Текущее время: 25 апр 2024, 08:52

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 94 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 15 фев 2011, 19:56 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 19:23
Сообщений: 24
Авто: пасат
Всім привіт! Часто буваю в Польщі і звернув увагу що більщість авто з раціями СВ(як на фурах),В нас мало хто користується а там ДУЖЕ багато, але це передмова. Втравні 2010 року купив собі авто та зразу встановив СВ. Користі спочатку було небагато, але після 4-5 попереджень від далекобійниів про патрульні машини затрати окупилися сповна. В грудні 2010 поїхав у Польщу і ПРОЗРІВ.Всі хто на авто мають раціі та докладно розказують про ситуацію на дорозі . про пости МІСЯКУВ , (ТАК вних називають поліцаїв між собою автомолісти,) про затори, обїзди, в одному місті заблукав (був ремонт моста), 3 год ночі, в нікого незапитаєшся про обїзд(всі сплять) , беру мікрофон і прошу допомоги(добре знаю мову ПОЛ), напротязі 1-2 хвилин я повністю знав обїзд та всі дальнійші перепони на моєму шляху. Водіі пропонували впасти на *хвіст* та вивести на шлях*вірний*. Було ще багато цікавого але я не про історіі а з ПРОПОЗИЦІЄЮ!!!!!.
ХЛОПЦІ встановлюйте СВ радіо в авто переносні або стаціонарні, дозволів не потрібно, так як це цивільна хвиля, в Ураїні 15 канал РЛ. Тоді всі зможуть володіти інф на дорозі, та про всі пости, та інше, та навипадок проблем можуть викликати підмогу.

P.S. Я не продаю СВ радіо, не є представником таких фірм а простий водій, який іздить на авто багато, максимально дотримуючись правил ПДР. Нехочу платити *дурнуватих та вигаданих* штрафів, а якщо я буду знати про ситуацію на дорозі- значить вони нічого НЕПОЛУЧАТЬ!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 15 фев 2011, 19:59 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 21 дек 2010, 13:47
Сообщений: 147
Откуда: Харьков
Авто: Prado
Я думаю что тема с рациями куда выгоднее чем смс оповещение и не надо знать № телефонов в любом регионе Украины, только знать номер частоты, или как она там работает?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 15 фев 2011, 20:30 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 19:23
Сообщений: 24
Авто: пасат
Працює дуже просто.
Виставляєш канал на 15 РЛ, і слухаєш хто що каже, дальнісь від 2км в місті до15-20 на трасі. Побачивши пост , виходиш в ефір і розповідаєш . Наприклад* Машина працює на перехресті Патона -Ряшівська на знак стоп,* Всі хто має СВ в радіусі діі твоєі раціі, тебе почують і подякують за інфу та поділяться своіми спостереженнями.
Якщо хочеш з кимось окремо порозмовляти то переходиш на вибрану вами обома хвилю, все просто і детально розкажуть продавці рацій.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 15 фев 2011, 22:46 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 мар 2010, 10:23
Сообщений: 379
Авто: NISSAN
Город: LVIV
nazik писал(а):
Втравні 2010 року купив собі авто та зразу встановив СВ.

Скільки ти за свою рацію платив ?

Класна тема на рахунок раціїї в легкове авто.
На трасі зрозуміло ,що далекобійників багато і розмовляють між собою , хочеш - не хочеш а про пости ДАІ почуєш... А як ситуація в місті.
Класно було б бажаючим, хто хоче мати в своїй машині портативну СВ рацію , організуватись і замовити в інтернет-магазині (eBay наприклад) , партію рацій...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 16 фев 2011, 00:46 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 ноя 2009, 20:59
Сообщений: 433
Откуда: Киев Борщага
Авто: Лачик-480тыщ км
Город: Киев
С этого и начиналось в Киеве СЛУЖБА СПАСЕНИЯ называлась. Это сейчас интернет, мобилки-------------а в середине 90х мы арендовали квартиру, скидывались по 10уе, и круглосуточно сидели девочки и работали в эфире на 19 канале в пятерках.Тоже сливали пробки и фары ГАИ. И при Кучме нас таки прижали-----------осталась только мачта антенны на растяжках на Соломенской площади на админ здании с козырьком. Со многими корреспондентами до сих пор в лучших отношениях--------------хорошие были времена! Потом пустота в 8.....9лет , и вот мы здесь. По пробкам и засадам ГАИ в онлайне сейчас Яндекс МАП рулит лихо. Плюс GPS, доступность видеорегистраторов и сайтов по защите прав водителей. Ставить СВ и слушать в 15м. в нулях через проходы и шкварки матюки водителей это рак мозгов получить можно.Не делайте шаг назад в развитии технологий,пользуйтесь цифровыми рациями типа УОКИТОКИ http://cesar.com.ua/index.php?productID=2348 ват на 10 если так хочется.СВ радио это хобби на всю жизнь. Спасибо Попову. Плохо что на сайтах не слышишь абонента----а только буквы и смайлики. ----------------------------------------------------В канале был ВОДОЛЕЙ -----Служба спасения Киев. ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 16 фев 2011, 01:53 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 02 июл 2010, 10:40
Сообщений: 9
Откуда: Житомир
15 канал в нулях ещё с тех времён, и большинство про него знают, а с новые технологии имеют разные частоты и сетки несовместимые с различными моделями, а СВ везде один стандарт, единственное перестроить в нули.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 16 фев 2011, 13:35 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 19:23
Сообщений: 24
Авто: пасат
Добре не розбирався в характеристиках рацій, купляв щоб була на всі випадки,
але на практиці, після 8 місяців користування, половина функцій непотрібна взагалі.
Тепер вибрав би переносну , живлення від прикурувача, магнітну антену на дах або багажник і все.
Я поставив стаціонарну в підлокотник, антену заді , там де гак для буксирування авто (в мене є фаркоп),
Антена має бути потужна тоді менше перешкод та шумів
На рахунок матюків в ефірі, за кордоном зразу всі сварять за такі висловлювання і просять переходити на інакший канал. В нас також прошу щоб менше висловлювалися не літературними словами, але замітив що найбільше матюкаються далекобійники з Росії, коли зверниш увагу то деколи вибачаються і переходять на інш канал.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 21 фев 2011, 16:37 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 01:24
Сообщений: 292
Откуда: Львів
Авто: Fiat Qubo
На мою думку СВ рації хороша штука, но старенька.
Я більше схильний до пропозиції 2093306
Я б обрав Motorola T5. Давно про це думаю як батько.
На радіо ринку можна придбати за 450-500грн. комплект
Ходив та цікавився. До речі для батьків дуже корисна річ,
є функція Vox и iVox Це означає, що ставиш одну рацію біля дитини на цю функцію,
другу береш із собою. Як тільки появиться шум, рація його зафіксує і автоматично включиться та
передасть сигнал на другу.
Радіус дії на рівнині 5-6км. в місті до 1-2км. - по тех. характеристиках
Ось ссилка:http://rozetka.com.ua/motorola_pmr_tlkr_t5_black/p84265/#tab=all

_________________
Чому я тут і для чого я це все роблю?
Я хочу, щоб двоє моїх доньок жили у правовій країні. Знали свої права і їх права поважали інші.
Мої здобутки на YouTube:http://www.youtube.com/user/markiyany?feature=mhum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 21 фев 2011, 22:52 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 19:23
Сообщений: 24
Авто: пасат
Не зовсім згідний з Markiyany та 2093306 на рахунок СВ та нових технологій,
Зараз є багато переносних СВ, в Європі всі мають СВ, а не цифровыми рациями типа УОКИТОКИ,
Попробуйте звичайну СВ та побачити ефект,
Чим більше авто буде обл. СВ тим краще та безпечніше буде іздити по нашим дорогам.
Приєднюйтесь!!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 21 фев 2011, 23:46 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 01:24
Сообщений: 292
Откуда: Львів
Авто: Fiat Qubo
Я пас

_________________
Чому я тут і для чого я це все роблю?
Я хочу, щоб двоє моїх доньок жили у правовій країні. Знали свої права і їх права поважали інші.
Мої здобутки на YouTube:http://www.youtube.com/user/markiyany?feature=mhum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 22 фев 2011, 01:50 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 02 июл 2010, 10:40
Сообщений: 9
Откуда: Житомир
Бушное СВ доступно каждому, а вот на современные УКВ рации не каждый выбросить деньги, да и связаться на них можно только с однотипными рациями, т.к. частоты у многих не совпадают, а СВ оно везде одинаково и канал тот-же. Для дальнобойщика само то, а вот на легковушку как-то не охота городить антенну под 2 метра, хотя всё это в хозяйстве имеется.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 22 фев 2011, 11:43 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 окт 2010, 16:41
Сообщений: 46
Авто: ЗАЗ1102
У меня стоит СВ, взял у бывшего таксиста за 200 гривен - станция Алан100+ (ну не алан но схематически он) + антена.

Сейчас антена стоит на бампере но похорошему надо-бы на водосток переставить, но в ней под два метра длины ))) .

_________________
г. Славянск Донецкой обл.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 22 фев 2011, 12:41 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2011, 16:57
Сообщений: 347
Откуда: Львів
Авто: ДАФ
Город: Львів
Я пас. Краще "мобільна рація" від Київстару, в каналі до 100 чоловік одночасно. В корпоративному пакеті абон плата 25 грн. в місяць....

Отут я за.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 23 фев 2011, 21:01 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 19:23
Сообщений: 24
Авто: пасат
Хлопці !!! ставте СВ та побачите результат. Весь світ користується СВ. А різноманітні новинки , це як пакети для моб звязку - один краще- другий дорожче.
На рахунок двох метрів антени=Ну нехай собі бовтається . за те штрафів менше , а одні думають (коли бачуть антену) що таксист. а раз було, що гаї зупинив та побачив антену та тангенту(мікрофон для розмови) зразу віддав доки, та побажав щас дороги. Напевно подума що з їхніх або прослуховують.
Я вагався довго, ставити чи ні. Хороше авто (В6), гарний салон, неохота нистити. Добре продумав де змонтувати, і зараз дуже зручно в користуванні , всі заздрять і потрохи задумуються над встановленням.

Р.С. В 2010р їздив до Болгарії на відпочинок, так там (Румунії Болгаріі) також багато авто з СВ але мови незнаю та потрібно перелаштовувати рацію, виставив на нашу хвилю.... і бац наші пацики на фурах, розказали про всі нюанси на дорогах, як розмовляти з поліцаями, де платити за проїзд... та багато іншого.
НЕМУЧТИСЯ СТАВТИ ТА ПОПРОБУЙТЕ


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Раціі СВ
СообщениеДобавлено: 24 фев 2011, 12:50 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 дек 2010, 09:09
Сообщений: 75
Откуда: Львов
nazik писал(а):
Хлопці !!! ставте СВ та побачите результат. Весь світ користується СВ. А різноманітні новинки , це як пакети для моб звязку - один краще- другий дорожче.
На рахунок двох метрів антени=Ну нехай собі бовтається . за те штрафів менше , а одні думають (коли бачуть антену) що таксист. а раз було, що гаї зупинив та побачив антену та тангенту(мікрофон для розмови) зразу віддав доки, та побажав щас дороги. Напевно подума що з їхніх або прослуховують.
Я вагався довго, ставити чи ні. Хороше авто (В6), гарний салон, неохота нистити. Добре продумав де змонтувати, і зараз дуже зручно в користуванні , всі заздрять і потрохи задумуються над встановленням.

Р.С. В 2010р їздив до Болгарії на відпочинок, так там (Румунії Болгаріі) також багато авто з СВ але мови незнаю та потрібно перелаштовувати рацію, виставив на нашу хвилю.... і бац наші пацики на фурах, розказали про всі нюанси на дорогах, як розмовляти з поліцаями, де платити за проїзд... та багато іншого.
НЕМУЧТИСЯ СТАВТИ ТА ПОПРОБУЙТЕ

ну так расскажи где купить можно, какие лучше брать


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 94 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: