складено відносно мене інспектором ДАІ, або його напарником, адміністративний протокол та постанова 17.11.2012р, якщо так, то прошу надіслати мені рекомендованим листом їх копії для можливості оскарження в установленому законом порядку.


З повагою.


В моей ситуации по сути, если бы не поехал под знак, пришлось бы нарушать п.10.10 - езда задним ходом на перекрестке, да еще и при ограниченной видимости.

bloh-ua писал(а):
Спасибо, напишу через пару дней. А по поводу штрафа за езду задним ходом на перекрестке может кто помочь?

ст.122 ч.2
Цитата:
Нарушение водителями ТС правил проезда перекрестков, проезд на запретительный сигнал светофора или жест регулировщика, непредоставление преимущества в движении маршрутным ТС, нарушение правил обгона и встречного разъезда, безопасной дистанции или интервала, расположения транспортных средств на проезжей части, пользование внешними осветительными приборами или предупредительными сигналами при начале движения или изменении его направления, их переоборудование, использование водителем средств связи (без громкой связи), а так же нарушение правил учебной езды

Размер штрафа: 425-510 грн.

Ст.122 ч.4
Цитата:
Нарушение, предусмотренные ч. 1, 2, 3 этой статьи, которые стали причиной создания аварийной ситуации

Размер штрафа: 680-850 грн. или лишение права управление на 6-12 мес.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 12:35 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 апр 2012, 16:16
Сообщений: 856
Откуда: Киев
Авто: Mitsubishi Outlander
Город: Киев
Неужели наши геи научились составлять протокол и выносить письменное предупреждение вместо штрафа?

_________________
www.hotroad.com.ua - первый украинский народный автоблог. Новости, видео, обзоры! Публикуй свои материалы


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 12:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
Есть "усне зауваження" за малозначительное нарушение. Тогда админ. материалы не составляются вообще, а есть "попередження" как вид взыскания, но оно выносится только по тем статьям КОАП, где оно прямо предусмотрено.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 14:14 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 20 ноя 2012, 10:14
Сообщений: 4
Авто: Opel Astra
Город: Первомайск
Mitrey писал(а):
Неужели наши геи научились составлять протокол и выносить письменное предупреждение вместо штрафа?

Вот это меня и насторожило, что написали предупреждение без взятки, и отпустили.

makssav писал(а):
Есть "усне зауваження" за малозначительное нарушение. Тогда админ. материалы не составляются вообще, а есть "попередження" как вид взыскания, но оно выносится только по тем статьям КОАП, где оно прямо предусмотрено.

Значит мне не надо тешить себя иллюзиями, что на этом все закончится, чувствую грядут разборки)

Спасибо всем отписавшимся за помощ.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 14:29 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
bloh-ua писал(а):
...
Вопрос: Какой штраф за езду задним ходом на перекрестке...
подходит ч.2 ст.122 - 255-510грн
и ст.125 - попередження


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 14:40 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 20 ноя 2012, 10:14
Сообщений: 4
Авто: Opel Astra
Город: Первомайск
LAVe писал(а):
подходит ч.2 ст.122 - 255-510грн
и ст.125 - попередження


Это вы меня немного успокоили, может и не все так плохо)
И чтоб не плодить тем, подскажите бланки постановления, как и протоколы, тоже пронумерованные или нет?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 14:46 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 17 фев 2012, 20:29
Сообщений: 255
Авто: Forza
Город: Kiev
bloh-ua писал(а):
LAVe писал(а):
подходит ч.2 ст.122 - 255-510грн
и ст.125 - попередження


Это вы меня немного успокоили, может и не все так плохо)
И чтоб не плодить тем, подскажите бланки постановления, как и протоколы, тоже пронумерованные или нет?

А как же, это бланки строгой отчетности.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 14:49 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
bloh-ua писал(а):
... бланки постановления, как и протоколы, тоже пронумерованные или нет?
для постанов используются бланки строгой отчетности
имеют серию и 6-значный номер
серия совпадает с административно-территориальной единицей
в киеве АА, кировоград ВА, николаев ВЕ и т.д.
по окончании серий к буквам добавляются цифры АА2, ВА1, ВЕ1


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 12 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: