Текущее время: 20 апр 2024, 03:59

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: поправьте если что не так
СообщениеДобавлено: 21 апр 2013, 19:25 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 19:24
Сообщений: 418
Откуда: Украина
Авто: daewoo
Город: ДОНБАСС
была вот такая тема viewtopic.php?f=69&t=32413

сочинил пару ласковых слов в адрес службы гаи прошу поправить и на днях отправлю

Сообщение, не относящиеся к теме
З А Я В А
(про порушення ПДР працівниками міліції)
Відповідно до ст. 3 Закону України «Про звернення громадян»
заява – це повідомлення про порушення чинного законодавства з боку державних органів влади, їх посадових чи службових осіб.
18.04.2013 року, приблизно о 16.00 – 17.00 год. вечора. за адресою: м. Костянтинівка Дон. Обл. , на ділянці дороги по вул.Леніна, було зафіксовано порушення Правил дорожнього руху, пункт 2.3 д. є;3.1;9.2; 9.5; 10.1;14.5; та перетин розмітки 1.3. з боку працівників Державтоінспекції МВС України. Транспортний засіб ДАІ МВС України, Daewoo номерний знак 22 61

18 квітня 2013 року, приблизно о 16.00 – 17.00 год вечора ,я рухався на своєму автомобілі по вул. Леніна м. Костянтинівки, в лівому ряду, попереду їхали вантажні автомобілі, крайня права полоса мала перешкоди для руху а позаду мене рухався службовий Деу Ланос д/н 22 61
Рухаючись позаду мене деякий час, несподівано, працівникам міліції здалося, що я рухаюся надто повільно і що дорога не має подвійної суцільної розділової смуги. Не думаючи про наслідки, вони попередили мене про свій маневр способом подачі звукового сигналу, який не був спец сигналом, та виконали обгін. Обігнавши мене, екіпаж повернувся на раніше займану полосу для руху і навмисне різко натиснув на педаль гальма, при цьому створивши для мене аварійну ситуацію.Також хочу зазначити що виконуючи маневр обгону працівники міліції своїми діями створили аварійну ситуацію ще одному автомобілю який рухався у зустрічному напрямку
Доказом вищесказаного, є відеозапис, який додається на одному cd диску .
Якщо розглядати дану ситуацію з точки зору ПДР, то можна прийти до висновку, що даний екіпаж зовсім не знайом з ПДР, або навмисно їх ігнорує. Екіпажем було порушено такі пункти правил: 2.3 д, є; 3.1; 9.2; 9.5; 10.1;14.5 та перетин розмітки 1.3.
Відповідно до абзацу другого статті 6 Конституції України, органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України.
Відповідно до статті 2 ЗУ «Про Міліцію», основними завданнями міліціє є: забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів; забезпечення безпеки дорожнього руху. Стаття 3 каже, що діяльність міліції будується на принципах законності, гуманізму, поваги до особи, соціальної справедливості, взаємодії з трудовими колективами, громадськими організаціями й населенням. Відповідно до ст. 5, міліція виконує свої завдання неупереджено, у точній відповідності з законом. Ніякі виняткові обставини або вказівки службових осіб не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій або бездіяльності міліції.
Навіть дивлячись на вище викладені витяги із законів, можна прийти до висновку, що особи, які керували автомобілем Daewoo номерний знак 22 61 , не достойні високого звання міліціонера. Дійсно, Правила дорожнього руху дозволяють оперативним ТЗ відступати від вимог деяких пунктів правил, але умовою для цього є ввімкнення спец сигналу, який не було подано, та виконання невідкладного службового завдання.
Відповідно до ст. 19 Закону України «Про звернення громадян» органи державної влади та їх посадові особи зобов'язані: об'єктивно, всебічно і вчасно перевіряти заяви; невідкладно вживати заходів до припинення неправомірних дій, виявляти, усувати причини та умови, які сприяли порушенням; письмово повідомляти громадянина про результати перевірки заяви і суть прийнятого рішення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.5-7 Законом України «Про звернення громадян»,
ПРОШУ:
1) Провести службову перевірку за даним фактом.
2) Встановити осіб які знаходилися в службовому автомобілі д/н 22 61
3) Дати ґрунтовну та вмотивовану, письмову відповідь у порядку та у терміни, передбачені ст.20 Закону України „ Про звернення громадян
4) Ознайомити особовий склад з ПДР та законами України.
5) Притягнути до відповідальності осіб, що керували ТЗ з д/н 22 61
Додаток:
Один cd диск з відео файлом

_________________
Не ищи подходящее время, действуй сейчас!


Последний раз редактировалось erem-21 21 апр 2013, 19:46, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: поправьте если что не так
СообщениеДобавлено: 21 апр 2013, 19:41 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июл 2012, 14:14
Сообщений: 1146
Авто: пішохід
Город: краматорськ
"про порушення працівниками міліції ПДР"
"..умовою для цього є ввімкнення спец сигналу, який не було подано, та виконання невідкладного службового завдання."


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: поправьте если что не так
СообщениеДобавлено: 22 апр 2013, 20:11 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 авг 2010, 19:24
Сообщений: 418
Откуда: Украина
Авто: daewoo
Город: ДОНБАСС
Заява отправлена, тема закрыта..........

Изображение

_________________
Не ищи подходящее время, действуй сейчас!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 3 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron