Текущее время: 28 мар 2024, 12:46

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 108 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24 ноя 2011, 22:29 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 13 июн 2011, 18:05
Сообщений: 1394
Читаю:
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 9, 10, 32, 33 Закону України про інформацію,

Но 32 и 33 уже нет. Что делать?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 ноя 2011, 22:43 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
Marc7 писал(а):
Читаю:
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 9, 10, 32, 33 Закону України про інформацію,
Но 32 и 33 уже нет. Что делать?


тепер пиши так:

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції Україні, ст.1, 15, Закону України «Про звернення громадян» ст. 2, 5, 20, Закону України "Про інформацію", ст. 3, 4, Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:
надати письмову відповідь,

також можеш зайти в мою тему,там теж багато корисного по ДСТУ:

viewtopic.php?f=28&t=13520

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 ноя 2011, 23:40 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
Marc7 писал(а):
Читаю:
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 9, 10, 32, 33 Закону України про інформацію,

Но 32 и 33 уже нет. Что делать?

текущий вариант
Цитата:
...
Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 20 Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", ст. ст. 1, 15 Закону України “Про звернення громадян”,
...

выше aktivist написал правильнее


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен 2012, 12:48 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 июл 2010, 22:37
Сообщений: 423
Авто: Nissan Note
Город: Киев-Львов
Написал запрос на БХ54 следующего содержания:

До управління ДАІ в місті Києві
вул. Б. Хмельницького, 54
м. Київ, 01030, Україна

Вiд громадянина:
ХХХХХХ

Проживаючого за адресою:
вул. ХХХХХХ
м. Львів, 79005, Україна

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

На ділянці дороги від автосалону «Либідь-авто», що знаходиться на Брест-Литовському шосе (GPS-координати: 50.452422,30.311364) до стаціонарного поста ДАІ «Сосновий бір» (Житомирське шосе, 19, GPS-координати: 50.448272,30.252967) вже тривалий час в темну пору доби взагалі відсутнє будь-яке зовнішнє освітлення дороги, що порушує норми освітлення вулично-дорожньої мережі в населених пунктах, визначені п. 4.6 ДСТУ 3587-97 "Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану".
Згідно ст. 52-1 ЗУ «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.
Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Стаття 6 ЗУ «Про інформацію» зазначає, що право на інформацію забезпечується зокрема: обов'язком суб'єктів владних повноважень інформувати громадськість та засоби масової інформації про свою діяльність і прийняті рішення.
Згідно ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Згідно ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 6 ЗУ «Про інформацію», статтями 19 та 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», прошу у визначений Законом термін надати мені письмову відповідь з наступних питань:
1. Чи притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства України власника дороги за порушення в сфері безпеки дорожнього руху?
2. Чи притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства України посадових осіб Державтоінспекції МВС України за неналежний контроль за забезпеченням безпеки дорожнього руху?

Відповідь на цей запит прошу надіслати за адресою: 04111, м. Київ, ХХХХХХ

Додаток: мапа зазначеної ділянки дороги – 1 аркуш.


08.08.2012


Отправлял естественно заказным письмом. Дата вручения 13.08.2012

Через пару дней по киевскому адресу стал наяривать человек, представившийся начальником ДАЫ Святошинского района. Меня там не было, он говорил с тещей. Был предельно вежлив, пытался выяснить кто я и что я. Во второй раз он был очень раздражен, оставил номер своего мобильного, просил, чтобы я перезвонил ему. Сказал, что если не установят мою личность, то отвечать на инфозапрос не будут. Я перезванивал, но трубу он не взял. Потом позвонил еще какой-то мент, опять говорил с тещей, зачем-то уточнил ее ФИО. И все. Больше никаких звонков не было, ответа на инфозапрос тоже.


Подскажите, пожалуйста, как быть дальше?

_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен 2012, 13:21 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
ferkel писал(а):
Во второй раз он был очень раздражен, оставил номер своего мобильного, просил, чтобы я перезвонил ему.
Подскажите, пожалуйста, как быть дальше?

а ніяк, можеш забить на нього, напевно вжарили братка по самі помідори так тепер мечиться не зна на кому зло зігнать

Цитата:
Сказал, что если не установят мою личность, то отвечать на инфозапрос не будут.

якщо через 5 днів плюс пересилка тобто максимум 10 небуде відповіді на запит, маякнеш сюди або в лічку вжарим їх через прокуратуру тоді швидко заворушаться :D

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен 2012, 13:32 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 июл 2010, 22:37
Сообщений: 423
Авто: Nissan Note
Город: Киев-Львов
aktivist писал(а):
якщо через 5 днів плюс пересилка тобто максимум 10 небуде відповіді на запит, маякнеш сюди або в лічку вжарим їх через прокуратуру тоді швидко заворушаться :D


Ну дык запрос датирован 08.08.12 (и чек с почты об отправке тоже от 08 августа), и получили они его 13 августа.
Т.е. прошло уже больше месяца с даты вручения его на БХ.

_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен 2012, 13:41 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
ferkel писал(а):
...
Подскажите, пожалуйста, как быть дальше?
для начала нужно написать парочку отаких писем
Цитата:
Начальнику управління внутрішньої безпеки
в м.Києві ДВБ МВС України
01025, м.Київ, вул.Володимирська, 15

Копія: Начальнику ГУ МВС України в м.Києві
01025, м.Київ, вул.Володимирська, 15

***
***


ЗАЯВА.

Дійсним повідомляю, що невстановленою особою, яка відрекомендувалась посадовою особою ГУ МВС України в м. Києві Дмитром Володимировичем, було скоєно щодо мене, *** *** ***, неправомірні дії.

Впродовж 14.05.2012р. та 15.05.2012р. Дмитро Володимирович розшукав мене за допомогою телефонного номера, закріпленого за адресою мого проживання. Дмитро Володимирович дзвонив з телефонних номерів 256-05-06 та (067) 906-10-23.

15.05.2012р. Дмитро Володимирович зателефонував мені і запропонував прибути 16.05.2012р. в другій половині дня до ГУ МВС України в м. Києві з метою допиту за моєю скаргою щодо дій посадових осіб Подільського РУ ГУ МВС України в м. Києві.

Я повідомив Дмитру Володимировичу, що скарг до ГУ МВС не направляв. Стосовно неправомірних дій (бездіяльності) посадових осіб Подільського РУ ГУ МВС України в м. Києві я направляв заяви № 213-19 від 14.04.2012р та № 212-17 від 14.04.2012р.
Прибути до ГУ МВС України в м. Києві для додаткового опитування я відмовився, оскільки Законом України «Про звернення громадян» не передбачається обов’язкової присутності громадянина при розгляді заяв.
Окрім того, свої доводи я виклав в заявах № 213-19 від 14.04.2012р та № 212-17 від 14.04.2012р. в повному обсязі з посиланням на відповідні нормативно-правові акти, додав відповідні документи і фотографії.
Також я повідомив Дмитру Володимировичу, що не маю права бути відсутнім на робочому місці без поважної причини, тому Дмитро Володимирович має викликати мене до ГУ МВС офіційно.

Під час розмови Дмитро Володимирович висловив неповагу до мене, як до громадянина України, і повідомив, що заяви розглядає упереджено.
Так, з метою надання недостовірної відповіді на зазначені заяви Дмитро Володимирович піддав сумніву надані фотографії, намагався вияснити, коли їх було зроблено.
Я повідомив Дмитру Володимировичу, що місця встановлення знаків вказані в заявах, тому він може пересвідчитись особисто, що дорожні знаки стоять таким же чином і на тих же місцях, як зазначено на фотографіях. Хронології подій, викладені в заявах № 213-19 від 14.04.2012р та № 212-17 від 14.04.2012р., задокументовані Управлінням ДАІ ГУ МВС України в м. Києві , Подільським РУ ГУ МВС України в м. Києві та Комунальним підприємством «Київдорсервіс».
Таким чином встановлення автентичності фотографій є особистою забаганкою Дмитра Володимировича та не має відношення до розгляду заяв № 213-19 від 14.04.2012р та № 212-17 від 14.04.2012р.

Окрім того, станом на 15.05.2012р. Дмитро Володимирович не дослідив обставин справи, не ознайомився з вимогами зазначених в заявах нормативно-правових актів, тому не виявив, які саме вимоги містяться в заявах № 213-19 від 14.04.2012р та № 212-17 від 14.04.2012р.

Також під час телефонної розмови Дмитро Володимирович проявив нестриманість, некомпетентність, упередженість і психічну неврівноваженість, чим порушив вимоги ст.ст. 3, 5 Закону України «Про міліцію», ст. 7 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 1, 4 Закону України “Про звернення громадян”,

ПРОШУ:

1. Встановити посадову особу на ім’я Дмитро Володимирович, яка розглядає заяви *** № 213-19 від 14.04.2012р та № 212-17 від 14.04.2012р.;

2. Притягнути до дисциплінарної відповідальності посадову особу на ім’я Дмитро Володимирович, яка розглядає заяви *** № 213-19 від 14.04.2012р та № 212-17 від 14.04.2012р.;

3. Відсторонити посадову особу на ім’я Дмитро Володимирович від розгляду заяв *** № 213-19 від 14.04.2012р та № 212-17 від 14.04.2012р .

Цитата:
Прокурору м. Києва
03150, м.Київ, вул.Предславинська, 45/9

***
***

СКАРГА.


Дійсним повідомляю, що станом на 31.05.2012р. начальником ГУ МВС України м. Києва не розглянуто і не надано відповіді на заяву № 213-19 від 14.04.2012р.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України ст.ст. 1, 3, 7, 15, 19, 20 Закону України ”Про Звернення Громадян”, ст.ст. 4, 12, 19, 20 Закону України “Про прокуратуру”,


ПРОШУ:


Притягнути начальника ГУ МВС України м. Києва до відповідальності згідно чинного законодавства за невиконання вимог Закону України ”Про Звернення Громадян”.


Додатки:
1. Копія заяви № 213-19 від 14.04.2012р. на трьох аркушах;
2. Копія квитанції УАППЗ «Укрпошта» від 18.04.2012р. на одному аркуші;
3. Інформація про вручення поштового відправлення на одному аркуші.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен 2012, 14:28 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 июл 2010, 22:37
Сообщений: 423
Авто: Nissan Note
Город: Киев-Львов
Спасибо, сейчас накатаю.

_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен 2012, 15:25 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 июл 2010, 22:37
Сообщений: 423
Авто: Nissan Note
Город: Киев-Львов
ЗАЯВА
Дійсним повідомляю, що невстановленою особою, яка відрекомендувалась посадовою особою ДАІ Святошинського району в м. Києві Семеновим Олександром Анатолійовичем, було скоєно щодо мене неправомірні дії.

Впродовж 14.08.2012 та 15.08.2012 Олександр Анатолійович розшукав мене за допомогою телефонного номера, закріпленого за адресою, яку я вказав для зворотньої відповіді на мій інформаційний запит від 08.08.2012.

В зазначені дні мене не було за цією адресою, тому Олександр Анатолійович розмовляв з моєю тещею. Перший раз він розпитував чи відома їй моя особа та навіщо я написав вищезгаданого інфозапита. Для зв’язку він залишив свій номер телефону (067) 404-01-33, та дуже наполегливо попросив зателефонувати йому. Коли він дзвонив вдруге, то був роздратований, що я не зателефонував йому. Також він повідомив, що якщо я не зв’яжуся з ним в найближчий час, то буде мене вважати людиною, особу якої не встановлено. З такої причини він зробив висновок, що відповідати на мій інформаційний запит не буде та повісив слухавку. Потім через деякий час подзвонила ще одна невстановлена особа, яка також відрекомендувалась посадовою особою ДАІ Святошинського району м. Києва. Ця особа повідомила, що дзвонить з приводу мого інформаційного запиту, розпитала прізвище, ім’я та по-батькові моєї тещі, сказала, що це потрібно для того, щоб зробити запис в якомусь журналі обліку.
Хочу також зазначити, що 16.08.2012 я зробив декілька спроб подзвонити за номером, який залишила перша невідома особа, але ніхто не відповів.
Станом на 18.09.2012 я не отримав жодної відповіді на свій інформаційний запит.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 1, 4 Закону України “Про звернення громадян”,

ПРОШУ:

1. Встановити посадову особу на ім’я Семенов Олександр Анатолійович, яка розглядала мій інформаційний запит від 08.08.12;

2. Притягнути до дисциплінарної відповідальності посадову особу на ім’я Семенов Олександр Анатолійович, яка розглядала мій інформаційний запит від 08.08.12;

3. Відсторонити посадову особу на ім’я Семенов Олександр Анатолійович від розгляду мого інформаційного запиту від 08.08.12.


Дата, подпись

Все верно, или что-то убрать/добавить?

_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен 2012, 15:39 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 июл 2010, 22:37
Сообщений: 423
Авто: Nissan Note
Город: Киев-Львов
Прокурору м. Києва
03150, м.Київ,
вул.Предславинська, 45/9

Вiд громадянина:
ХХХ

Проживаючого за адресою:
вул. ХХХХ
м. Львів, 79005, Україна

Адреса для листування:
вул. ХХХ
ХХХ,
ХХХ,
Київська обл., ХХХ, Україна

СКАРГА


Дійсним повідомляю, що станом на 18.09.2012 начальником УДАІ в м. Києві не розглянуто і не надано відповіді на мій інформаційний запит від 08.08.2012.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України ст.ст. 1, 3, 7, 15, 19, 20 Закону України ”Про Звернення Громадян”, ст.ст. 4, 12, 19, 20 Закону України “Про прокуратуру”,

ПРОШУ:

Притягнути начальника УДАІ в м. Києві до відповідальності згідно чинного законодавства за невиконання вимог Закону України ”Про Звернення Громадян”.


Додатки:
1. Копія мого інформаційного запиту від 08.08.12 на одному аркуші з додатком на одному аркуші;
2. Копія квитанції УАППЗ «Укрпошта» від 08.08.2012 на одному аркуші;
3. Інформація про вручення поштового відправлення на одному аркуші.

Дата, подпись

_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен 2012, 16:05 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
ferkel писал(а):
Ну дык запрос датирован 08.08.12 (и чек с почты об отправке тоже от 08 августа), и получили они его 13 августа.
Т.е. прошло уже больше месяца с даты вручения его на БХ.

згоден, то я провтикав трохи, тоді відправляй маляви по зразку LAVe, пізніше повідомиш про результати

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен 2012, 16:10 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
ferkel писал(а):
...
Все верно, или что-то убрать/добавить?
чего-то не хватает
завтра гляну


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен 2012, 16:19 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 июл 2010, 22:37
Сообщений: 423
Авто: Nissan Note
Город: Киев-Львов
И еще: я вроде как просто в УДАИ писал, а к ответственности прошу привлечь начальника управления. Так и должно быть?

_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен 2012, 16:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
ferkel писал(а):
И еще: я вроде как просто в УДАИ писал, а к ответственности прошу привлечь начальника управления. Так и должно быть?
Треба так: Прошу встановити винну особу та притягти її до встановленої законом відповідальності.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 сен 2012, 17:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 июл 2011, 18:52
Сообщений: 1712
Авто: АЗЛК 2140, VW B3
Город: Харьков
Хочу написать про этот светофор. Но не знаю название второй улицы. Как мне быть?

_________________
Изображение
Изображение




Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 108 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: