Текущее время: 26 фев 2020, 01:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 22 сен 2012, 10:13 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 25 май 2011, 12:38
Сообщений: 361
Откуда: Винница
Авто: ЗАЗ Славута 110307
Город: Винница
Всем доброго времени суток
Предлагаю составить обращение-памятку инспектору ГАИ. Памятку нужно сделать в спокойных, дружеских тонах, распечатать и раздавать инспекторам ГАИ и водителям. Нужно акцентировать внимание на законности действий инспектора, одновременно она будет и шпаргалкой водителю - как должен вести себя инспектор и как должен вести себя с инспектором водитель.

Думаю что памятка должна состоять из двух частей:
одна сторона памятка как вести себя при общении с водителем
вторая обращение к инспектору

Считаю что на памятке не должно быть явного указания сайта ДК (должна писаться от имени Народа Украины), но со ссылкой на общественное движение.

Вот приблизительный текст:

Часть 1
"Пам'ятка інспектору ДАЇ":

Цитата:
Шановний Інспекторе
Ти зупинив транспортний засіб. Це прикро, адже свобода пересування гарантована Конституцією України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України (ст. 33).
Саме тому перед зупинкою автомобіля ти повинен пересвідчитись у законності твоєї вимоги про зупинку.
Всі законні причини для зупинки ТЗ перелічені у Законі України "про міліцію" (ст. 11 п. 21-1).
Коли вже сталось таке, і ти спинив ТЗ, ти повинен підійти до автомобіля не затримуючись, чітко представитись, назвати причину зупинки та суть скоєного правопорушення. Це не наша примха - це вимога ЗУ "про міліцію".
При першому проханні водія, або будь якого громадянина, іноземця, або особи без громадянства ти повинен пред'явити своє службове посвідчення, яке ти повинен носити в нагрудній кишені постійно під час служби.
Ти не маєш права забути - громадянин зобов'язаний виконувати лише законні вимоги, тобто ті вимоги які дозволив тобі висувати Закон "про міліцію".
Водій не зобов'язаний виходити з машини, при необхідності складання протоколу, ти повинен скласти його в присутності обвинувачуваного тобто біля його автомобіля.
Ти повинен пам'ятати - Конституція надала Нам право на таємницю особистості, і позбавити цього права ти можеш лише на законних підставах і лише в достатніх межах. Це означає що ти не можеш перевірити документи "просто так", підстава для перевірки документів чітко визначена в ЗУ "про міліцію" (ст. 11, п 2), а саме це підозра у вчиненні правопорушень. Крім того, ти не повинен переписувати данні з документів водія ні на які папери окрім документів суворої звітності (протокол, постанова).
Якщо ти звинувачуєш водія у правопорушенні, ти зобов'язаний ознайомити його з доказами. Без доказів або визнання вини не може бути звинувачення.
Ти не маєш права вести відео- фотозйомка водія на побутові пристрої, це заборонено цивільним кодексом (ст 307), але сам не можеш перешкоджати зйомці своєї роботи, адже ти знаходишся при виконанні службових обов'язків (ст. 3 ЗУ "про міліцію").
Ти зобов'язаний розуміти різницю між поверхневим оглядом, на який ти маєш право постійно, і оглядом що пов'язаний з відкриттям дверей, багажника, капота який проводиться лише після складання протоколу, при двох понятих за дозволом що видається на підставі рішення суду.

Пам'ятай інспекторе, ми не вороги, ми живемо в одній державі, ми ходимо одними вулицями, наші діти навчаються в одних школах. Давай будемо толерантними одне до одного.

Народ України
Громадський рух "Дорожний контроль"


Часть 2
"Звернення до інспектора ДАЇ":

Цитата:
Доброго тобі дня, вечора або ранку
Шановний Інспекторе

Перед тобою стоїть складна задача. Ти служиш народу України. Ти стоїш на захисті закону.
Пам'ятаєш слова "... боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок"?
Так, це слова з твоєї присяги, це твій обов'язок.

Ти щодня ризикуєш, ти постійно під наглядом. Тобі доводиться виходити на службу і зранку, і вночі, і в жару, і в мороз. Ми розуміємо наскільки це тяжко
Але ми надали тобі все для виконання твоїх обов'язків. Ми надаємо тобі формений одяг, зброю, спорядження. Ми видали тобі службовий автомобіль.
Крім того, з наших податків ти отримуєш грошову винагороду (заробітну плату), пільги, соціальний пакет.
Натомість ми нічого не просимо окрім чесного і відповідального ставлення до своєї служби, до своїх обов'язків.
Ми хочемо бачити чемного, відповідального служителя закону.
Ти повинен бути підтягнутим, охайним. Не забувай - на сьогоднішній день багато водіїв - жінок, представ якої вони про тебе думки.
Не порушуй закон. Ти повинен давати приклад нам і підростаючому поколінню.
Не вимагай і не бери хабарі. Тим самим ти робиш собі погану славу і крім того спонукаєш порушувати закон.
Не карай всіх підряд за малі провини. Твоя задача не карати, а спонукати до виконання законів. Проводь бесіди, показуй приклади.

Ми хочемо поважати тебе. Ми не хочемо лякатись коли бачимо тебе, шукати підступ при розмові з тобою. Ми хочемо щоб ти був другом Нам і нашим дітям.

Пам'ятай, ми не покинемо тебе у біді, коли темні сили будуть примушувати тебе порушувати закон, коли Чорт буде піднімати твою руку за хабаром.
Ми завжди будемо поряд із тобою. Ми як янголи охоронці стоїмо на захисті твоєї совісті.

Ми - Народ України!
Ми - громадський рух "Дорожний контроль"!

Хорошої тобі зміни!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 сен 2012, 18:42 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 25 май 2011, 12:38
Сообщений: 361
Откуда: Винница
Авто: ЗАЗ Славута 110307
Город: Винница
Вторая редакция

Цитата:
Шановний Інспекторе
Ви зупинили транспортний засіб. Це прикро, адже свобода пересування гарантована Конституцією України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України (ст. 33).
Саме тому перед зупинкою автомобіля Ви повинні пересвідчитись у законності вашої вимоги про зупинку. Всі законні причини для зупинки ТЗ перелічені у Законі України "про міліцію" (ст. 11 п. 21-1).
Коли вже сталось таке, і Ви спинили ТЗ, Ви повинні підійти до автомобіля не затримуючись, чітко представитись, назвати причину зупинки та суть скоєного правопорушення. Це не наша примха - це вимога ЗУ "про міліцію".
При першій вимозі будь якого громадянина, іноземця, або особи без громадянства Ви повинні пред'явити своє службове посвідчення, яке Ви повинні носити в нагрудній кишені постійно під час служби.
Ви не маєте права забути - громадянин зобов'язаний виконувати лише законні вимоги, тобто ті вимоги які дозволив вам висувати Закон "про міліцію".
Водій не зобов'язаний виходити з машини, при необхідності складання протоколу, Ви повинні скласти його в присутності обвинувачуваного тобто біля його автомобіля.
Ви повинні пам'ятати - Конституція надала Нам право на таємницю особистості, і позбавити цього права Ви можете лише на законних підставах і лише в достатніх межах. Це означає що Ви не можете перевірити документи "просто так", підстава для перевірки документів чітко визначена в ЗУ "про міліцію" (ст. 11, п 2), а саме це підозра у вчиненні правопорушень. Крім того, Ви не повинні переписувати данні з документів водія ні на які папери окрім документів суворої звітності (протокол, постанова).
Якщо Ви звинувачуєте водія у правопорушенні, Ви зобов'язаний ознайомити його з доказами. Без доказів або визнання вини не може бути звинувачення.
Ви не маєте права вести відео- фотозйомка водія на побутові пристрої, це заборонено цивільним кодексом (ст 307), але самі не можете перешкоджати зйомці своєї роботи, адже Ви знаходитесь при виконанні службових обов'язків (ст. 3 ЗУ "про міліцію").
Ви зобов'язані розуміти різницю між поверхневим оглядом, на який Ви маєте право постійно, і оглядом що пов'язаний з відкриттям дверей, багажника, капота який проводиться лише після складання протоколу, при двох понятих за дозволом що видається на підставі рішення суду.

Пам'ятайте інспекторе, ми не вороги, ми живемо в одній державі, ми ходимо одними вулицями, наші діти навчаються в одних школах. Давайте будемо толерантними одне до одного.

Народ України
Громадський рух "Дорожний контроль"Доброго вам дня, вечора або ранку шановний Інспекторе
Перед вами стоїть складна задача. Ви служите народу України. Ви стоїте на захисті закону.
Пам'ятаєте слова "... боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок"?
Так, це слова з вашої присяги, це ваш обов'язок.

Ви щодня ризикуєте, Ви постійно під наглядом. Вам доводиться виходити на службу і зранку, і вночі, і в жару, і в мороз. Ми розуміємо наскільки це тяжко.
Але ми надали вам все для виконання твоїх обов'язків. Ми надаємо вам формений одяг, зброю, спорядження. Ми видали вам службовий автомобіль. Крім того, з наших податків Ви отримуєте грошову винагороду (заробітну плату), пільги, соціальний пакет.
Натомість Ми нічого не просимо окрім чесного і відповідального ставлення до своєї служби, до своїх обов'язків.
Ми хочемо бачити чемного, відповідального служителя закону.
Ви повинні бути підтягнутим, охайним. Не забувайте - на сьогоднішній день багато водіїв - жінок, представ якої вони про тебе думки.
Не порушуйте закон. Ви повинні давати приклад нам і підростаючому поколінню.
Не вимагайте і не беріть хабарі. Тим самим Ви робите собі погану славу і крім того спонукаєте порушувати закон.
Не карайте всіх підряд за малі провини. Ваша задача не карати, а спонукати до виконання законів. Проводьте бесіди, показуйте приклади.

Ми хочемо поважати вас. Ми не хочемо лякатись коли бачимо вас, шукати підступ при розмові з вами. Ми хочемо щоб Ви були другом Нам і нашим дітям.

Пам'ятайте, Ми не покинемо тебе у біді, коли темні сили будуть примушувати вас порушувати закон, коли Чорт буде піднімати вашу руку за хабаром.
Ми завжди будемо поряд із вами. Ми як янголи охоронці стоїмо на захисті вашої совісті.

Ми - Народ України!
Ми - громадський рух "Дорожний контроль"!
Доброї вам зміни і гарного настрою!


Не стесняйтесь вносить предложения


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 сен 2012, 20:32 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 08 июл 2012, 15:59
Сообщений: 7
Авто: BMW e34
Город: Винница
вот так как по мне корректней!!!постараюсь завтра и чуть своего добавить!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 сен 2012, 11:17 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 25 май 2011, 12:38
Сообщений: 361
Откуда: Винница
Авто: ЗАЗ Славута 110307
Город: Винница
Новая правка. Прошлись по грамматике. Нужно пройтись по стилистике.

Памятка
Цитата:
Шановний Інспекторе!
Ви зупинили транспортний засіб. Це прикро, адже свобода пересування гарантована Конституцією України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України (ст. 33).
Саме тому перед зупинкою автомобіля Ви повинні пересвідчитись у законності Вашої вимоги про зупинку. Всі законні причини для зупинки ТЗ перелічені у Законі України "про міліцію" (ст. 11 п. 21-1).
Коли вже сталось таке і Ви зупинили ТЗ, Ви повинні підійти до автомобіля не затримуючись, чітко представитись, назвати причину зупинки та суть скоєного правопорушення. Це не наша примха - це вимога ЗУ "про міліцію".
При першій вимозі будь-якого громадянина, іноземця, або особи без громадянства Ви зобов’язані пред’явити своє службове посвідчення, яке має знаходитись в нагрудній кишені, постійно, під час служби.
Ви маєте пам’ятати - громадянин зобов'язаний виконувати лише законні вимоги, тобто ті вимоги, які дозволив Вам висувати Закон "про міліцію".
Водій не зобов’язаний виходити з машини; при необхідності складання протоколу, Ви повинні скласти його в присутності обвинувачуваного, тобто біля його автомобіля.
Ви повинні пам’ятати - Конституція надала Нам право на таємницю особистості, і позбавити цього права Ви можете лише на законних підставах і лише в достатніх межах. Це означає, що Ви не можете перевірити документи "просто так", підстава для перевірки документів чітко визначена в ЗУ "про міліцію" (ст. 11, п 2), а саме: це підозра у вчиненні правопорушень. Крім того, Ви не повинні переписувати відомості з документів водія на жодні папери окрім документів суворої звітності (протокол, постанова).
Якщо Ви звинувачуєте водія у правопорушенні, Ви зобов’язані ознайомити його з доказами. Без доказів або визнання вини не може бути звинувачення.
Ви не маєте права проводити відео- фотозйомку водія на побутові пристрої, це заборонено цивільним кодексом (ст. 307), але самі не можете перешкоджати зйомці своєї роботи, адже Ви знаходитесь при виконанні службових обов’язків (ст. 3 ЗУ "про міліцію").
Ви зобов’язані розуміти різницю між поверхневим оглядом, на який Ви маєте право постійно, і оглядом, що пов’язаний з відкриттям дверей, багажника, капота, який проводиться лише після складання протоколу при двох понятих за дозволом, що видається на підставі рішення суду.

Інспекторе пам’ятайте, ми не вороги, ми живемо в одній державі, ми ходимо одними вулицями, наші діти навчаються в одних школах. Давайте будемо толерантними один до одного.

Народ України
Громадський рух "Дорожний контроль"


Обращение:
Цитата:
Доброго Вам дня, вечора або ранку шановний Інспекторе!
Перед Вами стоїть складна задача. Ви служите народу України. Ви стоїте на захисті закону.
Пам’ятаєте слова: "... завжди залишатися відданим народові України ... боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок"?
Так, це слова з Вашої присяги, це Ваш обов'язок.

Ви щодня ризикуєте, Ви постійно під наглядом. Вам доводиться виходити на службу і зранку, і вночі, і в спеку, і в мороз. Ми розуміємо наскільки це важко.
Але Ми надали Вам все для виконання Ваших обов’язків. Ми надаємо вам формений одяг, зброю, спорядження. Ми видали Вам службовий автомобіль. Крім того, з наших податків Ви отримуєте грошову винагороду (заробітну плату), пільги, соціальний пакет.
Натомість Ми нічого не просимо, окрім чесного і відповідального ставлення до своєї служби, до своїх обов’язків.
Ми хочемо бачити чемного, відповідального служителя закону.
Ви повинні бути підтягнутим, охайним. Не забувайте - на сьогоднішній день багато водіїв - жінок, уяви якої вони про Вас думки.
Не порушуйте закон. Ви повинні давати приклад нам і підростаючому поколінню.
Не вимагайте і не беріть хабарі. Тим самим Ви робите собі погану славу і крім того спонукаєте порушувати закон.
Не карайте всіх підряд за малі провини. Ваша задача не карати, а спонукати до виконання законів. Проводьте бесіди, показуйте приклади.

Ми хочемо поважати Вас. Ми не хочемо лякатись коли бачимо Вас, шукати підступ при розмові з Вами. Ми хочемо, щоб Ви були другом Нам і нашим дітям.

Пам’ятайте, Ми не покинемо Вас у біді, коли темні сили будуть примушувати Вас порушувати закон, коли Чорт буде піднімати Вашу руку за хабаром.
Ми завжди будемо поряд із Вами. Ми як янголи охоронці стоїмо на захисті Вашої совісті.

Ми - Народ України!
Ми - громадський рух "Дорожний контроль"!
Доброї Вам зміни і гарного настрою!


Народ смущает посладний абзац в обращении. Нужно подумать и пересмотреть:
Цитата:
Пам’ятайте, Ми не покинемо Вас у біді, коли темні сили будуть примушувати Вас порушувати закон, коли Чорт буде піднімати Вашу руку за хабаром.
Ми завжди будемо поряд із Вами. Ми як янголи охоронці стоїмо на захисті Вашої совісті.


ИзображениеИзображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: