Текущее время: 18 апр 2024, 14:54

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Втрата техпаспаспорта
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 12:31 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 19 ноя 2012, 10:01
Сообщений: 6
Авто: Хонда
Город: львів
Доброго дня.
Як правильно зняти автомобіль з обліку якщо втрачений техпаспорт?
Потрібно робити дублікат техпаспорта чи можна по обліковій картці?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Втрата техпаспаспорта
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 12:35 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 22:42
Сообщений: 1904
Откуда: Киев
Авто: Skoda Octavia RS
Город: Киев
zvaruchv писал(а):
Доброго дня.
Як правильно зняти автомобіль з обліку якщо втрачений техпаспорт?
Потрібно робити дублікат техпаспорта чи можна по обліковій картці?

:shock: а кто вам его снимет без техпаспорта??? Если яьне ошибаюсь тотвам ее даже с временным не снимут с учета. А откуда утвас облікова картка?она выдаеться и печатаеться при снятии с учета?!?!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Втрата техпаспаспорта
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 12:44 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 19 ноя 2012, 10:01
Сообщений: 6
Авто: Хонда
Город: львів
Так з тимчасовим з обліку не знімуть але раніше була така мулька що знімали з обліку за обліковую карткою, приносив довідку про втрату техпаспорта вони роздруковували облікову картку і пішов знімати з обліку. Мене цікавить чи діє це зараз?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Втрата техпаспаспорта
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 12:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 22:42
Сообщений: 1904
Откуда: Киев
Авто: Skoda Octavia RS
Город: Киев
zvaruchv писал(а):
Так з тимчасовим з обліку не знімуть але раніше була така мулька що знімали з обліку за обліковую карткою, приносив довідку про втрату техпаспорта вони роздруковували облікову картку і пішов знімати з обліку. Мене цікавить чи діє це зараз?

Просто позвоните в мрэо и вам все расскажут!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Втрата техпаспаспорта
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 13:06 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 19 ноя 2012, 10:01
Сообщений: 6
Авто: Хонда
Город: львів
Я телефонував сказали що не можна. Я знаходжусь у Львові а розмовляв з товаришем з Херсона там можна. Я хочу дізнатись чи дійсно можна зняти з обліку за обліковою карткою. Якими законами чи інструкціями потрібно при цьому керуватись.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Втрата техпаспаспорта
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 13:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 22:42
Сообщений: 1904
Откуда: Киев
Авто: Skoda Octavia RS
Город: Киев
zvaruchv писал(а):
Я телефонував сказали що не можна. Я знаходжусь у Львові а розмовляв з товаришем з Херсона там можна. Я хочу дізнатись чи дійсно можна зняти з обліку за обліковою карткою. Якими законами чи інструкціями потрібно при цьому керуватись.

У Меня вопрос к вам,вы прийдете снимать автомобиль с учета на основании обліковой карты,например вам ее снимут, а дальше как ее поставить га учет??? Например человек покупатель будет из другого города,приедет ставить,а его спросят где техпаспорт???и что потом. Мне кажеться что врядли вам ее снимут в Херсоне или еще в каком то другом городе.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Втрата техпаспаспорта
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 14:15 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 19 ноя 2012, 10:01
Сообщений: 6
Авто: Хонда
Город: львів
У разі втрати (викрадення) свідоцтва про реєстрацію ТЗ (технічного паспорта) після зняття ТЗ з обліку, за письмовим зверненням власника ТЗ або уповноваженої ним особи, РЕП ДАІ за місцем зняття ТЗ з обліку видається копія реєстраційної картки з відміткою про зняття цього ТЗ з обліку, яка підписується уповноваженою посадовою особою з відтиском печатки РЕП ДАІ. Попередньо до бази даних АІС "Документ" вноситься інформація про втрату свідоцтва про реєстрацію ТЗ (технічного паспорта), про що на заяві виконується відповідний запис, який підписується уповноваженою посадовою особою, із зазначенням дати та часу внесення інформації до бази даних АІС. Облік виданих копій реєстраційних карток ведеться в окремій книзі обліку, а факт отримання копії реєстраційної картки підтверджується підписом у ній власника ТЗ (уповноваженої особи).


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Втрата техпаспаспорта
СообщениеДобавлено: 04 дек 2012, 15:20 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 22:42
Сообщений: 1904
Откуда: Киев
Авто: Skoda Octavia RS
Город: Киев
zvaruchv писал(а):
У разі втрати (викрадення) свідоцтва про реєстрацію ТЗ (технічного паспорта) після зняття ТЗ з обліку, за письмовим зверненням власника ТЗ або уповноваженої ним особи, РЕП ДАІ за місцем зняття ТЗ з обліку видається копія реєстраційної картки з відміткою про зняття цього ТЗ з обліку, яка підписується уповноваженою посадовою особою з відтиском печатки РЕП ДАІ. Попередньо до бази даних АІС "Документ" вноситься інформація про втрату свідоцтва про реєстрацію ТЗ (технічного паспорта), про що на заяві виконується відповідний запис, який підписується уповноваженою посадовою особою, із зазначенням дати та часу внесення інформації до бази даних АІС. Облік виданих копій реєстраційних карток ведеться в окремій книзі обліку, а факт отримання копії реєстраційної картки підтверджується підписом у ній власника ТЗ (уповноваженої особи).

Там же написано втрата свідоцва про реєстрацію ТЗ після зняття з обліку у вас втрата была после снятия с учета или до снятия???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron