Текущее время: 28 мар 2024, 22:43

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 83 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 10 авг 2010, 15:59 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
1. Где же вопрос решен? Полицаи все так же лежат.
2. К тому же ты обращаешься по совсем другому вопросу, а именно уточняешь установленные для устранения полицаев сроки, согласно изданному предписанию.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 авг 2010, 16:37 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 май 2010, 11:47
Сообщений: 277
Откуда: Хмельницкий
Авто: BMW X5 4.4i
Город: Хмельницкий
буду писать еще раз!

_________________
Никогда не жалей о том, что сделал, если в момент сделанного ты был счастлив!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 сен 2010, 19:14 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 май 2010, 11:47
Сообщений: 277
Откуда: Хмельницкий
Авто: BMW X5 4.4i
Город: Хмельницкий
guru21 писал(а):
Вот вчера получил ответ)
Как то запутано написали...
Изображение

Прошло два месяца, а они как лежали, так и лежат.

Вот такое написал:


Начальнику УДАІ УМВС
України в Хмельницькій області
Довганю М.І.


29025, м. Хмельницький
Інформаційний запит
Шановний Микола Іванович стосовно мого інформаційного запиту про асфальтовані пагорби по вул. Городній 14 липня 2010 року я отримав листа, в якому вами було зазначено:
“Для відновлення безпечних умов для дорожнього руху управлінню житлово-комунального господарства направлено вимогу ДАІ щодо демонтажу зазначених перешкод.”
З того часу пройшло два місяці, а перешкоди не були демонтовані.
Прошу:
1. Визначити чіткі терміни, щодо демонтажу асфальтованих пагорбів по вул. Городній.
2. Повторно направити вимогу житлово-комунальному господарству щодо демонтажу зазначених перешкод.
3. Проінформувати про те які заходи і у який термін заплановано вжити з метою усунення перешкод руху транспортних засобів та забезпечення відповідності чинному законодавству України (зокрема демонтаж асфальтових пагорбів; у разі необхідності заміна на пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, що відповідають ДСТУ 4123:2006).
4. В передбачений законом строк письмово повідомити мене про результати розгляду даної заяви.
Додатки:
1. Копія відповіді на мій інформаційний запит, від 14 липня 2010 року.





08.09.2010

_________________
Никогда не жалей о том, что сделал, если в момент сделанного ты был счастлив!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 окт 2010, 14:30 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 май 2010, 11:47
Сообщений: 277
Откуда: Хмельницкий
Авто: BMW X5 4.4i
Город: Хмельницкий
guru21 писал(а):
guru21 писал(а):
Вот вчера получил ответ)
Как то запутано написали...
Изображение

Прошло два месяца, а они как лежали, так и лежат.

Вот такое написал:


Начальнику УДАІ УМВС
України в Хмельницькій області
Довганю М.І.


29025, м. Хмельницький
Інформаційний запит
Шановний Микола Іванович стосовно мого інформаційного запиту про асфальтовані пагорби по вул. Городній 14 липня 2010 року я отримав листа, в якому вами було зазначено:
“Для відновлення безпечних умов для дорожнього руху управлінню житлово-комунального господарства направлено вимогу ДАІ щодо демонтажу зазначених перешкод.”
З того часу пройшло два місяці, а перешкоди не були демонтовані.
Прошу:
1. Визначити чіткі терміни, щодо демонтажу асфальтованих пагорбів по вул. Городній.
2. Повторно направити вимогу житлово-комунальному господарству щодо демонтажу зазначених перешкод.
3. Проінформувати про те які заходи і у який термін заплановано вжити з метою усунення перешкод руху транспортних засобів та забезпечення відповідності чинному законодавству України (зокрема демонтаж асфальтових пагорбів; у разі необхідності заміна на пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, що відповідають ДСТУ 4123:2006).
4. В передбачений законом строк письмово повідомити мене про результати розгляду даної заяви.
Додатки:
1. Копія відповіді на мій інформаційний запит, від 14 липня 2010 року.





08.09.2010



Получил ответ:

Изображение

_________________
Никогда не жалей о том, что сделал, если в момент сделанного ты был счастлив!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Все равно лежат
СообщениеДобавлено: 30 окт 2010, 18:45 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 12 окт 2009, 01:46
Сообщений: 136
Откуда: Киев, Боярка
Авто: Рено
Город: Киев
Изображение

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 ноя 2010, 14:22 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 12 окт 2009, 01:46
Сообщений: 136
Откуда: Киев, Боярка
Авто: Рено
Город: Киев
Изображение

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Попытка номер 3
СообщениеДобавлено: 14 дек 2010, 17:29 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 12 окт 2009, 01:46
Сообщений: 136
Откуда: Киев, Боярка
Авто: Рено
Город: Киев
Начальнику Управління ДАІ ГУ МВС
України в Київській області


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
8 червня 2010 року до УДАІ ГУ МВС України в Київській області було направлено заяву стосовно незаконного встановлення п’яти штучних асфальтових пагорбів за функціональною ознакою примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки в м. Боярка біля будівель 19, 21, 24, 49 по провулку Жовтневому.
Від УДАІ ГУ МВС України в Київській області надійшла відповідь від 30.06.2010 р. №18/М-521 , в якій повідомлялось, що власнику вулично-шляхової мережі видано вимогу ДАІ на демонтаж вищезазначених пристроїв зниження швидкості, контроль за виконанням вимоги покладено на відділ ДАІ з обслуговування Києво-Святошинського району.
Але вищезазначені пристрої не були демонтовані.
На мій повторний запит до ВДАІ Києво-Святошинського р-ну та УДАІ ГУ МВС України в Київській області було надано відповіді 2479 від 28.08.2010 р. та ХХХХХХ відповідно про те, що заступника КП Боярського ГВУ Андрейченка Л. І. було повторно притягнуто до адміністративної відповідальності за невиконання вимоги ДАІ та направлено інформацію до прокуратури Києво-Святошинського р-ну, і видано повторну вимогу щодо усунення порушень правил, норм і стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху до 29.09.2010 р.
Оскільки до теперішнього часу недоліки не усунені, керуючись ст..9, 10,32,33 Закону України «Про інформацію», прошу письмово надати відповідь на наступні питання:
1. Які дії вживають посадові особи Управління ДАІ ГУ МВС та Відділу ДАІ Києво-Святошинського р-ну для забезпечення виконання вищезазначених вимог?
2. Надати мені копії виданих вимог на усунення порушень правил, норм і стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.
3. Надати мені копію звернення до прокуратури Києво-Святошинського р-ну щодо порушень правил, норм і стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Нагадую, що, згідно ст.33 Закону України Про інформацію Термін вивчення запиту на предмет можливості його задоволення не повинен перевищувати десяти календарних днів.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Попытка номер 3
СообщениеДобавлено: 08 мар 2011, 16:43 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 ноя 2010, 22:56
Сообщений: 372
Авто: Lanos 1.5
Город: Львів
Andriy77 писал(а):

Нагадую, що, згідно ст.33 Закону України Про інформацію Термін вивчення запиту на предмет можливості його задоволення не повинен перевищувати десяти календарних днів.


Ну як там справи з демонтажем ЛП? Щось робили, чи далі відписуються? Теж хочу таке хороше діло зробити, знайомлюсь зі всіми нюансами, з якими можу стикнутись

_________________
База даних інспекторів ДПС, автомобілів ДПС, порушень ДАІ - http://n2.daibase.info


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 июл 2011, 12:44 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 24 фев 2011, 12:28
Сообщений: 450
Авто: 4х колесный
Город: UKR
скажите у меня во дворе как въезжаешь сразу с дороги наставили подряд два таких вот приспособления, кто не знаю, при чем на всю ширину дороги объехать нельзя, очень высокие, там и так дорога не очень зачем они вообще нужны, ни школы ни садика, просто въезд во дворы.
знаков нет, вечером если не знаешь подпрыгнешь так что мало не покажется, некоторые заезжают одним колесом на тротуар чтоб как то поберечь машину.
есть шанс что после написания в определенные структуры их демонтируют? и куда писать в Одессе?
спс


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 июл 2011, 10:17 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 24 фев 2011, 12:28
Сообщений: 450
Авто: 4х колесный
Город: UKR
спасибо уже нашел, куда и кому. буду тоже писАть


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 дек 2011, 15:08 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 14 июл 2011, 02:44
Сообщений: 8
Откуда: United Kingdom
Ээ сищищ эта мой точка да не бузи да

а если серьезно, что так сильно мешает?

_________________
[url=http://eproxy.my-addr.com/buy-anonymous-elite-http-proxy-with-antivirus.php]proxy with antivirus[/url]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 янв 2012, 09:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 янв 2011, 16:29
Сообщений: 1289
Авто: четырехколессное
Город: о'город
А я вот столкнулся с тем, что пришлось просить установить лежачие:


Начальнику УДАІ ГУМВС України в Донецькій області
полковнику міліції
Астапковичу Володимиру Івановичу
83023, м. Донецьк, вул. Ходаковського, 10

Азарова Миколки, що зареєстрований за адресою:
83030, м. Донецьк, вул. ----, б. --, кв. 5
Фактичне місце мешкання:
83053, м. Донецьк, вул. ---, б. --, кв. 1
Телефон: 095-0000----
E-mail: [email protected]

З А Я В А
(про встановлення пристрою примусового зниження швидкості "лежачій поліцейський")

Мешканці ----- району (шахта «----», район школи №---) дуже стурбовані станом безпеки дорожнього руху на перехресті вулиць --та --. Справа в тому, що на перехресті зазначених вулиць встановлено світлофор, але він не гарантує підтримки високого рівня безпеки дорожнього руху для його учасників. Я – автомобіліст, як й всі члени моєї родини. Зазначаю, що автомобілістам завжди дуже страшно й небезпечно виїжджати з вулиці ---на вулицю ---на ЗЕЛЕНИЙ сигнал світлофора. Найголовніше, що діти, які вчаться в школі №---, яка знаходиться по вулиці ---, буд. 6, вимушені переходити вулицю ----. Я неодноразово був свідком, як автомобілі, що здійснюють рух по вул. ----не зважають увагу на колір сигналу світлофора та здійснюють рух на заборонений сигнал червоного кольору. При цьому автомобілісти ще й можуть здійснювати обгін на пішохідному переході на самому світлофорі теж на червоний сигнал світлофору, коли вулицю перетинають маленькі дітки. Розташування світлофора зазначено на схемі:

Отже, від імені мешканців цього району, батьків та автомобілістів, на підставі Постанови КМУ N 341 від 14 квітня 1997 р. «Про Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ», яка визначає, що Державна автомобільна інспекція (Державтоінспекція) є головним органом, на який покладається забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні, а також на підставі пункту 5.1. ДСТУ 4123-2006 «Пристрій примусового зниження швидкості "лежачій поліцейський"» який визначає, що пристрій примусового зниження швидкості можна застосовувати в районі розташування дитячих та навчальних закладів, а також в місцях інтенсивного руху транспортних засобів у житлових зонах та прилеглих до дороги територіях,

ПРОШУ ВАС:

1.Встановити пристрій примусового зниження швидкості "лежачій поліцейський" по обидві сторони перед світлофором уздовж по вул. ----, з метою забезпечення більш високого рівня безпеки для учасників дорожнього руху.
2. У визначений чинним законодавством України термін повідомити мене про прийняте рішення та планову дату встановлення пристрою примусового зниження швидкості "лежачій поліцейський" у разі прийняття позитивного рішення по цьому питанню. Відповідь прошу надати у письмовому вигляді на адресу мого фактичного місця проживання - 83053, м. Донецьк, вул. ---, б. ---, кв. 1.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 апр 2012, 20:08 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 29 фев 2012, 01:29
Сообщений: 14
Авто: VW Caddy
Город: Одесса
Ромаша писал(а):
спасибо уже нашел, куда и кому. буду тоже писАть

адрес в пм! тоже есть про что написать!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 апр 2012, 20:10 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
пеший ход писал(а):
А я вот столкнулся с тем, что пришлось просить установить лежачие:

і що встановили :?:

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 апр 2012, 13:49 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 янв 2011, 16:29
Сообщений: 1289
Авто: четырехколессное
Город: о'город
пішохід писал(а):
пеший ход писал(а):
А я вот столкнулся с тем, что пришлось просить установить лежачие:

і що встановили :?:


ГАЕныши отзвонились (я пожалел что указал мобильный) - рассказали что :!: ИХ достали лежачие полицейские и сказали что бы я обращался в міську раду, так как это в их компетенции решать вопросы где устанавливать их, а где нет. Письменный ответ на мою просьбу не выслали. Потом я "забегался" по другим вопросам и не довел дело до конца. Но, думаю, доберусь и до міськради.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 83 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron