Текущее время: 16 апр 2024, 07:42

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 30 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 09:01 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
dolphin писал(а):
Так я ж без подтекста. Интересуюсь почему прицепились именно к нему.

Мало у пьяных карманов обчистили. Вот и докапались.
В метрополитенах, линейных отделениях на ж/д служит отстой полный.

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 09:02 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 окт 2009, 11:22
Сообщений: 442
Откуда: (Киевская обл.)
Авто: Kia Ceed SW
Город: Украинка
Было это перед входом в сам метрополитен, я имею ввиду перед дверью.

_________________
Без ворогів можна в світі як-небудь прожити. А ці добрі люди найдуть тебе всюди. І на тім світі, добряги,тебе не забудуть.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 09:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Fazan писал(а):
dolphin писал(а):
Дави их. Они там как цари. Знаю не по наслышке.

На Дворце спорта или в целом метрополитен?

В целом. У меня с ними кабинеты рядом. Как прохожу - зубы скрипят. До чего же у нас народ запуганный... Работаю несколько лет, а руки до сих пор не подаю. Гниды они.

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 09:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 июл 2011, 19:58
Сообщений: 7283
Откуда: Из рейда
Авто: Kellys Viper 50
Город: Киев-Мариуполь
schevchenko писал(а):
Звонили из милиции по метрополитену,просили приехать. Я думаю не стоит ехать.

А я думаю, что стоит. Только ни в коем случае не одному, а с камерой и, по возможности, с журналистом. Пусть поизвиваются. Хотят явно "замять" вопрос на своём уровне, чтоб бабла не пришлось таскать по судам и прокуратурам.

_________________
Изображение

Кому-то дано превращать воду в вино, а кому-то - только кислород в углекислый газ и пищу в говно. © Noize MC.
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 09:16 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
обязательно с журналистом ДК

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 09:22 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 ноя 2012, 10:30
Сообщений: 418
Авто: Audi
Город: Киев
Могу с Вами сходить и узнать что к чему. Написал контакты в лс.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 09:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
жирно! Леха, не сильно пинай их ;)

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 09:31 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 янв 2013, 22:09
Сообщений: 190
Авто: Ford
Город: Киев
Да... бывает и такое... Ещё неплохо всё закончилось, ТС вроде всё правильно сделал.

Ждём видео-оправдания этих имбицилов. :evil:


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 09:47 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 окт 2009, 11:22
Сообщений: 442
Откуда: (Киевская обл.)
Авто: Kia Ceed SW
Город: Украинка
Ну как ребята, так отправляю?


Прокурору м.Києва
Безкишкому Миколі Григоровичу
03150, м.Київ
вул. Предславинська 45/9
тел.264-82-62



Заява про злочин
06.06.2013р. близько 00.10 години я йшов до метрополітену на станції Палац Спорту і був зупинений співробітниками міліції біля входу до станції метро Палац Спорту . Вони повідомили мені, що станція вже закрита і почали вимагати від мене пред'явити посвідчення особи, так як з їхніх слів я знаходився на режимному об'єкті , а саме станції метрополітену. На моє прохання повідомити мені чи я підозрююсь у вчиненні правопорушень мені було повідомлено, що так, а саме я можу провозити наркотичні засоби.
На моє прохання пред'явити свої службові посвідчення мені було відмовлено, після чого мене поклали на підлогу і почали викручувати руки і повели до кімнати міліціїї на станції метрополітену Палац Спорту. Співробітники міліціїї почали вивертати кармани і сказали, що я можу вийти звідси тільки після сплати суми орієнтовно "100 долларів США". Я був змушений дзвонити на лінію 102 і просити допомоги.
Близько 01.00 години 06.06.2013р. до мене підійшов співробітник міліції в званні майора і спитав, чи я викликав міліцію, я повідомив що, так це я викликав міліцію по тел.102 і попросив його допомоги. Після моєї розповіді про обставини мого затримання я почув відповідь, що я можу бути вільним. Я забажав написати заяву про злочин на ім'я співробітниками міліції в званні майора. Мені було відмовлено.
Близько 01.30 06.06.2013р. я попросив викликати швидку допомогу , тому що в мене боліла ліва рука, так як до цього співробітники міліції мені викручували руки і вели до пункту міліції на станції метрополітену Палац Спорту. Я попросив викликати швидку допомогу. Близько 02.20 06.06.2013р. приїхали лікарі і зробили мені знеболюючий укол. Після чого мене відпустили без складання жодних документів і мого прохання написати заяву про злочин.
Прошу:
1.Провести грунтовну і всебічну перевірку обставин викладених в заяві.
2. В термін 24 години внести в єдиний реєстр досудових розслідувань і розпочати розслідування.
3. Про результати перевірки повідомити мене належним чином.
Додаток
1. Висновок лікаря

_________________
Без ворогів можна в світі як-небудь прожити. А ці добрі люди найдуть тебе всюди. І на тім світі, добряги,тебе не забудуть.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 09:53 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 июл 2011, 19:58
Сообщений: 7283
Откуда: Из рейда
Авто: Kellys Viper 50
Город: Киев-Мариуполь
Может, стоит сначала съездить в гости?

_________________
Изображение

Кому-то дано превращать воду в вино, а кому-то - только кислород в углекислый газ и пищу в говно. © Noize MC.
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 09:55 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 янв 2013, 22:09
Сообщений: 190
Авто: Ford
Город: Киев
Заяву отправте и едьте в гости.
Захотите - скажите что ещё не отправили, пусть мучаются. Как они с гражданами, так и мы с ними должны!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 10:42 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 янв 2013, 22:09
Сообщений: 190
Авто: Ford
Город: Киев
Прокурору м.Києва
Безкишкому Миколі Григоровичу
03150, м.Київ
вул. Предславинська 45/9
тел.264-82-62



Заява про злочин
06.06.2013р. близько 00.10 години я йшов до метрополітену на станції Палац Спорту. Перед входом до станції метрополітену,мене було зупинено двома молодиками бандитської зовнішності, одягненими в одяг схожий на форму співробітників МВС.
Ці особи повідомили мене, що станція метрополітену вже закрита і почали вимагати від мене пред'явити документ, що може засвідчити мою особу, так як з їхніх слів я знаходився на режимному об'єкті (станції метрополітену). Звертаю увагу, що на той момент я знаходимся поза межами станції метрополітену.
На моє прохання повідомити мені чи мають вони підозри, щодо винення мною якогось правопорушення - мені у грубій формі відповіли що я можу перевозити наркотичні засоби. Факти на підставі яких цими особами було зроблено це припущення, мені повідомити відмовились.
На моє законне прохання пред'явити свої службові посвідчення молодики у дуже грубій формі відповідили відмовою. Після чого, застосувавши до мене грубу фізичну силу (хоча ситуація цього не вимагала), кинули на лицем на мокру, брудну підлогу і почали викручувати руки та принижати ругливими висловами, принижуючи мою честь та гудність.
Через декілька такого знущання мене повели до кімнати міліціїї на станції метрополітену Палац Спорту. Особи почали вивертати кишені мого одягу, а після того, як нічого цінного та/або протизаконного в моїх кишенях ними знайдено не було, повідомили, що відпустят мене тільки після того, як отримають від мене грошові кошти, орієнтовно "100 долларів США".
Коли ці особи на декілька хвилин залишили мене в кімнаті міліції на одинці, в мене з'явилася змога по дзвонити на лінію 102 і просити негайної допомоги.
Близько 01 год. 00 хв. години 06.06.2013р. до мене підійшов чоловік у формі співробітника міліції в званні майора і спитав, чи це я викликав міліцію.
Після моєї розповіді про обставини мого незаконного затримання невідомими особами, які із застосуванням грубої фізичної сили вимагали в мене грошові кошти, особа у формі майора міліції повідомила мне, що я можу бути вільним.
На мою законну вимогу про написання заяви про скоєння злочину, чоловік у формі майора міліції відповів відмовою, та вже в грубій формі сказав мені, щоб я "йшов додому".
Близько 01 год. 30 хв. 06.06.2013р. я попросив викликати швидку допомогу , тому що в мене дуже боліла ліва рука, після вищевикладених знущань двох молодкиів у формі співробітників міліції. Я попросив викликати швидку допомогу і дуже здивувався, коли близько 02 год. 20 хв. 06.06.2013р. приїхали лікарі, які констатувавши _________________________________ зробили мені знеболюючий укол. Після чого мене відпустили без складання жодних документів і відмови на мою законну вимогу про складання заяви про злочин.

Прошу:
1.Провести грунтовну і всебічну перевірку обставин викладених в даній заяві.
2. В термін 24 години внести матеріали в єдиний реєстр досудових розслідувань і розпочати розслідування.
3. Про результати перевірки повідомити мене належним чином у визначений законом строк та спосіб.
Додаток
1. Довідка № ___ від 06.06.2013 р. видана __________________________название больницы__________________________.




ПО ЗНАКАМИ ПРОВЕРЬ, А ТО ТУТ СОВСЕМ НЕУДОБНО ПИСАТЬ.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 10:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 00:00
Сообщений: 8230
Откуда: Kyiv
Авто: VW-G
Город: Kyiv
otherside писал(а):
Пусть поизвиваются.

Какие могут быть извенеия? Та он отсосёт, лиш бы ему дальше грабить разрешили.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 12:59 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 янв 2013, 22:09
Сообщений: 190
Авто: Ford
Город: Киев
блин, долго я писал, уже наверное пошёл отправлять..(


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Срочно нужна ваша помощь
СообщениеДобавлено: 06 июн 2013, 20:12 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 окт 2009, 11:22
Сообщений: 442
Откуда: (Киевская обл.)
Авто: Kia Ceed SW
Город: Украинка
.

_________________
Без ворогів можна в світі як-небудь прожити. А ці добрі люди найдуть тебе всюди. І на тім світі, добряги,тебе не забудуть.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 30 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron