Текущее время: 28 мар 2024, 10:46

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 43 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01 май 2012, 21:24 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 апр 2012, 20:17
Сообщений: 15
Откуда: Україна, Київ
Авто: ВАЗ-2101
Город: Киев
пішохід писал(а):
aphalin писал(а):
Який може бути протокол по ст. 124 КУпАП, якщо кримінальна справа порушена.

на основі чого порушена крмінальна справа :?:
порушення ПДР,ЩО ПРИЗВЕЛО ДО дтп......ТОБТО ЗА ПОРУШЕННЯ пдр треба комусь відповідати.....протоколи мають бути.......


Як мені пояснив слідчий - кримінальна справа порушується автоматично, якщо при ДТП є тяжкі наслідки, або загибель людини... А от закрити порушену кримінальну справу виявляється не дуже просто... Я йому пропонував закрити за відсутністю доказовоі бази, або за відсутністю складу злочину, але він відповів що зараз так не можливо закрити справу тяжкого дтп... Сказав що в будь якому разі потрібно встановити винного.... Перша слідча сдогатка була, що ми нібито за 70 метрів до законого розвороту, почали розворот посеред дороги, із порушенням пдд, перетин подвійної осівої... І ця версія булаб визнана вірною, якщо б я не вийшов із коми, та не дав би покази як було на справді... Але я дуже довго приходив до тями, та вчися ходити та розмовляти, коли я прийшов до РОВД вже ніякої доказової бази у слідчих не було, тому що їх попередники які звільнилися з органів, допустили невиправні помилки по цій справі... Тому і досить йде розслідування цієї справи...

_________________
Чим більше я дізнаюся, - тим більше переконуюся в тому, що я нічого не знаю... Але я хочаб це знаю , а більшість навідь цього не може усвідомити...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 май 2012, 21:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
справа важка,завтра взнаю точно чи складаються протоколи ....відпишу.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 май 2012, 21:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
пішохід писал(а):
aphalin писал(а):
Протоколи, якщо є постраждалі, не складаються.

давай якусь ссилку на НПА....ДЕ БУДЕ ЦЕ ВКАЗАНО... :?:
aphalin писал(а):
Викликають СОГ і вона проводить слідчі дії і оформлює місце події в порядку КПК і відомчих актів.

легкі тілесн,середньої....як на місці це оприділяється..... :?:
У наказі 77 йдеться тільки про ті ДТП, де немає постраждалих. Все решта - КПК.
На місці визначається по тому забрала швидка в лікарню чи ні. Якщо забрала, а в нього виявилися легкі, то потім буде відмова в порушенні справи і матеріали передадуть в ДАІ для складання адмін протоколу.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 май 2012, 21:38 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 апр 2012, 20:17
Сообщений: 15
Откуда: Україна, Київ
Авто: ВАЗ-2101
Город: Киев
пішохід писал(а):
тобто НА ТВІЙ АВТОМОБІЛЬ НЕ БУЛО СТРАХІВКИ... :?:


Ні, мій АЗЛК-2140 не був застрахований... Бо ми його тільки декілька місяців до дтп придбали... Та майже не використовували....
А тяжкі або не тяжкі наслідки має дтп це засвідчує на місці медики швидкої допомоги... Ї як що перша швидка допомога, накрила моє тіло як труп, бо пульс рукою не фіксувався, та дихання не було, а на засвідчення моєї загибелі в них просто не було часу бо було ще багато людей в важкому та середньої важкості стані, то вони одразу кваліфікували справу, як - дуже важкі наслідки із загибеллю людини...

_________________
Чим більше я дізнаюся, - тим більше переконуюся в тому, що я нічого не знаю... Але я хочаб це знаю , а більшість навідь цього не може усвідомити...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 май 2012, 22:36 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
1. Пусть твой друг, который был за рулем, пойдет и сделает копию дела. Он имеет на это право, если есть подозреваемым. Это для того, чтобы не пропадали больше бумаги с дела.
2. Напиши свои свидетельские показания на бумаге и заверь все листы в нотариуса, после чего отдай другу - это будет его козырь при любых раскладах. Так же он их копии сможет приобщить к делу. Тебя после этого вряд ли будут беспокоить.
3. Пиши заявление на потерпевшего. Поверь, другу от этого хуже не станет. А ты получаешь больший круг возможностей. И главное - без твоего присутствия и показаний его не осудят, а так могут попросту "забыть" о тебе как свидетеле

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 май 2012, 08:52 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Sans писал(а):
1. Пусть твой друг, который был за рулем, пойдет и сделает копию дела. Он имеет на это право, если есть подозреваемым. Это для того, чтобы не пропадали больше бумаги с дела.
А КПК відкрити релігія не дозволяє?
Цитата:
Стаття 43-1. Підозрюваний
Підозрюваний має право: знати, в чому він підозрюється;
давати показання або відмовитися давати показання і відповідати на
запитання; мати захисника і побачення з ним до першого допиту;
подавати докази; заявляти клопотання і відводи; вимагати перевірки
судом чи прокурором правомірності затримання; подавати скарги на
дії і рішення особи, яка провадить оперативно-розшукові дії та
дізнання, слідчого і прокурора, а за наявності відповідних підстав
- на забезпечення безпеки.
І де тут написано, що підозрюваний має право знайомитися з матеріалами справи чи робити копію?

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 май 2012, 12:03 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 апр 2012, 20:17
Сообщений: 15
Откуда: Україна, Київ
Авто: ВАЗ-2101
Город: Киев
Так, справді, між підозрюванним і обвинувачуваним дуже велика різниця...

_________________
Чим більше я дізнаюся, - тим більше переконуюся в тому, що я нічого не знаю... Але я хочаб це знаю , а більшість навідь цього не може усвідомити...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 май 2012, 12:15 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 19 фев 2011, 14:25
Сообщений: 45
Skaywoker писал(а):
Boroda007 писал(а):
Skaywoker
Напишите в блог МВД,пусть министр на своих упырей посмотрит....((


А может проще будет увидеть в мусарских сводках информацию про насильственную смерть г-на мажора!!?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 май 2012, 12:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 авг 2010, 00:43
Сообщений: 6578
Откуда: Черкаська обл.
Авто: Лунтик
Город: N
kabaka_barabaka писал(а):
Skaywoker писал(а):
Boroda007 писал(а):
Skaywoker
Напишите в блог МВД,пусть министр на своих упырей посмотрит....((


А может проще будет увидеть в мусарских сводках информацию про насильственную смерть г-на мажора!!?


Память о господине Линче живёт в памяти людской,
просто мажоры об этом забыли.

_________________
Голосование за бан провокаторов на форуме http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=113&t=40636


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 май 2012, 13:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 00:00
Сообщений: 8230
Откуда: Kyiv
Авто: VW-G
Город: Kyiv
kabaka_barabaka писал(а):
А может проще будет увидеть в мусарских сводках информацию про насильственную смерть г-на мажора!!?

Грубо и не проФФесионально. Лучше так: увидеть в мусарских сводках информацию про НЕнасильственную смерть г-на мажора.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 май 2012, 13:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
aphalin ти правий,я помилявся....вибачаюся що ввів людей в оману,
aphalin писал(а):
У наказі 77 йдеться тільки про ті ДТП, де немає постраждалих. Все решта - КПК.
На місці визначається по тому забрала швидка в лікарню чи ні. Якщо забрала, а в нього виявилися легкі, то потім буде відмова в порушенні справи і матеріали передадуть в ДАІ для складання адмін протоколу.

тобто коли є відмова в порушенні тоді гайці складають протокол...
коли по ст 286 КК тоді все веде слідчий і передає до суду.
тобто потрібно ворушити слідчого...а як це правильно зробити..по проходженні стількох років треба добре подумати..

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 май 2012, 13:20 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 апр 2012, 20:17
Сообщений: 15
Откуда: Україна, Київ
Авто: ВАЗ-2101
Город: Киев
Boroda007 писал(а):

Память о господине Линче живёт в памяти людской,
просто мажоры об этом забыли.


Я уже не хочу ни мести, ни возмещения колосальнейших растрат на реанимацию и последующую реабилитацию.... Уже всего этого не надо, а 5 - 6 лет выпавшие из моей жизни уже всеравно никто и никогда не вернет.... Я просто хочу чтоб это дело уже кануло в прошлое, а не так чтоб Вадика и меня перед каждыми выборами дергали, заставляли в очередной раз это все вспомнить, да еще и пытаются повесить вину за это дело на пострадавшую сторону, т.е. - нас же самих....

_________________
Чим більше я дізнаюся, - тим більше переконуюся в тому, що я нічого не знаю... Але я хочаб це знаю , а більшість навідь цього не може усвідомити...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 июл 2012, 13:31 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 18 мар 2012, 21:44
Сообщений: 10
Авто: Pontiac/Mersedes
Город: Киев
ДА это ужас !!!! :|


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 43 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: