Текущее время: 29 мар 2024, 09:20

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 15 июл 2012, 13:56 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 янв 2011, 13:26
Сообщений: 114
Вінниця, 13 липня 2012, 18:25, біля перехрестя Островського, Данила Нечая, 50-річчя перемоги http://goo.gl/maps/n3kP
Дуже поспішав, тому не було часу розібратися по-суті в ситуації.
Йшов, побачив патрульний автомобіль 0975, який стояв із порушенням ПДР і 2 інспекторів, які складали на водія протокол, також на автомобілі була розміщена фото-камера Sony CyberShot, об'єктив якої був направлений в сторону дороги.
Я почав фіксувати їхній "збирач доказів" і номер авто на фото, під час чого молодший інспектор який оформляв безпосередньо протокол підбіг до мене і почав вимагати назвати себе і місце мого проживання) У відповідь, я попросив його представитися і пред"явити посвідчення, а також назвати причину та підставу вимоги назвати особисті дані. Тут підійшов старший і так легенько його рукою попхнув і сказав йти складати протокол. Коректно назвав себе, пред"явив посвідчення, на запитання чому вони знімають на побутову камеру, стоять з порушенням ПДР, фальсифікують матеріали справи - коректно відморозився. На питання на якій підставі його підлеглий вимагав із мене інформацію - відповів що вже ніхто не вимагає і не буде вимагати.. Продовжувати бесіду не було ні часу ні бажання, адже не було конструктиву. Повторюсь, розмову не зняв, бо дуже поспішав на автобус.. Претензії були від інспектора в жилетці, старший без жилетки вів себе досить коректно
ИзображениеИзображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 июл 2012, 11:16 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 апр 2012, 07:45
Сообщений: 492
Авто: червоне
Город: Вінниця
Писати скаргу потрібно !

_________________
Між Сходом і Заходом України нема поділу, є поділ між тими, хто любить Україну і хто її не любить. (с) Кардинал Любомир Гузар


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: