Текущее время: 25 апр 2024, 11:26

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 46 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 19 ноя 2012, 12:42 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
AtamaN писал(а):
Написал все что со мной произошло но на жалобу в прокуратуру это не похоже. Чтобы это стало жалобой нужно указать что нарушили гацы в чем меня ущимили и в результате я еще и поленял на деньги за сомнительные услуги эвакуатора и охраны штрафплощадки.

Может кто то поможет превратить текст в жалобу ? Буду благодарен.


выкладывайте каждый чем сможет поможет...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 ноя 2012, 13:33 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 06 ноя 2012, 22:26
Сообщений: 13
Авто: Niva Chevrole
Город: Kiev
ну както так



Другого лютого поточного року приблизно о 19_тій годині вечора я рухався на свому власному автомобілі Нива Шевроле державний номр АА1281... по вулиці Каштанова що на житловому масиві Троещина. Раптово був зупиненій патрульною машиною ДАІ МВС України. Інспектор ДАІ старший лейтенант попросив мої документи на автомашину , за його вимогою я надав технічний паспорт та своє посвідчення водія. Через декілька хвилин я поцікавився у чому справа і яка ціль перевірки. Інспектор мені сказав нібито моя машина знаходиться в розшуку. Я власно поцікавився хто шукає мою машину, він сказав що Виконавча служба Дарницького району м. Києва 20 вересня наклала арест та подала у розшук мій автомобіль. Я інспектору сказав що це якась помилка, що дійсно на мій автомобіль було накладено арешт уще на початку року це питання було вирішене у суді і за рішенням суду я відразуж без затримки заплатив штраф і квитанція про уплату оригінальна є у мене вдома за адресою проспект Петра Григоренка24 кв 56 та копія цієї квитанції є у виконавця що вів мою справу.
Інспектор зухвало повідомив що квитанція вдома його не цікавить. На моє зауваження що цю ситуацію може тільки вирішити виконавець ДВС Дарницького району але у пітницю о 20 годині вечора його точно немає на робочому місці. Інспектор не зважаючи на мої пропозиції що до відкладення вирішення питання до ранку понеділка тому що в мене дома мала дитина (син 4 роки) знаходиться під доглядом ненабагато старшої дочки і я дуже поспішаю додому щоб діти були якомога менше часу без догляду проігнорував та готував все що до конфіскації мого автомобіля, кудись телефонував, шось записував та ховався від мене у своєму патрульному авто, мої посвідчення водія та технічний паспорт ховав у себе в кішені та не віддавав мені.

Я нагадав інспектору правила за якими мій автомобіль може бути затриманий до штраф площадки що я тверезий мій автомобіль справний та не чинить перешкод руху транспорту по вулиці Каштановій, він розсміявся та сказав що він краще мене знає закони та має повне право евакуатором забрати мій автомобіль. Про закон що до призумції невинності він сказав що зроду не чув та коли я з’ясую все в ДВС та МВС то зможу забрати свій транспорт.
На мою пропозицію відтранспортувати авто власноруч у його супроводі до штраф майданчика до понеділка він сказав що йому це теж не цікаво і що викликаний евакуатор сзобить все сам.
Мені не залишалося нічого іншого як підкоритися незаконним діям інспектора та терміново забирати із автомобіля все що на мій розсуд має хоч якусь цінність, бо я не був впевнений за цілісність моїх речей на штраф майданчику.

В понеділок зранку у кабінеті виконавця ДВС Дарницького району ( понеділок не прийомний день) він та його керівник були дуже здивовані тим що трапилось та увіряли мене що ухвалу про зняття арешту своєчасно підшили до справи та надіслали вчасно у МВС та БТІ м. Київа. На моє прохання вони люб язно роздрукували мені Ухвалу про зняття арешту з мого автомобіля від 13.06ю2012 року.
Далі з цим документом я відвідав відділення МВС на Богдана Хмельницького 54 потім Сім ї Хохлових 5. Там Інспектор на Акті арешту поставив резолюцію віддати мені мій автомобіль. Звідди на Троєщину до штраф майданчика я потраппив о 17 годині охорона прийняла мої документи та повідомили що треба оплатити послуги евакуатора та штраф майданчика за 4 доби інакше вони мій автомобіль мені не віддадуть. На мої пояснення що це була помилка за яку я неповинен платить гроші вони пригрозили спустити на мене собак. Я оплатив квитанції на суму 1450 гривень та забрав свій автомобіль. Пізніше у світлий час я розгледів ще на місцях де євакуаторщики підставляли домкрати подряпини та знятий захистний шар обробки проти іржі.




Вважаю що своїми діями інспектор ДАІ ...... порушуючи закони України ..... та мої права ....
Та вимусили мене заплатити 1450 гривень за сумнівні послуги евакуатора та охорони штраф майданчика у котрих я не виявляв потреби.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 ноя 2012, 17:39 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
2 лютого 2012 року, приблизно о 19-й годині вечора я рухався на своєму власному автомобілі Нива Шевроле державний номер АА1281... по вулиці Каштанова, що на житловому масиві Троєщина, міста Києва. Раптово був зупинений патрульною машиною ДАІ МВС України. Інспектор ДАІ МВС України в м. Києві старший лейтенант………………
попросив мої документи на автомобіль, за його вигою я надав свідоцтво про державну реєстрацію транспортного засобу та своє посвідчення водія належної категорії. Через декілька хвилин я поцікавився у чому справа і яка ціль перевірки. Інспектор мені сказав нібито моя машина знаходиться в розшуку. Я власно поцікавився хто шукає мою машину, він сказав що Виконавча служба Дарницького району м. Києва 20 вересня 2012 року наклала арешт та подала у розшук мій автомобіль. Я інспектору ДАІ МВС України …………, сказав що це якась помилка, що дійсно на мій автомобіль було накладено арешт, ще на початку 2012 року це питання було вирішене у суді і за рішенням суду я відразу ж без затримки заплатив штраф і квитанція про сплату оригінальна є у мене вдома за адресою проживання: м. Київ, проспект Петра Григоренка, буд. 24 кв. 56 та копія цієї квитанції є у державного виконавця, у якого перебувало виконавче провадження.
Інспектор ДАІ МВС України зухвало повідомив, що квитанція вдома його не цікавить. На моє зауваження, що цю ситуацію може тільки вирішити виконавець ДВС Дарницького району м. Києва але у п’ятницю о 20 годині вечора його точно немає на робочому місці. Інспектор не зважаючи на мої пропозиції, що до відкладення вирішення питання до ранку понеділка тому, що в мене дома мала дитина (син 4 роки) знаходиться під доглядом ненабагато старшої дочки і я дуже поспішаю додому щоб діти були якомога менше часу без догляду проігнорував та готував все що до затримання мого автомобіля на штраф майданчик, кудись телефонував, щось записував та ховався від мене у своєму патрульному авто, мої посвідчення водія та свідоцтво про державну реєстрацію транспортного засобу ховав у себе в кишені та не віддавав мені.

Я нагадав інспектору ДАІ МВС України правила за якими мій автомобіль може бути затриманий на штраф майданчик а саме статті 265-2 КУПАП України, що я тверезий мій автомобіль, справний та не чинить перешкод руху транспорту по вулиці Каштановій, він розсміявся та сказав, що він краще мене знає закони та має повне право евакуатором забрати мій автомобіль. Про норму статті 63 Конституції України, що до невинності він сказав, що зроду не чув та коли я з’ясую все в відділі Державної Виконавчої Служби та Міністерстві Внутрішніх Справ то зможу забрати свій автомобіль.
На мою пропозицію відтранспортувати авто власноруч у його супроводі до штраф майданчика до понеділка він сказав, що йому це теж не цікаво і, що викликаний евакуатор зробить все сам.
Мені не залишалося нічого іншого, як підкоритися незаконним діям інспектора та терміново забирати із автомобіля все що на мій розсуд має хоч якусь цінність, бо я не був впевнений за цілісність моїх речей на штраф майданчику.

В понеділок зранку у кабінеті виконавця ДВС Дарницького району ( понеділок не прийомний день) він та його керівник були дуже здивовані тим що трапилось та запевняли мене, що ухвалу про зняття арешту з майна своєчасно підшили до виконавчого провадження та надіслали вчасно у МВС та БТІ м. Києва. На моє прохання вони люб'язно роздрукували мені Ухвалу про зняття арешту з мого автомобіля від 13.06.2012 року.
Далі з цим документом я відвідав відділення МВС на вул. Богдана Хмельницького, 54, потім на вул. Сім"ї Хохлових 5. Там Інспектор на Акті арешту поставив резолюцію віддати мені мій автомобіль. Звідти на Троєщину до штраф майданчика я потрапив о 17 годині, охорона прийняла мої документи та повідомили, що треба оплатити послуги евакуатора та штраф майданчика за 4 доби інакше вони мій автомобіль мені не віддадуть. На мої пояснення, що це була помилка за яку я неповинен платить гроші вони пригрозили спустити на мене собак. Я оплатив квитанції на суму 1450 гривень та забрав свій автомобіль. Пізніше у світлий час я розгледів ще на місцях де працівники фірми з евакуації транспортного засобу підставляли домкрати, подряпини та знятий захистний шар обробки проти іржі.

Вважаю що своїми діями інспектор ДАІ МВС України в м. Києві ...... порушуючи Конституцію України, закони України, змусив мене сплатити 1450 гривень (одна тисяча чотиреста п’ятьдесят гривень 00 коп.), за сумнівні послуги евакуатора та охорони штраф майданчика у котрих, я не виявляв потреби.
На підставі Конституції України, Закону України «Про міліцію»:

ПРОШУ:
1. Визнати незаконними дії інспектора ДАІ МВС України в м. Києві ………..
2. Визнати незаконним затримання на штрафмайданчик автомобіля Нива Шевроле д/н.№ ,,,,,,,,,,,
3. Стягнути з Управління ДАІ МВС України в м. Києві на мою користь суму 1450 гривень (одна тисяча чотиреста п’ятьдесят гривень 00 коп.), за послуги з евакуації та зберігання на штраф майданчику мого автобобіля.
4. Зобов’язати Управління ДАЇ МВС України в м. Києві принести мені публічні вибачення за дії свого підлеглого

ДОДАТКИ:
1.
2.
3.



«….» ___________2012 року _________________ ( П.І.Б)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 ноя 2012, 19:55 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
или посмотреть еще вот такой вариант:


ПОЗОВНА ЗАЯВА
про відшкодування матеріальної та моральної шкоди

Відповідно до статті 56 Конституції України кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.
Предметом даного позову є відшкодування державою збитків, понесених в наслідок протиправних дій з боку посадової особи органів державної влади.

Суть справи:
2 лютого 2012 року, приблизно о 19-й годині вечора я рухався на своєму власному автомобілі Нива Шевроле державний номер АА1281... по вулиці Каштанова, що на житловому масиві Троєщина, міста Києва. Раптово був зупинений патрульною машиною ДАІ МВС України. Інспектор ДПС ДАІ МВС України в м. Києві старший лейтенант………………
попросив мої документи на автомобіль, за його вигою я надав свідоцтво про державну реєстрацію транспортного засобу та своє посвідчення водія належної категорії. Через декілька хвилин я поцікавився у чому справа і яка ціль перевірки. Інспектор ДПС ДАІ МВС України в м. Києві мені сказав нібито моя машина знаходиться в розшуку. Я власно поцікавився хто шукає мою машину, він сказав що Виконавча служба Дарницького району м. Києва 20 вересня 2012 року наклала арешт та подала у розшук мій автомобіль. Я інспектору ДПС ДАІ МВС України в м. Києві …………, сказав що це якась помилка, що дійсно на мій автомобіль було накладено арешт, ще на початку 2012 року це питання було вирішене у суді і за рішенням суду я відразу ж без затримки заплатив штраф і квитанція про сплату оригінальна є у мене вдома за адресою проживання: м. Київ, проспект Петра Григоренка, буд. 24 кв. 56 та копія цієї квитанції є у державного виконавця, у якого перебувало виконавче провадження.
Інспектор ДПС ДАІ МВС України в м. Києві зухвало повідомив, що квитанція вдома його не цікавить. На моє зауваження, що цю ситуацію може тільки вирішити виконавець ДВС Дарницького району м. Києва але у п’ятницю о 20 годині вечора його точно немає на робочому місці. Інспектор не зважаючи на мої пропозиції, що до відкладення вирішення питання до ранку понеділка тому, що в мене дома мала дитина (син 4 роки) знаходиться під доглядом ненабагато старшої дочки і я дуже поспішаю додому щоб діти були якомога менше часу без догляду проігнорував та готував все що до затримання мого автомобіля на штраф майданчик, кудись телефонував, щось записував та ховався від мене у своєму патрульному авто, мої посвідчення водія та свідоцтво про державну реєстрацію транспортного засобу ховав у себе в кишені та не віддавав мені.
Я нагадав інспектору ДПС ДАІ МВС України в м. Києві правила за якими мій автомобіль може бути затриманий на штраф майданчик, а саме статті 265-2 КУПАП України, що я тверезий мій автомобіль, справний та не чинить перешкод руху транспорту по вулиці Каштановій, він розсміявся та сказав, що він краще мене знає закони та має повне право евакуатором забрати мій автомобіль. Про норму статті 63 Конституції України, що до невинності він сказав, що зроду не чув та коли я з’ясую все в відділі Державної Виконавчої Служби та Міністерстві Внутрішніх Справ то зможу забрати свій автомобіль.
На мою пропозицію відтранспортувати авто власноруч у його супроводі до штраф майданчика до понеділка він сказав, що йому це теж не цікаво і, що викликаний евакуатор зробить все сам.
Мені не залишалося нічого іншого, як підкоритися незаконним діям інспектора та терміново забирати із автомобіля все що на мій розсуд має хоч якусь цінність, бо я не був впевнений за цілісність моїх речей на штраф майданчику.
В понеділок зранку у кабінеті виконавця ДВС Дарницького району ( понеділок не прийомний день) він та його керівник були дуже здивовані тим що трапилось та запевняли мене, що ухвалу про зняття арешту з майна своєчасно підшили до виконавчого провадження та надіслали вчасно у МВС та БТІ м. Києва. На моє прохання вони люб'язно роздрукували мені Ухвалу про зняття арешту з мого автомобіля від 13.06.2012 року.
Далі з цим документом я відвідав відділення МВС на вул. Богдана Хмельницького, 54, потім на вул. Сім"ї Хохлових 5. Там Інспектор на Акті арешту поставив резолюцію віддати мені мій автомобіль. Звідти на Троєщину, до штраф майданчика я потрапив о 17 годині, охорона прийняла мої документи та повідомили, що треба оплатити послуги евакуатора та штраф майданчика за 4 доби інакше вони мій автомобіль мені не віддадуть. На мої пояснення, що це була помилка за яку я неповинен платить гроші вони пригрозили спустити на мене собак. Я оплатив квитанції на суму 1450 гривень та забрав свій автомобіль. Пізніше у світлий час я розгледів ще на місцях де працівники фірми з евакуації транспортного засобу підставляли домкрати, подряпини та знятий захисний шар обробки проти іржі.
Вважаю що своїми діями інспектор ДПС ДАІ МВС України в м. Києві...... порушуючи Конституцію України, закони України, змусив мене сплатити 1450 гривень (одна тисяча чотириста п’ятдесят гривень 00 коп.), за сумнівні послуги евакуатора та охорони штраф майданчика у котрих, я не виявляв потреби.
Беручи до уваги вищевикладене та відповідно до законодавства України, вважаю за необхідне відшкодувати завдану мені таким чином незаконними діями посадової особи інспектором ДПС ДАІ МВС України в м. Києві…………….. матеріальну та моральну шкоду.
Заподіяна мені матеріальна шкода полягає у наступному:
1) за добу стоянки на штраф майданчику з мене було стягнуто ………. грн. за надання послуг, що підтверджується квитанцією №…………… (додаток …..).
2) доставляння мого автомобіля на штраф майданчик було виконано на евакуаторі за послуги якого з мене вимагали сплатити ………. грн.
Таким чином загальна сума матеріальної шкоди складала ……….. (………….) грн.
Відповідно до положень Конституції України, зокрема статей 32, 56, 62 і чинного законодавства, фізичні та юридичні особи мають право на відшкодування моральної (немайнової) шкоди, заподіяної внаслідок порушення їх прав і свобод та законних інтересів.
Згідно зі ст.. 5 Закону «Про міліцію» відшкодування моральної шкоди провадиться у разі, коли незаконні дії або бездіяльність працівників міліції завдали моральної втрати громадянинові, моральних страждань, призвели до порушення його нормальних життєвих зв'язків, вимагають від нього додаткових зусиль для організації свого життя.
Моральною шкодою визнаються страждання, заподіяні громадянинові внаслідок фізичного чи психічного впливу, що призвело до погіршення або позбавлення можливостей реалізації ним своїх звичок і бажань, погіршення відносин з оточуючими людьми, інших негативних наслідків морального характеру.
Завдана мені моральна шкода полягає у тому, що відносно мене було необґрунтовано вжиті заходи які обмежили мої конституційні права на свободу пересування, у мене було незаконно вилучено моє приватне майно. Посадовою особою інспектором ДПС ДАІ МВС України в м. Києві було проведено фактично адміністративне затримання мене продовж …..год. …. хвилин. На протязі всього часу затримання я був безпідставно позбавлений волі, документів, права на свободу пересування і особисту недоторканість, та права володіння та користування своєю власністю (автомобілем ……… д. н. …………). При цьому, враховуючи те у якому порядку та при яких обставинах виконувались всі процесуальні дії, мене фактично було позбавлено будь якої можливості захисту своїх прав та свобод. Я відчув абсолютну безпомічність перед посадовими особами органу державної влади, що підірвало у мене віру у можливість взагалі в подальшому захистити себе та своїх близьких і рідних правовими методами. До того ж внаслідок неправомірних дій ………... я був змушений витрачати свій особистий час на збирання доказів, відвідування юриста, складання документів. В зв’язку з цим у мене зривалися життєві плани, я був змушений систематично відлучатися з роботі, був змушений нервувати, уся ця ситуація була для мене стресовою а кожна незаконна відмова чи ухилення органів влади у моєму намаганні відстояти свої права призводила до ще більшого поглиблення цього стресу та шкодило моєму фізичному та психічному здоров’ю. Після всього, що сталося я на протязі довгого часу вимушений був неодноразово звертатися за допомогою до лікарів для того, щоб хоч якось покращити свій моральний та фізичний стан, вийти зі стану пригніченості і депресії. В результаті пов’язаних з цим переживань у мене почав підвищуватися тиск, з’явилася аритмія, мій сон став безпокійним, коротким та часто переривався, а у настрої була постійно присутня роздратованість. Все це відображалося на виконанні моїх службових обов’язків та стосунках у сім’ї. Як наслідок роздратованості та постійних нервових зривів у мене зіпсувалися стосунки в моїй родині, з друзями та колегами по роботі.
Крім того до всіх вище зазначених моральних страждань додається ще те, що внаслідок протиправних дій таких посадових осіб правоохоронних органів у мене зникає віра у справедливу та законну діяльність Державної автомобільної інспекції України взагалі, та кожного разу виникають негативні емоції при зустрічі з інспекторами ДАІ.
Як зазначено в ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
В разі вчинення протиправних дій з боку посадових осіб або органів державної влади відповідальність держави перед громадянином передбачено ст. 1174 ЦК України в якій зазначено, що шкода, завдана фізичній або юридичній особі незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю посадової або службової особи органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування при здійсненні нею своїх повноважень, відшкодовується державою, Автономною Республікою Крим або органом місцевого самоврядування незалежно від вини цієї особи.
Відповідальність держави встановлено також і деякими іншими законами, а саме ст.25 ч.3 Закону України „Про міліцію ”, заподіяні збитки працівником міліції відшкодовуються державою.
У відповідності з вимогами ч. 2 ст. 30 ЦПК України позивачем і відповідачем у справі можуть бути фізичні і юридичні особи, а також держава.
Статтею 167 ЦК України встановлено, що держава діє у цивільних відносинах на рівних правах з іншими учасниками цих відносин.
Згідно зі ст. 170 ЦК України держава набуває і здійснює цивільні права та обов'язки через органи державної влади у межах їхньої компетенції, встановленої законом.
Відповідно до п. 10-1. Постанови Пленуму Верховного суду України № 4 від 31.03.95 «Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди» при розгляді справ за позовами про відшкодування моральної шкоди на підставі ст. 56 Конституції судам слід мати на увазі, що при встановленні факту заподіяння такої шкоди незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу державної влади, місцевого самоврядування або їх посадових чи службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень вона підлягає відшкодуванню за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування. При вирішенні спору про відшкодування моральної шкоди, заподіяної громадянинові незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу державної влади, його посадовими або службовими особами, судам слід виходити з того, що зазначений орган має бути відповідачем у такій справі, якщо це передбачено відповідним законом.
Таким чином, на підставі викладеного, та керуючись ст..3, 41, 56 Конституції України, ст..6, 17, 18, 21, 104, 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України, ст.. 23, 167, 170, 270, 313, 319, 1174 Цивільного кодексу України, ст.. 27, 31, 109, 118-120 Цивільного процесуального кодексу України, Постановою Пленуму Верховного Суду України № 4 від 31.03.95 «Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди», ст. 25 Закону України «Про міліцію»:

ПРОШУ:

1. Прийняти до свого провадження позовну заяву.
2. Визнати незаконними дії інспектора ДПС ДАІ МВС України в м. Києві ………..
3. Визнати незаконним затримання на штраф майданчик автомобіля Нива Шевроле д/н.№.......
4. Стягнути з Управління ДАІ МВС України в м. Києві на мою користь суму 1450 гривень (одна тисяча чотириста п’ятдесят гривень 00 коп.), за послуги з евакуації та зберігання на штраф майданчику мого автомобіля.
5. Зобов’язати Управління ДАЇ МВС України в м. Києві принести мені публічні вибачення за дії свого підлеглого
6. Покласти судові витрати на відповідача.
Додатки:
1. Копія позову для відповідача
2. Копія квитанції про сплату послуг штраф майданчика


«….» ___________2012 року _________________ ( П.І.Б)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 ноя 2012, 20:08 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 06 ноя 2012, 22:26
Сообщений: 13
Авто: Niva Chevrole
Город: Kiev
вижу ответы с телефона вечером дома ознакомлюсь с большого компа.


Народ спасибо за помощь, ОТДАМ ПАТРОНАМИ В ВОЙНУ ИЛИ ХОЛОДНЫМ ПИВОМ В ЖАРКИЙ ДЕНЬ КАК СКАЖЕТЕ.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 08:39 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 06 ноя 2012, 22:26
Сообщений: 13
Авто: Niva Chevrole
Город: Kiev
Еще один вопрос.

Печатаем 2 экземпляра и сдавая один в секретариат на своем ставим печать что принято и когда принято правильно ?

И в какую прокуратуру ? Киева или всия Украина ? Вобщем шапку бы от позовной заявы шоб меня оттуда не поперли за неправильное оформление.

Примного благодарен.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 16:25 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Дарницький Районний Суд м. Києва
м. Київ 02099, вул. Севастопольська 14



Исковое заявление для суда и ответчика по экземпляру заявы и додатков,
на своём экземпляре штамп канцелярии, дата и подпись принявшего,
узнаете дату когда прийти узнать № дела (по телефону канцелярии практически нереально узнать), и судью которому передано на рассмотрение!

Будет решение суда, (чтобы было основание), ну и потом заяву в прокуратуру от районной до Генеральной... по 365 УК Украины..


Последний раз редактировалось freeman john 20 ноя 2012, 16:33, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 16:32 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Прокуратура міста Києва
Адреса : 03150, вул. Предславинська, 45/9
Мельнику Анатолію Степановичу

Прокуратура Дарницького району
Адреса : 02160 м. Київ, вул. Каунаська, 3-в
Кузьміну Костянтину Ізмайловичу


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 19:30 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 06 ноя 2012, 22:26
Сообщений: 13
Авто: Niva Chevrole
Город: Kiev
Я так понял сначала нужно жалобу в прокуратуру потом с их ответом или бездеййствием в суд. Или одновременно и туда и туда ?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 19:37 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
одно другому не помеха


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 ноя 2012, 21:13 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 06 ноя 2012, 22:26
Сообщений: 13
Авто: Niva Chevrole
Город: Kiev
freeman john писал(а):
одно другому не помеха



тоесть одновременно подаем и в прокуратуру и в Дарницкий суд. Я правда проживаю в дарницком районе поэтому и ДВС дарницкая мной занималась а прописан в квартире Днепровского района.

Если подав м дарницкий суд они небудут бухтеть ? мол не по прописке ?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2012, 15:13 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 06 ноя 2012, 22:26
Сообщений: 13
Авто: Niva Chevrole
Город: Kiev
Шапку позовной заявы сделал так


До Дарницького районного суду м. Києва

Позивач БЕСCАЛОВ Олександр Борисович
Зареєстрований за адресою
02002 м. Київ, вул. Панельна 5, кв. 17
Тел. 80673211775
Кореспонденцію направляти за адресою:
02095 м. Київ, проспект Петра Григоренка 24 кв. 56
Відповідач
Управління ДАІ МВС України в м. Києві



Позовна заява.



Годится ?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2012, 20:25 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 окт 2012, 08:33
Сообщений: 552
Откуда: г.Харьков
Авто: Chery
Город: Харьков
До Дарницького районного суду м. Києва
( адрес суду )
Позивач: БЕСCАЛОВ Олександр Борисович
02095 м. Київ, проспект Петра Григоренка 24 кв. 56
телефон твой
Відповідач:
Управління (какое управление районное, обласное, что у тя в протоколе изъятия ТС написанно??? ) ДАІ МВС України в м. Києві
(адрес управления)



Позовна заява.

_________________
Я маааленький, тощиий, хилый. Меня может обидеть каждый и ему за это ничего не будет.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2012, 20:36 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Demento писал(а):
До Дарницького районного суду м. Києва
( адрес суду )
Позивач: БЕСCАЛОВ Олександр Борисович
02095 м. Київ, проспект Петра Григоренка 24 кв. 56
телефон твой
Відповідач:
Управління (какое управление районное, обласное, что у тя в протоколе изъятия ТС написанно??? ) ДАІ МВС України в м. Києві
(адрес управления)
Позовна заява.



До Дарницького Районного Суду м. Києва
Адреса: м. Київ 02099, вул. Севастопольська 14

Позивач: БЕСCАЛОВ Олександр Борисович
02095 м. Київ, проспект Петра Григоренка 24 кв. 56


Відповідач:
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ
ГУ МВС в м.Києві
вул. Б.Хмельницького, 54, м. Київ, 01030
Телефон: 278-45-22, 278-49-34
E-mail: [email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 дек 2012, 23:15 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 06 ноя 2012, 22:26
Сообщений: 13
Авто: Niva Chevrole
Город: Kiev
Спасибо всем за помощь.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 46 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: