Текущее время: 18 апр 2024, 04:28

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 67 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 18 апр 2013, 21:15 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2013, 12:35
Сообщений: 76
Откуда: Львів
Авто: Opel
Город: lviv
ramires писал(а):
Завтра зранку іду на Зелену здавати документи дружині на закордонний паспорт. Підтягуйтесь, або давайте договоримось...

Успіхів........... :lol:

_________________
0677081264
0938798012
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 апр 2013, 10:57 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 16 авг 2012, 03:00
Сообщений: 44
Авто: -
Город: Львів
19.04 Відвідав ДМС Галицького району з метою перевиготовлення паспорта для виїзду за кордон для дружини. Приїхали разом з нею десь о 10-й ранку.

Ліричний відступ - вочевидь робота ДК і розмови з керівником ДМС впливає дуже непогано на роботу підрозділів. Навіть не буду викладати відео - бо воно не інформативне. Не дали у відділі приводу.

Значить порядок наших дій був таким:
- приблизно о 10-й підійшли на відділення. Черга була (3 на отримання документів, 3 на подачу). Я зробив фото інформаційної дошки і рахунків зокрема. В платежах було зазначено лише 3 (Держмито, бланк, послуги). Нажаль оформляти за 170грн. ми не планували, тому що паспорт як завжди потрібен швидко - і звертатись до судів часу не було.
- зробивши фото стенда, вирушили в відділення ощадбанку. Там черга була суттєвіша. Відповідно попросити допомогти заповнити квитанції було нікого (всі оператори зайняті). А заповнити їх самому неосвідченій в бухгалтерії людині тяжко, адже на інформаційному щиті і в квитанції поля мають різну назву. Збігались тільки МФО, все решта не знали куди писати. Згадав про відео, де керівник служби розповідав, що сплатити можна у крупніших банках, і що там мають реквізити. Вирішили спростити операцію, пройшли 50 метрів до УкрСибБанка. Там у касира квадратні очі, але черг нема. Доречі, маючи заповнені квитанції - сплатити їз в комерційному банку куда простіше - нема черг. Комісія така сама як в Ощадбанку. Касир в УкрСибі була дуже любязна - допомогла розібратись з заповненням. Але всеодно нам довелось вертатись в Ощадбанк - не взяли ми достатньої кількості чистих квитанцій. Вернулись - а в Ощадбанку всі вже сплатили комуналку, і перед нами була лиш 1 людина. Стали в чергу - оплатили.
- з квитанціями вертаємось до відділення, по дорозі роздруковуємо дані про необхідні документи з постанови КМУ та з сайту ДМС. На інформаційному стенді ще додано копії паспорта, їх не робимо принципово.
- Отже заходимо в ДМС. ЧЕРГИ НЕМА!!! Нас любязно зустрічає пані в окулярах (без бейджа) і питає, що ми хотіли. Ввічливо питаю, де можна оформити паспорт (краєм ока помічаю доручення-анкету на столі. Розумію що тут ДП "Документ"). Пані просить показати, що в нас є, і натякає про довідку за несудимість, і що "вони" можуть її виготовити. Вочевидь вона теж щось підозрює, адже зі здивуванням помічає, що в нас з собою сплачені квитанції. Питаюся хто такі "ВОНИ"? Сповіщає - ДП "Документ". Зразу забираю всі папери, і прошу показати де знаходиться Державна Міграційна Служба. Без склок і сварок - вказує мені на двері в кабінет.
- Заходжу в кабінет - там вже сидить 1 людина. ЧЕРГИ НЕМАЄ. Стоїмо - чекаємо.
- Очікування зайняло всього 10хв. Зайшов до Інспектора з готовністю до мордобою. І трапилось чудо, інспектор - доволі адекватна жіночка, почали зі спору про те, хто має робити копію паспорта - в результаті нам її зробили в сусідньому кабінеті причому ДП "Документ". У них там ксерокс стоїть - вони клянчать копії, а я їм за послуги 87грн. заплатив - хай роблять. Отже далі вся процедура зайняла ДО 15 ХВ.. Запиталась чи я знаю про "Довідку про несудимість". Сказав, що знаю - що вони мені її задарма зроблять :) Вона трішки попала в ступор, і сказала наступне, що законом таке передбачено, але їм ще не надавали такі з МВС, і що я першим буду, хто запитує через ДМС. Уявляєте масштаб корупційної схеми ДП Документ? Привчили ДМС що довідка має вже бути. Зрештою з того скандалу ніякого не вийшло, документи здав.
- Коли виходив сталося ще одне цікаве дійство. Перед виходом інспектор любязно попросила подарувати їй виписку з Постанови КМУ та сайту ДМС про необхідний перелік документі для ОЗНАЙОМЛЕННЯ. З задоволенням їй подарував.

Отже висновки:
- Діяльність ДК явно відбивається на діяльності держустанови
- Серед ДМСників є адекватні люди
- Хто хоче робити паспорт без довгого чекання в чергах - ходіть в ненагружені райони (як на відео казав керівник).
- І ще одна памятка - ДЕРЖМИТО потрібно платити на рахунок того Районного держбюджету - де прописаний. На інфостендах того не пишуть. Нас просвітила працівник Ощадбанку і по своїй таблиці допомогла нам взнати рахунок без повторного відвідування відділення.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 апр 2013, 23:27 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 22 мар 2011, 09:30
Сообщений: 7
Авто: в пошуках
" І ще одна памятка - ДЕРЖМИТО потрібно платити на рахунок того Районного держбюджету - де прописаний. На інфостендах того не пишуть. "

Тобто, якшо ти зареєстрований в Шевченківському районі, а закордонний паспорт хочеш зробити допустим в Франківському, то в банку де сплачуєш платежі, Держмито платиш на рахунок Шевченківського, а всі решта платіжки на рахунок Франківського. Вот вище є відео з Залізничного району, на Я. Мудрого, чоловік запитав, якшо я в вас не прописаний чи можу зробити паспорт тут?, і працівник відповіла, можете, але є нюанси з оплатою (то шо я вище розписав), і хабарі тут нідочого, є такий порядок. Треба тішитися, що загран паспорт тепер можна зробити всюди, бо це зручно.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 апр 2013, 03:58 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2011, 16:57
Сообщений: 347
Откуда: Львів
Авто: ДАФ
Город: Львів
LeeMin писал(а):
- І ще одна памятка - ДЕРЖМИТО потрібно платити на рахунок того Районного держбюджету - де прописаний. На інфостендах того не пишуть. Нас просвітила працівник Ощадбанку і по своїй таблиці допомогла нам взнати рахунок без повторного відвідування відділення.

Я у пятницю здав документи в личаківському відділі, квитанції були оплачені у сихівському районі. Старалася тьотя мені розказати, що то неправильно. Але тільки старалася... не доказала...
:lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 май 2013, 12:36 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2011, 16:57
Сообщений: 347
Откуда: Львів
Авто: ДАФ
Город: Львів
Всім доброго дня.
...пройшов місяць, а паспорта немає. Кажуть бланків немає. Які подальші дії? Хто уже має "навики"? Допомагайте.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 май 2013, 16:57 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 16 авг 2012, 03:00
Сообщений: 44
Авто: -
Город: Львів
Як бланків немає? Подавали з Тобою майже в один день, здається. Моїй дружині вже вислали, єдине, що через переїзд Галицького ДМС, затримка на пару днів. На сайті персоналізації світиться, як виготовлений. Абсурд. Згідно з інфою з сайту персоналізації, щодня відгружають на Львів від 200 до 1000!!! паспортів.
Перевір, може брешуть. Тоді треба рейдик зробити. http://center-person.gov.ua/ua/passport.php


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 май 2013, 19:01 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2011, 16:57
Сообщений: 347
Откуда: Львів
Авто: ДАФ
Город: Львів
Дякую за ссилку. Перевірив пише:

Шановний власник ІПН № 000000000.

Ваші персональні дані отримані 17 травня 2013 року для виготовлення паспорта.


...і що тепер?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 май 2013, 19:19 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 16 авг 2012, 03:00
Сообщений: 44
Авто: -
Город: Львів
А що тепер... Пропоную завітати в відділення ДМС, записати виправдання про відсутність бланків на аудіо-відеоносій, а далі писати скаргу, на незадовільну роботу органу ДМС, зокрема порушення пункту 4 "ПОРЯДКУ централізованого оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. № 185.
В пункті 4 вказано:
4. Паспорт для виїзду за кордон видається територіальним органом або підрозділом ДМС (за кордоном - закордонною дипломатичною установою України):
1) не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня оформлення заяви-анкети на його отримання;

Більше того. В скарзі зазначити про введення в оману замовника послуги, стосовно відсутності бланків, та притягнення відповідальної особи до дисциплінарної відповідальності.

Окрім того, зазначити про свідомий саботаж виконання указу нашого коханого президента "Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", зокрема його пункту 84.2.4.
"Скорочення до 20 робочих днів максимального строку оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон", який планується реалізувати до грудня поточного року.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 май 2013, 19:29 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2011, 16:57
Сообщений: 347
Откуда: Львів
Авто: ДАФ
Город: Львів
Був би я на місці (у Львові), так би і зробив. Тільки зараз у відрядженні і напевно пару тижнів не буду, та і реально часу немає щоб написати. Можливо хтось шаблон, свій зразок скине? А онлайн скаргу можна направити?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 июн 2013, 17:23 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 16 авг 2012, 03:00
Сообщений: 44
Авто: -
Город: Львів
Значить історія з ДМС продовжується. Розповім Вам про певні свої висновки в процесі отримання паспорту для дружини.

Далі буде багато букв - перепрошую, але хотів донести все в деталях.

Минулого тижня завітав в ДМС Галицького району аби забрати виготовлений паспорт (те що він виготовлений дізнався в центрі персоналізації) В середу сказали, що паспорта ще нема, а в пятницю сказали, що він вже у Львові, але ще не надійшов в Галицький район. Помічниця інспектора запропонувала прийти в середу, і сказала що точно паспорт буде.
Завітав в середу. Приймальний день. Висить табличка про відсутність в приміщенні електроенергії. Ні інспектора, ні помічника, ні начальника райвідділу на робочих місцях не виявилось. Прочекав 20 хвилин і звернувся на "гарячу лінію". На гарячій ліній підтвердили, що ознайомлені про відсутність електрики, але питання з відсутністю посадових осіб пообіцяли вирішити. Через 15хв передзвонили, і запропонували зайти і забрати паспорт на наступний день в Обласне управління ДМСУ. Оскільки воно розташоване через 200 метрів від Галицького - вирішив не тратити час - і зразу рушив з дружиною туди.
Що побачив. На отримання паспорта черга - десь 20 осіб. Тобто, Галицький райвідділ ДМСУ не спромігся за тиждень перебування паспорту у Львові, отримати його через 200 метрів, і передати заявнику, в той час, як в обласному відділі здорові черги. Простояли годину в черзі, і от вже наче останній рубіж - отримання.

І ТЕПЕР УВАГА.
Аби отримати паспорт - нам з дружиною запропонували надати !!!ДОВІДКУ ПРО НЕСУДИМІСТЬ!!! Я заявив, що ми звертались до інспектора і просили виготовити цю довідку силами ДМСУ БЕЗКОШТОВНО. Так, як того вимагає закон. Жіночка, котра видає паспорти, сказала, що для того НАМ потрібно було дати письмову згоду на отримання такої інформації в МВС. Так от саме цю писульку інспектор ДМСУ "забула" нам надати коли ми подавали документи, а отже довідку ніхто не виготовляв. Жіночка всякими способами, але не прямим текстом, спонукала нас виготовити таку довідку миттєво за кутом в ДП Документ, інакше таку довідку нам можуть виготовити в ДМС але за !!!30 днів!!!. Обурені такою наглістю ми почали влаштовувати скандал, що спричинило нашу зустріч з заступником керівника відділення. Він теж нам тикав під ніс витримки з законів, і все намагався пояснити, що таку довідку вони мають робити тільки за письмовою згодою, і усіляко відводив розмову від теми, що відсутність довідки є виключно результатом НЕКВАЛІФІКОВАНОЇ роботи інспектора ДМС. Але йому доводилось таки це визнати, адже в мене був аудіо-відеозапис спілкування з Інспектором, де чітко чути, що ми делегували ДМС виготовити таку довідку усно, але інспектор навіть не запропонувала оформити це на папері на відповідному бланку.
Отже результатом нашого скандалу стала обіцянка заступника керівника ДМС виготовити довідку в строк до 2-х тижнів.

Історія мала продовження.
Оскільки я не був певен, чи дії інспектора мали злий умисел, чи вона просто ніколи не мала справу з довідками без допомоги ДП Документ - я прийняв рішення перевірити це, оскільки мав так само допомогти отримати паспорт улюбленій тещі, а ще й бабці дружини. А отже вирішив піти в Галицький райвідділ ще раз, і поглянути, чи забудуть дати папірець ще раз.
Попавши в Галицький райвідділ - я зрозумів, що потуги мої були не марні. Інспектор мене явно впізнала, і мало не силою намагалась виштовхати мене з кабінету, аби я не мав змоги підстрахувати рідню. Я відмовився покинути кабінет, і вона викликала начальника. Начальник в свою чергу явно не розумів нашо його підставляють, спробував теж мене випровадити - нарвався на жорстке - НІ, і не став довго боротись. Вигнати мене не змогли.
Хочу наголосити, що для чистоти експерименту я прийняв рішення поводитись максимально коректно і не провокувати, а також не нагадувати про довідку. Але, вочевидь, інформація по корпоративній павутині ДМС шириться швидко, і інспектор САМА запропонувала заповнити дозвіл на отримання інформації про несудимість. Пробувала мене провокувати на неприємні розмови на агресивних тонах - не получилось. В результаті вона здалась, і доробила справу майже не розмовляючи. Другу чергу документів на другий паспорт - теж прийняли за 10 хвилин і без усіляких проблем.

Отже з цієї всієї процедури я чітко зрозумів одне. Процедура роботи ДМС зі спонукання людей звертатись по довідку в ДП документ дуже проста:
- інспектор забуває надати людині бланк дозволу на обробку персональної інформації, а отже виготовлення довідки про несудимість навіть не розпочинається.
- людині роблять паспорт
- підставою до невидачі паспорта називають відсутність такої довідки, і пропонують швидкий платний спосіб, або почекати ще 30днів.
- люди не витримують, плюють на все і вирішують не заморочуватись за 30грн - і платять.

Особисто бачив, як кожен третій з черги на отримання паспорту заходив в кабінет - вилітав звідти і йшов в ДП Документ, там !!!миттєво!!! отримував довідку - і йшов назад до ДМС та отримував зразу паспорт.
ОТЖЕ ЛЮДЕЙ ПРОСТО ШАНТАЖУЮТЬ. ТОМУ БУДЬТЕ УВАЖНІ ПРИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ, І ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЧИ ДАЛИ ВАМ БЛАНК ПРО ДОЗВІЛ НА ОТРИМАННЯ ТА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 июн 2013, 00:08 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2011, 16:57
Сообщений: 347
Откуда: Львів
Авто: ДАФ
Город: Львів
Всім привіт. Бачу проблема актуальна. В кінці наступного тижня вернусь з Нідерландів, теж поставлю всіх на вуха в ДМС. Паскуди до сих пір не видали моїй дружині паспорт.
Думаю, потрібно буде зідзвонитись, разом щось придумаємо.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 июн 2013, 10:32 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 16 авг 2012, 03:00
Сообщений: 44
Авто: -
Город: Львів
Телефон кинув в ПП. Треба піти і навести шороху у всіх відділеннях!!! Це хамство треба зупиняти. Їх як на місце поставиш - паспорт за 10хвилин оформляють. Тим хто з ними сюсі-пусяється за додаткові гроші по півгодини доки приймають.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 июн 2013, 15:01 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2011, 16:57
Сообщений: 347
Откуда: Львів
Авто: ДАФ
Город: Львів
Треба заздалегідь прийти зі скаргою, чому не видали паспорт хоча і пройшло більше ніж 30 днів...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 июн 2013, 18:24 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2011, 16:57
Сообщений: 347
Откуда: Львів
Авто: ДАФ
Город: Львів
Всім привіт!
Нарешті дружина забрала свій паспорт.
Я написав скаргу начальнику Личаківського ВДМС та Начальнику ДВК у Львівській області... Буду чекати...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 апр 2014, 19:38 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 мар 2010, 12:42
Сообщений: 3501
Авто: Carisma
Город: Leopolis
ДМС Шевченківського району на вул. Донецькій, 3
Наклейки, які забороняють фото-відео зйомку, написи на кабінетах - "особлива зона"
У списку платежів - 25 грн у ДП "Документ" за якісь невідомі послуги

Изображение

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 67 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron